Olympiáda v Pchjongčchangu, svátek – čeho vlastně? - zpět na článek

komentářů 5

 1. Celkom sranda. Tí, čo seba berú vážne, nech hodnotia za 5.

 2. Olimpyjáda v hen tamtom Pičingu je jednou z nejdůležitějších geopolitických událostí příštího roku. Mj. rozhodne o tom, jestli se Rusko zbaví páté kolony vlastizrádců a záškodníků ve státním aparátu, jestli všichni američtí neoconi skončí ve vězení nebo sebevraždou kulkou do týla (jak v kampani MeToo), a o tom, jestli v Koreji a přilehlém okolí bude lokální válka se statisíci mrtvých. A taky o tom, jestli po prezidentských volbách bude v Rusku nový majdan jak na Ukrajině.
  Což dále souvisí s MS ve fotbale které bude příští rok v Rusku. Ožralí rváči jsoucí z fotbalu přes náměstí se dají davově zblbnou k lecčemu. A navíc je lze vydávat za demonstranty proti „putinově režimu“ sluníčkově demolující auta a výlohy (tedy, když se zaberou kamerami z dostatečné dálky aby nebylo vidět ža jsou ožralí jak slívy a nevykřikují „hamba Putinovi“ ale něco jako „pyčo Baník“ v ruské verzi).

  Olympiáda totiž není jen šaškování steroidy přiotrávených frankensteinů na stadionu, jak se to jeví občasnému divákovi. Olympiáda má výrazný ideologický a geopolitický charakter. Všichni světoví komentátoři se mohli pos…defekovat když se konala olympiáda v ruském Soči, krtizovali snad i kvalitu halzlpapíru na záchodcích v olympijské vesničce a snažili se vyvolat dojem, že je to tam jak v Severní koreji. Něco takového by se nemohlo stát žádné pořádající zemi, která se nechala demokraticky okupovat loutkovou vládou z USA a zadlužit se na další 3 generace u MMF a Světové banky.

  Proč jsou olympiády a mistrovství světa významnou ideologickou událostí? Začalo to tím, že začali soutěžit postižení. Nic proti nim, ale právě oni vytvořili Overtonovo okno. Pak to šlo ráz na ráz. Nástup evropských „národních“ mužstev vypadá spíš jak před 200 lety vypadala veřejná burza otroků z rovníkové afriky. Ženské disciplíny jsou přehlídkou vousatých prominentních leseb, kterým hormonální doping převrátil nejen fyziognomii ale i sexuální orientaci. Horkou novinkou na sportovních kolbištích jsou „přešití“ kterým sice ufikli příslušenství, ale mužská fyziologie vyhnaná steroidy jim zůstala, takže se stávají šampióny v ženských disciplínách.
  Shrnuto a podtrženo: velké sportovní události dávno nejsou oslavou lidské síly a nezdolného lidského ducha. Ale ideologickou propagandou, která má široké masy přesvědčit že multikulti je normální a homosexualita či další deviace jsou taky normální. O nic jiného ve vrcholovém sportu nejde.

  Podobně jako v hudbě. Staří prominentní spěváci dnes prostě nemohou mít doprovodnou kapelu složenou se samých bílých, ikdyž takovou před 30 lety všichni měli, protože žijí v Evropě, kde je 90% obyvatelstva bílého. Dnes naopak musí mít komplet černou kapelu, nebo aspoň několik jejích členů, jinak je do významných hal a stadiónů nepustí a nadnárodní vydavatelství jim neprodlouží smlouvu.
  Nechceš propagovat tu správnou multikulti homo ideologii? Nevadí. Máme tu hromadu mladých tvárných hvězdiček jako Lady Gaga, Pink, Miley Cirus, které za prachy udělají cokoliv.
  Aneta Langerová na své orientaci taky udělala super kariéru. Malým holkám je potřeba vnutit ten správný lesbický vzor chování.

  A ve filmu? Úplně to samé. Kdejaký páprda co žije 20 let s manželkou dělá „coming out“ že je odjakživa homozoopedofilní nekrofil, jen aby si udžel kariéru a přísun prachů.
  Jedna hvězda vedle druhé adoptuje africké černoušky, případně se nechávají kastrovat nebo uřezávat prsa (Angelina Jolie), další potřebný vzor pro mladé dívky.
  I zde jsou mladé prostitutky ochotné za prachy udělatz cokoliv. Nejtypičtějším příkladem je Emma Watson (ta z Harryho Pottera), která si napřed nechala ty půvabné dlouhé vlasy ostříhat na styl „chovankyně ze 3. nápravné“ takže vypadá jako kluk, pak se vytasila s tím že je lesba a nakonec, aby jí neujel vlak, se zůčastnila kampaně MeToo s tím že ji osahávali úplně všichni, od primáře v porodnici až pO weaslyho, Brundibála, Snejpa a Voldemorta. A taky obdivuje islám.

  Zdánlivě jsme se od olympiády dostali hodně daleko. Ale ve skutečnosti je to všude tentýž vzorec a ta samá multikulti LGBT agenda. Jakmile se stanete slavným a jste vidět v médiích, tak dostanete nabídku která se neodmítá: budeš propagovat naši agendu, budeš adoptovat malé černoušky, uzavřeš registrované partnerství, když jsi blond tak si povinně vezmeš partnera z afriky, a my ti zajistíme super kariéru, vystupování v nejprestužnějších show, na nejsledovanéjších kanálech, v největších světových halách. Když odmítneš, tak tě zničíme, roky tě budeme potahovat po soudech falešnými obviněními ze znásilnění a sexuálního obtěžování, a za pár let budeš buď na ulici nebo ve vězení.

  ps: pokud by měkoho zajímalo to geopolitické pozadí, tak k tomu ještě něco můžu napsat

 3. Já se budu hlavně bavit, až v Koreji budou státním bobulářům z meldoniády 2014 v Soči odebírat jejich podvodné medaile a předávat je sportovcům, kteří je zasloužili čestně. A pokud přitom praskne nějakému putinososovi žilka, bude to příjemný bonus.

  1. v tom pripade by meli zacit odebirat medaile u bratru Williamsovych, kteri uz skoro 2 dekady hraji protipravne v zenskem tenise, pricemz jim testosteron kape i z usi a co se tyce testu DNA, pokazde ho odmitli(y?).
   A kdyz jsme u dopingu, tak USA hraly vzdycky prim, pokud pominu jeste dalsi folklor,ze za USA (a nejen za ne) startuje kdejaka naturalizovana existence s pochybnou narodnosti, kterou si koupili. Ovsem to neni problem jen olympiad, takove nemecka fotbalova repre je turek, arab, syran, etiopan, marocan a mozna nemecky trener. Fujtajxl. At s tim jdou klidne do prdele, stejne jde jen o politiku a o kseft a sport je az na uplne poslednim miste.

 4. Z dopingu obviněných rusů bylo víc jak 100, důkazy nebyly předloženy žádné. Tady podepiš rusáku papír že jsi dopoval, a my tě možná pošleme na olympiádu. To má být ten „důkaz“.

  Žádná transparentní metoda s jasnými pravidly, za jakých rusovi bude povoleno jet na olympiádu. Naprostá svévole. Pokud nám rusáčku slíbíš že ve všech rozhovorech a prohlášeních budeš plivat na Putina a veřejně pišlapeš ruskou vlajku, tak tě tam pustíme.

  A čeští oslové hýkají nadšením.
  Jak snadné je vládnout blbcům.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!