O tom, jaké z nás stále dělají blbce – část třetí

Featured Image

Dne 13.7. uveřejnily Hospodářské noviny následující zprávu:

„Chovanec dostane letos kvůli uprchlíkům 234 milionů navíc. Příští rok má dorazit až 7000 migrantů”.

Ze zprávy cituji: “…Podle ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) v příštím roce do Česka přijde 5000 až 7000 nelegálních migrantů. Letos jich má být kolem 3500. Chovanec to řekl po jednání vlády.
Chovanec šel na schůzi vlády s tím, že bude letos kvůli dopadům uprchlické krize požadovat 250 milionů korun navíc. Příští rok bude chtít 1,1 miliardy, informovaly Česká televize a server iDnes.cz.
Kabinet bude o této částce jednat v srpnu při debatě o státním rozpočtu…Chovanec před jednáním vlády řekl, že ministerstvo vnitra potřebuje otevřít dodatečných 900 lůžek a 250 bytů pro integraci migrantů. „Budeme potřebovat nové objekty. My prostě nemůžeme nechat ty lidi volně běhat po ulici,“ sdělil Chovanec…Potřebujeme dodatečné zdroje. Bez peněz a bez lidí to nejde dělat. Je to největší utečenecká krize od druhé světové války a stát na to musí reagovat tím, že zajistí bezpečnost svých obyvatel,“ řekl ministr vnitra před jednáním vlády…“.

Stále máte pocit, že vás vaše vláda neoblbuje? Netvrdil snad kdosi zde, že lidé se nemusí bát, protože těch 1 500 „běženců“ je jednorázovou pomocí?
Nebylo to na začátku patnáct nemocných dětí, pak patnáct rodin, pak pět set utečenců a pak tisíc pět set „dobrovolně“ přijatých? No a teď už se hovoří o tisících. Nezdá se vám, že ta kolečka krájeného salámu jsou stále tlustší?

Dne 3.7. byl V hospodářských novinách uveřejněn článek Brněnský primátor: Když bude třeba, ubytujeme desítky uprchlíků, v němž se uvádí:

„Osobně považuji pomoc lidem v nouzi za morální povinnost. Obavám řady občanů z radikálního islámu rozumím, ovšem spojovat pomoc několika stovkám lidí s masivní islámskou invazí je hloupost,“ napsal Vokřál.

Konec citátu. Všimněte si té pomoci několika stovkám lidí. Již dne 13.7, tedy o deset dní později, ministr Chovanec hovoří o tisících. Lže pan primátor, nebo je také jedním z těch, ze kterých naše vláda dělá blbce?

Rozeberme si to, a začněme tím nejpřízemnějším, tedy penězi! Je zjevné, že naše vláda rozlišuje mezi „legálními“ běženci, tedy těmi, které se rozhodla na příkaz EU „dobrovolně“ akceptovat, a těmi ostatními, které označuje jako „nelegální“.

Já sice nechápu, jaký rozdíl je mezi těmi, kteří již dříve zcela nelegálně vnikli na území Řecka nebo Itálie a těmi, kteří tímto způsobem prošli polovinou Evropy, aby pak nelegálně vnikli na naše území, ale vláda tak zjevně uvažuje. Dále je zcela zjevné, že se k oběma skupinám bude chovat stejně. Bude o ně za naše peníze pečovat jako o vlastní!

Tvrdím, že nikdo z těch, kdo ilegálně překračují hranice České republiky, nemá nárok na jakýkoliv azyl, nebo jakoukoliv jinou formu ochrany. Jsem-li totiž skutečně pronásledovaný a ohrožený uprchlík, žádám přece o azyl v prvním státě, do kterého jsem se po opuštění pro mne nebezpečného území dostal a nevandruju ilegálně po Evropě.

„Stát na to (na nelegální migraci) musí reagovat tím, že zajistí bezpečnost svých obyvatel!“ No to je úžasná myšlenka!  A co kdyby se ta bezpečnost obyvatel namísto budování ubytovacích kapacit a dvou set padesáti bytů pro „integraci“ za úhrnem 1,1 miliardy zajišťovala tím, že by se ty samé peníze investovaly do opatření proti pronikání migrantů na naše území?

A jen tak mimochodem, zajímalo by mne, kolik v tomto okamžiku existuje plně integrovaných mladých českých manželských dvojic, které nemají kde bydlet a které jsou na tom ekonomicky tak, že ani hypotéku jim nikdo nedá. Ti si to ovšem musí nějak zařídit sami. To vládu tohoto „sociálního státu“ zdaleka tolik nezajímá, právě tak jako osud nemocných dětí, jejichž léčení není nikdo ochoten financovat a starých lidí, o které není nikdo ochoten se starat.

A proč vůbec má pan ministr starosti o naši bezpečnost, když každodenně posloucháme, že se jedná o naprosto zoufalé uprchlíky, kterým jsme přímo povinni pomáhat a nikoliv o nějaké zločince, nebo náboženské fanatiky ochotné ve jménu bůhvíkoho vraždit a znásilňovat?

Nebo je to snad tak, jak píše pan Yekta Uzunoglu? Pamatujete si to jméno? Ano, to je ten kurdský lékař držený tři roky ve vyšetřovací vazbě naším „elitním protikorupčním policejním týmem“, který byl zanedlouho potom pro korupci a členství v „Berdychově klanu“ pozavírán celý. Z  článku vyjímám:
„Doktor Uzunoglu kroutí hlavou nad tím, proč se česká vláda rozhodla přijmout do země několik desítek ( Poznámka autora – pozor, dnes už se počítá s tisíci) uprchlíků. „Jsem rozhodně proti přijetí uprchlíků ze Sýrie. Česko se v tomto ohledu doposud ze všech evropských zemí chovalo nejrozumněji, takže by v tom mělo pokračovat. My Kurdové, kteří zde žijeme v emigraci, totiž máme informace, že jde o rodiny islámských bojovníků. Těch, co tam bojují proti našim lidem, ale své rodiny by rádi skryli v Evropě v bezpečí, aby mohli vraždit dál,“ říká pevným hlasem.

Podle něj se s každým syrským uprchlíkem dostane do Evropy mina, která může kdykoliv vybuchnout. „Kurdové, co v Sýrii a Iráku bojují a riskují už druhým rokem své ženy a děti do Evropy takhle neženou. Ty nenapadne opustit boj o svou zemi a hledat přístřeší v Evropské unii. Po Ženevské konvenci z roku 1953 by bez potíží dokázali obhájit právo na azyl a žádná země by je neměla odmítnout. Oni to ale neudělají. Nicméně rodiny těch, co nás za Islámský stát masakrují, se do Evropy nejspíš dostanou a tím se bojovníkům uvolní ruce k ještě větším masakrům. Proto jsme my Kurdové proti tomu. Připadá mi to jako v Absurdistánu,“ dodává“.

Dodal bych, že dodává správně. A dále:

„Každá společnost má nějaký právní systém. Evropa se řídí podle kontinentálního, Anglie a USA podle anglosaského, islám podle šaríi. Vykládat o dobrém, špatném, mírném, agresivním či teroristickém islámu je tudíž mimo mísu. Platí totiž šaría a v ní je mnoho násilných prvků. Jen u Kurdů je ale kladen větší důraz na tradice národní než islámské,“ dovysvětluje s tím, že hlavní média naslouchají různým arabistům či salónním a narcistickým teologům jako je Tomáš Halík, ale názor Kurdů žijících v Česku je nezajímá. (pan doktor Uzunoglu je můj člověk – poznámka autora) Přitom právě Kurdové mají s islámem 1200letou zkušenost. Tak dlouho totiž bojují o zachování své identity.

Konec citátu.

Co takhle říci slavné Evropské Únii zhruba následující: „Milá Únie, Česká republika nehodlá nadále doplácet na tvou neschopnost zajistit si své vlastní vnější hranice. Z tohoto důvodu, a bez ohledu na schengenské dohody a prostor, obnovuje celní a pasové kontroly při vstupu na její území. Dále bude nákladem 1,1 miliardy Kč vybudován plot podél hranic státu proti směru nelegální migrace. Stejný obnos by byl vydán na opatření související s touto migrací v jednom  jediném roce 2016, takže se jedná o investici velice efektivní. Plot bude přísně střežen. Na právech občanů EU se nic nemění. S veškerou úctou se těšíme na další spolupráci. Podepsána vláda České republiky“.

Dále si uvědomme, že značné části z těch sedmi tisíc panem ministrem očekávaných migrantů se už nikdy nezbavíme. I kdyby je totiž policie chytla za šosy, požádají okamžitě o azyl. Kdyby se následně v průběhu azylového řízení zdejchli směrem na Německo nebo Švédsko, budou nám šupito presto posláni zpět v okamžiku, kdy je chytne policie tamější. To říká takzvaná readmisní dohoda, kterou bryskně vypovědělo Maďarsko. Učinilo tak současně s rozhodnutím o stavbě shora zmíněného plotu a nic se neohlíželo na prskání smečky ohřívačů kancelářských židlí známé pod jménem Organizace spojených národů. Vida, ono to jde! Stačí mít dost kuráže! Vláda Maďarska se zjevně skládá z rozhodnějších chlapíků, než ta naše a navíc erobyrokratům směle tvrdí do očí, že jim pouze zajišťuje tu vnější hranici. I když bruselští úředníci nemají maďarskou vládu příliš v oblibě, nemohou najednou absolutně nic.
Polsko zvolilo jinou cestu. Jako silně klerikální společnost a stát je ochotno přijmout pouze křesťanské uprchlíky. I na tom je velký kus racionální úvahy. Jednak křesťanům skutečně hrozí nebezpečí a navíc u nich lze předpokládat, že jejich etické a morální hodnoty budou dost podobné těm naším. Musulmány Polsko striktně a velice rozumně odmítá přijímat. Tuhle blbost udělali ve Spojených státech a skončilo to  Bostonským atentátem. Proč si hřát na prsou hada, že? Toho je schopná toliko eurohujerská vláda České republiky. Ta hlásá, že vyznání „uprchlíků“ dodávaných Evropskou Únií, nebo chycených na území České republiky zkoumáno nebude.

Jenže přátelé, sami jste si tuto vládu navolili. Jakže to říkali už ti populární staří Římané? Ignoratia non est argumentum! Do češtiny se tato v podstatě právní formule a zásada překládá poněkud razantněji jako: „Blbost neomlouvá!“

A tak nám islamizace naší milé vlasti pomalu začíná. Zatím se o to stará spíše naše vlastní vláda, než musulmáni. Na to jsou přece jen (zatím) stále ještě příliš slabí.

Podle článku zde zahájila dnešního dne pražská policie úkony trestního řízení ve věci podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob a vyhrožování s cílem působit na orgán veřejné moci, kterých se mohli dopustit někteří z řečníků“.

Dost zvláštní!  Který že národ to byl hanoben? Nebyl to ten národ Alláhův, jemuž který je  podle českého musulmána Lukáše Větrovce nejvznešenější, nejvyšší vůdčí a přední národ, kterému je dána moc nad všemi ostatními národy….“, tedy i nad námi?

A co třeba tento článek„Soudný den nenastoupí, dokud muslimové nepovedou válku proti Židům. Muslimové je budou zabíjet tak, že se zbývající Židé budou schovávat za balvany a stromy. A pak kámen nebo strom promluví: Muslime, služebníče boží, tam za mnou je Žid, přijď a zabij ho,“ řekl zde Větrovec…“.

Co na to orgány činné v trestním řízení? Že by nic? Vznešený Větrovec zjevně, na rozdíl od pana Okamury (viz článek) žádnému trestnímu oznámení nečelí a jeho kázání nechávají naše vládní představitele klidnými.

S jedním nesouhlasím. V titulku se uvádí, že kázání vyděsilo politiky. Nezdají se mi příliš vyděšení. Nebýt Parlamentních listů, vůbec bychom nevěděli, že se u nás něco takového děje. TV Barrandov sice neváhá informovat nás o tom, že někomu utekla kráva, kterou nemohli dva dny chytit (Naše zprávy 15.7.) ale výše uvedené výzvy k vraždění se nedovíte ani na TV Barrandov, ani kdekoliv jinde. Zprávy tohoto naše vyvážená a politicky korektní „sdělovací“ média nepřinášejí.

Totéž platí i pro incident v Olomouci, po kterém Jeho Magnificence pan rektor musulmánským studentům „otcovsky domluví a možná budou i nějaké sankce“.

Shora uvedený článek na lžiDnes pokračuje následovně:

“…O vysvětlení postupu policii minulý týden požádal ministr vnitra Milan Chovanec, který přítomnost šibenic odsoudil. „Policie vyhodnocuje projevy dvou lidí jako možné závadové v kolizi se zákonem..”

V této souvislosti se kdosi v diskusi na lžiDnes ptá:  „A co ti chlapci, kteří rozbili v Olomouci ten stánek Islám v ČR nechceme a křičeli, že do dvaceti let  budeme všichni jejich otroci. To se taky nějak řeší, nebo to je v pořádku?“

Vážně je v kolizi se zákonem požadovat šibenici pro vlastizrádce, což na nich bylo explicitně uvedeno? Vlastizrádci jsou obvykle tím, či oním způsobem trestáni. My jsme ovšem národem plným pravdy, lásky a tolerance, takže dodnes platíme tučné penzičky (zaručeně vyšší než průměrné) prominentům oficiálně protiprávního komunistického režimu, který měl kromě ničení životů statisíců lidí na svědomí i tohle  a posledních dvacet let fungovala jeho loutková vláda výhradně díky kvérům okupační armády jisté okupační mocnosti, jejímž občanům byla bezprostředně po oné textilní revoluci zrušena vízová povinnost.

Jedná se o situaci zcela alikvotní tomu, jakoby bez jakéhokoliv trestu unikli po Druhé světové válce členové protektorátní vlády, a navíc jim byl vyplácen důchod z peněz daňových poplatníků.

Proč tedy ty starosti o vlastizrádce? On se tady snad někdo vlastizrádcem cítí? Že by se jednalo o praktický projev známého českého pořekadla o kejhání potrefené husy?

Ze všeho nejvíc mne ovšem irituje, když mne šéf policie poučuje o tom, co do demokracie patří, a co ne. Viz shora uvedený článek lžiDnes “Trestné činy hanobení či vyhrožování? Projevy u šibenic zkoumá policie“. Pamatuju historicky zcela nedávné doby, kdy o tom, co do demokracie patří a co ne, rovněž rozhodovala policie.

Jak vidíte, je už dneska přístup naší vlády a jejích orgánů velice rozdílný v případě těch ubohých uprchlíků, kteří se pouze chystají nás „kulturně obohatit“, a v případě nás, daňových nevolníků, kteří mají pouze dvě základní lidská práva. Platit daně a držet hubu.

Mimochodem, v diskusi na těchto stránkách položil kdosi chytrý základní otázku. To „kulturní obohacování“ je oblíbenou a dobře znějící frází našich i cizích intelektuálů. Čím konkrétně páni intelektuálové čekávají, že budeme obohaceni? Oni snad mají muslimové více umělců, vědců a filosofů než jich má naše euroatlantická, ale i jakákoliv jiná civilizace? Můžu se mýlit, ale pokud vím, jedinou Nobelovu cenu (Míru! Jaký výsměch!), obdržel „polepšený“ terorista Jásir Raťafák, opravuji: Arafat, takto velký kámoš ex-prezidenta Havla, na konzulátu jehož státu-nestátu došlo k (zatím) jedinému a nikdy neobjasněnému musulmánskému výbuchu na našem území.

Vraťme se ale k jadérku věci. On je ostatně i ten přístup k oprátkám a šibenicím na demonstracích přísně selektivní.

Dovoluji si vážené čtenářstvo upozornit na tento článek ze dne 21.4.2012. Zejména doporučuju vyhledat si následující fotografie. Nebo víte co, já vám je sem vložím:
 
 

 
 
No to se podívejme! Prohlédněte si pozorně poslední obrázek. Na rozdíl od těch symbolických šibenic určených v obecné rovině vlastizrádcům, byla ta oprátka na odborářském transparentu adresně určena ústavní vládě a hlavě státu. Tehdy to ale ani dnešnímu ministru vnitra Chovancovi, ani dnešnímu předsedovi vlády nijak zvlášť nevadilo!

„Váš ministr vnitra Milan Chovanec uvedl, že i policie jako orgán demokratického státu si musí uvědomit, že šibenice k demokracii nepatří. Co udělá česká vláda proto, aby se změnilo chování policie a netolerovala projevy extremistů, které podle mínění mnoha lidí dalece překračují svobodu projevu?“

To se ptá rektáldor Kopecký v dále uvedeném článku. Zvláštní, na tu odborářskou demonstraci zřejmě patřily. Navíc pan rektáldor porušuje zákon, který sdělovacím prostředkům jakékoliv ovlivňující přídomky zakazuje.

Dnes jsme ale zfanatizovaný dav, proti kterému mělo být zakročeno a jsme už i fašisti, cituji:

Svoboda projevu by ale neměla být zneužívána k šíření nenávisti, k rasistickému vyhrožování celým skupinám obyvatel a k vyhrožování smrtí těm, kdo prosazují jiné než fašistické postoje.

Kterým „skupinám obyvatel“ prosazujícím jiné než fašistické postoje mělo být vyhrožováno, to se předseda vlády neobtěžoval vysvětlit. Patrně měl na mysli skupiny těch, kteří v našem společném evropském domě vraždí a znásilňují.

Pan předseda vlády ovšem zapomíná, že dnes už se nemusíme spoléhat jen na zglajchšaltované politicky korektní „sdělovací“ prostředky, ale máme možnost čerpat informace i odjinud. Z těchto informací vyplývá dost jasně, jak se tito „ubozí běženci“ v cílových státech chovají. O tom ale snad někdy příště.

Pan předseda vlády ale perlí dál: „…Já se nenechám zastrašit. Budu i nadále postupovat v souladu se svým svědomím a hodnotami sociální
demokracie…Jsem přesvědčen o tom, že naše ekonomické a bezpečnostní kapacity nám umožňují postarat se o několik stovek uprchlíků a zachovat se lidsky a také solidárně vůči zemím v EU..”

Pan premier zde zcela bezostyšně lže. Dne 2.7, kdy tento článek vyšel, hovoří o “několika stovkách uprchlíků”, zatím co o pouhých deset dní později dne 13.7. v tomto článku  hovoří už jeho ministr vnitra o pěti až sedmi tisících. Jen v příštím roce!  To tenhle fakt nebyl panu předsedovi před několika dny vlády znám?

Je mi úplně lhostejné, zda vláda odmítla kvóty nebo ne.  Důležité pro mne je, že „dobrovolně“ přijme „pouze“ tisíc pět set „běženců“ a s dalšími sedm tisíci počítá jen v roce 2016. Pro mne je důležitý jejich absolutní počet, o který bude nám pečovati, bez ohledu na to, jakým způsobem se k nám dostanou.  Sám pan ministr přiznává, že někam je vrátit se podaří tak v devětatřiceti procentech případů. Dobře-li počítám, předpokládá pan ministr vnitra jen v roce 2016 přítomnost úhrnem osmi tisíc pěti set „utečenců“ na našem území. No to se máme na co těšit!

Pan ministr odhaduje tento přísun dokonce ještě výše než expertka zde.
Následující jsem napsal já v tomhle článku:

Už vidím tu multikulturní společnost. Já budu jako pitomým rádoby humanismem zblblý evropan respektovat „kulturní svébytnost“ arabské komunity, jejímž kulturním specifikem a nejvyšší ctností je džihád a vraždění nevěřících, budu obdivovat kulturní specifika komunity cikánské, těch krásných lidí, kteří nám pomohou hnout naším zkostnatělým pořádkem (no nazdar!) a na oplátku je budu živit a tak dále… Můj názor je následující. Dokud si Cikáni (a další) neosvojí alespoň základní pravidla platná ve většinové společnosti, odmítám uznávat jakákoliv jejich  „kulturní specifika“. Co se mne týče, může být kdokoliv červený, černý žlutý, nebo třeba fialově puntíčkovaný a klanět se Alláhovi, nebo třeba Manitouovi, pokud u toho nebude řvát jako tur v době kdy chci spát, nebude krást, užívat a prodávat drogy a součástí jeho víry nebude vraždění těch druhých.  V opačném případě nejsem tolerantní, ale jsem idiot.

Pokud si článek otevřete, všimněte si, kdy byl napsán. Nikoliv před měsícem, nikoliv před rokem, ale před léty deseti, v březnu 2005. Jak vidno, pokud máte kousek zdravého rozumu a uvědomíte si kde a s kým žijete, kdo vám vládne a kdo a jak vás v novinách i jinde zpracovává, netřeba léta studovat futurologii nebo prognostiku a přesto celkem přesně odhadnete, jak věci dopadnou.


Intelektuál do domu, klacek do ruky
Váš Katoda
19.07.2015
 

12345 (1x hodnoceno, průměr: 1,00 z 5)
293x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:51
D-FENS © 2017