Občanské nepokoje II

Featured Image

V Budějovicích se asi dnes zase koná nějaká demonstrace, nebo spíš policejní cvičení. Posledně to vyšlo. Zmr. Pecina už to podojil a vytřískal z toho prachy na dalších 1000 policajtů, aby měl kdo buzerovat s radarem, fízlovat a ochraňovat násilníky a zloděje. Teď je třeba to vemeno fest držet a pořádně za něj tahat. Co tisíc… dva tisíce… tři tisíce jich potřebujem…

Budějovičáci nebo přespolní, to je jedno, extrémisti nebo ne, nikam nechoďte, jděte k vodě, nebo jděte na procházku, nebo jděte třeba do prdele, ale rozhodně nechoďte nikam demonstrovat. Stali byste se loutkami v inscenaci organizované policejními složkami a realizované krkovičkami v civilních hadrech a extrémistým outfitu. To nemá význam, vy budete dávat najevo nějaké postoje a cikáni budou za zádama těžkooděnců pořádat ty svoje happeningy za klidné soužití a za podpory cikánských agitátorů z Prahe se dělat hezký. K čemu to. Serte jim na to, ať si tam hlídkují, když jim nikdo nepřijde a neskočí jim na lep, budou se muset poprat mezi sebou nebo tam budou jen tak stát a potit se v těch jejich černejch hábitech, co našli ve skladu ještě po SS.

Momentálně je situace taková, že se pořádkové jednotky s dlouhejma klackama plus nezjištěné množství fízlů v civilu stejně jako minulou sobotu slezlo v bývalých kasárnách na Plavské. Přijížděli mikrobusy a civilními auty tak, aby tam byli na jedenáctou. Stejně tak přijížděli vyšší velitelé. Sjížděli se ze všech krajů, soudě podle espézetek na autech, a kdo měl problémy s orientací, toho návaděla městská policie. Odhaduju to tak na padesát mikrobusů plus nějaký tajný v osobních autech, takže celkem tak 600 – 800 policajtů. Když z toho odečtu zhruba 200 těch, kteří budou hrát demonstrující a vhodně přilévat oleje do ohně, bude poměr občanů vůči policajtům 1:1.

Když si dáte tu práci a postojíte proti vjezdu do pendrekárny v Plavské, uvidíte zhruba tohle
 

 
A když si chvíli počkáte a budete mít štěstí, uvidíte i ty „extrémisty“.

Kromě mikrobusů dorazila i ta jejich fízlovací vozidla s HD kamerou na střeše a šmírovací technikou onboard. Napočítal jsem jich tři kousky, ale bude jich asi víc. Předpokládám, že je budou posouvat podle potřeby. Jejich hlavní fíčurou je pořizování fotek pro další použití. Na základě sledování a záznamů z těchto vozidel probíhá následné ztotožňování a ještě předtím vytipovávání mimořádně aktivních nefízlích jedinců, které pak seberou. 

Malý kvíz: Kde je na obrázku vodní dělo?
 

 
Ohledně taktiky zásahu, předpokládám, že to udělají stejně jako posledně. Na Máji si už chystají matroš, mají tam koníky, pejsky a vodní dělo, všechno hezky schované. Pravda a láska se bude bránit všemi prostředky. Česká televize už se ani neobtěžovala jet do centra, umístili přenosová vozidla taky na Máj. Cílem hry tudíž bude nechat „extrémisty“ vedené „extrémisty“ ex offo dojít na Máj, kde se pěkně shromáždí a bude možné je hezky mlátit a kamerovat a fotit. Také bude možné natočit odbojné místní občany a někdy později je vyprudit.  Při headcountu, kterým disponují, by nebyl vůbec problém celou cestu na Máj zahradit zhruba na úrovni křižovatky Branišovské a Husovy, protože tudy musejí všichni, ale to by nebylo cool. Cool je udělat hezkej kotlík v místech kolem sociálky a tam to rozjet jako posledně – teleskopy, slzák a hlavně nepřestat fotit a sbírat informace.

Uvědomme si, že za podmínek takové početní a materiálové převahy je jen na nich, kam až to bude gradovat. Taky to nelze vyhrát. Když si vyrobí nepokoje, řeknou, že byly nepokoje a že to zvládli. Když se jim nepodaří vyrobit nepokoje, tak řeknou, že nepokoje nebyly a že to zvládli.
 
Takže pokud jste úplně pitomý, chcete prožít odpoledne s příslušníky PČR v uniformě i bez, jít organizovaně na procházku a ještě obdržet jako pozornost od organizátora jelito a záznam v policejním informačním systému, klidně si poslužte. Pokud ovšem nemáte ten zájem, pak je nechte, ať si tam stojí sami i s těmi jejich provokátery a cikánskými aktivisty a leští si tam klacky.

Kromě toho, nelze se ubránit pocitu, že se policie nudí až to praští. Je jich prostě moc. Je třeba je zaměstnat. Zákon o policii obsahuje jedno téměř zapomenuté ustanovení. Ustanovení § 83 zákona č. 273/2008 Sb. umožňuje každé fyzické osobě podat žádost o informaci týkající se zpracování osobních údajů vztahujících se k její osobě včetně práva na opravu, likvidaci, blokování nebo doplnění nepravdivých nebo nepřesných osobních údajů a žádat o vysvětlení.

Postup je popsán třeba zde. Pokud například 600 lidí najednou podá žádost, je to také… demonstrace něčeho, že?

A řešení kvízu:
 

 


13.07.2013 D-FENS

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
297x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:53
D-FENS © 2017