První politická (ne)vězeňkyně EU - zpět na článek

komentářů 12

Přidat komentář
 1. Parádní příběh, zvedám palec a uznale kývu hlavou. Jen mi přitom běhá mráz po zádech, obávám se, že někoho z těch unijních pitomců může napadnout udělat z mého revolveru jednorannou jednokomorovku. A z kulobroku předovku.

  1. Je to jenom otázkou času. Dyť dneska je už každej blbeček s razítkem v podstatě takovej státeček sám vo sobě, skoro nedotknutelnej a s absolutní mocí v dané oblasti.

   A uhnijní hovada v podstatě absolutní moc mají, dá se to jenom zdržovat. Je snad každýmu naprosto jasný, že cílem je totální odzbrojení ovčanstva, ne?

   1. Zatimco behem druheho ctvrtleti se vykon nasi ekonomiky mezirocne propadl o nejakych 23 %, tak ale statnim urednikum se 4 % pridaly. Takze evidentne to delaj dobre, na co porad nadavas?

  2. A proc bys vubec mel vlastnit neco, co je fujky? Podivej se na Charlie Hebdo. Tam fujky zbrane nadelaly velikou neplechu. Nastesti jsme se vsichni semkli a Charie Hebdo opet vydava svoje svobodne myslenky. Cili jsme to dokazali, svet je zase zalit sluncem. A kdyby tehdy ti kresliri meli zbrane, tak doslo k mnohem vetsimu masakru, zejmena na strane imigrantu prave vyjadrujicich svuj nazor. A takove veci v nasi spolecnosti prece nechceme.

   A co se myslivcu tyce, tak tam je take zapotrebi vyhrabat se ze stredoveku a myslet jako v 21. stoleti. Rany, kour, letajici fujky olovo… hnus velebnosti. Nejprve se zakaze olovo v mokradech, pak se prohlasi cela Evropa za mokrady a nakonec se prejde k modernim metodam lovu s kusi a i to se za par let zakaze pro nehumanitarnost.

   1. A pak nás všechny sežerou medvědi a vlci.

    Čo to tárám, vlci jsou neškodná zvířátka která nikdy lidem neubližovala, to jsou jen zlé bělošské pohádky.

    Tedy ve Francii mají úřady od stedověku zdokumentované tisíce zabití vesničanů vlky, ale to jsou určitě fake news.

   2. Lov kušou nie je taká úplná blbosť, ako by sa mohlo zdať. Dobrá kuša je rovnako presná a narobí väčšiu paseku ako projektil z pušky. Tichá strela, ktorá nevyplaší ostatnú zver, je už len taký malý bonus.

    1. Až sa kuše rozšíria, zver sa naučí rozpoznávať drnčanie tetivy a svist šípky…

 2. blbost to by se nikdy nemohlo stát. taková zprávička by přece jako nikdy nemohla mit ve francouzkejch novinách palcovej titulek :D :D ;D ;D

  1. Francouzský velvyslanec V ČR!

   1. se veskutečnosti menuje roland galharague hele nóó a při nějakým jeho vystupení z 2017 na čt24 hele měl v uchu strčenej špunt a vodpovídal tou jejich hatmatilkou :O ;D
    tendleten by si v český hospodě neuměl vobědnat ani bradavici z ropušího stehna takovej by jako jenom sotva čet český noviny :D ;D

    1. Gretko, Směrnice umožňuje periodické zpřísňování po 5 letech a byla přijata v roce 2017. Každá změna unijní legislativy má typicky cca. 1 rok na implementaci.

     Otázka za 3 body: v jakém roce nejdříve se může odehrávat příběh ze článku, jestliže Kateřině Novákové byly zbraně zakázány v rámci periodického zpřísňování? A kdo tehdy bude francouzský velvyslanec v ČR?

     1. jo tááák vono to je jakoby scifi z daleký budoucnosti za daleký +-tři roky kdy nás francouzi nebudou považovat za primitivní divochy co jim třeba klidně prodaj studny a pak si vodnich kupujou vodu ale budou se učit náš jazyk ;D ;D

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!