Neznášame extrémistov a máme radi demokraciu

Featured Image

Zn.: ako ktorých a vocaď pocaď.

Tak sa nám Československo znovu spojí. Tentoraz symbolickou reťazou sviečok krížom krážom od Aše po Čiernu nad Tisou. Občianski aktivisti a študenti budú zapálením sviečok protestovať proti extrémizmu.

Symbolicky to plánujú urobiť presne v deň keď podpredseda vládnej (v parlamente 83/150, bratia česi, sledujte a záviďte … čudujte… whatever, forget it) strany, a.k.a. vrece zemiakov, odovzdá svoj úrad právoplatne zvolenému víťazovi demokratických a slobodných volieb.

Ako vidíme, demokracia je pre veľkú časť „elít“  z definície niečo totálne dokonalé, v zásade po ohni a kolese tretí najnádhernejší vynález ľudstva a preto čo z demokracie vzíde, to musíme v každom prípade rešpektovať. Parlament odhlasoval pokutu za blbé reči,  absurdne a protištátne spájajúce zavedenie novej dane so zvyšovaním cien? No vidíte, aj v Austrálii platí demokracia, takže Maul halten & zahlen. Pamätajte si deti : Boh je na strane väčších plukov, právo je na strane 51% poslancov  a Pravda, ako raz bola zahnojila jedna profesorka sociológie (vtedy omylom vo funkcii premiérky), je napr. na strane 16 vlád ktoré sa nemôžu mýliť pretože ich je šestnásť.

Samozrejme, každé pravidlo má aj nejakú výnimku. V tomto konkrétnom prípade je to nežiadúca situácia, keď sa ľud odmietne spolupracovať, nefúka našej avantgarde cukor do zadku a slobodne a demokraticky väčšinovo sa vyjadrí inak, než si tieto elity a občianski aktivisti predstavujú. Prípadne ak v  demokratických voľbách vyhrá kandidát ktorý sa im nepáči. Lebo to by tak vyzeralo, keby si ľudia slobodne zvolili niekoho iného, než je im povedané že si slobodne zvoliť majú.

V prvom prípade je potrebná aplikácia tzv. princípu  Írskeho referenda, o ktorej najnovšom úspechu  sa takto rozcítene a s nadšením rozpisuje jeden z popredných slovenských havloidných homunkulov. Btw, myslím že tu je to správne miesto a čas ospravedlniť sa v mene všetkých, čo to vnímajú podobne ako ja. Prosím, prepáčte a nespájajte – minimálne so mnou –  účasť nášho nevoleného nepredstaviteľa na tejto hanebnosti. Prosím, považujte to za čisto súkromné zasahovanie do vecí  po ktorých ho je jeden veľký konský, týkajúcich sa občanov mesta v inej krajine. Osobne sa za to úprimne hanbím, o to viac, že neviem zaručiť že sa to nebude opakovať.  Bohužiaľ, aj u nás sa celé húfy podobných exotov voľne potulujú krajinou a šíria dobro hlava – nehlava. Takže sorry, bro´s .

Ale ak je omyl demokracie vážnejší a spočíva v tom, že je nejaká osoba zvolená do funkcie a bojovníkom pravdy lásky a tak všeobecne sa nepáči že voličom sa v prevažnej miere páčil niekto iný než im, situácia sa nám mierne komplikuje. Vycapiť na most Chucka Norrisa  nejakú ceduľu s menom ktoré sa komisii páči viac než hlasujúcim  nie je technický problém. Ceduľa : 152,60 euro, dva šróby : 7,60 euro, ten opojný pocit že „daňový poplatník, fuck me running“ : na nezaplatenie.  Ale technicky nie je možné, aby po Bystrici pobehoval paralelne s Kotlebom aj Maňka, s vlastnoručne zo zemiaku vystrúhanou pečiatkou BB VÚC v ruke a na krku mal ceduľu „Kotleba je omyl, v skutočnosti som mal byť županom ja a preto ním aj som. Vy rasistickí zabednenci.“. Niečo také je jednoducho nemožné, už len preto že by chlapec nestíhal chodiť do Bruselu a čo by si tam bez neho počali.

V takýchto prípadoch sa proti výsledkom vôle ľudí  (tu konkrétne  tej štvrtiny ľudí ktorých to zaujímalo aj vtedy keď to bolo aktuálne, t.j. počas volieb t.j. uráčili sa ísť k volebným urnám a neobmedzili sa len na dodatočné pindanie zpovzdálí) treba postaviť nejakým výraznejším spôsobom. Aktuálne najpopulárnejšou formou je zorganizovanie demonštrácií.

Poučenie : ak občania na to oprávnení, napr. trvalým pobytom na území daného kraja, v slobodných a demokratických voľbách niekoho zvolia, ale majiteľom jedinej povolenej pravdy a lásky sa tento výber nepáči, takáto voľba o skutočnej vôli ľudu vypovedá omnoho menej, než ak sa k téme (zapálením sviečok na ulici SNP) vyjadrí občan inej krajiny na území inej krajiny. Celé Československo vyjadruje podporu a solidaritu a odpor a protest. To s ním zamávalo, s náckom, čo?

Ako obyvateľ dotknutého regiónu si dovolím za tento prejav podpory poďakovať a odkázať najmä českým neužitočným idiotom (s našimi si to vydebatovávam priebežne inde) : choďte si aj so sviečkami niekam na cintorín alebo do kostola alebo k chanukovému svietniku alebo k pohlavným orgánom sexuálneho partnera alebo premňazamňa trebárs aj rovno doriti. Ja som zvládol svoje morálne pohoršenie keď ste si do podobnej funkcie zvolili pravoverného komunistu, t.j. člena partaje ktorá je, čo pamätám, hrdým a priamym nástupcom organizácie, u nás zákonom prehlásenej za „organizáciu, ktorá nezabránila svojim členom a ich pomáhačom páchať zločiny, a to aj na ľudských právach a slobodách.“ Osobitným zákonom ktorý sa volá „o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému“ (zákon č. 125/1996 Zb.).  Ja som vtedy ani sviečky nezapaľoval, ani kúsky smolinca z Jáchymova do Ústí nenosil. Pretože tak veľmi podporujem extrémistov, že normálne rešpektujem vôľu ľudu ktorý si ich zvolil. Nechápem ju a nie som z nej dvakrát šťastný, ale rešpektujem. Taký som ja extrémista. (Ak by niekto chcel pripomínať že aj naši originál štýl hardcore komunisti sa nejaký čas motali parlamentom – ale zákon na to máme. Že na neho každý serie je iná vec.)

Úžasné je aj to, že do vyjadrovania podpory trpiacim obetiam slobodných volieb asi najviac nadzdvihol v zásade nepodstatný lebo v zásade random detail, že toto víťazstvo extrémizmu sa udialo práve v Bystrici, v povstaleckom to srdci Slovenska, priamo v ohnisku najkrajšej revolúcie aká sa kedy u nás udiala. Lebo veď pomaly v každom okresnom meste v Čechách majú nejakú ulicu SNP a ako by to vyzeralo keby… éééé… ako by to vyzeralo. Také znesvätenie symbolu povstania proti jednofarebnej vláde štátostrany plnej kolaborantov a zločincov…

Páči sa mi keď niekto vo veľkom vzýva najrôznejšie symboly, divákom to umožňuje rozoznať symble-minded človiečikov a potom im klásť množstvo pomerne perverzných otázok, ktoré sľubujú množstvo zábavných odpovedí. Napríklad : platí všeobecná tichá zhoda že Kotleba by vyhral v každom kraji možno okrem Bratislavy. Ak by hypoteticky vyhral v Prešovskom, vzbudilo by to medzi inteleguánmi v iných krajinách menšie pobúrenie? Neskúmal som to detailne, ale imho je v celých Čechách rádovo menej ulíc s názvom Prešovská než  ulíc/námestí SNP – kde by sa protesty odohrávali v takom prípade? Na ulici Hrdinov od Dukly lebo takých je určite viac než Prešovských a Dukla leží v príslušnom kraji?

Občianski aktivisti idú protestovať proti výsledku slobodných volieb, ktoré ak aj by sme priznali že boli manipulované, tak jedine v NEPROSPECH  víťaza. Proti ktorému idú protestovať lebo je strašné že vyhral a dokonca že si vôbec trúfol kandidovať. Na demokraciu nám nešahajte, ale nemôže to byť demokracia len tak hocijaká. Musí byť starostlivo opatrovaná a nehanbime sa to povedať priamo, mierne regulovaná. Áno, regulovaná demokracia, v ktorej nevolené samozvané elity rozhodujú čo je správne a čo nie bez ohľadu na názory  im podradenej čeľade ovečiek čo to celé sponzorujú – to je náš vzor a cieľ. Samozrejme, okrem momentov keď za toto isté kritizujeme Putina, vtedy je to prejav totalitného zmýšľania jeho čiernej kágebáckej duše.
Regulovaná demokracia v ktorej na vôli občanov záleží len ak sa zhoduje s názormi avantgardy,  to je ten svet v ktorom sa havloidi pohybujú najradšej . To je ich ideál,  v mene nášho dobra mierne zregulovaná  eurodemokracia vers. 2.0. A okrem toho, demonštrujúci dav na ulici má vždy pravdu a morálnu prevahu nad kýmkoľvek a čímkoľvek.*

(*akcia sa nevzťahuje na : demonštrujúcich ktorých prehlásime za náckov, demonštrujúcich pro-life, demonštrantov za právo na slušný život, demonštrantov na podporu legálne zvolenej vlády, demonštrantov proti policajnému násiliu ako aj na všetkých ostatných, ktorí sa avantgarde spoločnosti nepáčia, nebudem vás pre krátkosť času menovať ale veď vy dobre viete ktorí to ste.)
 
Xerxés svojho času nahnal vojakov do mora a nechal ich bičovať vlny. Dnes by sme to nazvali patetický trápny ťah patetického trápneho debila.
 
Občianski aktivisti pôjdu dnes zapaľovať sviečky aby dali najavo nesúhlas s výsledkom slobodných volieb.  Dnes by sme to nazvali…
Skrebec


22.12.2013 Skrebec
 

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
107x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:53
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!