Policie u přechodu – zákon kontra zdvořilost - zpět na článek

komentářů 58

Přidat komentář
 1. Ad linky v záhlaví:
  „Pražský primerátor vypodobnil, jak si představuje likvidaci dopravy v Praze,“ uvtípnul se tam jejich autor, nicméně s úctou k faktům je myslím na místě říct, že ten rozhovor je s radním Scheinherrem, který zatím primátorem ani primerátorem Prahy není, a ostatně je i z jiné strany než současný primerátor.

 2. Nikdy jsem se s měšťákem venku na ulici nebavil.

  Jen jednou jsem donesl papír z d-feense o tom, že zaprakované vozidlo řidila osoba blízká, paní se mě zeptala jestli to mám z internetu. Tak jsem jí řekl že ano, tak jenom zkontrolovala jestli jsou správně uvedeny čísla paragrafů a řekla mi nashledanou.

  Dodnes slyším a vidím toho týpka vedle u okýnka, jak se ho jiná měšťanda zeptala: „To vozidlo jste řídil vy?“ A on jí odpověděl: „Ano!“ a ona mu hnedka vypalila: „tak to bude za pět set!“ A typek začal vysvětlovat, ale baba za okýnkem mu vždycky odpověděla jen: „bude to za pět set!“

  Chtěl jsem mu pomoct, ale pak jsem mávl rukou a řekl jsem si když je tak blbej tak ať to zaplatí.

 3. Rek bych ze na tom samym miste, a mozna ze i s tim stejnym mestakem se mi tohle stalo tusim dva roky zpatky – jestli je to ten prechod u billy tak tam je proste clovek obezretnejsi pac se tam pohybuje fakt hafec lidi, takze sem taky daval prednost chodcum, mestak na me maval at jedu, ne proste sem dal na svuj instikt, no tak se curacek nasral, dosprintoval ke me a rval neco ve stylu „ridite snad vy dopravu!“
  Klasicky mestapo, tak nejak premejslim jestli sem nekdy fizlum co se chovaj jako curaci rek ze sou to picusove a ze kazej povest dobrejm fizlum, a jestli sem vubec nekdy rek ten normalnim fizlum ze sem vdecnej za aspon tu hrstku tech normalnich.

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!