Racionální deklarace proti COVID-represi - zpět na článek

komentářů 906

Přidat komentář
 1. https://zpravy.aktualne.cz/domaci/hamacek-demonstrace-je-nyni-hrozna-nezodpovednost/r~a7d2852a113211eb95caac1f6b220ee8/?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  aha, takže hooligans jsou odpírači roušek? to bude asi ten novej třídní nepřítel, když to s úspěšnejma a bohatejma nevyšlo… tak to sem fakt asi baníkovec, ať chci nebo nechci :)

  1. Nakonec se za D-Fensovy názory perou v ulicích hooligans, protože jim vypli fotbal i hospody :-)) To jsou souvislosti :-)

   1. Hooligans že se perou za DF názory? Přešlápni si. Radši nasdílej další rekord smrtelně nemocnejch….

    1. V Praze, to nevíš? Řvali tam proti Prymulovi a jeho opatřením. Vedle toho se samozřejmě mimoděk porvali s policajtama, ale to už je takovej jejich kolorit.

     1. tak na trola znovu

      Hooligans že se perou za DF názory? Přešlápni si. Radši nasdílej další rekord smrtelně nemocnejch….

      1. Já tu žádný rekordy nikdá nesdílel, ani takovou hru nehraju. A ano, D-Fensův postoj k opatřením a Prymulovi je ve shodě s hooligans. Z řečnického zjednodušení se dvěma smajlíky se přece neposerem, ne?

       1. Ano, jen by jsi vše preventvině zakázal už v červenci a to, že se to nestalo byla samozřejmě ta hlavní chyba, kvůli kterej tady budou tisíce mrtvejch…
        Já chápu tvoje sdělení, jen si trošku odporuje s tím, za co si se tady bil v prsa před týdnem, dvouma, třema… Že ZRG1 votočí vo 180 a změní A na B, to tady na DF nikoho nešokovalo, to se jen potvrdilo, že je to magor, což je. Ty se teda přidáváš?

        1. Nepleteš si mě pořád s někým? Já jsem fanoušek roušek a sociálního odstupu. Tedy konzervativního přístupu. Nevidím důvod zrovna třeba zakazovat stejně už promořeným mičudám kopat do mičudy a vysílat to třeba v televizi atp. Uznávám, že s rozumem se na to jít nedá, protože většina lidí jsou hloupá a sobecká hovada, ale na druhou stranu zase vláda tahá ta opatření jak králíky z klobouku, pozdě, neúčinně, mnohdy úplně pitomě atd. Prostě se mi nelíbí ani totálně liberální přístup, ale ani to, co padá z hlav potentátů.Pro doplnění, vir považuju stále za dost nebezpečný, a jak se v mém okolí ukazuje, i těm, co to měli na háku, protože jsou zdraví. Po 7 dnech horeček už mluví jinak, přitom je to pořád lehký, ambulantní průběh.
         Druhá věc je to, že se posmívám D-Fensovi a mnohým zdejším, protože už dávno ztratili nadhled a jednou si tu svou, ideologickou. Není tohle zrovna přesně ten postoj, co zde býval tak často kritizován a vysmíván?

         1. Pane Hanesi, dle meho nazoru v tomhle mluvite rozumne, a souhlasim s kazdou vetou. Je fajn, ze tu jsou i takovy ctenari.

          1. Určitě se jich najde víc, ale málokdo má asi tu drzost chodit se svým většinovým, zde však menšinovým názorem do diskuzí ;-)

          2. Tak určitě, to jsou ty mlčící 10 000 (slovy desetitisíce) fanoušků, co tu napřed přáli zrg a teď tobě :)

         2. BUBUBU 7 dní horeček. Argument jak noha. Ne nepletu, jseš to furt ty. Já bych preventivně zakázal lidem i dejchat, pak se to šířit nebude a zmizí to, jak říkal pan Parou teda Hamáček.

          1. Už jste nějak v křeči, pane shifty. Šíří se to líp jak ten covid :-))

          2. Pro doplnění, vir považuju stále za dost nebezpečný, a jak se v mém okolí ukazuje, i těm, co to měli na háku, protože jsou zdraví. Po 7 dnech horeček už mluví jinak, přitom je to pořád lehký, ambulantní průběh.

           Jsem rád, že jsi pozitivní a veselý :) Přeci jen veselá mysl, půl zdraví. Tak ať se daří.

           Pokud si myslíš, že to zavřený hospody a roušky zastaví….nějak nemám sílu a ani potřebu to donekonečna někomu vysvětlovat.

          3. A mám se snad posrat? Teď nás čekají věci s brutálnějšími geopolitickými dopady, ale nikde ani čárka. Mluvím o Bidet vs. Trump. Furt všude jen koronavirus a hejty sem, hejty tam.
           Ano, když si lidé nemohou prskat do tváře a nemusí dejchat vzduch prohnaný mizernou klimatizací ve stejné místnosti s neznámým nakaženým, klesá pravděpodobnost nákazy. Důkaz – hokejisté Český Budějovic. Někdy na přelomu srpna/září se prokazatelně všichni nakazili v autobuse klimatizací, která to nafuněla každýmu pěkně pod nosánek.

          4. Mimochodem v Itálii to rozjel fotbal, ve Španělsku je prokázán skokový nárůst po demonstraci feministek.

          5. To jsou jasný důkazy. Máš pravdu. Že já vůl vůbec věřím na hentu svobodu.

          6. Svoboda je super a fajn, akorát že ideálně funguje jen u ideálních lidí.

          7. aha takže je lepší diktatura? totalita? policejní stát? Bože to jseš fakt ta ktupej, že se takhle odkopeš sám? Vyřiď šéfovi, ať pošle někoho chytřejšího než seš ty.

          8. Proč hned takový extrém? I když diktatura, pokud bych byl pochopitelně já ten diktátor, by se mi docela líbila, komu ne? :-)) Ale zpět k věci. Říkám, že svoboda tak, jak si ji představuješ ty, není pro současný hloupý lid, to je vše.

          9. Hanes: Dneska dávali jedno velmi poučné trezorové dílko, Pasiáns. Ty tam hraješ taky.

          10. To říkal přesně Lenin taky: dělníci musí být osvobozeni, ale jsou to blbci co se nedokáží ani osvobodit, ani to osvobození docenit. Tak je musí osvobodit Strana svými čekisty a bajonety, a pak je v tom osvobození držet pro jejich dobro a převychovávat je tak dlouho, dokud to nepochopí.

  2. Jo shifty největší prdel je, že ti samí hooligans si většinou kvůli obtížnější identifikaci tváře zakrývají…
   Já myslím, že to jde rychle, tohle bylo něco jako Palachův týden v lednu 89, Několik vět už tu màme několik, kulturní fronta se přidává (Hůlka & spol,, teď už jen Miliarda chvilek pro demokraci svolá pokojnou demonstraci na 17.11.2020, tu Hamáček s Babišem preventivně pokropí a rozpráší, jednoho studenta bych zabil doopravdy, poté generální stávka do vánoc a pak už snad Miloš a Andrej abdikují a převezme to kurvaatofaktnetušímkdo…

   1. To „kurvaatofaktnetušímkdo“ je na tom podle mého názoru to nejdůležitější.

   2. no tohle smradlavý pozadí tam vidím taky dachsmaister…

   3. Bohužel jenom tyhle blbý a tupý hovada a lopaty maj aspoň odvahu jít do ulic. Ve Francii by je nosili na zádech. Tady si odplivneme a řekneme … tytyty….
    To jen tak, když se nad tím zamyslím…

   4. Ja ti do toho trochu hodím písek, jo? Ukaz mi magora, kterej by ted chtel vladnout. Vsichni jsou šťastní, ze toho cernyho Petra vyzira Andy.

    1. To přijde až se situace trochu uklidní. Andy bude sesazen protože selhal a místo něj nastoupí ještě větší magor. Ale neodvažuji se tipovat kdo to bude …

     1. Bartoš?

     2. Babise nikdo sesazovat nebude. Na jare utrpi Paroubkovo vitezstvi a pujde od valu.
      Ted nikdo Babise sesazovat nebude, kazdej je rad ze neni na jeho místě.

      1. shane 18.10.2020 v 19:04

       Kde jsem to slyšel, že je Babiš zralý na odstoupení, v České televizi?
       (Jméno analytičky si bohudík nepamatuji.)
       Také jsem slyšel pana Fialu, jak hodlá vyslovovat nedůvěru vládě, nebo co. Pokud si ostatní opoziční strany, kromě TOP Adamové-Pekarové, uvědomí situaci, kterou naznačujete, mohla by to být politická sebevražda v přímém přenosu.

       1. Analyticka to chce vzít za nej?

      2. Bohuzel az na podzim…

   5. A neplatí pořád ten zákon o zákazu zahalování tváře na veřejnosti při demonstracích?

    To musí být pro policajty žně, prostě je seberou všechny, buď proto že si zakrývají ksicht, nebo naopak proto že si nechrání dýchací cesty…

    1. Nemáte prosím někdo link na záznam té demonstrace? Pokud možno ne od fízlů. Ti si to jistě pečlivě točili z teleskopických kamerových stožárů.
     Myslím, že to celé točil Blesk a Raptor, ale nemůžu to najít. Na YT to ještě není.

   6. Chtělo by to možná pár mrtvých fízlů, ať ukáží, co všecko mají kromě OT-64 ve výbavě a aby estébákovi konečně došlo, že lid je doopravdy nasrán. Doopravdy a moc. Už toho bylo dost.

    1. Stydím se za to, ale já sem dneska vlastně těm hovadům i fandil. A to vážně nejsem nějakej sport fan(i když teda jsem usvědčenej baníkovec)…ale o sport v mých očích nešlo. A vlastně jsem rád, že i lidi v čr umí ukázat ramena. Přece se nebudeme ořád krčit :)

    2. Vy jste se rozohnil ctihodný kmete.
     Tak třeba vytáhnou ze skladů aspoň ty fajne bílé obuchy z Polska…

     1. No a ty nejseš už nasranej? Všechno cajk? Sorry jako

      1. Tak mně se krade na mysl otázka, jestli třeba takhle náhodou to dnešní napadení kordonu ACABů nezačali ACABi sami, prostřednictvím svých kolegů, dovedně maskovaných do podoby chuligánů. Nebylo by to ostaně poprvé, tento postup má (nejen) PČR na demoškách radikálů dávno zažitý a odskoušený.

       1. odZkoušený, tvl.

        1. no tak to přesně na těch videích vypadalo, ale to je jedno, jde o zdraví všech a každej musí držet hubu a krok as klidně chcípat hlady… to neva. Hlavně musíme nechat zmizet ten virus a přitom ho i porazir a bejt happy :)

     2. Nekdy okolo prelomu tisicileti se v Policce vyrabely pro PCR flinty na tenisaky. Kdepa ty asi skoncily… To byla vetsi prda, nez daji vsechny nase milionarske tenistky naraz.

   7. Andrej abdikuje? Mmnt… jdu si pro bramburky a pohodlne se usadim. Tuhle pohadku jeste neznam. Ja porad ziju v domneni, ze ho ze Strakovky dostanou az tim sprezenim, co posledne vezlo pacifistu na delove lafete.

 2. Na Idnese ovčania výraznou väčšinou odsúdili tých náhubko-odmietačov na demonštrácii v Prahe. Takže Plukovník má voľnú cestu k ďaľšiemu tyranizovaniu ovčanov.
  Bude zaujímavé sledovať, kedy sa z tých náhubkov výrazné percento ovčanov zblázni. V SK máme povinné náhubky už 8 mesiacov, a zdá sa, že ovčania to vydržia aj 8 rokov. Žiť zvyšok života 2 metre od najbližšieho človeka, to je fakt moderná forma tyranie. Jediná povolená komunikácia cez fáceknihu a SMS, ……. a sex iba cez internet.

  1. Dle meho nazoru vetsina lidi odmita to, v co se ta demonstrace zvrhla. Ne demonstraci samotnou.

   A anketa na Idnesu neznela „Souhlasite s demostraci?“ ale „Byl zasah policie adekvatni?“
   Takze mam pocit, ze tak trochu svym prispevkem rikate zavadejici veci.

   Ja treba s demonstraci promlem nemam zadny. S hazenim kamenu, rachejtli, dymovnic a nicenim majetku uz problem mam, nepokladam to za neco prinosneho a hodneho treba nasledovani.

 3. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/tchaj-wan-cina-vojenske-cviceni-priznani.A201013_153405_zahranicni_jhr

  Tvl to sou záběry jak z 60′ z vietnamu, to sou tragédí. Prosím, ameriko, pošli na ty mrdky jednu ze svých 15ti letadlových lodí, ať je svět zase v rovnováze…děkuji

  1. To jako aby jim amerika ukázala, jak se to má správně dělat? No, děkuji pěkně…

   1. No minimálně by jim měla ukázat, že vypouštět covidy není ten nejlepší nápad. Obávám se, že Trump po znovuzvolení tento signál vyšle, všem hajzlům navzdory a pevně mu v tom fandím.

    1. je to totiž kampáň :)

    2. shifty 18.102020 v 19:38

     1) Nepletete dvě věci dohromady? Pletete. Proč?
     2) Podle názoru některých zdejších přispěvatelů lze odvodit, že váš příspěvek je možné upravit takto: „…minimálně by jim měla ukázat, že vypouštět americké covidy není ten nejlepší nápad.“
     3) V příspěvcích, jako je váš, je abstrahována skutečnost, že Formosu okupují Číňané, kteří se od „pevninských“ liší pouze politickým systémem, původní obyvatelé ostrova byli prakticky vyhubeni. Který stát by se míchal do sporu mezi Českou republikou a Svobodným Jirkovem?
     4) V příspěvcích, jako je váš, je zcela abstrahován tchajvanský kapitál. To je zajímavé.

 4. Zde je prosím oficiální vyjádření MZČR, že metoda testování pozitivity pomocí PCR testu netestuje, zda je pacient nemocný, ale pouze to, že má v sobě vir. A samo ministerstvo přiznává, že pozitivně testovaný člověk může mít v sobě i pouze mrtvý vir, a je tedy neinfekční. Takže oficiálně MZČR říká, že čísla pozitivně testovaných metodou PCR jsou irelevantní pro informaci o šíření nákazy:
  https://koronavirus.mzcr.cz/ministerstvo-zdravotnictvi-aktualizovalo-algoritmus-k-ukonceni-karanteny/

  1. To se ví již dlouho, že ten test je pro rozhodování nepoužitelný. Jelikož tu máme každý rok chřipku tak i každý v oboru ví, kolik může být reálně nakažených i bez testů, s rozdílem, oproti chřipce, velké části bezpříznakových. Honba za testy je dneska jasná – vzhledem k šíleným opatřením to dotlačit za každou cenu alespoň na oficiální čísla epidemie. Proto taky ty idiotské nápady testovat celou republiku.

   1. Jasně, mě šlo o to poukázat na to, že to ví a oficiálně potvrdilo i MZČR. Pokud tady bude zase nějaký Monday nebo jirif psát o tom, jak je zjevné, že se nákaza šíří, tak aby bylo jasné, že to neví nikdo. Respektive nejsou k tomu žádná data.

    1. Mě tohle chybí u každého „rekordu“ prezentovaného v médiích. Kritické myšlení nula, hlavně že máme show.
     Jejich pseudoteorie nemá smysl rozebírat. Odhad na pět dní, i kdyby byl sebe reálnější je k ničemu. Na požadavek ať to spočítá v srpnu radši utekl. Smutné je to v tom, že vládní odborníci jsou zjevně na podobné úrovni. Tři čtvrtě roku slyším (tedy kromě měsíce a půl v létě), že nastane za 14 dní doom. V létě měl asi doom dovolenou.

     1. V červnu jsme uvolnili opatření a celé prázdniny byl klid. 4. srpna byl stejný počet hospitalizovaných jako 1. června, kdy ještě dobíhala vládní karanténní nařízení. Jakou reflexi vláda udělala? Pouze tu, že Babiš se 21. září omluvil, že to na léto uvolnili, i když bylo 10 hospitalizovaných. Takže je patrné, že odteď už k žádnému uvolnění nedojde a čísla se už taky nedozvíme žádná.

      1. O Pavlu Řehákovi? Jasně, on přišel s nějakým modelem v březnu (panic level 10) a přišel s dalším modelem v srpnu. A přijde mi, že to je stejný typ jako jirif. Tedy neschopen pobrat souvislosti a uvažovat logicky a na základě komplexních údajů.

       1. Pojišťovny jsou tímhle proslavené – v USA to byly pojišťovny, kdo jako první oficiálně zrušil vědu a prohlásil, že je jedno zda je něco korelace nebo kauzalita, protože odmítnutím potenciálně rizikových pojištěnců se prachy ušetří tak jako tak a to je jediné, co se počítá.

 5. Koranvirus z druhe ruky.

  Tak jsem se dozvedel, ze segra i s manzelem to maji. Bylo ji uz mesic blbe, protoze drzela nejakou dietu, a pak se nacpala orechu a mela nejake strevni povyrazeni. Protoze se jeji manzel bal, sli na testy, a nic. Zadna korona. Potom sla do prace, dela dela ucetni na urade v jedne male moravske vesnici. Tyden potom ma koronu. Pry je to jak slabsi ryma. Teplotu mela jeden den, 38.5, jeji manzel mel 37.5 4 dny a strasne skuhral. Ale jeste stihl behat kolem baraku a zahrady. Zda to maji jejich dve dcery nevim…

  Dalsi, kdo to ma, je stryc z druhe strany, z jineho mesta. Dela v domove pro socialni pripady. Ma brutalni nadvahu, diabetes, astma, a epilepsii, je mu 62. Neprojevuje se to vubec nijak. Jen kasle, ale to pry kazdou zimu.

  1. Jak na to přišli? Hodili si kostkou, nebo korunou?

  2. jojo to se stava, moje tchyne taky jela nekam do lazni s kamoskou, prvni den se trochu zeblily a zesraly, ale jinak dobry,po navrate pak tejden kasel, lehka horecka ~37.5 max, protoze ale maka jako pediatr tak si radci po tejdnu udelala test aby neplivala na uz tak zaplivany smrady, a hadejte, mela ho tam, 74 let, krabicka denne (i behem toho kasle, holt uzeny dyl vydrzi), cukrovka, hypertenze, lehka nadvaha, takze 2 tejdny dovca, a protoze u ni dcerka z zenou byla celej den predtim testem tak cela moje rodina domaci vezeni na 10 dni, jinak dcera a zena neg., ja jim na to seru takze nevim ;) ale dokud sam dejcham tak mi nigdo klackem v rypaku stourat nebude

   jinak pamatuje si negdo kdy presne kdy se objevila v ‚mediich‘ ta pojebana hlaska ‚tvoje rouska chrani me‘ a kdo to zacal sirit mezi prosty lid?

   1. Asi tady, na apríla

    http://www.novinky.cz › Domácí
    České video o účinnosti roušek vzdělává svět – Novinky.cz

    1. aha tak prece jen je to ‚ceskej vynalez‘ a ECDC se toho chytla jak hovno kosile:

     https://www.ecdc.europa.eu/sites/default/files/documents/Use%20of%20face%20masks%20in%20the%20community_CS.pdf

     str. 3. text pod zlutym boxem:
     „V rámci komunikace je důležité zdůrazňovat, že lidé, kteří na veřejnosti používají ochranné roušky, chtějí chránit
     své spoluobčany pro případ, že jsou nakaženi. Nechtějí nevědomky šířit virus a nošení roušky by nemělo být
     mylně vykládáno tak, že chtějí chránit sebe před ostatními. Nošení roušky není projevem sobectví a mělo by být
     propagováno jako projev solidarity“

     chjo, sami si za to muzete…
     btw ty technicky zpravy z ecdc je taky dobry maso, kdo jeste porad netusi odkud baba s gumou tahaj omezeni tak prosim, jako na taliri (skoda ale ze nezvazujou ti protiklady):
     https://www.ecdc.europa.eu/sites/default/files/documents/Guide-for-social-distancing-measures_CS.pdf
     https://www.ecdc.europa.eu/sites/default/files/documents/RRA-outbreak-novel-coronavirus-disease-2019-increase-transmission-globally-COVID-19.pdf

     a jeste neco pro rouskofily :) at sem taky za sobeckyho zmrda ;)
     https://www.ecdc.europa.eu/sites/default/files/documents/novel-coronavirus-guidelines-non-pharmaceutical-measures_0.pdf
     (ja vim reknete ze je to stara verze a je novejsi updateovana kde uz ukazujou jak nas ty mokry hadry pres tlamu spasi a vsechno jako podlozeny vedeckejma vyzkumama plus nahle spousty literatury…no tak prece by nam ECDC nelhalo…urcite ne… https://www.cebm.net/covid-19/masking-lack-of-evidence-with-politics/ )

    2. Víte co? Pro mě náhubky skončily momentem, kdy MZ uvedlo, že účinnost náhubku se pohybuje v rozmezí od 6% do 80%.
     Zcela bez bližší specifikace /podomácky vyrobený, profi/, prostě náhubek. Případně jakýkoliv zapocený šátek přes hubu v obchodě atd.
     Symbol. Funkční pomůcka je to na operačním sále, ne na zastávce tramvaje.

     1. Jenže možná většina lidí se tomu dobrovolně podřídila a co víc, vyžadují další represe. Když potkávám na ulicích lidi s náhubkama, připadá mi to jak nějaký sci-fi apokalyptický film…

      1. Zvláště pokud jde o lidi, kteří jdou po jinak prázdné ulici, když je pod mrakem. Vlákna jak vyšitá.

 6. Mimochodem, https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prymula-skoly-vybuch-jaderne-elektrarny-situace-koronavirus.A201015_094009_domaci_remy, protože si návrat druhého listopadu moc nedovedu představit, tak se obávám, že bude muset nějaká vybuchnout. Nevypíšeme vsázky na to která, kdy, který blok, atd.?

  1. Nastane několik situací:
   1) Počet vážně hospitalizovaných bude o víkendu 2000+, což Prymula přirovná k výbuchu jaderné elektrárny.
   2) Děti se vrátí do školy na den, maximálně dva dny.
   3) Mávnutím kouzelné hůlky přepočítají číslo R a vyjde jim 0,79.
   4) Celá vláda podá demisi, a ať si to řeší někdo jiný.
   5) Přiznají, že čísla na stránkách MZČR ohledně pozitivně testovaných a zemřelých jsou zcela irelevantní, a tedy nemůžou korektně spočítat číslo R a nemůžou tedy děti pustit do školy.
   Můj typ je číslo 2.

   1. Můj typ je 1), protože kdyby se děti vrátily, tak by vedlo k dezorientaci obyvatelstva – zatím spolehlivě porušili, cokoliv co slíbili, na jaře i teď. Následuje 3), moc nevěřím 5) ani 2), přál bych si 4), ale k tomu nedojde ani omylem.

    1. LWG: 4) není řešením – jakákoli existující parlamentní strana včetně těch nominálně konzervativních by jela úplně stejnou linii, neboť tak si žádají média a hlas lidu. ODS, Lidovci i Trikolora. Tedy s výjimkou SPD, ti jsou prý jako jediní proti. Ale ty opravdu volit nedokážu, a to sice nikdy.

  2. Jádro ne. To si nikdo nelajzne. Nesvedeme ani dezinfikovat madla vozíků v hypáčích, natož tak dekontaminovat okolí elektrárny.

   1. S tím mě napadá, že až budu omlouvat nějaké dítě ze školky nebo školy, tak mě cuká rukou myšlenka, napsat tam „nemoc z ozáření“. Pokud by někdo měl protesty, tak jsem já kuwa doktor, abych poznal, jaká nemoc to je?

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!