Rathovo sebeukájení…

Featured Image

I malý diktátorek musí živit své ego a přesvědčovat o své nezbytnosti neznalý dav…

Byl jsem nucen navštívit nemocnici v Kolíně. Dosud jsem s ní neměl nějaké větší problémy ( pochopitelně fronty a občasná neochota či neschopnost v občasném výskytu nepočítám ) s úrovní poskytovaných služeb. Pravda – ze všech možných míst civící hnusney ksicht pazdráthův mi tento relativně pozitivní dojem kazil. Dle všeho nezbytné sebechválné pamflety, případně bilboard vedle vjezdu navážející se do poplatků a současné vlády, jsem bral také jako „malý odpolední dotek hnusu“.

Ale nešť – vrátím se na začátek. Úspěšně jsem se dobelhal do patřičné budovy, tradičně se vyděsil z množství lidí a rozhodl se navštívit toaletu. Od bohulibého úmyslu vyprázdnění močového měchýře mě odradil bezdomovec myjící si genitál v umyvadle. Co je moc – to je moc ( pozn. za tohle pazdráth výjimečně nemůže, i když – kdo ví ). To nejhorší mě však teprve čekalo.. TV umístěná v čekárně asi pro ukrácení nudy a dlouhé chvíle – jaký to paradox…V době mé návštěvy tam běžel jakýsi ČB film odhadem z 50 let z českého vojenského prostředí – tedy nezbytná bolševická propaganda. Tento však byl přerušen sebechválným spotem na „MuDr. Davida Ratha“. Úrovní fabulace by mu i Goebels záviděl. Pazdráth je v něm líčen jako svatý a dokonalý spasitel středočeského kraje.

Na dikci komentáře si dobře vzpomínám – stejným způsobem byly prezentovány „úspěchy socialismu“ v boji proti zlým imperialistům. Samotné svatořečení pak jako kdyby vypadlo z oka podobným materiálům velebících Hitlera, Stalina, Brežňěva, Kim-čong-ila a podobné dárečky. Jeho dokonalost, osvícený duch a ekonomická genialita byla v různých emočně vypjatých scénách venčena do nebes ( namátkou – záchrana KH nemocnice před fujprivatizací, nákup čehosi do nemocnice Čáslav apod. ) to celé okořeněné špetkou ekologie a trochou nostalgického vzpomínání na bývalého generalissima ČSSD J. Paroubka. Jako bonus po skončení tohoto výblitku krutě zaplaceného z našich daní pokračovala ČT1 přehlídkou dechovek. Kdyby to byla Eva s Vaškem, nejspíš bych se rovnou přesunul na psychiatrii se syndromem nutkavého hromadného vraždění…

Jinak toto je nejméně druhá verze – neb podle toho co vím to v nemocnici běží cca 2 roky a některé dezinformace byly relativně aktuální. Jsem vděčen vřískajícím děcku za to, že jsem neslyšel zdaleka všechno. O to víc mi bylo líto lékaře který mě profesionálně podal všechny potřebné informace a nabídnul mi i několik variant možné léčby.

Možná by stálo za to požádat krajský úřad o poskytnutí informací kolik stály všechny tyto ráthoslavné publikace – ono je jich totiž mnohem víc – Když fungoval sytém žákovské dopravy zdarma, visel leták v každém autobusu, vlaku i na nádraží. Na každém vlaku je dosud veliká samolepka informující mě o tom že dopravní obslužnost pro mě zajišťuje Středočeský kraj. Vše samozřejmě plnobarevné a kde byla sebemenší šance na to aby to člověk stihnul přečíst, tak pazdráthovo jméno. Já to nechci platit… nechci !

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
154x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:58

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!