Prázdnota mluvících hlav - zpět na článek

komentářů 63

 1. Tak su zvědavý, jak se to bude vyvíjet teďka, když Šumaři vytahli ty papíry z banky a oběma onanistům už doručili oznámení o zahájení stíhání.

  1. Asi nijak. Svědky Babišovy by nezviklalo ani kdyby jejich idol v přímém přenosu snědl nemluvně a odpůrci už dávno vědi svý.

   1. Jo, mě nejvíc baví ten tah na branku velkýho zlýho kapitalisty. Nejdříve všichni jásají, jak jsou šťastný, že konečně poznají tu pravou lásku a pravdu v tom demokratickým kapitalismu a že si ho tak hezky vycinkali a pak na ty zloduchy kapitalisty pořádají hon.

 2. MANUÁL PRO VOLIČE.
  Chcete skutečnou změnu? Tak nedělejte stejné chyby!

  KOHO NEVOLIT NIKDY?
  Chcete-li změnu, nevolte ty, kteří současný špatný stav zavinili. Nevolte vládní strany současné ani minulé. NIKDY! Ten, kdo tristní stav zavinil, nemůže být součástí řešení problému, to je snad logické. Pochopitelně že některé strany se budou pokoušet vyvléct ze zodpovědnosti, ale neměli byste se nechat nachytat. Naivové, kteří kvůli některým jednotlivcům volí ODS a doufají, že už konečně tato strana bude dělat silnou a rozumnou pravicovou politiku, jsou opravdu k popukání.
  Možná dopředu vystrkují některé sympatičtější tváře, ale pořád jsou jim dotace milejší než svoboda, koryta milejší než principy.

  KOHO A PROČ VOLIT?
  Pokud skutečně chceme něco změnit, musíme se oprostit od velmi naivní touhy najít ideální politiky. Nikdo není ideální a nikdy nebude. Hledejme ty, kteří mají stejné priority.
  Pro naše potřeby si je nahrubo definujme – kritika EU a ochota se z tohoto svazku vyvázat, ochota nechat lidem práva a svobody (nosit zbraň, vychovávat děti po svém, atd.), zastavení migrace, přestat podporovat islám. Takových stran je více a co se týče programu, můžeme si opravdu vybírat z široké škály.

  SHRNUTÍ:
  Chci změnu, chci rozbít papalášské vazby a chci si uchránit svobodu proti EU a politické korektnosti!

  JDU K VOLBÁM.
  Nevolím zprofanované strany současné a minulých vlád (ČSSD, ANO, KDU-ČSL, ODS, TOP09).
  Volím strany, které mají aspoň nějakou šanci na úspěch (SPD, Realisté, Svobodní).
  Nekritizuji, neplivu a nepomlouvám politické soupeře.
  Neodrazuji od účasti ve volbách.

  …připadá mě to relativně rozumné. Protože já k volbám určitě jít chci. Ale, neberu nikomu jeho svaté právo prostě k volbám nejít…

 3. Byl jsem v Jihlavě na Machovi. Ten chlap to má v hlavě srovnané, myšlenky vyjadřuje jasně, ovládá se, není demagog. Takže ve volbách nemá šanci.
  Ale stejně mu to tam hodím jako minule, i když vím, že je to jako přetahovat se s lokomotivou. Za ten pocit, když pak člověk kouká do zrcadla, to stojí.
  Včera jsem na obědě mluvil s tvrdým babišovcem. Hergot to je jiná liga. To je jiná voličská základna. Žádné pochybnosti, šťourání v programu, vyhledávání slabin. Tak trochu jsem mu záviděl, byl to vlastně úplně šťastný člověk.

  1. Tys byl ve městě koupit matce šátek na neděli?

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017