Otevřený dopis ODS – týden poté

Featured Image

Update 02.06.2006
Reakce od ODS z Tachova.


Dobrý den,

po přečtení Vašeho článku http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006052501 na Vašem internetovém serveru Vás odkazuji na webové stránky ODS, sekci doprava – volební program http://ods.cz/volby2006/co_nabizi_ODS.php?ID=149, kde ODS jednoznačně odmítá současný silniční zákon:

„Budeme prosazovat změnu silničního zákona. Nepodpořili jsme zavedení bodového systému. Ve stávající podobě totiž nezlepší bezpečnost silničního provozu, ale povede jen k nárůstu korupce.“

S přátelským pozdravem

Vladimír Dub
ODS, Tachov

www.ods-tachov.cz


D-FENS přeje příjemné volby.


P.S.
Večer cestou z práce dojdu hodit do urny tohle a myslím si, že je to za dané sitace to nejrozumnější řešení.


Nyní, týden po odeslání našeho otevřeného dopisu ODS, konstatuji za autory, že nemáme dosud k dispozici žádnou reakci Občanské demokratické strany na náš podnět. ODS má ještě dva dny na odpověď, pak budeme celou záležitost považovat za uzavřenou.

Bývalo by se dalo považovat za slušné, kdyby nějaký subalterní člen volebního týmu ODS odeslal e-mailovou odpověď typu „vaším námětem se budeme zabývat, jakmile to naše pracovní vytížení dovolí“, nestalo se však. A to ani za okolnosti, kdy jsme celý text vyztužili na zdejší poměry nezvykle vstřícným tónem a podepřeli informací o relativně vysoké návštěvnosti našeho webu.

Chápu, že pan Topolánek má nyní moc práce. Musí představovat veřejnosti jakýsi potištěný papír, kterému říká smlouva s občany. Kráčí tak ve stopách velkého Horsta Fuchse a jeho certifikátů ze Švýcarského institutu pro výzkum nezlomitelných nožů. Smlouvu s voliči totiž pan Topolánek uzavřel okamžikem, kdy se stal politikem, a to smlouvu ústní. Dodržování slibů a daného slova je tudíž jeho povinnost, pokud ovšem je korektním člověkem a není tuctovým demagogem, jako mnozí jeho předchůdci i konkurenti z jiných stran.

Kdoví, co se ještě nyní před volbami dozvíme. Možná se zítra ráno zjistí, že projektil vyjmutý z těla podnikatele Mrázka byl vystřelen ze vzduchovky s ohnutou hlavní, kterou půjčuje ve své střelniční maringotce pan Kočka senior za pětikorunu anebo ještě nějaký jiný hroznější skandál. Že největší politická strana dosud nevyužila příležitosti postavit se čelem k autentické výzvě občanů této země a namísto toho se realizuje v propagandistických tahanicích, o tom není sporu. Lhal bych, kdybych napsal, že mě to překvapilo, spíš by mě překvapil opak. Že naši politici často přehlíží názor občana, není nic nového, činí tak bez ohledu na to, zda chodí po modré nebo nějaké jiné barvě.

Pokud někdo nyní pociťuje zklamání, mám dobrou zprávu. Třetí fáze protestu proti silničnímu zákonu je právě ve stádiu příprav a co do atraktivity bude předčit obě předchozí. Akce s pracovním názvem „Hot wheels – vždy v čele!“ vybudí i ty nejotrlejší a nejvíce netečné čtenáře.

Myslím, že tímto poskytla ODS svým potenciálním voličům, kterých je kolem tohoto webu taková koncentrace, důležitou zpětnou vazbu. Doufám, že ji podobně jako já zohledníte v zítřejším rozhodování, komu svěřit důvěru. Snad vám v tom rozhodování pomůže následující odkaz:
http://ods.cz/volby2006/co_nabizi_ODS.php?ID=149


01.06.2006 D-FENS
 

12345 (1x hodnoceno, průměr: 1,00 z 5)
160x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:06

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!