Rada pro panny a dívky, aneb sebevražda nožem - zpět na článek

komentářů 36

 1. Niekde na nete boli aj dve nahrávky telefonátov z bytu, kde a to odohralo, na záchranku alebo 911. Celkom výživné. Doporučujem. Volala kamarátka „zasebevraždenej“ slečny. Ahmad sa motal okolo, ale jeho počuť nebolo.

 2. Ten případ byl píčou ke zdi, mě se však jedná o jiné….
  Cituji: „Při ztrátě tlaku v malém oběhu, nastává takřka okamžitě ztráta vědomí. Ono stačí mít nižší tlak a vstát a zatmí se člověku před očima. Ani není potřeba mít do srdce tři díry“
  Z vlastní zkušenosti vím, že to tak opravdu funguje. Ale-celoživotně se zaobírám zbraněmi, střelbou, a veškerou problematikou palných zbraní, a o co jde, v tomto případě o jeden z aspektů – terminální balistika. USA policejní učebnice tomu říkají deset vteřin před smrtí…. Opilý, zfetovaný, jeden takovej vystřílel tuším dva, tři hlídkový policejní vozy, než ho sundali. Za pozornost i případ v Miami, kdy dva veteráni z Vietnamu coby lupiči čelili značné policejní přesile… Ale to už najdete, „debakl v Miami“
  V úctě všem čtenářům.

  1. Jasně, „teoreticky“ je možné si zasadit tři smrtelné rány nožem do srdce, ale je to extrémně nepravděpodobné – je velmi nefér porovnávat sebevraždu mladé holčiny a adrenalinem nabušené chlápky bojující do posledního dechu….

 3. Hele clanek se mi libi, ale s tema gramatickejma botama se to dost blbe cte. Udelej s tim neco. Dik.

 4. Čemu se divíte, prosím vás? Takhle česká policie funguje už léta. Opravdu bych nechtěl, aby můj život jednou závisel na týhle bandě. To bych se asi z milosti ubodal taky.

  V tomhle případě ale trochu zafungovaly ony příslovečné boží mlýny. Štětka, která se dobrovolně kurví s ahmedama, si nezaslouží slitování. Dostala to, co celou dobu sama chtěla.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017