Nenechte psa chcípnout - zpět na článek

komentářů 56

 1. Vynikající nápad. Díky autore za přesný postup a náležitosti k tomu potřebné. Vypadá to že Tomáš Pecina by potřeboval nějakou duševní podporu ve svém boji. Jeden člověk proti této šílené mašinerii se časem prostě vyčerpá když je na to sám.

  Škoda že Dfensovi a lidem okolo tohoto webu nevyšla podpora Maťejky nebo jiného člověka, který by se dostal do sněmovny a mohl by se dostat k informacím, které sprostému občanovi nevydají. Odmítnout poslanci informace nebo apel na vládu či poslanecké výbory jde dost těžko, když za sebou má podporu specifického zákona.
  Tohle mohlo pomoct v řadě věcí, zdaleka ne jen v silničním fašizmu, kdyby tento web měl svého spřízněného poslance nebo aspoň senátora.

  Napadají mě mnohem zajímavější věci, na které se zeptat na Vnitru. Třeba kolik bylo udělených občanství a trvalých pobytů lidem z jakých zemí. Říká se, že tu momentálně jsou desetitisíce muslimů s hromadami petrodolarů v kapsách (převážně ze Saudské arábie) kteří dostali dočasný pobyt na základě léčby v lázních nebo jako studenti (vše samozřejmě fingovaně).

  Ministerstvo vnitra se tak zcela vědomě podílí na islamizaci republiky pomocí slabého místa v zákoně, které umožňuje udělovat pobyty cizincům studujícím a v lázních jak na běžícím pásu.

  1. To je přeci úplně irelevatní. Od doby, kdy si zde cizinec může koupit cokoliv včetně půdy bez omezení tak se na nějaké pobyty už nehraje.

  2. Vy tedy mate z muslimu strach. Uz jste nekdy nejakeho videl?

   1. A to je třeba ho vidět?

   2. Preco by mal mat z muslimov strach? On ich ju jednoducho nechce.

 2. Datovku mám, ale nepoužívám ji. Stačí, když v té datovce kromě formálních náležitostí jen odešlu třeba PDF s těmi dotazy které mě zajímají?

  1. Jo, stačí. Se všemi popsanými náležitostmi. Datovka je jen „pošťák“ co to na ten úřad doručí, nemáš možnost psát jinak než formou přiloženého dokumentu.
   Já to večer spáchám též.

 3. Odesláno.

 4. Starter25:
  To vůbec není irelevatní. Cizince, byť by mu tu patřila celá čtvrť, odtud vždy můžete deportovat a zakázat mu vstup do ČR (viz zásah „U holubů“). Takového co už dostal občanství, se nijak nezbavíte. Na to není žádná zákonná možnost, stejně jako u většiny západních zemí. A jakmile tu už naroste další generace, tak těch se nezbavíte ani omylem.
  Na rozdíl od Maďarska, kde Orbán tuhle věc chce mít v zákoně.

  Že tu wahabisti ze Saudské arábie s kapsami plnými zlata skupují nemovitosti v centrech měst, to je samozřejmě taky závažný problém. Ale pamatuju si, jak tu oslové hýkali po deregulaci a maximální svobodě vlastnit nemovitosti pro všechny. Takže v reálu si našinec nemůže dovolit koupit nemovitost ve vlastní zemi, zatímco mafiáni z celého světa tu vlastní celé bloky činžáků a prakticky celé centrum Prahy. Tohle je prostě hluboce pod rozlišovací schopnosti libertariánů jako je Urza, kteří na plný úvazek dělají užitečné idioty zahraničním mafiánům všeho druhu – bankstery poskytujícími hypotéky počínaje, přes wahabisty skupující v Evropě co se dá, a tureckými a albánskými narkomafiemi konče.

  1. Sorry, ale to je fakt naivní představa. Že si kdysi přišlápli na pár primitivních východních dealerů a veksláků, kteří nechtěli platit policajtům je úplně jiné kafe. Dneska ti lidé už s těmi penězi přicházejí, takže nevím jak chceš jen tak kriminalizovat tisíce lidí. A pokud tu něco páchají tak na to mají lidi. A pokud by někoho náhodou vyhostili tak na to zase mají lidi, oni to tu neskupují na to, aby tu bydleli, ale proto, že jsou tu východní ceny za západní standard.

 5. ODESLÁNO

  Předal jsem to i dalším libertariánům a ještě to asi celé někde zveřejním.

 6. Autor si všiml téhož tónu jako já a myslím, že bychom měli dát najevo podporu.

 7. Odesláno

 8. odesláno

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017