Profesor T. - zpět na článek

komentářů 299

 1. Ten koncept zmíněný v posledním odstavci by nemusel být pro TV nezajímavý, ostatně první vlaštovka – Soukup na TV Barrandov je toho důkazem.

 2. Seriál Profesor T. jsem sice nezaregistroval, ale taky nemám rád sníh. A vůbec zimu obecně, mráz, lezavo, sajrajt na silnicích a ulicích atd. Blbě se jezdí, blbě se dělá cokoliv, zvířata venku trpí, člověk se musí navlíkat jako micheliňák, pokud zrovna není nějaký pošahaný otužilec. Hnus. Ti nahoře by si mohli celé zimní období odpustit a nechat od cesty a nahradit ho třeba delším jarem nebo aspoň podzimem jako byl letos.

  1. taipan: Jenomže střídání ročního období je důležité pro ekosystém. Když uměle nahradíte tu přirozenost toho střídání období, tak to pro lidstvo bude mít fatální následky. Ono bohatě stačí, že už dnes to nefunguje tak jak má.

   1. Saharský ekosystém si vystačí s jedním počasím po celý rok :-)
    A naše civilizace na saharizaci pilně pracuje betonování a asfaltováním každého kousku volné plochy. Za nadšeného hýkání autíčkářů.

    Třeba letos, v centru města peklo, na sídlišti kde jsou nějaké stromy a tráva už je to snesitelné a na Priglu za městem těžký veget. A přesto zastupiči zuřivě kácí a klučì co se dá a kdejakou volnou plochu vydají developerským hyenám.

    1. kaBrnak: No, taky tam chcípl pes na Sahaře.
     S tím kácením stromů, jo, to mě taky teda dostalo, oni pokácí strom, který roste 61 let, takže je starší o mnoho než já, jenom kvůli tomu, aby ho postavili na Staromák na pár dní a opentlili světýlkama. Přitom by stačilo vyrobit veliký umělý strom a ten pokaždé složit a pak zase rozložit. Ne, oni prostě musí zdevastovat krásný zdravý silný 61letý strom. To je logika, to by jeden blil.

    2. Kolem rovníku mají celý rok léto, a žít bych tam nechtěl. Obří pavouci, pijavice, všemožní parazité, zlaté naše zimy, které podobnou havěť vyhubí.

     1. Kazdemu co jeho je. Osobne by som na mieste bez zimy zit chcel, snad na dochodok sa to podari. A co sa tyka havede vyhubenej zimou, tym 300 druhom komarov co ziju v Manitobe zima akosi nevadi. A to tam maju take zimy o ktorych sa vam v Cesku ani nesniva.

  2. není náhodou, že civilizace v moderním smyslu vznikly tam, kde se střídají roční období a kde je nutno plánovat a kooperovat a přežít zimu. někde kde je kontinuální sklizeň banánů jak je rok dlouhej a pečení holubi lítají nonstop do huby ruchadlo nebo polarograf nevymyslíte.

  3. taipan: když je to taková hrůza, tak proč se nepřestěhujete? Určitě Vám při dnešní dostupnosti informací neuniklo, že jsou země, kde znají sníh akorát z televize.

   Sníh je super, na čem jiném jezdit na lyžích-snowboardu?

   1. Kolkokrat do roka ides na tie lyze a snowboard? Ale skurvenu slanu clapkanicu mas v meste kazdy den…

    1. Wildcat: mockrat ne, ale bez snehu bych nejel vubec. Snih u nas ale neni o moc casteji, zadne „kazdy den“. Tady nejsme v Ontariu.

     1. Tak specificky v nasej casti juzneho Ontaria to extra zle. Snehu haldy (rocny priemer cez dva metre), no za normalnym lyzovanim treba liezt do Quebecu alebo USA.

      1. Chybí kopce? Hádám že se tam dá asi na běžkách, ale koho to baví každej den že…

       1. To ano, tras na bezky je tu dost. Ale nespomenul som este jeden faktor ktory tu zimu zneprijemnuje. Vlhkost. S 80% vlhkostou je aj mierny mraz velmi neprijemny.

        1. vlhkost 80%, to je standardní zimní přímořský alpský klima šumavy a západních krkonoš.

 3. Pekna sracka… Ty se vymezujes proti mainstreamu, ze stoji za vyliz prdel, ale zaroven na nej cumis nebo ho ctes a pak picujes. Trapny. A vis proc? Ja na to necumim. Proto. Radsi starou vopicham nebo s ni nekam jdu, nez abych s ni cumel na sracky, u kterejch se pak radoby chytre vybleju a nezapomenu zduraznit vzdelani, ktery mi je k hovnu, protoze jsem zakomplexovana pyca.

  1. Nekdo kouka na mainstream, aby se z toho poucil. Druhy picha starou, aby si poridil chvilkove poteseni. A protoze to nevydrzi dlouho, ve zbyvajicim case picuje na internetech, aby si pohladil ego :)

 4. Po sérii Amerických seriálových epizod s obsesivním detektivem Adriánem Monkem, to ani nepřekvapuje. Že zde něco takového vzniklo. Jinak Američané v tom tvoří absolutní špičku. Obzvláště vyšetřovací týmy FBI, nebo CIA, to je genderově vyvážená skládanka. Kde tým vede zpravidla snědý černoch, dále je tam běloch, asiat a někdo z arabských států. Doplněk musí tvořit blondýna a jeden černej jako briketa. A nezapomenou do týmu přijmout Jihoameričana, zpravidla z Hondurasu, nebo náké té země, odkud se tam nyní cpou. Pochopitelně, že jeden z nich musí být buzna, nebo lezba. To aby bylo vysvětleno, proč vzájemně odolávají svodům a jemným sexistickým narážkám. Nesmí chybět tělesně, nebo jinak zdravotně postižený. Zpravidla specialista, který dokáže z PC vydolovat až nemožné zázraky. A v hlavě má takovou encyklopedii, že člověk žasne. Koukne a je mu vše jasné. A nepřítelem je někdo, kdo chce škodit životnímu prostředí, ekonomice a podobně. Je to zpravidla silně levicový aktivista (u nás komanč), nebo Rus. Tam je nevyčerpatelná studnice. A jak jistě zjišťujete, tak se to vstřebává i u nás. Jenom těch černej, asiatů a arabů, tu máme poskrovnu. Rus už se zatíná. Ale třeba se dočkáme.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!