Policejní práce

Featured Image

Dnes byl divný den! Dva lidé z mého okruhu měli nehodu. Tedy autonehodu, abych byl přesný. Každý zvlášť. Dva lidé, dvě nehody, dva osudy. Přestože v jedné zemi, tak rozdílné! Dovolte mi, abych se s vámi o ně podělil.

 
Příběh první
… se odehrává na Liberecku.
 
Ahoj!
Představ si, zrovna jsem měl nehodu!
Ále, jeden trouba mě napálil, když jsem zastavil na přechodu!
Pocuchal mi pěkně kufr! No ještě že je to služebák!
Málem jsem ale dostal pokutu já!
No, policajti po mě chtěli papíry, ale já je měl v tom kufru! Tak jsme to zkoušeli 3 otevřít, ale jak to bylo bouchlý, tak nešlo! A oni, že mi tedy budou muset dát pokutu za nepředložení papírů! No chvíli to trvalo, ale nakonec jsem je přesvědčil, že nebudou muset! Tvářili se sice kysele, když si mě museli čtvrthodiny prověřovat, ale nakonec mi ji nedali. Tak jsem na sebe hrdej, že jsem takhle vyvázl!
 
Příběh druhý
… se odehrává na Kladensku
 
Ahojky!
Představ si, zrovna jsem měla nehodu!
Ále, jela jsem po dálnici a pán se připojoval z nájezdu! Neviděl mě a pěkně mi pocuchal celej bok!
No naštěstí jsem jela pomalu, ale bála jsem se, že mě otočí a dostanu tam hodiny nebo mě šoupne do protisměru!
Je to služebák, tak jsem volala policajty!
Přiznal se, ale oni na to mrkli a že prej jsme je nemuseli volat, když je škoda do 50 tisíc a dohodli jsme se na vině. Já jsem říkala, že když už jsou tady, ať to sepíšou, když je to ten služebák a oni řekli, že to není nutný a že když je to pojízdný, že je nepotřebujeme a odjeli.
Ani mu nedali dejchnout! To víš, chvíli jsem přemýšlela, že za nima křiknu, že mě bolí hlava, aby to sepsali. Vždyť mě mohl zabít! Ale pán byl z toho špatnej, i když měl taky služebáka a slíbil, že to nahlásí, tak jsem nic neudělala. No a v servisu mi řekli, že to bude minimálně za 110, že prej musejí navařit celej zadek, tak jsem zvědavá, co na to pojišťovna! Víš jak dopadl Libor!
 
Tak který se vám líbil více?

Přemýšlím o tom, když míjím na pražském okruhu již třetí hlídku s radarem, jak právě kasíruje, v chloubě naší policie, v novém Pasátu, kladivu na piráty, co jezdí o 10km rychleji a říkám, si není tady něco v nepořádku? Co dělají tady, když by měli sepisovat protokol s tím, kdo něco doopravdy zavinil a koho jim člověk předhodí až před nos! Ale na otázku, proč se tohle děje, neumím odpovědět!


13.04.2009 Škopek

12345 (1x hodnoceno, průměr: 5,00 z 5)
144x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:02
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!