Pardubické maximum - zpět na článek

komentářů 282

 1. Většině naivních českých hejlů nedochází, že to co měli v socialistickém zdravotnictví standardně, v kapitalistickém placeném dostanou jako hodně drahý nadstandard.
  A ne že dostanou levný standard a za luxus si trochu připlatí.

  Tato situace se už dnes projevuje v „nadstandardních pokojích“ v nemocnicích. Hňup by si myslel, že v běžném pokoji se o něj budou starat běžně. Realita je ale taková, že většinu dne sestry i doktoři kempují v nadstardantním pokoji s očima jak tenisáky slintající na svazek bankovek, ze kterého podnikatel semtam nějakou strčí tu sestře s nejbujnějším poprsím, tu nejsnaživějšímu doktůrkovi.

  A jak to vypadá na standardním pokoji? Tam se jednou za pár hodin dojde podívat nasraná sestra co si „vytáhla nejkratší sirku“, jestli tam náhodou někdo neumírá nebo už pár hodin neleží ve vlastních výkalech.
  Jinak funguje systém „pacoši sobě“, kdy ti co jsou 4 dny po operaci pomáhají těm co jsou čerstvě přivezení ze sálu, aby neměli žízeň a pod hlavou dobře podložený polštář.
  Dělat něco takového je hluboce pod úroveň Dis. studované sestry.

   1. Tohle by se nám zatraceně hodilo. Nejen kvůli muslimům co mají 10 dětí, ale kdejaká verbež s dočasným pobytem se tu rozplodí a pak jim automaticky přiklepnou trvalý pobyt nebo občanství, protože chudinku dítě přece nebudou odtrhávat od matky. Už je to vidět i v Brně, původně tu jen pracovali, dnes už tu chtějí zůstat, protože ČR je super bezpečná země, nejzápadnější a nejblahobytnější stát bez no-go zón. A to bude čím dál cennější, takže se sem zápaďáci i výchoďáci jen pohrnou.

    1. U nas uz to davno mame. Tohle je ciste americka specialita. U nas misto narozeni zadny automaticky pravo na ziskani obcanstvi nezaklada. Cesky obcanstvi nelze ani ziskat automaticky snatkem s ceskym obcanem. Cizinče narozeny v ČR je furt cizinče, i kdyby se narodilo primo na pahorku Žiži.

     1. Ked myslis tou „americkou specialitou“ USA, tak to treba rozsirit. Nejaku formu ziskania obcianstva rodom nema snad len Kuba. Okrem toho je tych krajin viac po celom svete.
      Ale je pravda ze v CR to tak nefunguje. Dokonca s tym mali problemy deti slovakov zijucich v Cechach pri rozdeleni bez ohladu na to ze ich rodicia mali na ceske obcianstvo narok..

    2. kaBrnak: Přesně, jsme totiž rezidence a jestli tu začnou vyrůstat ghetta, tak z nás už exorezidence nebude nikdy. Jo, a Merkelová prý bude končit v úřadu, merkelismus docela fungoval, migranty držela na svým území docela dobře, protože jestli se stane „vůdcem“ migrace homoMacronek, tak tu máme za chvíli půlku Afriky. Já těm Frantíkům nevěřím ani pozdrav.

   2. A bude z toho trt makovy. Ustava sa prezidentskym rozkazom zmenit neda.

    1. Wildcat: Ústava je v globalismu jen „historický dokument“.

     1. Yeah, sure…
      Inak je to burka v serbli. Keby nejakym divnym zrusenim 14 dodatku Trumpova administrativa vytvorila precedens, druhy dodatok by po nastupe dalsej Demokratickej administrativy nevydrzal ani tyzden. Pochybujem ze by to chceli riskovat.

      1. Nemají moc na vybranou, jestli se nechtějí stát jako území budoucím ghettem, tak mají jedině šanci s Trumpem, liberální demokrat není zrovna dobrá volba v globalismu, teď se hraje o hodně, v tom globalismu bez hranic se ta území geograficky budou v budoucnu už dělit na ghetta, rezidence a exorezidence. Země, která bude mít nejvíce ghett je předem vyřízená, to vám říkám. To globální Univerzum už funguje úplně dle jiných pravidel. Na nějaké historické Ústavy zapomeňte.

       1. Kam si myslíte, že budou prchat ty miliony zápaďáků, jejichž země se proměnily v jedno obrovské ghetto?
        No přece tam kde žádné ghetta nejsou, tedy k nám. Už dnes prosté čechy zahraniční investoři zcela vystrnadili z trhu s nemovitostmi. Ani vysokoškolák už si nemůže dovolit 3+1 v Praze nebo Brně.
        Zápaďáci nás tu prostě přeplatí těma svýma eurama a my jim tu v lepším případě budeme pucovat boty.

        Rusáci nejsou tak hloupí aby zavedli nějaký ten schengen, ti si velmi pohlídají, koho do své země pustí a které vyžírky hezky nechají za plotem.
        Ostatně celý schengen měl jen jeden účel – usnadnit přesun migráčků ISISáčků v rámci celé Evropy, bez schengenu by to šlo velmi ztuha. Žádný volný pohyb lidí a služeb, ale o volný pohyb džihádistů a jejich zbraní, už od samého začátku.

        1. Vždyť to tady polopaticky vysvětluju už nějakou dobu, já nevím, jestli mluvím jinou filozofickou řečí? Samozřejmě, proto říkám, že v budoucnu se připravme na ghetta, rezidence a exorezidence. A to nemluvím o zdrojích jako voda, úrodná půda, tohle budou v budoucnu zlaté devizi. To lidské Univerzum prochází v tom globalismu evolucí, zmizí státy tak jak je známe, bude celkově rozděleno, zjednodušeně -v jedné části maximálně technologicky i mentálně vyspělá kultura se všemi prožitky a výdobytky, které k tomu patří, a ve druhé části neostředověk – (pod)rozvojová mentalita i kultura.

        2. P.S. Ještě doplním. Ten střed, to jsou nyní ty rezidence a v budoucnu: buď se povýší na exorezidence, nebo spadnou na ghetto. V tom globalismu máte jen dvě možnosti – buď světovou válku (což je ta horší možnost a nemáte záruku, že nezničíte planetu a s tím i lidstvo), anebo rozdělení toho multikulturního migrujícího lidského Univerza tzn. „přirozený výběr“, nic jiného nemáte, protože nemáte exoplanetu a populační křivka člověka je neúprosná a stále stoupá. Musíte zvolit menší zlo.

        3. kaBrnak: Jo a k tomu schengenu, proč myslíte, že se Arabské a jiné státy zbavují některé své „populace“ a zpátky už je nechtějí? Oni ti Arabové a někteří jiní nejsou hloupí, zaprvé si umí spočítat velmi dobře, kolik lidí v budoucnu bude na planetě, kolik zdrojů a kolik jsou schopni uživit a za druhé, když já budu mít nějaké území a na tom území budu mít většinovou populaci, která mě stojí moc peněz a nic neprodukuje, anebo pro ni nemám ani práci či jiné využití, tak co udělám, když mám možnost se té populace zbavit, aniž bych stavěl nějaké koncentráky, či zaváděl diktatury a měl potíže se světovými korektními humanitárními organizacemi? Jednoduše ty lidi sbalím na cestu a uspořádám jim pěknej exodus jinam. Nikdo mě nemůže podezřívat, že nejsem dost humánní, vždyť je přece přesouvám do blahobytných zemí? Jo, Watsone, jak prosté.

         1. Ty postapokalyptické scifi filmy (co stávají realitou pomalu ale jistě), sledujete poněkud nedůsledně, Ex.lexi. Jinak byste neměl ty naivně optimistické představy o „exoresidencích“.

          Ve většině takových filmů je to tak, že je nějaká až sterilně čistá high-tech enkláva těch bohatých, a všude okolo za vysokými hradbami pak „lidská džungle“. V ní platí jen právo silnějšího, všude se potácí tlupy hladových otrhanců bez zubů v různém stádiu promořenosti neléčitelnými chorobami, kde si nikdo ani minutu není jist svým životem.
          A pak tu máte dějovou zápletku, kdy se nějací zoufalci snaží zorganizovat, dát dohromady nějaké know-how a vytvořit si nějaké slušnější podmínky k životu, připomínající vaše středostavovské exoresidence. Vždycky to dopadne tak, že z té high tech enklávy mocných lidí vyjede nějaká po zuby ozbrojená a nejmodernějšími zbraněmi vybavená vojenská jednotka a tu osadu-exoresidenci totálně rozpráší, že tam zůstane jen hromada doutnajících trosek a mrtvol.

          Pak obvykle následuje happyend pro hlupáky a vohnouty, kdy nějaký zoufalec co mu takhle povraždili jeho osadu s kuší v ruce zničí celou tu high-tech enklávu, většinou sám nebo s nějakým pomocníkem. Ale v reálu by to skončilo tím povražděním.

          1. kaBrnak: Tak. Vážení diváci, vítáme všechny adrenalinové fanoušky, přichází zbrusu nová reality show „Zombie na cestě“, připravte se na skutečně neotřelé zážitky, zážitková turistika začíná http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/podle-eu-by-mohlo-zit-v-cesku-az-68-milionu-lidi-v-nemecku-274-milionu/

      2. Já napjatě čekám, jak to dopadne s tou 5-7k partou původně z Hondurasu. Mají být snad v Mexiku, ale je okolo toho nějaké podezřelé ticho. Jestli si budou tím počtem vynucovat vstup na půdu USA, nebo zda to skončí nějakou administrativní kličkou. Aby se vlk nažral a koza zůstala celá, resp. aby hranice USA i nadále zůstaly pro vetřelce nepropustné. Napjatě čekám, zdali se bude manévrovat armádou a varovně střílet.
       Mělo by, protože se proud vetřelců směrem do Evropy kvůli nedůslednosti může otočit úplně jinam.
       A Saúdové i ostatní Arabové se řehtají na celé kolo, co jsme to v Evropě za blbce.

 2. Ono se to možná zlepší až v takových případech občas otcové v pominutí smyslů udělají dírku mezi obočí těmto špatně vyučeným zdravotnickým bezskrupulózním hyenám ve smyslu OZOZZZ, čti oko za oko, zub za zub. Ve společnosti se pohybuje i nějak moc špatných exekutorů, advokátů, soudců či vysmátých řidičů zabijáků, na které nic jiného neplatí.

  1. Tych 5000+ honduranov je len kvapka v mori. Do USA rocne prichadza okolo 300k ilegalov, cize nejakych 5 k extra nic nezmeni. Vsetok ten krik okolo toho su len pozy.

   1. Toto mala byt odpoved servisdokovi, dal som na nespravne miesto.

   2. Tak tady jde spis o to, ze se to okazale oznamilo dopredu a udelala se takova silena karavana. Kdyby to presli pekne potichu jako kazdej jinej ilegal, nikdo by si toho moc nevsimal :)

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017