Ne, ještě nejsme ve válce – oni jsou ve válce proti nám. Část III.

Featured Image

A co doma? Když jsem si přečetl tohle, tak jsem to nebral příliš vážně, protože autorem je pan Tomio Okamura, jehož informace beru vždy s rezervou.

Proto jsem na adresu Ministerstva vnitra (‚pobyty@mvcr.cz‘) napsal dotaz následujícího znění:

Vážení přátelé,

Vzhledem k tomu, že jsem se už naučil brát informace našich sdělovacích prostředků s velkou rezervou, obracím se na Vás s následujícím dotazem, který se týká současné obtížné situace s přílivem uprchlíků a ostatních imigrantů na naše území.

V případě, že dotyčný žádá u nás o poskytnutí azylu, je situace poměrně jasná a je definována Dublinskou smlouvou, kterou jsem si přečetl. Nicméně, jaký je následný postup v případech, kdy je na našem území zachycen státní příslušník státu, od kterého je požadováno vstupní vízum které nemá, popřípadě někdo, kdo nedisponuje vůbec žádnými doklady a o poskytnutí azylu nežádá? Jsem si vědom toho, že je umístěn do detenčního zařízení. Jaký je však další postup? Ve svých článcích pan Okamura tvrdí, že dotyčný je po čtyřiceti třech dnech propuštěn s tím, že je vyzván k tomu, aby do čtyř dnů území tohoto státu opustil. Jenže pan Okamura je právě jeden z těch, jehož informace nepovažuji za příliš důvěryhodné a proto se obracím přímo na Vás.

Předem děkuji za odpověď

Konec citátu ze mne samého.

Jak je v kraji zvykem, zůstal můj dotaz bez odpovědi. Jejich vysokoprevoschoditělstva se přece nebudou s nějakým nevolníkem bavit. Proto mi nezbývá, než z článku pana Okamury citovat:

„…Tento týden jsem totiž navštívil zařízení pro ilegální imigranty ve Vyšních Lhotách u Frýdku- Místku a vedení tábora mi sdělilo, že jsem prvním politikem, který se odvážil v rámci tábora vstoupit až úplně dovnitř přímo mezi ilegální imigranty, kterých mě na místě přímo obklopilo téměř dvě stě… nikdo z vlády tam nebyl, ani žádný vládní poslanec. Oddělovalo mne od nich na vzdálenost několik desítek centimetrů pouze několik policistů, za což velmi děkuji, jelikož jsem byl policisty předem upozorněn, že mi hrozí násilí, okradení či nákaza infekční chorobou …a že v případě, že by se na mně vrhli, což prý může nastat, tak by mě neměli šanci proti přesile ubránit. Musel jsem dokonce předem podepsat potvrzení, že tam mezi ně jdu jen na vlastní odpovědnost a na vlastní nebezpečí… Vedením tábora mi bylo řečeno, že je běžné, že mají imigranti infekční choroby a že je možné utrpět nákazu. Také mi potvrdili informaci, že na základě tzv. Dublinského protokolu, který podepsala také Česká republika, bylo jen za poslední tři týdny z tábora propuštěno po uplynutí lhůty 42 dní zcela na svobodu… volně na naše území (je) již téměř deset ilegálních imigrantů. Kde jsou, nikdo neví… Ilegální imigranti mají ve své ubytovně na náklady našeho státu satelitní televizi, posilovnu a nově také zájmovou místnost, jakousi dílnu, kde se můžou dle libosti věnovat různým koníčkům…Dle vedení tábora probíhá mezi imigranty vzájemné násilí a roztržky, které musí policie řešit.. To, jak obrovské peníze nás tahle politika naší vlády a Evropské unie stojí, si dobře představíte na následujícím údaji. V táboře je nyní 199 ilegálních imigrantů a pracuje tam 146 českých pracovníků…Velice mě také překvapilo, že si tito ilegální imigranti můžou na snídani, na oběd i na večeři vybírat ze tří jídel! A je běžné jídlo, B je muslimské a C je vegetariánské. Hádejte, co si vybírají. Všichni až na jednoho jí B, tedy muslimské. A pouze jeden z nich C, tedy vegetariánské…V baráku, kde imigranti bydlí a který jsem tedy přímo osobně navštívil, si neuklízí oni sami, ale státem placené uklízečky. A když jsem se ptal, co říkají na hygienické návyky imigrantů, odpověď bylo jedno slovo: “Strašné!“

Konec citátu.

I bez odpovědi z Ministerstva vnitra bych bral tvrzení pana Okamury s jistou rezervou, kdyby se jeho tvrzení nezačala potvrzovat i odjinud. Třeba odtud.

Opět cituji:

Jak potvrdili Právu lidé, kteří v zařízení pracují, nikdo se příliš nestará o jejich vlastní bezpečí…

Pomineme-li celkem běžné výhrůžky podříznutím či znásilněním, které otrlí a psychicky odolní lidé, jak vyžadují inzeráty, nemusejí brát vážně, ale příjemné rozhodně nejsou, reálně tu hrozí nejrůznější nemoci… Podle neoficiálních informací se mezi uprchlíky objevilo podezření na tuberkulózu. Infekční nemoci se v mladoboleslavské nemocnici neřeší, protože tu není infekční oddělení. Pacienti se tak převážejí například do Prahy… Resort žádá po uchazečích o místo sociálního pracovníka minimálně vyšší odborné vzdělání, cizí jazyky nebo psychickou odolnost při práci v multikulturním prostředí. O tom, že by měli mít za zády policistu či ochranku, aby nebyli vystaveni samotní tváří v tvář desítkám frustrovaných a často agresivních uprchlíků, není v inzerátu zmínka… Správa uprchlických zařízení nabízí hrubý plat 18 tisíc (Poznámka autora: Srovnejte si to s výší podpory pro imigranty v Dánsku)…Hledají i pedagogické pracovníky nebo další lidi do provozu, kteří by se starali o ubytování. V uprchlickém táboře je evidentně podstav pracovníků a nadstav běženců… Vyjít s běženci přitom není práce pro každého… Je tam celkem běžné, že nadávají, pokoušejí se skákat z oken, vyhrožují zdravotníkům a komukoli v uniformě, že ho podříznou. Hlavně Afghánci, kteří jsou většinou nevzdělaní a mají jen představu o tom, že se o ně v Německu všichni zadarmo postarají, vyhrožují: Počkejte, vy bílý svině, až nás tu bude víc, všechny vás podřízneme!“ líčil zdroj Práva… V táboře je nyní kolem 450 lidí. Drtivá většina jsou mladí muži. „Lžou o svém věku, je jim 30, a oni tvrdí, že jim je 17 let. Vymýšlejí si příběhy, těžko rozeznat, kdy lžou a kdy mluví pravdu. Většina je ze Sýrie, další z Afghánistánu, Iráku, někteří z afrických zemí. Jen málokdy se objeví případ, že jsou to skutečně lidé prchající před válkou, byla tu rodina, které rozbombardovali dům, kde zahynulo dítě a žena, zbytek rodiny uprchl. Takových je ale minimum, naprostá většina jsou ekonomičtí běženci, které zlákala vidina štědrých dávek v Německu,“ dodával zdroj…“.

Konec citátu.

No, a nakonec musela totéž připustit i Česká televize dne 3. září (a jednou už před tím, datum si nepamatuju), kterou jinak zařazuju do skupiny europresstitutů, jak tyto lidi výstižně označuje pan Petr Štěpánek. Ta sice hovořila o tom, že ti odchycení imigranti, kteří u nás nežádají o azyl, jsou na svobodu vypouštěni po třech, či čtyřech měsících, ale to na podstatě věci příliš nemění. Zato televize přidala informaci o tom, že ti propouštění jsou ohleduplně dopravováni služebními vozy na nejbližší železniční stanici.

Takže si porovnejte situaci někoho, kdo bez víza, popřípadě úplně bez dokladů ilegálně pronikl na území tohoto státu, se svou vlastní situací, kdy autem vyrazíte na cestu z Prahy do Hlásné Třebáně, doklady si zapomenete v saku doma věšáku a necháte se chytit silničním gestapem.

Jestli to dobře chápu, slouží za našich jeden a půl miliardy na daních ona „detenční zařízení“ jako něco na způsob ozdravovny, či rehabilitačního zařízení. Zbědovaní běženci zde mají možnost se po strastiplné cestě z Afghánistánu umýt a odpočinout si, najíst se za naše peníze speciálně připraveného musulmánského jídla a zahrát si volejbal. Uklizečka po nich za žebráckou mzdu uklidí a oni jí za to vyhrožují znásilněním a podřezáním. Po třech měsících je pak dovezen na železniční stanici a je mu patrně taktně naznačeno, kterým směrem leží Německo. Nic víc prý učinit nelze, protože „není legislativa“.

Co se stane, chytne-li Vás policie v autě bez dokladů, to snad nemusím popisovat. Na to je legislativy víc než dost.

A co jinak? Smečky presstitutů a intelektuálních elit spílají hlavě státu za její „populismus“. Ví Bůh, že proti osobě pana Zemana mám tisíc a jednu výhradu a moje mínění o něm je patrně horší, než mínění značné části občanstva. To ovšem ani zdaleka neznamená, že by v lecčems nemohl mít pravdu. Totéž ve zvýšené míře platí i o osobě pana Babiše.

To spílání prezidentovi republiky se zakládá především na tom, že páni intelektuálové ho počítají jaksi mezi sebe a podle jejich povýšeneckého názoru je tedy přímo smrtelným hříchem ztotožňovat se s jednoznačně většinovým názorem lidí, kteří jej do jeho funkce zvolili. Volený politik / intelektuál tady přece není proto, aby tento jednoznačně většinový názor reprezentoval, zastřešoval a řídil se jím, ale proto, aby „vychovával“, nařizoval, káral, trestal, zkrátka aby vládnul. Podle názoru pánů intelektuálů je přece chytřejší než to stádo blbců, které jho zvolilo. Jakýkoliv jiný přístup považují za „populismus“. Takhle si páni intelektuálové představují „demokracii“.

Přesně to vystihl pan Petr Štěpánek v Parlamentních listech. Cituji:

„…Od čeho tu jsou politici? Aby hájili zájmy svých občanů, nebo aby jim z vysokého obláčku vlastní nadřazenosti spílali, jak jsou zpozdilí, neuvědomělí či hloupí?…Obyčejní lidé mají trochu jiné starosti než pražské politické a mediální elity. Ostatně tihle panáci si myslí, že jsou elita, ve skutečnosti jsou to ve své většině spíš jelita. Namyšlená, namistrovaná jelita. Zeman nedělá nic jiného, než že je tribunem těch obyčejných lidí a oni ho za to mají rádi. Nic víc, nic míň….“.

Podepíšu každé slovo.

Páni vědátoři nám vzkázali, že máme mít imigranty rádi. Podle Politického zápisníku politologa Peheho dokonce „tisíce“ vědátorů. To číslo mne sice poněkud překvapilo, protože kde se najednou vzaly ty „tisíce“ vědců je mi záhadou, ale budiž. Celou situaci s utečenci by to ovšem mělo snadno vyřešit. Podle oficiálních zpráv je počet „utečenců“ stále ještě menší než ty údajné tisíce údajných vědců. Nechť se tedy vědečtí signatáři dotyčné petice řídí výzvou svého kolegy pana „profesora“ Milana Kohouta, dotyčné utečence nechť si rozeberou a ubytují si je ve svých „zaprděných domečcích“ (výraz a požadavek pana profesora a avantgardního umělce Kohouta) a živí je. Stát by ušetřil jeden a půl miliardy z našich daní

Mimochodem, učinil tak již on sám, nebo tak máme učinit pouze my ostatní, ale jeho samého a jemu podobných „elit“ se to netýká? Není to snad obdobná situace, jako když jsme poslouchali permanentní kázání pana Havla na téma spotřebního způsobu života, a ta kázání jsme poslouchali z auta za dva a půl milionu, vily za já nevím kolik milionů a z letoviska Hrádečku?

A jen na okraj. Už jste slyšeli o posledním „uměleckém výboji“ pana performera profesora Kohouta? Kohouta? Neslyšeli? Tak si přečtěte tohle! Dovoluji si opět citovat.

Snad Jaroslav Hašek či jiný antiklerikální klasik kdesi líčí, jak coby malý kluk nasypal do nádobky se svěcenou vodou saze a jaká to pak byla legrace – a průšvih.

Doba postoupila a dnešní antiklerikál bojuje proti církví svým vlastním, ehm, spermatem. Jistý Milan Kohout prý ho svépomocí nastřádal, smíchal v PET lahvi s vodou a tu pak vylil v kterémsi (údajně polském) kostele do příslušné nádobky. Měl to být protest proti rostoucí moci církví a křesťanství vůbec (sic). Jako zdůvodnění, proč použil právě onu tělesnou látku, uvedl, že obsahuje genetickou informaci o jeho militantním ateismu, což má zřejmě na čele věřících vyvolat jakousi osvícenou vyrážku nebo ekzém či co. Akci hrdina zdokumentoval a podělil se o ni mimo jiné na sociálních sítích.

Konec citátu.

K názoru autora dodávám pouze následující. Copak tady už je dovoleno a beztrestné absolutně všechno? Není ohrožením mravní výchovy mládeže, když je povoleno, aby ji ovlivňoval někdo takový, jako tenhle úchyl? Skutečně „avantgardní umělec“!

Kdyby byl pan „profesor“ alespoň originální! Úplně to samé se ale dočtete v před nějakým časem objevených denících K. H. Máchy. I tam básník líčí, jak masturboval pod kostelní lavicí, následně si ruku opláchl v kostelní kropence a bavil se tím, jak se svíčkové báby křižují jeho semenem.

Myslíte, že to sem nepatří? Ale patří! Představte si, že by se pan „ profesor“ stejným způsobem dotkl náboženského cítění jeho milovaných musulmánů! S největší pravděpodobností bychom za pár dní našli jeho hlavu napíchnutou někde na plotě a ne, že by v tomto konkrétním případě vznikla nějaká velká škoda. Ale vůči cítění věřících Evropanů je patrně dovoleno vše!

Právě tak je patrně dovoleno vše vůči cítění heterosexuální většiny a skutečně bych se nechtěl dožít toho, aby legální, nebo alespoň beztrestné bylo něco podobného jako tohle .

Obávám se, aby nedošlo jednoho internetového diskutéra, který se podepisoval Savonarola, a jehož slova by měla být tesána do kamene a odlévána do bronzu.

Ve společnosti, kde všichni mají právo na všechno, hodnota práva není žádná.

S pozdravem intelektuál do domu, hůl do ruky


09.06.2015 Katoda

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
609x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:51
D-FENS © 2017