Reverzní antropogeneze - zpět na článek

komentářů 36

 1. Zoufalá snaha „bejt vtipnej“ je opravdu dojemná. Intelektuálně vyhlížející nadpis také nevěstí nic dobrého, obvykle to bývá celkem průser. A výsledek? Nikoli nepodobný tomu, co je zde kritizováno, blábol odpovídající standardům zábavných estrád pana Novotného či Krampola, jenže ty za to že že sebe udělají idiota královský platí, kdežto vy nedostanete nic. Jedno je ale pravda, mělo by se to tady začít trošku moderovat, je to čím dál smutnější příběh …

 2. Můžete, prosím, vrátit hodnocení článků, abych nemusel číst další jako tento?
  Děkuji

  1. zasloužíš si takový články číst, když neumíš najít hodnocení článků.

   1. wtf? ono to hodnocení fakt zmizlo… a ještě před chvílí tu bylo!

   2. Hodnocení je pryč.

 3. Kdyby fungovalo hodnocený, dal bych nedostatečnou.

  1. pravdu máž!

   1. vykuřte mi baldu šulini. Je to pěkné a na těžký Pondělek dostačující :)

 4. Tohle jsou zas bláboly nějakýho nejspíš placenýho profi trolla z nějaký neziskovky, jejichž náplní práce je přesně tohle – zasívat mezi lidi sváry a poštvávat je proti sobě. Zneužívají k tomu mimojiné i psychologické triky, z tohoto i jiných článků to někdy doslova čpí.

  Naštěstí to tu lidi nežerou, nechodí sem úplní blbci, ale na webech jako je Navratdoreality, Drsnysvet nebo Rouming přímo strhávají davy, a co je horší – davy převážně nezletilých, kteří z toho ještě nemůžou mít rozum a na rozpoznání dost životních zkušeností. Přesně odtamtud se pak berou jevy ve společnosti jako pokusy o vzestup neofašismu (viděli jsme na příkladu Ukrajiny jak to pak funguje a taky dopadá), můžete se tam mrknout sami – nicky jako např. Bismarck a to co tam hlásají jsou mnohdy i na kriminál. Jenže je to pod skrytou ochranou, takže to nikdo neřeší, dokud to nevyplave pořádně na povrch – takže je dobrý o tom aspoň vědět a trochu si pohlídat vlastní děti, co na internetu dělají a kam všude tam vlastně lezou.

  1. S prvním odstavcem souhlasím, s druhým už více méně ne. To že sem chodí inteligenti je věc nepopiratelná. Do diskuzí nepřispívají, protože je nezajímají, to jest pravda pravdoucí.

   Ale to co jste uvedl v prvním odstavci totálně obracíte a používáte sám proti sobě. Nezbývá mi než OZNAČIT VÁS za zmrda, který rozeštvává lidi, protože jedině svobodné weby které navrací národní hrdost a vlastenectví zpět tam kde by měla být zaslouží pochvalu, nikoliv dehonestaci nějakým kokotem. Národe povstaň! Už těch sraček bylo dost!

   1. Ty znas nejakyho pana Naroda? Ja teda ne…A teda nevim, proc mu zrovna ty rikas, aby nekam vstaval…

    No a pokud to vezmeme tak, jak jsi to asi myslel…kdyz si predstavim, ze bych mel povstavat za takovy kokoty, jako jses ty, tak to se na to radsi fakt vyseru, to mi ver :-D

    1. Ty znas nejakyho pana Naroda? Ja teda ne…
     Na druhé straně, někteří lidé znají národů několik, takže v případě potřeby mohou ve vekém nákladu vydat tiskem Mým národům!.

     1. pizdo, tuhle sem jel tunelem a ty píčo v tom tunelu byly sprinklovací hlavice, ty neznabožskej pičusu.

      1. 1) Bez nějakého zeměpisného názvu je ta informace nezajímavá.
       2) V některých zemích instalaci SHZ vyžaduje ministerstvo dopravy.
       3) V ČR jejich instalace povinná není, což neznamená, že by se instalovat nesměly. Pokud jejich použití někdo opravdu chce, technické poblémy se jistě dají vyřešit – v naprosté většině případů to zaplatí daňový poplatník.
       4) Co tam máte dál?

       1. 12345 cos to ygorku cos to sněd?
        Babišovy brambory, byly málo éčkový.
        Od té doby je ygorek retardovaný.

        1. Smysl by dávalo, kdyby ony brambory byly éčkové příliš.
         Pokud nedáte dohromady ani říkanku podle známého schématu…

    2. Lojzo ty píčo, ty budeš první na šibenici to je jasný, protože kdo nejde s námi jde proti nám! Jsi jen svoloč, přizdisráč co se bojí vytáhnout prst z pod peřiny ubožáku zasranej vyjebaná píčo zkruvená. Žít napodpoře to by se ti líbilo t yzmrde vyjebanej vychcanej čůránku. Pizdo vyjebaná! Chcípni ty šuline! Táhni odsuď ty hospodskej POVALEČU !!!

     1. Jistě jde o nadsázku, ironii … ale přesto, nechcete si to nechat do soukromého emailu?

      1. Nelíbí se ti číst PRAVDU? Tak ji nečti a žij s ve lžích. Na email ti seru, protože ho neznám ani mě nezajímá.

       1. Nu, vždy se dá to vaše nahradit frází „s vaším názorem by se dalo s úspěchem polemizovati“. Nadávky nejsou „pravda“, jsou jen jejím opisem … který jistě lze modifikovat tak, aby byl přijatelný i pro druhé. Jistě vám šlo o obsah, nikoliv o formu.

        1. :-O Ty jses tu od vcera, nebo jak?:-O

        2. No tak samozřejmě to že jim to tu lidi nežerou jim nebrání účastnit se tady i tam diskusí, že… tenhle už se odkopal. Ať si nesouhlasí, před pravdou (myslím skutečnou pravdu, ne tu jejich pravdolásku) stejně neuteče.

   2. To je hrozný, kam ta doba dospěla. Před 5 lety bych se zasmál, jak hezky parodujete vlastenectví, dnes už musím přemýšlet, jestli je to parodie, nebo to fakt myslíte smrtelně vážně.

    1. já pozvednu zbraň proti všem přizdisráčům co přišli dobýt království české.
     Ti co by kopí proti agresorovi nezvedli by měli být ze země české, mlékem a strdím oplývané okamžitě bez milosti vyhoštěni.

     1. Myslím, že je to parodie, protože autentický český nacionalista by to ještě zadělal tunou vykřičníků a velkých písmen. :)

     2. Přidám se nebudu váhat ani vteřinu. Smrt nepříteli a smrt vlastizrádcům.

     3. Akorát škoda že nejseš schopnej poznat pravé oběti a pravé agresory. „Smrdíš” jako „jestřáb”.

 5. kdyz uz neni mozne clanek hodnotit, tak sem alespon ty petkovy nedavejte, prosim.

 6. Nápad i úmysl dobrý, jen ten článek nakonec vyzněl tak chaoticky, že nevím, co jím chtěl autor vlastně říct. Že je reverzní evoluce možná může vidět každý na vlastní oči, když se setká s nějakým čerstvým absolventem současného humánního školství, které ty nebohé děti (i na VŠ) netýrá tím, že by po nich chtělo nšco tak neslýchaného jako naučit se trochu látky nazpaměť. Předpokládám že současní kojenci po dokončení vzdělávacího procesu polezou z VŠ po čtyřech s diplomem zubech a dokážou se podepsat jen třemi třaslavými křížky.

  U primátů na internetových diskuzích jsem si všiml jednoho zajímavého druhu zvaného „Hafík bezkoulý“ jehož zástupci se shromažďují na fórech kolem výše uvedených uvřeštěných samic a souhlasně přikyvují na jejich sebestupidnější příspěvky a naprosté feministické bláboly a napadají každého oponenta, který by chtěl do nesmyslného vřeštění samic vnést nějaké argumenty, nebo jim dokonce oponovat pomocí logiky. Hafík bezkoulý tím doufá v šuk se samicí které takto systematicky podlézá a pochlebuje. Je s podivem, že Hafíci ještě nevyhynuli, protože neznám žádného, kterému by se takto podařil aspoň šuk ze soucitu. Mám určité podezření, že tento druh vzniká z jiných druhů primátů jakousi ontogenetickou metamorfózou po tom, co jim upadnou koule.

  1. Když už mu upadnou koule, je to prostě a jen pouhý vůl. V případě jiného druhu třeba kastrát, ale ten vůl se mě líbí i u hafíků.

  2. kabrňáku, děláš ostudu jak Brňákům, tak i Kabrňákům. Víš co, radši si taky pořiď ten Fuckbook, protože je pořád lepší pozerať co NEMŮŽEŠ píchat, než píchat to na co se NEmůžeš pozerať!

  3. Tohle je pro obzvláštní fajnšmekry. :)

   https://www.facebook.com/groups/967870373283278/?fref=ts

   1. To neni parodie? Zahledl jsem veci jako genderove citlivy kalendar a poprskal si monitor.

 7. To už se kvůli obdobným výplodům muselo raději dát pryč hodnocení? :D

 8. Smysl článku jsem pochopil, formu ale „nepobral“.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017