Očima libertariána: Jiný pohled na uprchlíky a migranty - zpět na článek

komentářů 144

 1. 1) Sládek nemá Japonské rysy. To že vy teď ukazujete prstem na člověka, který je nyní vidět, neznamená, že tu neexistuje problém z historie kdy na území ČR byli násilím usazeni cigáni, kteří s naší kulturou nemají nic společného a dodnes se adaptovali pouze a jen na sociální dávky a sběrny druhotného zpracování surovin barevných kovů.
  2) Myšlenku že je potřeba pomoci lidem v Africe jsem již na začátku migrační vlny pravil já. Po mě ji u voleb zopakoval pan Zeman. Vaše myšlenka není tedy přelomová ani nová. Ale musím upozornit na dvě historické fakta, které vyustili v migrační vlnu:
  a) do afriky přicestovali bílí lidé, kteří roznášeli vzdělání tak jak cyril a metoděj přišel k nám. Vedli negry k poslušnosti, trpělivosti, zemědělství, ekonomice, psaní, počítání atd… Odměnou byla vzpoura kdy bílí byli podřezání, jejich ženy znásilněny a podřezány, farmy vypleněny. Předchozí roky tak vedli k nárůstu populace, která se pak nedokázala o sama sebe postarat a proto se konaly různé dobrovolné sponzorské dary a adopce na dálku. (finance se nikdy nedostali až ke sponzorovaným, ale byly rozpuštěny v řetězu).
  b) v africe jeden diktátor, který se běžně stýkal s politiky USA i Evropy začal stavět obrovská odsolovací zařízení na pobřeží a vodní potrubí do vnitrozemí aby přeměnil část pouště v obyvatelnou zem. Bohužel než se mu to povedlo byl zabit USA propagandou.
  Závěr: Africe se nedá pomoct jinak než totální likvidací stávajícího obyvatelstva. Jediné co je možno v africe ponechat jsou zvířata a divoké kmeny domorodců. Zbytek černochů, zvláště islámského vyznání je potřeba semlet dtričkou a poté cuttrem, tuto sekanou je potřeba smíchat s místním saharským pískem a tuto hmotu použít do květináčů pro vysazení nějaké lesa v africe. Je potřeba znovu zalesnit saharu. Ale to se lidem nepodaří pokud budou u moci islámští barbaři, mafiáni a gangy. Řez to musí být radikální a proces nevratný. Zde bych viděl možnosti pro testování a nasazení AI robotů.

  Podle mě za všechno je zodpovědný islám a na jejich vůdce napojené struktury podobné mafii:
  Za 6000 let zaznamenané historie černý africký negroid nevynalezl nic. Ani psanou řeč, tkaný oděv, kalendář, pluh, silnici, most, železnici, loď, měrný systém, dokonce ani kolo. (Poznámka: Toto se týká čistokrevných negroidů). Není známo, že by kdy obdělával nějakou půdu či domestikoval nějaké zvíře pro své použití (ačkoliv se kolem něho vyskytovalo mnoho silných a poddajných zvířat). Jeho jediným známým prostředkem k dopravě zboží byl vršek jeho tvrdé, nekultivované hlavy. U přístřešku nepokročil dál než k běžné chatrči z bláta, jejíž konstrukce je schopen i bobr či ondatra.

  1. Napsal jste to tvrdě. Bohužel mám obavu, že máte pravdu.

 2. Co víc k tomu dodat. Přesně tak, jak to vidím.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017