Proč se už zase stydím za to, že jsem taky Čech - zpět na článek

komentářů 23

 1. Každej lamentuje, že Babiš. Ale můžete mi nabídnout opravdu realistické alternativy? Strany, které u nás měly potenciál vyhrát volby 2017? Babiš oškubal zejména ČSSD, jenže jestli ANO, nebo ČSSD, to je pěšky jako za vozem.

  1. Taky si říkám, proč tolik lamentování, ta vláda bude nádherně multikulturní, nechápu, co se komu nelíbí. A piráti budou úžasná opozice, člověk ty antifáky má aspoň přímo na očích.

   1. Jenze Zaoralek nevlastni jedno z nejposlouchanejsich radii, dva ohromny deniky a pulku republiky. Ten „staromilskej“ pristup, kdy se lobbovalo a uplacelo, je sice hnusnej, ale porad lepsi, nez aby predseda vladni strany jmenoval ministra vnitra, zemedelstvi, financi, zivotniho prostredi a kdoviceho a sam si odklepaval dotace, posilal kontroly na konkurenci apod. Tohle uz je brutalne pres caru.

  2. Vážený pane, tady jste na DFENS … dokonce CZ … tady se nikdy, nikomu žádná řešení ani alternativy nenabízejí, tady se vždycky, hezky česky, jako v každé druhé putyce, akorát pičuje do všeho a do všech, hlavně do toho čemu nerozumíme a do těch, které neuznáváme nebo nemáme rádi a každý názor odlišný od toho našeho je automaticky špatný. Brečíte možná hezky, ale na úplně blbém hrobě :-D

 2. Nikde tady nepadl názor, že lidé mohou Babiše volit podvědomě, jako skrytého Alfasamce, jako svůj idol, že tím že mu dají svůj hlas se s ním ztotožní a doufají že když ho budou následovat zbohatnou také.

  Já říkám, že nejvíc se dá zbohatnout na lidské lenosti. prakticky to babiš neverbálně říká: „se´dte na prdeli já z Vás udělám boháče!“ Teď otázka jestli to tak bude anebo bude pokračovat ve šlépějích ČSSD.

  Dále se mi nelíbí Postoj pana Fialy z ODS, který to bere jako své vítězství, přitom si myslím, že ODS lidé volili jen kvůli Klausovi ml. .

  1. Tvůj smysluplný příspěvek mě šokoval stejně jako Babišova výhra. Gratuluju.

  2. Je fakt, že na facebooku se Babiše nejvíc zastávají ženy 45+. Takže s tím Alfasamcem a idolem, to asi nebude daleko od pravdy.

 3. Já jsem včera četl diskuzi na deníku Sme. Jedni jsou šokováni, tvrdí že v ČR nastoupila vlna iracionality a že opakujeme jejich chyby. Zatímco u nich Fica řídí oligarchové z pozadí, u nás jsme si dosadili oligarchu přímo. Část lidi nás lituje, část se nám směje. Převládá názor že na Slovensku by český miliardář neměl šanci. Poslední skupina tvrdí že Babiš nude dobrý hospodář, protože má dost a že nebude tolerovat korupci – ta se asi probudila po pěti letech ze spánku.

  1. oligarcha neleze ven, ten je skovanej za neprůstřelným sklem a na pancířových dveřích má magnetické zámky z trezoru. Je bláhové si myslet, že za babišem nestojí oligarchové. Domnívám se že sdružuje nějaké uskupení oligarchů v pozadí kteří nejsou vidět a Babiš je jen jejich tiskový mluvčí.

   1. stačí si uvedomiť že za KAŽDÝM novodobým zbohatlíkom (najmä privatizéri a „skupovači“ – ozajstných machrov čo si firmu vypiplali z nuly je minimum) je istý inicializačný kapitál… áno, na sto percent z prostredia komunisticko-eštébáckych a KGBáckych mafií

  2. +1.
   Tady víc, než kde jinde platí, že:
   1. Společný zájem, tedy moc+peníze, ty jsou nade všechny směšné ideály
   2. Vrána k vráně sedá a druhé oči nevyklove.

 4. Katodo, Vy si berete osobně volbu druhých. Proč? Že by vlastenectví :-)?

 5. A tak jestli Te to bavi….proti gustu…

 6. Já myslím, že Babiš je sólista v podstatě neschopný se s kýmkoliv paktovat. I proto je tolik povyku v pražské kavárně. Kdyby byl součástí nějakého zavedeného estébácko-oligarchického klanu, který dotuje knihovny a nadace Václava Havla, tak by kavárníci drželi hubu a krok.
  Babiš těm různým Bakalům a Kellnerům docela vypálil rybník tím že šel do vlády sám, zatímco oni vždy jednali přes svoje nastrčené lidi v politice.
  A ještě ho posilují ti všeho schopní, kterými se obklopil. Protože v zavedeném estébáckém ekosystému pro ně nezbylo místo, a oni někde jen příštipkařili. Babiš jim vytvořil novou niku, chráněnou rezervaci, kde si můžou nahrabat neohrožováni ostatními oligarchy, tak proto se za Babiše budou bít do krve. A to ho dělá silným.

  Ale nelze zcela vyloučit, že nakonec místo vzájemné války uzavřou dohodu o rozdělení pole působnosti, jak to dělají mafiánští bosové.
  Ovšem pokud získá vnitro, finance a spravedlnost, tak všechny ty oligarchy má jako na talíři a dá si je k večeři, jednoho po druhém (to by byla lepší varianta).

 7. Sluší se ještě dodat, že Fedor Gál je zasloužilým členem bratislavské lumpenkavárny. A proto je solidární s pražskou lumpenkavárnou nejen co se týče Babiše. On totiž tradičně žid má vždy blíž k jinému židovi, mnohem víc než ke gojskému dobytku. A to i kdyby jeden žid byl z Japonska a druhý z Austrálie. Natož když jeden je z ČR a druhý ze Slovenska.
  Gálovi nemůžou přijít ve slovenských alternativních médiích na jméno. Je to pro ně jak Dienstbier křížený se šabatovou.

  1. Fedor Gál je niečo ako ,,pán,, Kocáb. Mimochodom do politiky sa dostal cez Mečiara, čo je úplný gól.

 8. Tak „už zase“ se stydíte, Katodo? Kdy to bylo poprvé, podruhé, atd.?
  Babiše nesnáším, stejně tak mi ale pijou krev tihle stydlíni, kteří následky vlastní pasivity hodí na „Tschechische gesindel“. Tím si umyjí ruce a cítí se být majákem mravnosti. Když už nemáte čas, chuť či sílu zvednout hledí a pod svým jménem sbubnovat nějakou politickou akci, tak se neotírejte o spoluobčany. Já ostatně ve sněmovně nevidím jedinou partaj, se kterou bych plně souzněl, a takoví voliči socdem, lidovců, TOPkařů či komoušů mi přijdou jako hovada podobná těm, která volila Bureše.

  To už máte přes 50% – chcete tady vůbec žít?

  1. jen at tu pekne zustane. Dovedes si predstavit ty kecy kterejma by nas zasoboval jako zhrzenej emigrant? par takovejch jsem zazil a kam se na ne hrabou domaci remcalove.

   1. Gesindel prosim v velkym G. a) je to velkej ksindl b) je to substantivum :)

 9. Katodo, když nemáte co říct, tak raději mlčte a styďte se někde v koutě.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!