Národ kutilů - zpět na článek

komentářů 58

Přidat komentář
 1. Aspoň že je to krátký.

 2. Mam podobny nahled.

  S prichodem anoverbeze brutalne narostla byrokracie vseho.

  Zacal jsem stavet barak pred babisem a papirovani melo jeste nejaky smysl a formu. Zkolaudovano 2013

  Pozdeji za stbaka jsem delal DSL pripojku, potreba 3x vic papiru nez predtim na cely barak. Projekt me vysel na 22000, celkova cena 35000, v tom komedialni polozky jako pronajem certifikovanych dopravnich znacek prace na silnici za 3000 na den, vlastni prace vykopu 3 metry za 3000. Cely proces trval 9 mesicu.

  Soused, kdyz stavel garaz, postavil nacerno a zaplatil pokutu. Vyslo to mnohem levneji a driv, nez podle zakona.

  Pak jsem se registroval k DPH, za stbakova oblibence Janecka.
  Neuveritelny zazitek, ktery se da priblizne shrnout tak, ze pokud se chcete stat platcem DPH, musite byt platcem DPH. Nedelam si prdel.

  Ale tupa kobliha tomu tak chce, chce stbaka premierem a Mylose prasidentem.
  Ve fabrice u pasu kobliha DPH neresi a barak taky nestavi.

  1. vasek: ad proces – nezměnila se Vám spíš radnice? Komediální položky totiž nemají s vládou společného zhola nic, řeší to vyhláška obce.

   ad DPH – to si nejspíš prdel děláte. Pokud jste chtěl ušetřit, holt je potřeba to zdůvodnit. Kdybyste počkal, až se to nastřádá (těch pár měsíců by Vás nezabilo), tak se stáváte plátcem automaticky a neřešíte nic.

  2. Ostatně já myslím že Babiš může i za hladomory v Africe i za tání arktických ledovců. Jo a ještě Trumpovi nařídil aby taky zavedl v USA roušky a karanténu a v Indii polici zmydlí obuškem každého kdo v karanténě nos z domu taky na Babišův přímý rozkaz.

   Koneckonců, to že nás má EU šikanovat nesmyslnými předpisy a vyhláškami co musíme implementovat a zvýšili jsme kvůli tomu 2x počet úředníků, to nařídil EU taky Babiš zcela rafinovaně 6 let před svým vstupem do politiky.

   :-D

 3. Za totáče se rozvinulo kutilství spíše jako nutné zlo,
  zaprvé proto, že se ve volném čase stejně nedalo nic pořádného dělat,
  zadruhé, protože věci v obchodech byly DO-DO (dodělej doma) edition
  zatřetí, protože nefungovaly služby (mimo jiné také autoservisy a jiné servisy)
  začtvrté, protože spousta věcí se ani nedala sehnat a
  zapáté, protože vrozená česká nátura zbastlit vše.

  Jenže, bohužel pro české bastliče, se ukázalo, že není úplně cost-effective,
  aby raketový inženýr spravoval doma žehličky, když Číňan za stejnou dobu poskládá
  300 nových žehliček na trošičku jiné technologické úrovni, než homodomorobo bazmek,
  udržovaný při životě izolační páskou a kanagomem.

  A na produktivitu práce právě náš posraný prdelákov dojíždí.

  Také dojíždíme na tom, že nejsme schopni sami a rychle zpracovávat informace,
  ale tupě dostávat a následovat rozkazy shora, například autorovi doteď nedošlo, že roušky jsou S0rošova mantra naprosto napiču, protože new coronavirus projde póry v roušce v tisícistupech a že kdyby Prymula nezavedl force social distancing, tak jsme v piči, jako Švédové, kteří se tak líbí Mrcasovi (protože se depopulují v souladu se Sérošovými plány na redukci lidstva o 80%).

  A k tomu ještě další poznatek, v našich sluníčkových USA, kde NWO klika Elit nejdříve zavlekla Coronu z labáku, pak to svedli na Čínu, následně podporou Covidiotů efektivně zajebali karantény, následně začali štvát lidi, že karantény jsou moc přísné a protiústavní a vyprovokovali masové rabování (neplést s protesty) a to vše ve jménu depopulace a co dělá český člověk ?
  Dává si USA za vzor a touží po rabování, stotisíci mrtvých a 40% nezaměstnaných, protože USA náš vzor a jediné, co mu utkví v mozku je, že Babiš je debil, protože rouška. Říkal to Séroš v maintreamu, tak to musí být pravda.
  A kdyby byl co k čemu, tak povolí bastlit motor z Feldy do Fáva, hned by naše životy byly lepší, co na tom, že kdybychom nepřištipkařili v subdodávkách pro Němce,
  ale makali na svém, tak si za čas ztracený bastlením motoru z Feldy do Fáva koupíme nové Bávo.
  Tomuhle národu kokotů prostě není pomoci. Sorry jako.

  1. Upozornění pro čtenáře:

   Předchozí příspěvek napsal konspirační teoretik věřící v chemtrails, globální spiknutí Sorose a přicházející apokalypsu; usvědčený z nepravdivých predikcí o „milionu mrtvých v Itálii“ r.2020 a „válce s Íránem“ r.2019; a nadávající všem, kteří nesouhlasí s jeho fantaziemi.
   Na server přišel relativně nedávno a zneužil situace, kdy bylo zrušeno moderování diskusí.
   Neberte prosím jeho texty jako reprezentativní pro články nebo diskuse na serveru D-FENS a nereagujte na něj.

   1. Já ti nerad kazím náladu, ale tentokrát Zrg1 ukázal v podstatě to co blábolí mainstream (až na pár detailů):
    -řádí tu strašlivý koronavirus
    -může za to Číňan kterému to uteklo z labáku a proto je nutno ho preventivně vybombardovat a demokratizovat
    -musíme se semknout a svorně spláchnout LZP, Ústavu a všechny občanské práva do záchodu protože koronavirus

    Konspirační teorie vypadají takto:
    -žádný koronavirus tu není a epidemie tu neřádí ani omylem
    -celý tenhle cirkus je jen zástěrka pro nastolení totalitní společnosti, bezhotovostní totality (realita, zavedeno ve Švédsku, snaží se to procpat i do celé EU, fastfoody už mají pokladny pro občany dvou kategorií – s frontou pro hotovostní platby, bez fronty pro očipované, vlastně zatím jen bezhotovostně platící)
    -vakcinace a čipování (to není konspirace, to prosazuje Kill Bill), která má lidi zvykat že stát a korporace je zbaví i kontroly nad vlastním tělema a nad vlastními dětmi
    -celkově to má připravit populaci ne bezmyšlenkovité přijímání jakýchkoliv sebevíc debilních a škodlivých opatření a naprosté omezení svobody v severokorejském stylu
    -spolu s databází očkovaných připravit betaverzi čínského kreditového systému pro EU a tu salámovou metodou dostat do stádia co je v Číně (napřed zákaz pohybu pro neočkované, pak pto všechny nespolehlivé „mukly“ a odměny pro bonzáky a udavače)

    viz: https://youtu.be/1K8WF_duUso

    1. Děkuji, otevřel jste mi oči.
     Ve Švédsku již společnost bezhotovostní totality mají, proto tam proti koronaviru nečinili žádných opatření!
     Co se týče očkování, je to prostředek zvýšení kontroly nad vlastním tělem, zde se mýlíte a další vaše vývody tedy nemají smysl.
     Kyyž jsem žádal o vízum do Tádžikistánu, podstoupil jsem povinnou vakcinaci. Skutečně to bylo proto, aby mě korporace, která mě tam posílala, zbavila kontroly nad vlastním tělem? Dokážete mi vysvětlit, jak jste na to přišel?

     1. ygorek: před tím Švédskem jste minul toto:
      Konspirační teorie vypadají takto:

     2. A on vás zaměstnavatel nutil k očkování pod pohrůžkou že jinak vám bude zakázáno cestovat a vaše děti vám nevezmou do školky/školy když je taky nenaočkujete proti choleře či čemu to?
      Dle vaší logiky mukl kterému vyšetřovatelé vymlátili zuby zřejmě taky měl plnou kontolu nad tím co se děje s jeho tělem, že?

      To jste vážně taková ovce že nevidíte nástup totality salámovou metodou, přičemž bezhotovostní platby jsou jen jedním krokem? To že tam imigranti můžou volně znásilňovat jak se jim zachce a policajti odtáhnou na fízlárnu toho kdo to hahlásí a obviní ho z rasové nenávisti je zřejmě taky důkazem naprosté svobody.

      1. Nic z toho, co uvádíte, nekoresponduje s mým příspěvkem.
       1) Ano, zaměstnavatel mě nutil k očkování pod pohrůžkou, že jinak nepojedu nikam.
       2) Děti očkované jsou a nezdá se, že by ztratily kontrolu nad svými těly, a co je důležitější, nad svými názory.
       3) Odkud se vám do konspiračně očkovací teorie přitoulal mukl s vybitými zuby, nechápu, ledaže byste byl obyčejný trouba, pak by to dalo smysl. On se očkovat chtěl, nebo nechtěl nechat?
       4) Znásilňující imigranté jsou, nebo nejsou očkováni? Nebo je to s nimi úplně stejně, jako s oním muklem?

       Napsal jsem toho zde v průběhu let o rozpadu rodiny, komunity, kultury a civilzace mnoho a marně. Lépe by bývalo bylo perlami šetřit.

       A na závěr kontrolní dotaz: Když jsem žádal o vízum do Tádžikistánu, podstoupil jsem povinnou vakcinaci. Skutečně to bylo proto, aby mě korporace, která mě tam posílala, zbavila kontroly nad vlastním tělem? Dokážete mi vysvětlit, jak jste na to přišel?

      2. Též mám pocit, že se zde zaměňují kozy a vozy.
       Na margo toho očkování:
       Myslím, že nenaočkované děti některých šílených krav, alt. současných hysterických biomatek, odmítajících pro ně jakékoli očkování, toho v budoucnu hořce zalitují.
       Kalmetizace, resp. povinné přeočkování BGC mělo a pořád má svůj smysl. Též lze jen zalitovat, že v tomto případě stát nevykázal rozumnou kontinuitu, jako ji vykazuje jinde a jinak. Že nedovedl racionálními argumenty zavřít huby hysterickým laikům, kteří povinnému očkování připisovali kdejakou vývojovou poruchu dítěte.
       https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwj1ysaD2uPpAhUO8BQKHdkzCYcQFjABegQIARAB&url=https%3A%2F%2Fwww.nemta.cz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F01%2FO%25C4%258Dkov%25C3%25A1n%25C3%25AD-proti-tuberkul%25C3%25A9oze.pdf

       1. To je polopravda. Plus další průhledné lži farmaceutických firem. Když je to očkování tak funkční a zázračné, proč se hysterčí, že když bude ve školce jediné neočkované nakažené dítě, tak to ohrozí i všechny ostatní?
        Že by vyšlo na povrch, že očkování má dnes marginální efekt, ve srovnání se zdravým jídlem, vitamíny a zdravou životosprávou?

        Tehdy byla jiná situace, režim potřeboval zdravé kanonenfutter a tak vyvíjel vakcíny s ohledem na zdravotní rizika, podle tehdejších možností.
        Já kdybych byl farmaceutická firma, tak bych pečlivě vyhodnocoval co ty moje vykcíny dělají. A kdyby se zjistilo, že vyvolávají po 20-30 letech určité zdravotní problémy, tak bych to maximálně tajil, pak bych se na ty problémy snažil vyvinout nějaký drahý lék a nakonec bych ještě dělal tajný výzkum jak u té vakcíny posílit schopnost vyvolávat tu nemoc na kterou jsem vyvinul drahý lék.

        A vůbec, lidi co si myslí že farmaceutické koncerny co dodnes těží z mengeleho pokusů, myslí jen na naše dobro a zdraví, by se měli vrátit do školky a na pískoviště, kam svojí naivitou patří.

 4. Tak jsme zanadávali na něco, co je v celém post rakousko uhersku standardem – zasraná byrokracie, kterou nenávidíme všichni. Za mě jen k tomu :

  1) češi nemají zlaté ručičky, viděl jsem zamlada když to ještě fičelo tolik tak řemeslně odporně a východňársky nevkusně přestavěných motorek a aut, že bych z toho blil dodnes, o nemovitostech nemluvě
  2) roušky si lidi šili pro sebe a kvůli sobě, protože právě díky neschopnému aparátu za posledních 300 let jsme naučení si pomoct sami, když jde do tuhého. Teď jsou všichni machři , ale kolem 15. března byli aspoň trochu vystrašení skoro všichni, krom drsňáků, co si na virus koupili kulomet samozřejmě. I zde se našli jedinci, co chodili v plynové masce. Nešlo tedy o souboj s babišem, ale prosté praktické myšlení na sebe sama.

  1. Jenom drobnost k 2/:
   Ségra ušila roušky ne proto, že bychom byli všichni posraní z koronaviru, ale proto, že to zasraný estébák celé zami nařídil. A to i přesto, že moc dobře věděl, že lidi nic takového doma nemají a ani nebyl schopen jim to dodat.
   Pamatujete nouzově otevřený galanterie??
   Protože celá země z estébáka, prostřednictvím hysterických médií úplně zblbla, tak je ušít musela.
   Hlavně pak proto, že bez nějakých, byť nefunkčních hader na hubě, nebylo možné ani nakoupit. Stejně jako spousta dalších, rozumně uvažujících lidí jsme neměli doma zásoby na měsíc.
   Ten zblbnutý zbytek hypáče by Vás bez hadru na hubě umlátil, nebo minimálně nepustil dovnitř.
   Přebral jste si to po svém, ale imho blbě.

   1. To byl servisdoku jen test, ty rousky. Jak populace zareaguje na debilni narizeni. On to nebyl ani Babisuv napad, s tema rouskama. To mainstream s tim zacal, pamatujes, jak sili do Cinanu, ze nezvladaji koronavirus, pritom by stacilo jen mi rousky ? To byla udicka nahozena Sorosem a cely nas vypatlany narod se na to chytl, vcetne Babisa a Prymuly. Tak nam ty debilni a nefunkcni rousky zavedli, populace zareagovala tak, ze si ponadavala a poslechla. Informace bude zajiste pouzita v budoucnu, napriklad az prijde narizeni odevzdat statu legalne drzene zbrane, nebo treba dat statu deti na prevychovu, nebo podstoupit povinnou vakcinaci zavadnou vakcinou, anebo zruseni fyzickych penez a univerzalni prijem, odvozeny od soucasnych davek pro cigany, vyvlastneni nemovitosti,povinne ochipovani se atd. Svedsko nas vzor, tam uz polovinu z tech veci maji v praxi a o druhe pulce velmi vazne uvazuji.
    Vsecko jen a jen ku prospechu elitam a ke skode dolnich 99,999999% a to ve jmenu demokracie, kterou mistni banik squadra stale vidi jako svetle zitrky, akorat ten zlotrily Babis jim do toho hazi vidle. No tak jo, kluci… bezte si hrat na pisecek a nezapomente pozdravovat Fialove Ptaky z ODS, placene Sérosem.

    1. Ale já kurva vím, co to bylo. Nejsu mladý šušeň a proto se k tomu stavím, jak se stavím. Třebaže mě zahrnuli do „rizkové kategorie“ a každý na mě čuměl, jako na příští mrtvolu. Jestli něco z působení médií nasere, tak tohle.
     Sere mě taky, že od poslední války se, ohledně médií obecně, skoro nic nezměnilo. Úplně zblblý národ je pak schopný vidět vysílačku i tam, kde stojí obyčejné rádio, ze kterého jen trčí drát.
     Dělám na své zahradě – a pizda za plotem řve, že na mě zavolá „esenbáky“, protože nemám hadr na tlamě!

     1. Taks jí aspoň vodpověděl, že na ňu voláš antona, protože je očividně buď sjetá, nebo pošahaná, každopádně nebezpečná svýmu okolí a musí urychleně do kazajky?

     2. Počítal jsem do desíti, protože jsem byl od vyrývání bršlice zadýchaný. Na pizdu jsem zařval ta dvě trojčíslí, na jedny i druhé esenbáky a dodal cosi o hadru na hubě i v kuchyni.
      Rozumíš – baba asi tak o 5-6 roků mladší než já, palice skoro do fialova a v ní nejspíš nasrané. To nevíš, jestli je už tak blbá, anebo ještě furt. Vdova, docela fajn chlapa definitivně vydusila někdy 2010.

      1. Není to krajová anomálie? Fialovou trvalou mám spojenou s ročníky 1940-.
       Pamatuji si i nástup toho účesu – rok 1973. Strýc to v tramvaji komentoval: tež jak přijdu domu, postřikam staru inkustem.

      2. Nevim esli to čteš na bastlu, ale prej na bršlici dobře funguje zjistit, že se to dá vařit do polífky, pak zčistajasna sama od sebe zmizí :)

       Jináč co je zajímavý, na zahradě mám trilion všeho šmejdu, ale bršlice esli deset rostlin, který obvykle veme sekačka, rukavice nebo bota. Očividně sou mnohem horší věci, než totok, dyž se krčí v jejich stínu :o)

      3. No to je právě blbě. Vegetariáni, vegani a jiný úchylové si myslí, že se asi zbaví otravného plevele tím, že ho začnou žrát.. Má to rozsáhlý kořenový systém, kterej umí zadusit kdeco a dokavad ho nevyryješ do posledního seklýho kořínku, tak se ho už nezbavíš ani napalmem.
       Uvalit jen vršek, to je pro bršlici jen drobný zádrhel, do týdne vyrazí znova. Nechci si nalévat do zahrady chemický sračky, protože jahody, maliny a ostružiny poblíž téhle bestie, chodí zobat vnoučata.
       Jahody jsem pro letošek podhnojil králičím hnojem, dovezeným v plachtě ve vozíku od „králíkáře“, dobře uleželej v ohradě, kam to vyváží. Jahody jsou letos, jak pěstičky tý nejmenší :D
       Vzal jsem ji s sebou, že posbíráme a půjdem to umýt od bláta – a koukám, malá dřepí a valí to rovnou ze záhonu i s tím blátem a jen se olizovala :D Byl jsem zticha – když jsme s partou zamlada jeli loupeživé nájezdy na jezeďácké lány jahod, tak jsme sežrali každý aspoň kilo i s blátem, rovnou z řádků. Nic se nikdy nemylo a prdel si to vždycky správně přebrala :D
       Byla to fuška, ale vyrejpal jsem to všechno, tak snad bude aspoň na rok-dva pokoj. Tady je nejlepším herbicidem motyka a rýč. Jsou to chuchvalce hustě spletených, při naseknutí smradlavých kořenů, silných asi jak tužka, v hloubce až na celý rýč, někdy i hlouběji. Spolu s pýrem a šrůchou jsou to nejúpornější plevely.
       Kdyby to nedusilo a nebralo vodu jiným, ať si to klidně roste, jenže ta bršlice sama, sežere kvanta vody užitečným plodinám, při tolika kořenech. Nad zemí to bylo taky pěkně vypasený.
       Při takový dřině funíš jak Sentinel /tvrdá zem u malin/ a pizda řve, že nemáš hadr na hubě. Čert by mě vzal.

       1. Dybys viděl všechen ten hajzl, co tam mám, tak budeš eště rád vzpomínat na bršlicu. Vostružiny je přede mnou zakázaný slovo, vo tom se mi jednou bude ai zdát.

        Nejpoužívanější nářadí mám krompáč, rejč, sekeru a teď nově přichází na řadu ai Honda, pže po každým dešti všechno vyleze 10 cm za dva dny a jak na to zasvítí slunko, je to samý klíště.

   2. u nás to bylo jinak, lidi nosili roušky týden před tím, než to STBák nařídil, pouze na základě doporučení radnice a občanské iniciativy.

    Vy jste ten machr, co se nebál už na začátku, dobrá. Ale většina lidí se prostě bála, protože nikdo nevěděl, co přijde.

    BTW celá šaškárna s rouškama – prvních 6 týdnů „situace“ jsem používal výhradně obyčejný bavlněný šátek a bylo to úplně v pohodě. Naopak, brýle se tak mlžily méně. Neumím šít a nechtělo se mi. Ještě jeden kokot mi bude tvrdit, že doma nemá kus bavlněného hadru a osobně ho přijdu uškrtit a znásilnit.

    Nikdo totiž nenakazoval roušky, ale ochranu ksichtu obecně, pro všechny ublížené chudinky, které furt někdo šikanuje :)

    1. V březnu bylo chladno, tak stačilo vyhrnout šálu přes hubu a bylo.

     1. Mě docela mrzí, že už to zakázali, bo mě bavilo jak mě cca před 14 dny lidi uctivě obcházeli obloukem, případně přecházeli na druhou stranu ulice, když jsem neměl hadr na ksichtu. A taky jsem testoval zda nějaký fízl vystoupí z auta a začne mě buzerovat. No brněnští fízli jsou zjevně líní a mají to na háku. Nemluvě o tom že jsem nestihl jít na nákup s plynovou maskou (když pakárna, tak pořádná).
      To už je teď všechno pasé, budu si muset najít jinou zábavu :(

      Ale přiznám se, že ty první týdny jsem na tohle neměl koule. Bo by mě šílené hysterické a zmanipulované stádo asi umlátilo čepicemi. Vlastně rouškami.

      1. Ano. Být hrdinou v době, kdy na opatření začínají lidé hromadně kašlat, musí být úžasně povznášející. Možná, že oněm obcházejícím vadilo, jak škytáte přetlakem vnitřní čistoty a nechtěli být případně znečištěni.

       Připomínka: Jak jsem zde napsal, cca před čtrnácti a méně dny jsem chodil s neteří ke stánku na točenou zmrzlinu a stejně jako ostaní zákazníci jsem na tom nic zváštního neviděl.

       1. No vždyť píšu, že ty první týdny, kdy málem lynčovali lidi kteří vylezli ven bez roušky, jsem na to neměl koule.
        Ale před těmi 2-3 týdny aspoň u nás byli všichni ještě podělaní a já byl jeden z mála co si to sundával když 20 metrů ode mě nikdo nebyl. I tak lidi těch 20 metrů předemnou přecházeli na protější chodník. Ne všichni, ale docela dost. A ještě pár týdnů zpátky chodili lidi mezi poli a v příměstských lesoparcích v rouškách jak paka, případně si je honem nasazovali když viděli že naproti jde někdo bez ní.
        Každopádně to potěší uvědomit si, že je člověk o něco odvážnější a nekonformnější než většina populace. A o tom to je.

        A jestli vy chodíte v pravé poledne nalitý tak, že okolojdoucím hrozí újma, tak já tedy rozhodně ne :)

   3. Jenom drobnost v vašemu ad 2)
    Mám sice již nějaké díry v paměti, ale vaše drobnosti do nich věru nezapadají.
    Nařízeno bylo zakrývat si nos a ústa, nosil jsem tedy, stejně jako většina kolegů a sousedů šálu, děvčata dávala přenost šátkům.
    I dnes ráno hlásili v metru, že pasažéři si mají zakrýt nos a ústa. Překládat to do češtiny, že jsou povinni nasadit roušku, dokáže jen novinář:
    jak sám správně uvádíte, hysterii kolem roušek rozpoutala média, jedince s fungujícím mozkem člověk potkával jen zřídka.
    Nedokáži si představit žádný rozumný důvod pro používání oněch nedostatkových většinově jednorázových roušek – ledaže by cílem bylo, aby Grétu klepla Pepka.

    Zkušenost z praxe: sousedka, jinak milá a vzdělaná slečna, mě při setkání na schodech upozornila, že je ráda mé roušce a vyjádřila naději, že se na schodech dokážeme rychle vyhnout, aby nevadilo nedodržení bočního odstupu…

    1. Co přesně Vám nezapadá?
     Že i dnes ráno jsou v infocentru metra úplně stejní kokoti, jako tam byli za té hysterie?
     Že je dneska Vaše sousedka pravděpodobně úplně stejně blbá, jako byla před šesti týdny?
     Račte se upomenout na půldenní tirády veřejnoprávní televize o tom, jak se na jakoukoliv nápodobu roušky zásadně nesmí sahat, jak se mají po každém použití dezinfikovat…a do toho rozhovor s „důležitým člověkem“ na úplně prázdném náměstí. Kamery demonstrativně 20m daleko, televizácký ponky 10m od sebe, mikrofony při reportážích na 3m klacku. Myslíte si třeba, že některé ty mikrofony, co z principu nemohou mít výměnný winšus, někdo po použití zahodil, protože by se nedaly nijak dezinfikovat? A vymřela kvůli tomu půlka televize?
     Spočítal bych na prstech jedné ruky, která média s významnějším dosahem, nejela s estébákem jeho test ovladatelnosti národa. Kurvauž.

     1. Pokud byste nechal prchlivost cloumat svým majestátem méně prudce, možná byste mohl věnovat o zlomek větší pozornost čtenému textu.
      Nic víc.

      Snad jen k té slečně: Potkali jsme se na domovní chodbě počátkem března, s hlášením v metru naše setkání nesouviselo. Také jsem poznámku v textu umístil s dostatečným odstupem.

      1. A vojel jsi ji aspoň teda?

     2. Myslíte si třeba, že některé ty mikrofony, co z principu nemohou mít výměnný winšus, někdo po použití zahodil, protože by se nedaly nijak dezinfikovat? A vymřela kvůli tomu půlka televize?

      My mame jedine stesti, ze Corona se ukazala jako slabcak, ze to strejde S0ros jen tak poskadlil a nebyl to poradny smrtak. Nebyt italske male domu s nakazenim vsech pacientu v nemocnicich plus naslednym masovym stehovanim narodu kvuli nepromyslene zavedenym karantenam, tak se to k nam mozna ani nedostalo. Jo, v USA tech 100.000 padlych ofiko a 300.000 neofiko, to uz jet rochu poznat, ale ti tomu sli naproti presne podle instrukc mainstreamu (a mistni dfens squadry banikovcu) a porad to je jen jeden mrtvy z tisice, slabota.

      Kazdy vedel, ze proti tomu viru pomaha jenom jedna vec, a to se izolovat, tj. skutecne izolovat, nikoliv nosit na hube porezni hadr obaleny virama zevnitr, zvenku. A taky se vedelo, ze se ma vetrat a vyhybat se klimatizovanym mistnostem, kde ten virus obiha furt dokola, coz jsou obchodaky, letadla, urady, banky, openspace kancly atd. No a co jsme udelali ? EU rvala jak pomatena, ze letadla jsou hrozne fajn a otevrene hranice jsou fajn a obchodaky zustaly otevrene celou dobu, protoze kupovat jido do zasoby je panika a jako navenek viditelny projev naseho otroctvi elitam jsme si na hubu pripleskli ten nefunkcni hadr.
      No, tak priste doufam sS0ros vyvine skutecne ucinny virus, to se nasmejeme, co za opatreni vymysli sorosovy neziskovky priste. Treba se osrihat dohola a na oblicej si napatlat zeleny mejkup, to by mohlo byt fajn.
      A beda, kdyz si nekdo da oranzovy. To bude verejne lyncovani, pomazat dehtem, posypat perim a zapalit verejne na namesti pro vystrahu. Tohle je lidi stredovek.

    2. A dyž budou hlásit, aby všichni naskákali pod přijíždějící soupravu, tak tam svorně naběhnete eště s rozběhem?

     Fakt smutný, kolik vymatlanejch magorů v tédle zemi je. Docela dost zajímavý překvápko, že zrovna v baště socanskejch magorů a dobroserů, Švédsku, výjimečně měli eště trochu mozku.

     1. Si kup ostrov v Karibiku, génie, tam můžeš nýt bez roušky.

      1. Já ti nevim, pár lidí to zkoušelo si vyhlásit takový svoje ostrovní království a jinej free state a docela je nechtějí nechat na pokoji :-/

    3. Dle mé zkušenosti se při té koronahysterii ukázalo, že ty „vzdělané slečny“ a jim podobní, mají nejvíc v hlavě nakakáno a nejvíc podléhají davové hysterii. Bo titul je většinou zárukou toho, že zdravý a selský rozum byl během studia spláchnut do klozetu.

     Naopak mě překvapil místní houmlesák kterému jsem dal pajcku, protože málem umřel v době koronavirové epidemie. Ale ne na virus, nýbrž hlady, protože mu níkdo nechtěl dát ani drobák, bo v médiích zrovna propagovali bezhotovostní totalitu, kdy vás platba kurýrovi z kešeně může okamžitě zabít. Ten sanktusák jen kroutil hlavou a říkal že ty lidi šílí jako by byla nějaká středověká morová epidemie a už tu povymíraly celé vesnice.
     No byl to zajímavý zážitek porovnat přístup někoho kdo je smířený se smrtí a s tím že život může být zatraceně nejistý a nebezpečný, a se zdegenerovanými blahobytnými středostavovskými hysterkami zvyklými na komfort, pohodlíčko, jistoty a světlé zítřky od politiků.

   4. servisdok – nenapsal bych to lépe, naprostý souhlas. Kdopak dostal roušku osobně slíbenou a donesenou Burešem do schránky??

    1. S kým jsem za ty cca 2 měsíce mluvil, tak nebylo vůbec nikoho, kdo by něco dostal od státu. 3/4 malého zdravotního střediska, co tu ještě máme, tak nejelo. Respirátory neměli nasyslené ani praktici, ani zubaři, protože stát udělal z nákupů ochranných pomůcek typický socialistický bordel.
     Jedna ze dvou lékáren, byla jeden týden úplně zavřená, protože doktoři neordinovali, magistry neměly předepsané respirátory, rozvozy téměř nevozily léky a z volných léků „na korónu“ už neměli ani prd, neměli fakticky co prodávat. Protože z televize úplně zblbnutí lidi, během 3-4 dní a s vypleštěnýma očima, vykoupili úplně všecko s paracetamolem i ibuprofenem. Včetně těch nejdražších Panadolů a největších balení.
     Druhá lékárna, nějak domluvená s tou první, měla asi o něco větší zásoby, nepatří zatím do žádného „řetězce“.
     Ale volně prodejné léky z ní byly skoro stejně rychle pryč, jako z té první, nezbyl ani blbý acylpyrin!
     Z jedné magistry z té větší lékárny pak vylezlo, že kdyby neměly ještě z půle února pár usyslených balení origoš roušek a pár respirátorů, museli by zavřít. V rozvážce nebyly ani doobjednané léky, natož nějaké ochranné pomůcky.
     Bordel na kvadrát.
     Úplně estébáka slyším. „Nařídíme to a hotovo. Oni si nějak pomůžou, tak jako si pomohli vždycky“. Sice se úplně vysrali na domovy důchodců, pečovateláky a všecek jejich personál, ale na důchodce sere pes, ti by umřeli tak či tak a mladší personál to nejak přežije.
     V každém normálním státě už by běžely desítky trestních řízení pro zanedbání povinné péče – ne ale u nás.
     Furt říkám, že se tady něco změní až tehdy, až estébák sám bude chtít. Do té doby, bez jeho vůle a vědomí, nikdo nepřeloží ani stébla křížem, kurvauž.

     1. Ja jsem rousku od statu gratis dostal.

      Teda… pokud se pocita Nemecko…

  2. 300 let neschopného aparátu? Vidno, že Jirásek tak zdatně protlačován Nejedlým napáchal spousty škod.
   To si vždy vzpomenu jak vohnout Švejk ráno vedl blbé kecy a v poledne už byl u soudu. I bolševikem pokřivený alkoholik Hašek to musel uznat.

  3. Nejpozděj v půlce března, tzn. po asi tak maximálně dvou tejdnech, bylo každýmu soudnýmu člověku jasný, že předběžná opatrnost už není třeba, protože bylo už tehdá očividný, že neškodná rýmička není vůbec nic, natož nějaká epidemie (a už vůbec, trotlol, pandémie). Na konci března už ta šaškárna přestala být i trapná.

   Jedna věc je opatrnost, dyž nevím (ale to kurva platí jen do doby, kdy už vím, a tady ví všichni s mozkem MĚSÍCE), druhá věc je, jako máme tady, v kurva červnu, dyž je venku na slunku 40 a v barákách už to leze přes 30, někde šaškovat s náhubkem jak piča. Esli nevidíš rozdíl, tak seš stejně blbá vonuce, jak ti všichni u vás na sídlišťu, fakt že jo.

  4. Pospec: hlásím, že ve výčtu Vám chybí normální lidi, kteří ani nepanikaří, ani nejdou na virus s kulometem. Tady byste takových taky pár našel, není potřeba hned každého, kdo nepanikařil označovat za „drsňáka s kulometem“. Si to přiznejte, že byste taky radši mezi nás než k zergovi s mondayem a henesem.

 5. Samé převratné novinky. Tak zkuste někdo jít do politiky a něco tam změnit …

  Ale hovno, drahy pacholiku, v politice nejsou fer podminky, zatimco ty si prachy na kampane musis vydelavat po tisicovkach, oni si je tisknou po miliardach, zatimco ty musis plusove body ziskavat na meetincich, diskuzich a zapojit svuj odhad a cit pro naladu volicu, jim ty public relation vyrabeji profesionalove s rozpoctem teto republiky a vstupni data si tahaji na prumyslove bazi pruzkumy, smirovanim a hromadnym zpracovanim vseho, co se kde sustne.
  To, ze jim utekl Babis, nebyl ani fail, to byla featura, kdyby jim STBak Bures zasadne vadil, tak by ho davno odstavili, on jim v podstate nevadi, aspon pokud zavadi chytre karanteny a deep state smirovani. Jako, trochu jim vadi, ze nebere migracky, ale ne zas tak moc. Horsi je to s Orbanem, ten jim systematicky slape na kuri oka a proto ho taky chteji sejmout jako target No1. Bures pujde az potom.

  A tvoji nabadani typu vstup do politiky a neco dokaz – s tim bez do prdele. Vubec nevis, o cem mluvis. Dej milion Kc Matejkovi , jako uzitecnemu idiotovi a on ziska 2000 hlasu celorepublikove, vcetne hlasu pana domaciho, protoze Okamura vam smrdi, jelikoz ho mainstream onalepkoval jako losera.
  Ani s rozpoctem sto milionu by ses dneska nedostal ani do okresniho preboru. Vsecko zvalcovane S0rosem a lepsolidama, kam oko dohledne.

  1. Jsme v diskuzi pod blbým článkem BTW.

   Zde však nejsme vepři.

   Narážel jsem právě na to, že se tu furt pičuje na politiky, ale ve skutečnosti nikdo nemá koule ani zkusit s tím něco dělat a když se aspoň na hubě tváří že jo, dopadne to katastrofou.

   Za mě je to prostá závist. Měli se taky otáčet, získávat kontakty v 90. letech, prorůstat strukturami a mohli tu zemi řídit. Protože tak politika prostě funguje, všude na planetě, je to samá podstata její existence.

   Budeme si skutečně namlouvat, že kdyby tam nahoře byla třeba teoreticky místní banda, že by nefičel lobbying, korupce, amatérská rozhodnutí? Představte si třeba pana domácího premiérem (jen příklad, při vší úctě), koho by protěžoval? Kdo by získával zakázky? Jaké by byly priority státu. Jak by se stavěl k reformě školství, zdravotnictví, penzijního systému, když se 25 let nimrá pouze v dopravní a zbraňové legislativě a zbytek světa jde mimo něj?

 6. Kdyz lidi ve spolecnosti nosi masky az a jen proto kdyz to dostanou prikazano, tak to fungovat nebude, ostatne sikana, za to ze clovek nosil masku jeste den pred narizenim nebyla nic divneho. V takove spolecnosti noseni masek narizovat me prijde zvlastni. Doted to ani trochu nechapu, ale mozna je to narizeni jen dusledek?

 7. Kdyz lidi ve spolecnosti nosi masky az a jen proto kdyz to dostanou prikazano, tak to fungovat nebude

  Takhe to neji.
  1. rovina funkcnost opatreni.
  „Masky“ jak ty pises, nefunguji proti virum z toho duvodu, ze na to vybec nebyly vymyslene.
  Ty nejhorsi platene pytliky, nedejboze doma usite podle strihu z internetu jsou jen placebo.
  Ty o chlup lepsi, prumyslove vyrobene a aspon trochu licujici jsou dobre pro chirurgy na operacnim sal, aby nenaprskali svoje sliny a pcikance pacientovi do rany. Funguji jen s ohledem na vyse uvedene a jen cca 20 minut. Koonavirus na kapenky nehraje, takze napicu
  Ty o dva chlupy lepsi, prumyslove, s nanofiltrem, mohou mizive ochranit tebe, pokud se nahodou nedotknes rukama oci a nosu, kde virus projde pres sliznice. Pro okoli nahovno, protoze maji ventil a ventil jak znamo nefiltruje
  ZAVER – masky jsou zcela neucinne proti virove epidemii
  2. Rovina propagandisticka a buzeracni
  V teto rovine funguji skvele, stat vyda nesmyslne opatreni „aby to vypadalo, ze neco dela“ a lidi se pak navzajem bonzuji a prosi stat, at sikanuje lidi co nedodrzuji, protoze tak je to spravne a poradek musi byt. Typicka sociologie aplikovana v praxi, stejne platna, jako drhnuti paluby na plachetnici jako prevence vzpoury.
  3. Rovina globalisticka
  Jak znamo, Babis neni uplne S0roso compliant ale v zasade neni ani protisorosovsky. Takze dostava ockovani, bud bude delat to , co chce kavarna a oni ho nechaji dychat, nebo nebude delat, co chce kavarna a oni ho budou sikanovat a buzerovat.
  Takze Babis zavedl rousky a zavedl rouskove pokuty a odjebal Prymulu nekam do haje, protoze nam zachranil v rozporu se s0rosovymi depopulacnimi plany nejakych 10.000 lidi, primarne duchodcu a lidi s chronickymi zdravotnimi problemy .
  Doufam, ze to takhle vysvetlit staci..

 8. Je to zvláštní. V době, kdy za každé uprdnutí hrozil trest smrti nebo koncentrák, se tu (nejen u nás, ale v celé Evropě) našli lidé, kteří ukrývali parašutisty nebo se přímo postavili režimu. Byli mezi nimi normální lidé jako železničáři, učitelé, pracovníci správy hradu, úředníci, vojáci a kdo ví, kdo všechno ještě. Dneska žádné represe jako mučení a popravy nehrozí, ale kolaborantského novináře nikdo neotráví a na stellvertretender reichsprotektora se nikdo ani křivě nepodívá. Ani pitomé protirežimní letáky nikdo nešíří. Za to kolaborantů jsou dneska všude tři prdele. Upřímně by mě zajímalo, čím to je? Je to tím, že nám zatím stát usiluje pouze o svobodu, ale zatím ještě ne o holý život? Modlím se, abych to nikdy nezjistil.

  1. Tak zacni u sebe. Nespolehej na ostatni a priloz ruku k dilu. I z male jiskry velky pozar bývá. Jenze do lochu se nechce, co? Radsi at to vodsere nekdo jinej a ty uz jen prijdes k hotovymu.

  2. No jo, tak dřív lidi skovávali Gabčíka s Kubišem, dneska šijou náhubky, no ne?

   1. Někeří skovávali, někeří udávali… Chce se někomu čurdat?

    1. Tri mice tehdy byly vic, nez tri mice dneska, ale i tak by te dneska kdekdo bonznul i za tri stovky.

  3. Je to tim, ze dneska se nevede boj ve fyzicke rovine, ale ideologicke, na internetu, v mediich a tak. Dnesni pubertaci maji solidne vymeteno, soros to ma podchycene tak z devadesati procent, nemas spravny mobil, spravne hadry, spravne kamose na fejsu a spravne levicacke gretenske nayory, jses loser a spolecensky vylouceny.
   Do toho vymatlana migracni vlna ze subsaharske afriky. Cil je jasny, nejdriv snizit inteligenci skupiny na nulu, nasledne je zradikalizovat, pstvat proti sobe anebo jeste lepe proti Rusku a Cine, depopulovat a pak se Elity milostive rozhodnou den pred skoncenim valky, jestli to budou dal pect s Hitlerem anebo proti nemu. Oni to stejne vzdycky hrajou na obe strany.
   A o co usiluje nas stat ? O hvno. Babis coby chronicky stbacky kleptoman usiluje o to, aby mohl nakrast co nejvic. Nevim, naco mu ty dalsi miliardy budou, ale on si proste nemuze pomoct, je to kleptoman a ma leda muj soucit. Opozice usiluje zarazit se zcela so Sérosovy prdele, natahat sem ekonomicke migranty a rozesrat zbytky statu, tere jeste havlisti nerozesrali. Take nevim, co tim sleduji, takovy Fiala je v prdeli Sérosa po usi a lituje, ze tam neni jeste cely. Jestli panacek treba domyslel, ze skonci jako Paroubek, Topolanek, Necas, Spidla a spol. totiz odkopnuty a opovrhovany, pote co splnil svou politickou ulohu a nikdo ho uz nebude chtit ani videt. No, asi nedomyslel, protoze Fiala nemysli, jen jako panak plni rozkazy. Asi doufa, ze si stihne aspon nakrast, jako Kalousek. I to muze byt cesta…

   1. Je to marnyý, je to marný, je to marný. Boj na ideologické rovině jim prostě nevysvětlíš. Oni si myslí, že boj se vede výhradně pictolkama a flintičkama. Ještě na hranici jejich pochopení jsou barevné revoluce. Ale to že se dá vést válka ekonomicky, a má nesrovnatelně víc devastující účinky než válka konvenční, přičemž protivník (resp globální vláda) se na tom napakuje a zesílí, je mimo jejich obzory.
    Stejně jako válka ideologická, pomocí které lze celé státy ovládat tisíc let (křesťanství, islám, …).

    Jen myslím že trochu podceňuješ „chemicko-biologickou“ válku vedenou proti západní populaci. Junk food a fastfoody se nerozrostly v obří korporace jen tak náhodou. Zásobovat populaci nekvalitním odpadním jídlem které dětem neumožní patřičně rozvinout vyšší mozkové centra, pak jim zničit inzulinový systém cukrem (zdravím CocaColu) a z toho plynoucí nervozitu diagnostikovat jako ADHD a dorazit vyvíjející se mozky těch dětí psychofarmaky, to je další nebezpečná agenda globalistů.

 9. hele v jermanový se hnulo svědomí :D :'( :D :'( :D :'( :D

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!