Němci, vzpomeňte si! - zpět na článek

komentářů 57

 1. Kdo chce ten vidí, kdo nechce ten nevidí, kdo tu opravdu vládne.
  Třeba zapnout si rádio o velikonocích, to je o zdraví. Redaktorka řekne jedno souvětí o tom, že velikonoce jsou křesťanský svátek a pak 10 minut žvaní o biblických židech. Pak řekne další souvětí o Ježíšovi a 10 minut žvaní o pesachu. A tak to jede pořád dokola. Ani slovo o duchovní podstatě křesťanských velikonoc ani o tom, že je to důležitější svátek než vánoce.
  Veřejnoprávní ČT má holocaust na denním programu. Když dokumentární filmy tak opět o Hitlerovi, 2.světové, o siru Wintonovi.
  Když už se rozhodnou že budou vysílat něco z bible pro „křesťanskou 20% menšinu“ tak je to o Mojžíšovi a podobných pouštních kozojebech ze Starého zákona. Nový zákon pro ty veřejnoprávní redaktory jako by neexistoval.
  Povinně platím koncesionářské poplatky na židovskou televizi a židovský rozhlas.

  Jenže ono to na komerčních kanálech (nomen omen) není ani o trochu lepší, první vlastník Novy byl český žid, současný vlastník dokonce předseda Světového židovského kongresu. Libertariánský mamlas by namítal, že co si vysílá soukromá televize, je věc jejího vlastníka.
  Jenže dnes výsledky voleb určují právě televize a další média, které ovčanům vymývají mozky a určují co si mají myslet, koho milovat, koho nenávidět a v důsledku i koho volit. Babiš měl dost peněz na koupi novin i na desetitisíce billboardů po republice. A teď ti samí libertariáni kňučí že Babiš vyhrál a další volby vyhraje s ještě větším náskokem.

  1. At jde ProtiCeska televize do prdele. 15. brezna uplne vypustili a to byl kurva vetsi pruser, nez nejakej Winton. Ostatne jsem zvedav, jestli na 21. srpna ma pripravenou reportaz o tom, jak USA delaji zakladny v Syrii, aniz by Damasek sesmolil nejakej zvaci dopis. Pritom, pokud vim, tak nasi bolsani sem Rusa zvali prave proto, ze udajne hrozil statni prevrat. To je stejny model, jako v Syrii. Jen ted zrovna mame fandit jine parte.

  2. Křesťanství je jiná ideologie než judaismus a ten je jiný, než islám. Islámů je několik, stejně jako křesťanů a dokáží se mydlit (zabíjet) mezi sebou stejně vášnivě, jako mezi ideologiemi s jiným názvem.
   Je spousta ideologií a je třeba naučit se je nevnímat. Jinak se k některé přidáš a oslepneš. Pak vidíš jenom to, co manipulant chce, abys viděl.
   Používat elementární funkce mozku.

   Ano, je to pracné.

   1. Hele poraď mi, vymyslel jsem si takovou nějakou teorii jak by svět mohl fungovat a snažím se tak nějak žít. Pak se mi domů dostla taková obyčejná knížka a já když si ji začal číst, říkám si: “ ty voe, jak to ví? myslel sjem že jsem na to přišel jen já sám! Vždyť přesně takhle jsem si to myslel že to je. A v tomhle mají taky pravdu a ejhle tohle se mi stalo tehdy a tehdy…“ Jsou takové všechny náboženství nebo se jedná jen o Budhismus?

 2. Ke zmanipulování někoho je třeba tří věcí: Falešné, dobře znějící a běžnou logikou nezpochybnitelné argumenty – tedy ideologoii, pak manipululanta, který manipuluje z důvodů zištných (nemusí být vždy hmotné) a manipulovaného, který si to nechá líbit. Jeho protiargumenty se pohybují v mantinelech, daných manipulantem. Neumí je překonat.
  Většinou se pokouší o proti ideologii – ovšem založenou na podobných principech, jakých používá manipulátor. Marná snaha. Lidově se říká, že se vytlouká klín klínem.
  To je status dnešní Evropu=y a potažmo celého „západního světa“. Přítomnost sdělovacích prostředků to vše manipulantovi kupodivu usnadňuje. Žijeme v době „postfaktické“ kdy není možno zprávu ověřit. Můžeme jen najít jinou, jinak znějící zprávu.

  * Pokud chybí jeden z prvků, zmiňovaný jev, manipulace, nemůže nastat.

 3. Zaměnit několik málo slov a je to jako úryvek z Mein Kampfu.

  1. Ja nevim, co porad lidi proti tem Germanum maji. Za vyvrazdovani civilu postavili par papalasu v Norimberku xoudu, pritom oni vsichni bez rozdilu postupovali podle platnych risskych zakonu.

   Na druhe strane takovi spojenci vybombardovali statisice civilu v Hamburku, Drazdanech, Varsave, pak Americane v Hirosime a Nagasaki, nasledne Lybie, Irak,… nic z toho nebylo v souladu ani s chartou OSN, ani zadnymi zakony nejake zeme a k zadnemu soudu se nejde. Ted si mlada Trumpova pobrecela nad zabery deti v Idlibu a tak rekla papinkovi, at rozmlati v Syrii letiste, kde v okolnich vesnicich take umrelo par civilu a ji je to prdel. Za ten utok by taky mel papinek frcet do Norimberka, protoze je to jeste horsi model, nez delali Germani.

   Tak at si nejprve kazdy zamete pred svym prahem. A tim nacky nijak neobhajuju, jen nemam rad, kdyz stejne metody maji ruzne futraly.

   1. Docela jsem zaznamenal, že lidé opět začínají brblat něco o židech… Asi na tom žblechtu od Áďi možná bude něco pravdy.

  2. No já jsem jmenovanou knihu před pár lety rozečetl, a to ne pro události minulé, ale události budoucí. Vše se opakuje, zase se hledá nějaký vnější nepřítel a pěstuje se pocit společného ohrožení. Že je „evropská kultura“ ohrožena? Já říkám, no a? V historii byla již tolikrát: zánik Římské říše, vpády Hunů, expanze Maďarů, Mongolů, Turků, expanze Normanů….
   Vždycky jsme se z toho dostali a Evropa se proměnila. Fašismus či národní neosocialismus nám nepomůže.

   1. Vsechny tyhle ultralevicacke systemy (nacismus, fasismus, komunismus,…) pomohly jen a pouze sobe a male hrstce vyvolenych. Jenze lidi jsou predevsim lini a tak jim to zase hodi, aby „to nekdo konecne vyresil“. Takze – Die Endlösung kommt immer wieder.

 4. Německo má krom gastarbeitrů ještě jeden hlavní problém a tím je vývoz práce mimo EU.
  Zámořská doprava výjde zhruba na 1/4 EUR/kg + svoje technology s tím vyvezou taky a realizuje se to v Číně…
  No idě to do riadných sračiek, do toho Haidnu ani na výlet už nepáchnu…a jak tam bylo dřív fajně.
  Autorovi doporučuji přeložit do něm. (pokud to není z něm. stažené) a upnout to na nějaké natural german forum,
  kde za to ovšem neskončí v kriminále…schválně jaké budou reakce, a pak to dát sem, to by mělo smysl.

 5. Tak co, vsadite si dneska na Erdu?

  Predpokladam, ze mohu brat jako uzavrene, ze mu to dneska Turci hodi. A co bude pak? V podstate je lepsi, kdyz temto palicim vladne diktator. Ale jak se k tomu postavi nasi pratele v NATO? Udelaji mu tam barevnou revoluci? Nebo prohlasi, ze ma chemicke zbrane a prevoraji mu to tam? Nebo schlipnou usi??

  Na to jsem vazne zvedav.

  1. Taky by se mu v počítači mohlo najít dětský porno.

   1. Yanek: Tím víc by ho volili.

  2. Proc by to americane delali? Jejich cil – oslabovani Evropy – maji s Erdoganem stejny. Nemusi delat vubec nic.

 6. Škoda, že ten článek není i v němčině. Měl bych komu poslat…

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017