Racionální deklarace proti COVID-represi - zpět na článek

komentářů 897

Přidat komentář
 1. Stejne je to marny. Mame 20-30x vice prokazatelne pozitivnich nez v jarni spicce. Mrtvych ovsem mame kolem cca 4x vice nez v jarni spicce. Ne 8x vice, ne 10x vice, ne 15x vice, a uz vubec ne 30x vice. jen kolem 40-45 (vse na klouzavem prumeru, aby to bylo robusni). A nikomu to nevadi. Chcete se bat. A hlavne, chcete trestat ty, kdo se neboji s vama…

 2. Odpovidajici pocet mrtvych vzhledem k 30 nasobnemu narustu pozitivne testovanych by mel byt cca 30 * tech cca 10 denne. Tedy az bude +300 mrtvych denne, rekneme aspon 3 dny po sobe, tak mne zbudte.

  Pozitivni na tom je to, ze dokud mame v Cesku koronu, tak vubec nikdo neumira na starobu.

  1. „Pozitivni na tom je to, ze dokud mame v Cesku koronu, tak vubec nikdo neumira na starobu.“

   – menej nielen na starobu !
   Podľa zdravotných štatistík sa v SR znížila úmrtnosť NA VŠETKY diagnozy o 756 a na covid pribudlo iba 28 mŕtvych. Takže za 5 mesačné obdobie je SK v úmrtnost znížená o 728. Oproti priemeru rokov 2016 – 2019 .
   =============================================
   Je to fakt vtipné, keď najvyšší politik štátu oplakáva tisíce mŕtvol na chodníkoch, a jeho vlastný štatistický úrad eviduje politicky nekorektné zníženie úmrtí…
   =============================================

   1. Tak podle statistik to vypadá, že čím víc korona, tím méně mrtvých.
    Možná že jich pár zabije, ale zdá se že jiným naopak dává nesmrtelnost.
    Neměli bychom se všichni rychle na jedné obrovské koronaparty promořit ať jsme všichni taky nesmrtelní? :)

    (tipoval bych následek opatření, menší provoz, méně nehod, méně se šíří běžné choroby, které jsou pro lidi s jednou nohou v hrobě taky smrtelné – až za rok nebo dva opatření pomine, tak přijde poměrně velká vlna mrtvých, kdy tihle lidé s nalomeným zdravím chytnou nějakou běžnou chorobu a už to nedají a umřou)

 3. Vždycky když spadne letadlo, je na palubě černá skříňka… není to už podezřelý?

  1. A este je k tomu vsetkemu oranzova. To uz nieco musi znamenat.

 4. Poprvé přes 10 tisíc. V pátek u nás přibylo 11 105 otestovaných zdravých lidí s vírusom.

  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus…………
  Zvláštne….. počet mŕtvych za včerajšok neuverejnili.
  (podľa štat. úradu denný priemer 301/deň )

  1. Pocet umrti:

   16.10. – 25
   15.10. – 48
   14.10. – 60
   13.10. – 48
   12.10. – 63

   Zdroj: https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/api/v2/covid-19/nakazeni-vyleceni-umrti-testy.csv

  2. Pocet umrti s Covid samozrejme

   1. aha, s Covid .
    Už som sa naľakal, že ich zabil ten covid. To by vyvrátilo moje názory.

 5. Koukám Dfens, Aeronet a Protiproud poslední ohniska odporu proti celosvětovému spiknutí. Snad alespoň odvaha Husova nástupce pana Šmuclera Vás podpoří ve Vašem boji za pravdu, který v tváří v tvář (zcela jistě zfalšované) rostoucí statistice počtu hospitalizací nebude jednoduchý.

  1. Tváří v tvář je nutné číst nový román Pandemie, který aktuálně vydala ta naše Havlovize.Tam je ta Pravda odhalena.

  2. A Udo Dirkschneider, mimo dalších špičkových věcí se starými členy Accept, složil Pandemonium. K dispozici už pár týdnů na YT.
   Speciálně doporučuju tohle:
   https://www.youtube.com/watch?v=JjOlk3n5wUA
   a lepší verzi:
   https://www.youtube.com/watch?v=RmEt6FnFl54

 6. „Schváleno. V Letňanech vznikne polní nemocnice pro 500 nakažených lidí “

  – To je fajn, keď sa už noviny ani nesnažia klamať, že v nemocnici budú liečiť CHORÝCH ľudí. Už im stačia aj nakazení ZDRAVÍ.

  1. A v těch Letňanech předvádí vláda co jako? To je jen prostá nápodoba číňana?
   Jakýsi člověk ve zprávách cosi zmateně mlel o trojfázových jističích v hale.
   Mohl by prosím, některý z občanů Prahy lehce upřesnit, co to estébákovi pohůnci předvádějí a co tím chtějí komu dokázat?
   Podle jedné, hezky barevné mapky ze Seznamu, má ke čtvrtku konkrétně moje město 1380 nakažených. Je to přibližně pětina stálého obyvatelstva, každý druhý dospělý člověk. Hlavně je to ale naprostá blbost!
   Komu tohle slouží a proč to dělá?

   1. V Letňanech se staving něco jako hotel pro ty hospitalizované pacienty, co není možné poslat domů, protože to domácí odmítají (například domovy důchodců), ale zároveň tito hospitalizovaní nemají indikaci k hospitalizaci a jenom zabírají zbytečně postele. Prymula říkal, že jejich počet ODHADUJE na 42% hospitalizovaných. Takže je přesune do hotelů nebo do této PVA haly v Letňanech, aby uvolnil lůžka v nemocnicích. Jde o to, že v Letňanech budou primárně vojáci nebo amatérští dobrovolníci s minimálním zdravotním dohledem. Na tyto pacienty ani víc není potřeba. Kdežto odborný zdravotní personál tak bude připravený u uvolněných lůžek v nemocnicích.

 7. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tajemny-muz-ktery-na-jare-zachranil-cesko-exreditel-ceske-pojistovny-124767

  Takže jarní lockdown si ve vládě vydupal nějaký pojišťovák když v excelu provedl extrapolaci podle dat z Itálie?

  1. Je smutné vidět, jak málo zkušených lidí je ve vládě a na ministerstvech. Jestli nikdo nedokázal kvalitativně argumentovat statistickými extrapolačními nesmysly v tabulce P. Řeháka, tak jsme na tom ještě hůř, než jsem se obával.

   1. „Je smutné vidět, jak málo zkušených lidí je ve vládě a na ministerstvech. “

    – omyl !
    Oni sú veľmi skúsení v tom, ako dojebať ovčanov. Ale najprv vystrašiť, aby sa nebránili tomu dojebaniu.
    =====================
    Považovať svojho nepriateľa za NESKÚSENÉHO – to je riskantné.

  2. Jo, ještě s nějakým Hrobonem s Kulvaitem, který se netají tím, že pracuje pro „obří farmaceutickou firmu“ jak sám říká. http://epidemicforecasting.org/

  3. Docela by mě zajímalo, podle jakých dat je měl na jaře, kdy každý věděl úplný kulový, extrapolovat. Kromě toho v tom článku tuším píšou, že tomu hlupákovi s excelem uvěřili,až když to pár dní jelo podle jeho tabulky.
   Samozřejmě mohli to udělat jako zdejší Dr. Cvach přes statistiku a následující 3 roky tvrdit, že pro nějaké rozhodnutí nemají dost dat.

   1. „Kromě toho v tom článku tuším píšou, že tomu hlupákovi s excelem uvěřili,až když to pár dní jelo podle jeho tabulky.“ – Snad si to jirif nepřečte:-)

    1. Odpovídaly počty pozitivně testovaných. A to po dobu 5 dnů. Tohle jiri ví, že z hlediska statistiky nesmí vzít v úvahu, protože by se ztrapnil na n-tou.

     1. Jistě, měli přeci počkat a dojet tu tabulku do konce, protože zdejší odborníci na statistiku nemají ani po 3/4 roce na predikci dost dat. Jste si jistý, že nejste jen přejmenovaný Mrcasík?

      1. Až pochopíte, co opravdu znamenají čísla pozitivně testovaných PCR testem a jaký je jejich vztah ke skutečně nemocným, případně hospitalizovaným, tak se vraťte a můžeme pokračovat v rozumné a konstruktivní diskuzi. Do té doby jste nepochopil elementární mantinely této diskuze.

 8. SLOVENSKO PRVÉ NA SVETE ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

  Generál Matovič práve ohlásil svetové prvenstvo – počas jedneho dňa otestuje VŠETKY ovce na slovensku.
  A asi už budúci týždeň.
  Sranda bude, ak (predpokladám) zistí 25% nakazených a teda „strašne chorých“ v politickej terminologii. A je dúfam, že aspoň 60%. V nemocniciach budeme ležať piati na jednej posteli. Dúfam, že mi priložia pekné baby. Ak tam bude web, pošlem foto.

  Problémy nastanú, ak bude v karantene celé práceschopné SK, a zatvoria obchody, pekárne, rozvoz potravín, proste celoštátne chudnutie počas 14 dní.

  1. Pryguma taky chtěl otestovat během 3 dnů všechny Čechy.

   Jenže to není levné (3,5 miliardy jenom za testy) a s proveditelností to dost pokulhává, krom zbožných přání (a nemohli by to nějak zařídit praktičtí lékaři?) jsem neviděl žádný aspoň trochu použitelný plán na realizaci.

   Vymyslel Generál Matovič nějaký plán jak na to? Nebo je prostě všechny nažene na odběry a budou se tvořit fronty o tisících lidí, kde se všichni navzájem nakazí?

   1. On to má perfektne premyslené, ale nakoniec do dopadne tak, že budou se tvořit fronty o tisících lidí, kde se všichni navzájem nakazí.
    A chce to zvládnuť ZA DEN !!!
    On trpí syndromom záchrancu SK, potom aj sveta.

    Teraz má depku z toho, ako to narafičiť, aby tam prišli všetci celkom dobrovoľne. Asi bude konzultovať s Plukovníkom.

   2. (3,5 miliardy jenom za testy)-
    heheééé – koľko trvá v CB vyťukať 3500000000 ? Mne to tu teraz trvalo 1,5 sekundy.

  1. Tak uděláme extrapolaci do budoucnosti a tímhle tempem tu za 4 až 5 měsíců nebudou žádní policajti? Nebo si vezmeme exponenciální model s vhodnými parametry, co předpoví všechny policajty v karanténě ještě dříve?

  2. „Tak titulek vypadá jak z občanské války“

   – toto nie je občianska válka. Toto je válka proti občanom odmietačom náhubkov.

  3. Včerejší zkušenost:
   Běžné nákupy a lékárna těsně po poledni. Po poloprázdném maloměstě kroužily 3 vozy státních fízlů, z nichž jeden sem vůbec nepatří a který mě 200m od lékárny stavěl. Kontrolovali jen občanky, nechtěli nic jiného. S doplňujícím dotazem, zda tady skutečně bydlím.
   To má znamenat co přesně?

   1. Buď někoho hledali, nebo je poslali udělat počet úkonů, nebo demonstrovali moc.

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!