Příklady táhnou aneb minulost píše budoucnost

Featured Image

Americké noviny New York Times napsaly: „Vměšování Ruska do voleb není bezprecedentní jev“. A jak je správně dále poznamenáno, dlouho před Putinem, během studené války, vymývání mozků prováděla CIA , která vedla protikomunistickou propagandu a to jak v USA, tak v Evropě.

Důkazy na tzv. „vměšování Ruska“ do voleb nejsou. Ovšem důkazy proti CIA a BND, o vměšování se do čehokoliv po celém světě, jsou. A můžeme začít už před druhou světovou válkou, protože to totiž úzce souvisí i s tím, jak se vyvíjela situace po válce a během další války zvané studená. Dlouholetý šéf americké CIA ( A.W. Dulles) zdůrazňoval tento fakt: „Páte kolony, které podporovaly německé vojenské ofenzívy a úderné oddíly, které prováděly špionáž a sabotáž za nepřátelskými liniemi, byly podřízeny abwehru..“

Dokonalým příkladem práce tajných služeb je to, že tajná služba německého generálního štábu připravovala obsazení polské hornoslezské průmyslové oblasti už dávno před samotným přepadením Polska. Připomeňme si, jak to tenkrát bylo. Ve Vratislavy byla vytvořena speciální formace, která spadala pod služebnu abwehru při vojenském okruhu VIII. Formace byla složena z tzv. hornoslezského „heimatschutzu“ a bývalého sudetoněmeckého freikorpsu. Noc před rozpoutáním války a to 1. srpna 1939 překročilo hranici v menších oddílech pět tisíc ozbrojených diverzantů maskovaných jako horolezci nebo v polských uniformách. Pod vedením „KO“ (válečná organizace abwehru)  v Horním Slezsku se jim podařilo obsadit řadu důležitých závodů a dolů průmyslového revíru. V podstatě si je zabrali v zájmu německých koncernů, aby nedošlo k jejich zničení. Také tím usnadnili pronikání abwehru na polské území. Akce se dařily také proto, že polská veřejnost byla účelově klamána nepřátelskou propagandou a docházelo k tzv. systematickému vymývání mozků. Trojským koněm Hitlera byl totiž antikomunismus. Úplně stejného trojského koně používali a používají Američané. Je to jak přes kopírák, stejné způsoby propagandy, stejná taktika boje, stejné metody, stejné podvratné organizace, stejné praktiky pátých kolon. Uplynulo 27 let od české sametové revoluce, ale za všechno pořád mohou komunisté. Tato stále stejná argumentace už po desítky let mě na tom všem baví ze všeho nejvíc.

Dalším příkladem nám může posloužit samotná Francie. V této zemi provádělo nacistické Německo velmi nákladnou rozkladnou činnost a zorganizovalo pátou kolonu (dnes je rozkladná činnost taky nákladná, protože neziskovky a imigranti stojí fakt hodně peněz). Připomeňme si postavu Otto Abetze, ten totiž režíroval na podzim roku 1935 řadu podvratných organizací jako např. „Francouzsko německý výbor“ v Paříži a „Německo francouzská společnost“ v Berlíně. Faktické vedení pátých kolon proniklo do tisku, podporovalo teze Hitlera a uvolňovalo cestu k pádu. (Dnes pronikají tyto podvratné živly přes internet prakticky všude a do všeho. Můžeme si tedy položit zásadní otázku, proč armáda „věnovala“ internet celému světu? A proč některé státy či důležité strategické firmy upřednostňují tzv. Intranet?). V březnu roku 1936 se fašistům podařilo otevřít v Paříži tzv. „Hnědý dům“. Fungoval jako jakási centrála, neboť se zde sbíhaly nitky podvratné činnosti. Z tohoto místa byly financovány a řízeny speciální fašistické organizace ve Francii (cagoulardi a Croix de la Freux). V roce 1937 měli už cagoulardi v Paříži sedm tisíc členů. Pomocí této organizace mohly orgány fašistické špionáže a podvratné činnosti i vojenská tajná služba infiltrovat svými agenty francouzský státní aparát i armádu. A teď perlička: Jestliže v Polsku byly formace abwehru ve spojení s tzv. Volksdeutsche a připravoval cestu wermachtu, ve Francii to byly fašistické organizace vlastní země, vedené sektory tajné služby „třetí říše“ a pracovaly jako pátá kolona. Kolik dnešních neziskovek v globalizaci pracuje jako pátá kolona?

Na těchto dvou příkladech rozdílných zemí jako je Polsko a Francie se vnímavý čtenář naučí v hlavních bodech rozeznávat, jak pracují tajné služby, proč tak pracují, proč jsou páté kolony a různé organizace, které se dnes mohou tvářit jako humánní neziskové. Proč je dnes globalizovaná Evropa jak nahá v trní. Proč je zájem určité státy přimknout k tvrdému jádru EU a vnutit jim politický projekt – euro. Proč je dnes internet plný falešných informací, na sociálních sítích bují středověk v podobě honů, šikany. Proč je internet plný různých skupin trollů. Proč Poláci skončili za války na „první dobrou“ a proč ve Francii existovala tzv. Vichy vláda.

Nějaká špionážní síť je vždy rozprostřena po všech světadílech a její cíle se určují dle momentálního „světonázoru“ a hlavní směr náporu je zřetelný vždy na vybrané země (státy). Vymývání mozků a dezinformace k tomu neodmyslitelně patří. Pokud hledáte viníky všech převratů, revolucí, válek, hladomorů, loutkových vlád apod. přečtěte si tenhle článek. Je velmi důležité, jakou má která země vládu a jakého má vůdce v čele. Jak pracují média a lidé, kteří je tvoří. Přemýšlejte o tom vždy, až půjdete k volbám, abyste pak nekňourali, že ten a ten systém jste přece nechtěli a že jste měli zkreslené informace.

 


18.10.2017 -ed-

12345 (135x hodnoceno, průměr: 2,44 z 5)
15 221x přečteno
Updatováno: 22.10.2017 — 22:43

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!