Oranžový růžovému oči vyklove

Featured Image

Soudruh odborář Dušek, výrazná postava odborového hnití, učinil pokus sesadit mě z pozice předního certifikovaného homofoba. Jak je vůbec možný takový konflikt v našem politicky korektním světě?

(…) homosexuál Žaluda drží s homosexuálem Slamečkou, homosexuál Slamečka má vazby na homosexuála Nováka. A na ministerstvu dopravy je těch homosexuálů natahanejch tak dvacet a ve vedení drah tak třicet, a tihle lidé absolutně ovládají České dráhy. To mi věřte. Já tam chci založit spolek čtyřprocentní menšiny heterosexuálů, abychom měli rovné příležitosti. Můžu vám říct, že se tam bojím ohnout pro tužku na chodbě. (celý rozhovor zde).

Já si myslím, že Dušek nic homofobního neřekl. Homofobní by bylo, kdyby prohlásil, že uvedení papaláši jsou teplí a proto špatní, což on neučinil. On však pouze pojmenoval aktuální stav, zmínil některé své zamýšlené projekty ohledně preference menšin a vyjádřil obavu o svůj odborářský anál. Kdyby byly role obrácené, Dušek byl teplej odborář a kritizoval chování heteráků, vůbec nic by se nestalo, teplomédia by si mlaskala, že odborář je nejen sociálně, ale také duhově orientovaný.

V duhovém světě zavládla přesto nebývalá hysterie. Na jedné straně velkolepě demonstrují bukové svoji rovnoprávnost a normálnost při různých akcích, happeningách a pochodech duhových tak, až oči přecházejí. Vyžadují veřejné ovace za svoje coming outy. Na druhé straně se mohou domrtě posrat, když na ně někdo ukazuje prstíkem. Každou chvíli se dozvídáme, který politik se rozvádí, který politik píchá jakou herečku, dotyčný se na to tváří jako namlsanej kocour, protože celý národ vidí, jaký je kanec. Topolánek pobíhá po italské půdě dole bez (doslova), Kateřina Brožová vystrkuje na setkáních ČSSD její přední i zadní hovězí. Dokonce i taková Kateřina Jacques, jejíž slastné auuu auuu nám jistě dosud zní v uších a kterou si rozhodně nikdo nespleteme s nadsamicí, si dovedla na politické scéně obstarat heterosexuálního partnera a podělit se o tento úlovek s veřejností. Prostě spousta zpráv z heteráckýho prostředí, tak co takhle nastolit trochu rovnoprávnosti a vyváženě informovat o intimních záležitostech byrokratů z Českých drah a ministerstva dopravy? Co na tom? Jsou to jednou veřejné osoby.

Naše buky něco trápí. Jako by byli/y rovnoprávní/é, ale zase v jistých ohledech nebyli/y.

Odborář je v eurosocialistickém státě velký zvíře, ale jsou věci, do kterých se ani odborářský prominent strefovat prostě nebude. Co je nám po tom. Hoďme se do klidu a nezúčastněně sledujme urputný zápas oranžových a duhových. To je přece obrovský dar z nebes.

Já však vidím výzvu ve slovech übergaye Hromady:

„Ať přinese důkazy, že pan Slamečka a další jsou ve svých úřadech neschopní. Ale jestli chce infikovat veřejnost tím, že homosexuálové mají nějaké komploty lidí, (…)“

Následující řádky budou o tom, co v ministru úřednické vlády Slamečkovi máme, a to bez ohledu na to, jaká je jeho skutečná sexuální orientace a zda na dovolenou jezdí s dámou, pánem nebo s nějakým zvířátkem.

Byli jsme informováni, že polovina silnic nižších tříd je v havarijním stavu. V tomto stavu je také zhruba 1700 z 12000 silničních mostů. Neslyšel jsem od Slamečky ani slovo o tom, co proti tomu hodlá jeho úřad činit. Slamečka vidí jiné priority. Za naše peníze si Slamečka postavil cyklostezku. Na opravy silnic peníze nejsou. Ale na cyklostezky peníze budou, i kdyby čert cylindry sral.

Pro Hromadu: Je to neschopný ministr.

Ohledně automobilové dopravy prohlásil Slamečka: „Lidé jezdí v autech, jejichž provoz je maximálně krytý daňovými výhodami a oni sami na něj jen velmi málo přispívají. Potom je to velmi těžké, protože lidé z aut těžko odcházejí. V tomto ohledu mám ale i srovnání s Rakouskem či Německem, kde se automobily v práci také hodně používají. Tady je důležité, jaká je politika firem a přirozeně i politika státu vůči automobilům.“

Mám jen já pocit, jako by mluvil nějaký zmrd z Automatu a ne ministr dopravy?

Pro Hromadu: Je to neschopný ministr a demagog.

Jednoho dne, jmenovitě 13.1.2010, se Slamečka vyprázdnil na zasedání hospodářského výboru poslanecké sněmovny. Pokud lze jeho vystoupení shrnout, pak a) nesmíme dopustit rozvolnění bodového systému (tzn. musejí tam zůstat přesně ty nesmyslné tresty, které jsou tam nyní), b) musíme naopak uvolnit některé regulace cyklistické dopravy, aby se cyklistům lépe prasilo.

Pro Hromadu: Je to neschopný ministr, demagog a podporuje buzeraci slušných lidí.

Také se našly nějaké peníze na evidentně předražené dálniční cedule, nakoupené bez tendru od univerzálního sponzora politické scény, firmy Kapsch. Podle posledních zjištění se zdá, že cedule nejsou předražené, protože jejich součástí cit. „jsou navíc kamerové systémy, detektory dopravního proudu nebo kalkulačky na výpočet jízdní doby“. Cenu patrně táhne nahoru nějaký big bro hardware, se kterým bude pracovat nevímkdo a údaje zpracuje nevímnač.

Pro Hromadu: Je to neschopný ministr, demagog a podporuje buzeraci a fízlování slušných lidí.

Veřejně nepříliš známou aktivitou Slamečky je vytrvalý boj za zpoplatnění dálničního okruhu Prahy.
 
„(…) ministr dopravy Ing. Slamečka trvá na minimálním kompromisu zpoplatnění těch úseků Pražského okruhu, kde je Pražský a městský okruh v provozu současně. Jednání k této problematice ještě proběhnou.“ Větu najdete v zápisu z jednání jakési obskurní komise magoostrátu hl. m. Prahy.
 
Další Slamečkovou aktivitou tohoto druhu je úsilí o to, aby zamýšlené elektronické dálniční kupóny nebyly přenosné, protože se obává, že by přenášení kupónu z auta do auta snížilo výnosy z prodeje kupónů. Právě přenosnost elektronické viněty byla předkládána stádu jako hlavní výhoda tohoto fízlovského systému a jejím racionálním základem bylo, že platba za kupón je platbou za užívání dálnice bez ohledu na to, v kterém autě uživatel právě sedí. Slamečka tak defacto prohlásil dopravní kupón za daň z auta.

Pro Hromadu: Je to neschopný ministr, demagog, podporuje buzeraci a fízlování slušných lidí, a také si z nich dělá dojnou krávu.

Stačí?


9.3.2010 D-FENS
 
 
 

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
276x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:59

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!