Sametový týden Bizzar Edition 2016

Featured Image

Že jsou různá státní výročí povětšinou značně komediální, na to jsem celkem zvyklý. To, že sedmnáctého listopadu tedy položí svoji kytici, potažmo věnec, k pomníku zmlácených studentů agent stb Bureš, mne tedy nemůže rozházet. Je to jen důkaz toho, že většina ovčanů skutečně „nejsou jako ONI.“ Jsou to totiž ještě mnohem větší pitomci, než by se zdálo. OK. Ovšem letošní sametový týden stojí opravdu za to. Jako by se neokomouši rozhodli využít situace a vytřít si občany prdel ještě demonstrativněji, než obvykle.

Pondělí

Zmrd Tejc se rozhodl zpřísňovat imigrační pravidla. No problemo. A to úplně. Imigrační pravidla jsou totiž úplně v pořádku a funkční a budou fungovat přesně do té doby, než si s nimi sociální demagogie a Bureš vytřou zadek a pokloní se Frau Führerin. Nicméně když se chce socialista Tejc pouštět do změn ústavního pořádku, a dokonce vypouštět článek listiny práv a svobod, končí veškerá sranda. Vzhledem k tomu, že prakticky žádný zákon z per naší elity není dobře na první, druhý ani třetí pokus, fakt mi nedělá dobře představa, že by se měli hrabat v ústavě.

Úterý

Benga svolávají na čtvrtek posily do Prahy, kdyby bylo třeba zmlátit nějaké demonstranty. Že by výuka historie prožitkem?

Komunistický fízl zmrd Ondráček přišel s geniálním nápadem, jehož načasování do tohoto týdne je opravdu dokonalé. Když řeknete o blbém ožralovi na hradě, že je blb a ožrala, půjdete do báně. Tuhle nestydatou lumpárnu podpořilo v úterý přes šedesát dalších zákonoprasců, kteří si při tom zároveň objednávali věnce a chystali proslovy na 17. listopad. Komunistický zmrd, fízl a mlátička Ondráček, se nechal slyšet: „Já si myslím, že to přežitek není a že společnost není ještě zralá, abychom to mohli za přežitek označit.“ Já si zas myslím, že společnost musí být úplně degenerovaná, když Ondráček sedí v parlamentu. Zákon podpořili mimochodem „přímí demokraté“ z úsvitu a nikoho nepřekvapí například ani jméno Standy de SNB Humla.

Středa

EU chystá železnou oponu. Teda vlastně jen povinnou registraci turistů v Shenghenu. A taky zpoplatněnou.

No a soudruzi z Národního vejboru ve Valašských Kibucách, ehm Kloboukách, zakázali vystoupení kapely Törr a Root, prý že si to lid přeje, protože obsah je satanistický a tedy závadný. To je jak z dokumentu o normalizačním undergroundu (teď myslím tu část s hudebníky…, ne politický underground VH). Text „Město Valašské Klobouky si zakládá na spolupráci s občany při rozhodování o dění ve městě. Participace s veřejností je pro něj prioritou. Proto na základě četných žádostí a apelů obyvatel města doporučilo Kulturnímu a vzdělávacímu středisku Valašské Klobouky vstoupit v jednání s pořádající agenturou, aby přehodnotila realizaci koncertu v městském zařízení“ není z vydání rudého práva z roku 1979, ale prohlášení soudruhů z Valašských Kibuců, ehm Klobouků z 16. 11. 2016. Tak jen doufám, že se v tam oslavy o den později vydařily. Laik žasne a odborník se diví. Alespoň to se ještě smí.

Čtvrtek

Věnce a kecy o svobodě. Veliké Vítězství Lidu! Vive La Republic. A urážení Tuzemáka na poslední chvíli, dokud se to ještě smí.

Šrouby se utahují, jen doufejme, že jsou to levné čínské šmejdy a závit se strhne. Ale dnes, 17. listopadu si při poslechu Karla Kryla dám panáčka domácího ilegálního kalvádosu a popřemýšlím, zda je vůbec ještě co slavit. Děsím se, jaké deja vu z před revolučních dob zažijeme zítra.


20.11.2016 Dědek

12345 (182x hodnoceno, průměr: 1,59 z 5)
8 762x přečteno
Updatováno: 20.11.2016 — 23:15
D-FENS © 2017