Nekupujte auto na ulici a od zlodějů už vůbec - zpět na článek

komentářů 40

  1. je potreba to brat jako snahu statu vest sve poddane k vetsi samostatnosti a nezavislosti na statu – tak jako s prichodem EET „vznikly“ vesnicke pivni kluby, tak budou vznikat autokluby, v ramci ktereho si budou auta predavat clenove klubu, easy. Jen houst a vetsi kapky. Akorat pro obyvatele velkomest to bude orisek, ale tem auta stejne casem zakazou a budou jezdit mastnou tyci.

    1. nevím jak Vás, ale mne tenhle svět docela děsí – zažil jsem poslední dobou socialismus na vlastní kůži, zas jedině mít známé na správných místech, jinak „smolík“ – pro tohle jsme na náměstí klíčema necinkali.

      1. otazka je, z ceho chcete vybirat. Do socialistickych sracek jde cela planeta, tam kde neni socialismus je zase vetsinou bida, svrab a nestovice. Ted se to trosku snazi brzdit UK a USA, ale jak budou uspesni kdo vi. A ze se to podari zvratit zrovna v CR, male nic, zavisle na okoli s lidma kterejm je vsecko jedno, maximalne tak zavidet tem druhym? Takze zpatky z FB ke skutecnym socialnim kontaktum a zit zivot realny a ne virtualni, to je asi jedine co zbyva.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017