Řekněte Evropě sbohem. Průměrný volič vítá, neplodí a zbytečně nemudruje - zpět na článek

komentářů 73

 1. Dav skandoval „zastrašit se nedáme, zastrašit se nedáme, my se nebojíme, my se nebojíme“

  Pak jeden malej kluk vystřelil z kapslíkovky …

  78% přítooných si okamžitě mázlo spodky a rychle se rozešli

  1. Jo, nenecháme si vzít svůj způsob života. Akorát v každém větším městě postavíme betonové zátarasy nápadně přípomínající rozsocháče na plážích Normandie v roce 1944, do ulic pošleme policajty a vojáky vystrojené a vyzbrojené jako na patrolu v Afghánistánu, ale jinak je všechno OK, pohoda jazz. Náš způsob života je v klidu.
   Říkám si, jestli umí ty politické mluvící hlavy tak přesvědčivě lhát, nebo jsou tak hloupé, že těm svým tlachům opravdu věří. A taky nevím, která z těch možností je horší.

   1. Celá kurváreň začala keď sa Európa napadnutá socanskou rakovinou dopustila prvotného hriechu DEKOLONIZÁCIE.

    Jednak tým zobrala čvargistanom JEDINÚ možnosť postupného prekonávania stáročného sklzu za „homo sapiens civiliensis“, a druhak to ešte zaklincovala trestuhodným ponechaním luzy s max. stredovekým myslením a správaním na droge technológií vyššej civilizácie ktoré by sami NIKDY nemali a ktoré nemajú šancu zvládať. Výsledkom je akurát neudržateľné brutálne premnoženie, min.10x vsade, občas do 100x. Niečo ako keby ste dali šimpanzom prebytok potravín, lieky a zbrane – tiež sa to len premnoží a bude strieľať po sebe i okolí, rozliezajúc sa po svete.

    Tak ako je dnes jasné že negri mali byť po skončení otroctva deportovaní naspäť, takisto čvargistany ktoré nechcú civilizačný dohľad mali byť plne izolované ponechané samé na seba bez akýchkoľvek zázrakov civilizácie.

    Akože problémy by boli veľké aj keby socanské zblbnutie nikdy neprišlo… lenže aj to primárne ľahko prekuknuteľné Marxovo socanstvo reinkarznovalo na Západe do zmutovanej kulturmarxistickej formy.

    A aj keď od 20tych rokov (kedy západní socani/komunisti pochopili že násilím to nepôjde) uplynuli desaťročia prázdneho tliachania prorokov (najmä z tzv. frankfurtskej školy – Horkheimer, Wiesengrunt-Adorno ap., nasledovníci Gramsciho a Lukácsa ktorí taktiku postupného rakovinového napadania a ovládnutia spoločnosti vymysleli), chlapci sa dočkali keď nastúpila do univerzít prvá generácia masového zbytočného študenta pseudohumanitných odborov v dejinách Vesmíru.

    Marcuse a spol. si ich vychutnali a zblbli takmer na sto percent, udička „sexuálneho oslobodenia“ zabrala (pripravená už od tých 20tych rokov kedy boli freudomarxisti v kurze), ešte aj to „make love not war“ im podhodili oni.

    A zhulené deti kvetov tak usilovne protestovali proti establišmentu až sa ním nakoniec stali, a tak aj ten (západný) svet aj vyzerá.

    Totálne vymetení červenými mantrami o „vine bieleho muža“, „western culture must go“, naučení používať inkvizíciu politickej korektnosti, velkohubo a oduševnene presadzujú akúkoľvek kravinu čo im neomarxistickí ideológvia dodajú od „nárokových práv“ cez homobuzifeminazi politickú agendu, až po cucanie krimigrantov.

    NAČODOPIČE? Poviete si…

    Nuž, kulturmarxista je síce fanatik, ale nie je blbý. Dobre vie že postupné ovládnutie médií,umeleckej a akademickej sféry, dokonca sčasti štátnych inštitúcií a politických strán je stále len VPLY ale nie sú to MASY.

    Proste na tú ich vysnívanú REVOLÚCIU sú nejakí slniečkári a aktivisti málo, na rozbitie spoločnosti treba masu zblnutých, tú povestnú REVOLUČNÚ TRIEDU.

    Ale čo robiť keď tí „Marxovi“ robotníci akosi zradili a červené plky nepočúvajú?

    Nuž, tým si lámu hlavu už od tych 20tych rokov, a dlhé roky živili nádej že stačí rozložiť tie zlé „buržoázne“ inštitúcie (cirkev, rodina, školstvo, kultúra ap.) a milí robotníci im padnú k nohám.

    Ale čo to? Napriek tomu že sa im toto všetko v podstate podarilo – rozdrbať či ovládnuť – ten hnusný kapitalizmus ich teórie prebil prachsprostým konzumom, a low level populácia (60-80%) iné ani nechce.

    Slepú uličku sa podarilo „vyriešiť“ jednoduchou ideou: vyžratí roboši sa nechcú zblbnúť a byť našou rozbíjačskou revolučnou triedou?

    Nevadí. VYROBÍME SI VLASTNÚ!

    Naťaháme krimigrantov! A zver z tretieho sveta so stredovekým myslením, vymetená a zdegenerovaná islamom (google muslim inbreeding) spoľahlivo zničí každú civilizáciu – a tú mľandravú buržoáznu duplom, najmä keď sme tie ovce propagandisticky predvarili.

    Čím viac krimigrantov zradikalizovaných saudozverou lifrovanými imámmi, tým lepšie. Mekrelterrorists Welcome! NO GO zóny do každého mesta.

    Samozrejme že veľká väčšina mainstream socanov a ich užitočných idiotov (vítačov, slniečkárov, makrelistov) nemá ani tušenia o nejakom Marcusem či vôbec o existencii frankfurtskej školy a pojem „cultural marxism“ v živote nepočuli.A načo aj, však aj oni sa naučili na tom eurosocíkovom kapitalizme tak nádherne parazitovať že ho ani nechcú rušiť.

    Pôjdu prví k múru keď to hardlineri chytia poriadne revolučne, z krvi krimigrantských občianskych vojen.

 2. Kromě zřejmě pravdivé teorie že jsou evropští politici shora někým instruováni a řízeni aby zajistili naprostou beztrestnost islámským teroristům a ti tak mohli v klidu provést naši genocidu, mě napadla ještě jedna teorie.
  Že jsou všichni vtipálci a velcí fandové Červeného trpaslíka:

  RIMMER: (Má bradku, brýle, fajfku, oblečení a vůbec všechno asi jako typický člen Greenpeace) Vážení, jen proto, že je to nelítostný nestvůrný zabiják a uslintaný slizký netvor, nemusí ještě být špatný člověk. Musíme se vyjádřit všichni popořadě, navrhnout několik možných řešení, možná někdy při čaji.

  1. Je to větší, než si myslíte.

   Zadejte na google nebo bing WHITE WOMAN WITH CHILD

   https://www.google.cz/search?q=white+woman+with+child

   1. Tak samozřejmě, možná je to spiknutí iluminátů, možná je to trolling google, ale nejpravděpodobněji se jedná o takzvanou google bombu. Už kdysi za mlada jsem takhle posouval výsledky které jsem chtěl aby odpovídaly na různá hesla. Google pak to podstatně zesložitil, ale neřekl bych, že je to úplně nemožné.

    Viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Google_bomba

    1. No, zrovna a speciálně v případě Google je pravděpodobnost spiknutí iluminátů poměrně vysoká.

     Ostatně žádný soudný člověk už Google nepoužívá pro vyhledávání hodně dávno, protože ukládají a analyzují dotazy; na hledání je DuckDuck.

 3. pokračování:
  LISTER: (Nadšeně) Dobrej plán! To je zatim nejlepší, co jsem slyšel! Až tomu budu já křupat v hubě, tak vy po tom zezadu nenápadně skočíte!
  RIMMER: Jo, ta možnost tu existuje, ano, eh, ale já mám jiný návrh. Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji, abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní, a zatímco se z ní bude sbírat, nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty, ano? A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček: „Mutanti ven!“, „Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!“ … a pokud je tohle nevyžene, pak už nevím co…

 4. Na rabíny bych zrovna moc nesázel:
  „Vlivný evropský rabín Menachem Margolin se domnívá, že by Židé v Evropě měli dostat zbraně a výcvik, aby mohli sami bránit své komunity proti teroristům. Margolin, který stojí v čele Evropského židovského svazu, se v této věci obrátil na ministry vnitra zemí Evropské unie a požádal je, aby prosadili náležitou legislativu, napsal ve středu britský list The Times.“
  „Židé se necítí být v bezpečí,“ sdělil Margolin. Zbraně by podle něj měli dostat vybraní členové židovských obcí a institucí. „

  …a gojové ať si klidně pochcípají, typicky židovský postoj

  fandit židům je stejný sebevražedný masochizmus jako fandit muslimům:
  https://deliandiver.org/2017/01/proc-zidovske-organizace-chteji-protiizraelske-uprchliky.html
  zajímavá studie amerického sociologa

  1. Aj, dávámť z zběři satanovy ty, kteříž se praví býti Židé, a nejsou, ale klamají.

   Jestli tomu dobře rozumím, podle Ježíše Krista máme co dočinění s falešnými Židy. Opravdoví Židé, nebo Izraelci nebo jak se nazývají, jistě nemají žádnou radost z toho že jejich nepřítel získává navrch. V koránu se píše cosi o tom jak Muslimové pozabíjejí všechny Židy – tudíž opravdoví Židé tohle nemůžou podporovat.

  2. Zatím gójové vždy nechali pochcípat židy, pokud zrovna pogrom nebyl jejich dílem. Rabínovi se nedivím, že kope za svůj tým.

   1. A nedivím se už ani šikovně vloženému Mnichovu včera večer na ČT2. Kousek hodný mistrů svého oboru.

    1. Jo, ten film zařinčel.
     Kolik lidí kouká na ČT2?

    2. No já celkem dost a protože jsem sova, tak bývá pozdě v noci k vidění ledacos, co by si ve dne nedovolili nasadit.
     Přijde mi, že dramaturgie i programový šéf ČT2 je z celé ČT nejlepší, opravdu se tam dají vidět věci, co jinde ne.

  3. Já v tom prohlášení vidím jen že se chtějí ozbrojit a chránit svojí komunitu. Stejně tak kdybych se ozbrojoval já, tak budu chránit především svojí komunitu. Vyčítat židům, že nebudou bojovat proti muslimům, když proti nim nejsme ochotní bojovat sami je pokrytectví, jako málokteré jiné.

 5. Rusko je taky řádně načnutý, je přidruženým členem OIC a procento muslimů mají vyšší než v kterémkoliv evropském státu. Je pravda, že režim je drží zkrátka … zatím.

  1. no drzi zkratka… v podstate je nechal vytvorit v Cecne tvrde islamsky stat se sarijou a exportem dzihadu v nadeji, ze Kadyrov zabrani svym lidem delat bordel ve zbytku Ruska a zameri se na zahranici. Ve srovnani s poctem a zavaznosti teroristickych utoku behem Cecenskych valek jim to celkem klape, nicmene do idylky to ma daleko, jsou na tom o neco lip nez zapadni Evropa. Predevsim proto ze tvrdy jadro ruskych islamistu se seberealizuje v radach IS v zahranici a taky ze Putin muslimum podkuruje kde muze a dela vsechno proto aby ty umirneny neradikalizoval (coz je asi nejrozumnejsi strategie co muze delat. S tema kartama co ma v ruce). Co ovsem bude az Kadyrov potahne k šejtanovi je ve hvezdach.
   V Rusku je pruser ze muslimska komunita je asi jedina ktera ma stabilni prirustek jednak diky vyssi porodnosti a jednak diky masove migraci z exsovetskych muslimskych republik. Etnicti Rusove vymiraji protoze se jednak malo mnozi (s porodnosti jsou na tom plus minus stejne ne-li hur nez Evropa) a jednak je decimuje chlast coz u muslimu nehrozi.

   1. Kadyrov sice v pravidelnych intervalech vypousti balonky, ze na nejake sefovani sere, ale kdyzje rec o potencialnim nastupci Putina, tak se moc necuka. Nechci videt to kino, kdyby se tam nejakym omylem dostal. Clintonova v ruske verzi.

 6. „Do roku 2100 končíme, finito, fertig. Vládu nad kontinentem převezmou zčásti muslimové, co bude na zbytku si raději netroufám odhadovat, ale liberální demokracie to rozhodně nebudou. V Německu bude například tou dobou zbývat cca 20 milionů Němců spolu s cca 35 miliony Turků a ostatních muslimů.“

  No jo no, je to tak. Žádná civilizace holt nevydrží věčně. Čísla mluví jasně – tradiční Evropané pomalu vymírají, noví Evropané (nebo „Evropané“) se množí dvojnásobnou (i vyšší) rychlostí a prosperují. Buďme rádi, že se to děje zatím relativně v klidu a nevypadá to jako stěhování národů na přelomu starověku a středověku.

  1. doom, doom se blizi! End is nigh! nam to muze byt fuk, v roce 2100 bude CR cikanska a belosi budou mensinou. Neverite?
   V soucasnosti je v EU podle nejhorsich odhadu asi 25 milionu muslimu, podle oficialnich statistik asi 12-15 milionu. Coz je asi tak 3-5 % populace. Z toho je zhruba tretina az polovina ve Velke Britanii ktera si je tam ve velkem taha na vlastni triko v ramci slucovani rodin. V roce 2019 ovsem Britanie z EU vypadne cimz pocet muslimu v EU jednak prudce poklesne a hlavne se ucpe jedna z nejhorsich der, protoze britsti muslimove tam chodi legalne ve velkem. Muslimove v Evrope maji o neco vyssi porodnost nez Evropane (asi tak o dite a pul na zenu), ale zase ne o tolik a zdaleka ne takovou jako doma v pousti. Rozhodne neni realne ze by za 80. let ziskali v Evrope majoritu, zvlast kdyz demograficky vyvoj a vykyvy v porodnosti nedokaze dopredu nikdo ani odhadnout.
   No a ti nasi cikani? Jenoduchy. Na procenta jich mame asi tak stejne jako EU muslimu, porodnost maj asi tak stejnou jako v EU domestikovani muslimove, migrace ze Slovenska nebo Rumunska taky neni zrovna zanedbatelna, prizpusobivi jsou jeste mene nez muslimove a terorizuji sve okoli mnohem vic. Cikanskejch no go zon je u nas hromada a v realu jsou cikanske ctvrti mnohem horsi nez muslimske protoze muslimove z velke casti pracuji, jsou tam obchody a restaurace a za bileho dne je tam obvykle mnohem bezpecneji nez v Chanove nebo na Luniku. Takze popravde receno radsi budu zit v EU pod nadvladou muslimu nez v CR pod nadvladou cikanu. Nehlede na to, ze muslimske pravo neni zrovna humanisticke takze nebude mit problem srovnat cikany do late (a taky feministky, slunickare a neziskovky. :-) )

   1. už jsi taky vymazanej? Viděl jsi těch pár muslimských žen na ulici a kolem nich 20-30 dětí? Tomu říkáš porodnost 1,5x ?

    1. to je hovno. Zcela bezne vidam dve tri belosky a kolem nich klidne i 30 deti. Rika se tomu materska skolka a uzenaci ten koncept znaj taky ;-) Ostatne, tuhle jsem potkal svagrovou a s ni osm deti. Jeji vlastni byly teda jen tri, zbytek byli bratranci a sestrenice na prazdninach.
     A ted vazne, existuje neco jako scitani lidu a statistika a podle ni je prumer na v Evrope domestikovanou muslimku kolem tri deti. Je sice moznost ze dalsich pet porodi doma ve sklepe a drzi je v utajeni v kulne, ale necemu takovymu snad neuveris ani ty. Kdyz uz nic jineho tak by se takhle akorat pripravily o rodicovske prispevky.

     1. pro kterou neziskovku děláš?

      1. tak ruzne. Zalezi na zakazce. Vetsinou pro iluminaty. Dobre platej a maj ruzny benefity. Slusne plati i Velkej Zid, ale je voser z nej vyrazit uhradu nakladu a cestaky. Zato CIA jsou celkem skrti a FSB jakbysmet. Pro Vatikan vetsinou delam pro bono, co kdyby na tom posmrtnym zivote neco bylo. A tak ruzne, clovek se musi ohanet, no. Na Astara uz kaslu, minule mi neproplatili prescasy a rvali na me ze jsem jester. Asi je sere ze mam velky pero. At se s tema vrabcema popasujou sami, hamouni.

       1. :-D

   2. Cikani dubluji svuj pocet v CR kazdych 16 let. Easy. Funguje to tak bez ohledu na system. Jejich kultura vubec nikam nepokrocila a ani o to nijak nestoji. Imigranti maji take radi pohodlicko a prachy, pricemzale nejsou ochotni zit ve vybydlenych domech. Takze verim tomu, ze pokles porodnosti oproti tomu, co predvadeji doma, lze ocekavat. Deti jsou prece jen pritez konzumenta a neprijemny vydaj.

    U cikana jsou deti vyraznou polozkou prijmu domacnosti, jenze cikan bude bydlet klidne i pod vlnitym plechem, na detech se omezovat nebude.

    Verim tomu, ze slimaci v Evrope snizi svoje mnozeni, i kdyz porad vykonnejsi, nez u domorodcu.

 7. Nemůžu si pomoct, ale vaše články Lulino jsou pod úrovní Hovineck.cz a vážně nechápu proč to sem D-fens dává.
  Předposlední perlu by nedal ani Fendrych, tohle ani nevím jak mám brát.
  Upněte to někam na Idnes tam zato aspoň dostanete kešonkové.

  Aby bylo jasno: Nás (Evropu) neohrožuje žádný islám, žádní -isti ani nic jiného.

  Nepřítel, který řídí tahle svinstva má společné jméno:

  NAŠE VLÁDY

  potažmo stát.

  ———————————————

  Co tak nepsat o teroristech, ale o jejich dodavatelích?
  Co tak nepsat o zločinných ideologích, ale o jejich inženýrech?
  A vygůglete si co znamená slovo DEMOCIDA.

  1. Dfens sem dava ledacos a doomsayersky clanky tu byly odjakziva. Lulina to pise proto ze bud doufa ze se na vyvolane panice dostane k moci nebo je to proste uzitecnej idiot co dela praci za ty co doufaj ze se ja vyvolane panice dostanou k moci. Tipoval bych to druhe ale u techto lidi si jeden nemuze bejt moc jistej. Nastesti jsou ti aspiranti na moc skrz strach z islamu vesmes banda debilu, mašíblů a provarenejch kreatur takze moc nehrozi ze by uspeli. Jinak by nam tady pod zaminkou boje s islamem zavedli takovou pakarnu ze bysme s laskou vzpominali na diktat z brusele.

   1. Lilina to IMHO píše proto, aby zdejším motorizovaným pistolkářům připoměl, že existují i jiné starosti než kolik žere italská ojetina z AAAAAček a že pokuta od policajta za to, že je někdo pitomec a nepochopil, že se v padesátce má jezdit padesát není úplně to nejhorší zlo na světě. Až si tady 3/4 z vás vytáhnete hlavy z vlastních prdelí a použijete ten prejt co máte v lebkách, tak na to co tím chtěl říct (a je to po dlouhé době to nejlepší co jsem tady četl) pochopíte bez psaní litáníí asi tak za deset vteřin …

    1. A to ze vsichni tihle narodni buditele maji pisemny a ustni projev vymasteneho retarda je vychytrala taktika nebo zidomuslimska konspirace EUSSR s cilem diskreditovat prave vlastence?

     1. jo aha takže když tě někdo pošle slušně do prdele je znakem inteligence a hned ho poslechneš?

      1. No, myšlenka byla spíše levopisna mantra. Ale co už.

       Zatímco jeden odejdete do análu poté, co vás někdo pošle do prdele, tak druhý odejde do prdele okamžitě poté, co jí někdo odkaze do análu.

       A všichni čtyři budete spokojeni.

 8. Apropos, víte proč je muslim o 200% lepší než Evropan?

  Protože jejich vlády (kmenová rada) žádné cizí narušitele na svém území nedovolí…ba dokonce ani cizí muslimy.

 9. 1) budoucnost je v proletech. (to jsou ty tupé ovce zmasírované médii)
  2) povině kdo ještě neviděl, stáhnout/sehnat film Volyň z roku 2016. https://www.csfd.cz/film/434921-volyn/prehled/
  Ať víte do čeho jdete.
  Ve zkratce to vidím jako jedno velké stěhování národů, které skončí vražděním a „novým uspořádáním evropy“.
  U nás jsou hlavně na moravě a ve slezku nasáčkovaní ukrajinci a slováci. Ve volyni byli poláci v početní výhodě, ale nevadilo to banderovcům k tomu aby mohutně vraždili poláky. A to stejné bude tady. budeme tak dlouho tolerovat ukrajince, češi si budou brát ukrajinky a ukrajinci češky, až závist zvítězí a ukrajnici zaútočí a obsadí si východní část čechie. Normálně nás čechy znovu zlikvidují. (zlatej hitler, ten nás nechával celkem na pokoji).
  A z druhé strany od německa turci s muslimama. To je jasné, rozkradou nás a rozberou si nás, našem těhotným holkám propíchnou břicho, naše netěhotné znásilní a pak oddělí hlavu od těla, dětem to stejné, nebo je zabalí do hořlavého materiálu a zapálí. Důchodcům vyřežou oči. Mužům stáhnou za živa kůži, nebo je zaháknou mezi dvě auta aby je roztrhli. Podříznutí bude nejjednodušší smrt která vás může potkat. Nějaký katastr nebo vlastnictví majetků přestane existovat. Buď to zaberou nebo vypálí a zboří.

  Jak tady kdosi psal o vesmíru, že se v něm nachází triliardy hvězd a statisíce obyvatelných planet na kterých může být život už jen z matematického hlediska. Tak je ze stejného matematického důvodu bych byl bláhový kdybych si myslel že mocnosti za to nemůžou. Je to plán stejný jako s Hitlerem. Potřebují válkou snížit obyvatelstvo, potřebují válku aby mohli zrestartovat a zlikvidovat poslední zbytky národů aby zapomněli na národní obyčeje a vznikla jedna homogení evropská rasa / národ s možností opětovného růstu.

  1. postavil se ti aspon kdyz jsi to psal?

   1. Aby ji chcípl do rána ty kokot vyjebaný! Buzeante, možná že tobě se staví jenom když vidíš bezdomovkyni a chtěl bys jí lízat zarostlej pekáč ty hovado jedno.

    1. takze nepostavil. No, snad ti to vyjde priste. Prej jsou na to i nejaky prasky, tak se zkus zeptat v lekarne.

     1. doufám, že tě nechají podívat na první dvě čísla, až ti budou klátit dcerku – chytrouši

      1. teda,řeknu ti, tvoje erotický fantazie bych mít nechtěl. No ale proti gustu… Hele, tak mě napadá, nechceš to se SkReTem dát dohromady? Můžete si třeba začít dopisovat nebo tak něco a třeba nakonec zjistíte že když spolu dva chlapi souzněj, tak ani ženskou nepotřebujou.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017