My neřešíme, my se přizpůsobujeme aneb Kde domov můj - zpět na článek

komentářů 130

 1. Chybí mi tam to nejdůležitější. Tedy zmínka, že tohle co se dnes děje, bylo dávno naplánované, že to není žádný omyl multikulturalistů a podobně. O tom, že mešity slouží jako diverzní centra radikalizace místních obyvatel se ví už desítky let a přesto úřady pořád povolují nové a nové.
  A navíc úřady při protlačování islámu samy nedodržují zákony které v dané zemi platí. To rozhodně není omyl ani náhoda. Možná že za náhodu to považují ti multikulti pěšáci dole, ale už jejich šéfové ví, že je to rozpracovaný plám a k čemu směřujě.

  Tak mi připadá článek dosti zpozdilý, když dnes už je veřejným tajenstvím, že všechny složky dotyčných států ale i samotné orgány EU nám cíleně vyrábí Evropský chalifát, ve kterém se nepočítá s přežitím původního obyvatelstva.

  1. Svaty Vaclave, radeji se neprobouzej. Misto hrdeho a chytreho naroda bys narazil na zaprdene hlupaky, kteri se boji vseho, co se kde sustne.

   1. ej veru, všetci tí Blanícki alebo Sitnianski rytieri toľko čakali kým bude najhoršie… že keď to teraz ozaj prišlo (proti náckovi či boľševikovi aspoň bola aká-taká vôľa niečo robiť, či minimálne všeobecné povedomie že sa jedná o skurvenosť), povedali si: „kvôli týmto (väčšinovo) vyjebancom“? A tých pár rozumných zdrhne aj samostatne, tak či onak.

    Starí odborníci na stav ľudskej psychiky, preživší koncentrák, spomínajú vo viacerých svojich knihách na stavy tých ktorí „to vzdali“. Upadali pred očami, zo dňa na deň, aj keď fyzicky na tom boli spočiatku (na pomery lágra) celkom OK. Vôľa k životu, doslova boju o život, aj elementárna sebazáchova upadla. Dlho neprežili. Volali ich, ktovie prečo, MUSULMANI.

    To je dnešný stav Európy.

 2. To máš těžký, bavil jsem nedávno se sluníčkářem a on jako zcela věří tomu, že děcka z nové generace se na kaorán z hluboka vyserou, že se od evropských dětí naučí pařit hry, hrát si, později se naučí chlastat a šukat. Jako případy jdou nalézt, že tomu tak je. Švédský útočnik v hokeji mě taky překvapil jako nejlepší hráč hokeje s rodinými kořeny z pouště.
  Nebo to možná bude až další generace, která se zkurví. Teď to jsou gheta, ale ty se stejně rozpadnou.
  Ty sice říkáš že k islámu může konvertovat každý, ale naopak také může každý od koránu odejít. A vem si jak je to v muslimských zemích 99% obyvatel vyznává korán jen na oko a co aláh nevidí je dovoleno. najdou se pomatenci co musí dodržovat předpisy, tak jako u nás se najdou idioti co na 50sátce pojedou 40kmh, tak u nich se najdou pomatenci co to musí dodržovat doslovně. Otázka je jesti z pohledu mamy Merkel opravdu netvoří jen nové sperma do zdegenerované evropy, která se časem rozmělní. Třeba bude 100 milionů muslimů, ale bude ho dodržovat sotva 0,1%, zbytek se klidně může zkurvit a najet na spotřebitelský život.
  Problém spíš bude s tím, že jak budou stárnout budou vyžadovat i lékařskou péči a to bude stát takový prachy že Německo bude muset prodat všechny stíhací letouny aby to utáhlo i včetně těch posledních čtyř bojeschopných.
  Problém by nastal, kdyby se podobná vlna opakovala teď v létě znova.

  1. Skřete, ghetta se nerozpadnou, budou vznikat větší zóny, které budou mít ještě podzóny, tahle místa budou ve štábech na mapě červenou barvou, něco jako: Generále, zombáci zabrali další oblast, mám to zvýraznit?.. Generál: Udělejte to Johnsone, a jak je na tom Anglie?.. Johnson: Anglie se už delší dobu nehlásí.

   1. ghetto musíš živit, když ho nebudeš živit lidi odejdou. A sociálka nemůže z cizího rozdávat donekonečna.

    1. Živit ghetto v podstatě nemusíš, to se uživí i samo, v oblasti, kam se nedostaneš ani jako policajt, těžko můžeš vědět, koho tam vůbec máš a kam nechodí ani pošta nechodí ani sociálka, blik. Kam odejdou, když už jsou skoro všude? Mohou se leda tak rozpínat a zabírat další oblasti.

     1. Inak zbytočné je plakať nad krimigrantmi a prebiehajúcou Treťou svetovou „vaginálnou“ vojnou čvargy proti civilizácii.

      Treba začať od PRÍČINY. Proste po napadnutí socanskou rakovinou sa Európa dopustila prvotného hriechu DEKOLONIZÁCIE s trestuhodným ponechaním čvargistanov na droge technológií vyššej civilizácie ktoré by sami nikdy nemali (mali dostať na výber: buď technológie s dozorom alebo budú ponechaní sami na seba). Výsledkom brutálfekál zverské neudržateľné premnozenie, min. 20x všade, miestami pomaly 100x.

      Nuž a prišla zhubnejšia forma červenej rakoviny: po pôvodnej kulturmarxistickej nákaze z prelomu 60/70tych rokov (komunistickým ideológom z tzv. frankfurtskej školy sa podarilo zblbnúť komplet celú prvú generáciu masového zbytočného „humanitného“ študenta západných univerzít, ešte aj tú „makelovenotwar“ mantru dodal šéfideológ Marcuse) tie zhulené deti kvetov tak protestovali proti establišmentu až sa ním po inkubačnej dobe 20 rokov stali… a ten svet aj tak vyzerá. Áno, naťahanie krimigrantskej deštruktívnej luzy ako novej „revolučnej triedy“ na rozbitie spoločnosti (základný prdpoklad komunistickej revolúcie) je v plánoch odkedy súdruzi zistili že tí „Marxovi“ robotníci akosi zradili.

      1. Slzy jsou prý projevem slabosti, máte recht. A jinak, Marx za ideologicky pomýlené hlavy fakt nenese morální odpovědnost. Jeho utopie je geniální, ovšem není pro dnešního člověka. Navíc Marx i Engels jasně tvrdí, že všechny morální teorie jsou plodem té které ekonomické situace společnosti. A to je fakt, takže pokud někdo zavedl morální dogmatiku, jako věčný, konečný a nezměnitelný mravní zákon pod nějakou záminkou, že i svět má svoje mravní principy, které jsou nad dějinami a nad rozdíly mezi národy, tak to není chyba Marxe ani Engelse. Každé etnikum je jiné, má jinou mentalitu, kulturu i ekonomiku a svět nemá žádné mravní principy, které globálně platí pro všechny. Morálka někde v Africe, nebo v USA, je odlišná morálce třeba v Japonsku nebo na Slovensku. A co se týče rovnostářství, tak to vůbec není ideologie Engelse ani Marxe. To, co se nazývá neomarxismem, je ve skutečnosti neoduhringmus. Takže jako když někdo říká, že neomarxisti, tak v životě nečetl ani Marxe ani Engelse ani Duhringa. Šmytec.

  2. Osobně vidím problém v tom, že těch 0,1% fanatiků se dokážou dostat k moci a tim prosazovat doslovné znění koránu.

   1. Jujing: Každý vyznavač Islámu je povinen prosazovat doslovné znění Koránu, nemá žádnou jinou možnost volby. Islám není něco jako křesťanství s poměrně velkou mírou osobní autonomie, v Islámu je všechno přesně nalinkováno a změnit se nesmí ani písmenko.

    1. teď už jen aby se dohodli který že to znění je to pravý ořechový. Zatím se o to mezi sebou handrkujou celkem urputně.
     Krom toho se zdá, že poměrně dost muslimů na to nalinkování celkem sere. Když si vezmu kolik jich chlastá… To není jen tak nějaký obejití pomocí účelovýho výkladu (korán se vykládat smí, nesmí se doplňovat nebo škrtat), to je jasný a neomluvitelný vědomý porušení jasně formulovaného božího příkazu. Tím dotyčnej dává jasně najevo, že má nějakej korán a jeho přikázání u prdele a dodržuje jen to, co se mu zrovna chce.

 3. https://www.eurabia.cz/Articles/32238-aktualni-informace-babisova-vlada-podporuje-priliv-africanu-a-muslimu-do-evropy-a-cr-.aspx
  ANOfert se vybarvil, tuhle informaci dostat hromadně mezi lidi a Bureš je v příštích volbách odepsaný.
  http://zvedavec.org/vezkratce/15340/

  1. Není odepsaný, lůza zvolí křišťálového Bureše za koblihu znovu. Není nám pomoci. Je to soumrak hodnot za které naši dědové a otcové pokládali životy. Hrstka přirozeně smýšlejících, používajících zdravý selský rozum jako třeba zde na D-Fens to bohužel nevytrhne. Ztrácíme v současném blahobytu základní vlastnost a tou je obezřetnost. Myslíme si, že jsme v bezpečí a nic se nám nemůže stát. Jen hlupák setrvává ve svém omylu a v Evropě se to děje zcela jasně. Naše civilizace je již na vrcholu a neuvědomuje si, že k pádu stačí jen docela malý krůček.

    1. Pochopitelně. Protože jeho primitivní voliči to vidí jako velký úspěch EET.

     1. Přesně tak. Díky EET možná vybrali několik miliard ale ty s předstihem rozmrdali za vyšší platy úředníků, policajtů, hasičů a nevím koho ještě.
      Burešem slibované kilometry dálnic, tisíce mateřských školek atd se nekonají a ani se nemohou konat. EET se netýká doktorů, zubařů, advokátů a těch s vysokými příjmy. Hospodští a babky na trhu to nevytrhnou. Primitivním voličům nevadí prolhaný komoušský stbák který programově ukradl dotace pro malé a střední podnikatele a udělal nepřeber lidí nešťastnými s podporou sebestředného mstivého starce z líhně prognostického ústavu na Hradě. Po třiceti letech po převratu bude naší vlasti velet přivandrovalec s exotem na hradě, s komunisty a ČSSD, což je skoro to samé. Fakt šílené.

 4. SkReT:
  „překvapil jako nejlepší hráč hokeje s rodinými kořeny z pouště“

  To až tak překvapující není. Když si to tak rozebereme, tak ten švih hokejkou na branku se nápadně podobá pohybu ruky při dekapitaci nevěřícího kinžálem. To oni prostě mají natrénované. A když si k tomu přičteme krví podlité oči a řev „alah akhbar“ při útoku, těsně před zápasem doručenou fotku brankářových dětí počmáranou nesrozumitelným nápisem v arabštině, tak prostě ručníkář na ledě musí skórovat i kdyby byl na vozíčku a neměl ruce.
  :-D

  Je tu ještě jedno sluníčkovější vysvětlení. Hokejisté co toho ručníkáře k bráně nepustí to pak pocítí na výplatní pásce. Zkuste jako prvoligový fotbalista říct, že v „národním týmu“ ,kde je polovina spoluhráčů co ještě před nedávnem lozila po stromě a trhala banány, hrát nechcete. Tím okamžikem jste v prvoligovém i druholigovém fotbalu doživotně skončil.

 5. Další důkaz jak nás ČT informuje jen tím správným způsobem:
  a) protiputinovské demonstrace v Moskvě s účastí 3 000 sorosových brigádníků, pardon, rozzlobených občanů. A je z toho hlavní zpráva dne kterou opakují co půl hodiny (a určitě toto sorosovo lejno budou rozmazávat ještě další dva týdny v dalších pořadech, komentářích a debatách).
  b) demonstrace proti proamerickému eurohujerovi Macronovi, stannému právu a podobným moderním výdobytkům v Paříži s účastí 40 000 – 160 000 lidí (to by ani Soros nezaplatil) a ČT z toho udělá jen krátkou zprávičku na okraj kterou odvysílá jen ráno a večer

  1. c) V Bělorusku protestuje proti vládě 1000 lidí a požadují demokracii a EU!

 6. Nechápu, kde autor vzal ideu, že na Západě policie neumí řešit přistěhovaleckou kriminalitu.
  Není to spíš o tom, že nechce, nebo nesmí? Že vlastní politická reprezentace střelila bezpečnostní složky do obou kolen, samozřejmě s podporou veřejného mínění?
  Ono je těžký zasahovat proti Arabům, když za každým drbanem stojí parta advokátů, aktivistů a ochránců lidských práv, kteří na povel začnou vřeštět o rasismu. U nás jich živíme taky dost.
  A když už se podaří nějakého toho drbana dostat před soud, tak zparchantělá neomarxistická justice po zohlednění všech aspektů, které s trestnou činností vůbec nesouvisí, ale mohly ovlivnit osobnost pachatele, buď rovnou osvobozuje, nebo vyhlašuje směšné rozsudky. On je totiž, stejně jako v minulém století, rozhodující třídní původ pachatele.

 7. Švédsko má necelých 10 mil. lidí. Jak může být 4,5 mil lidí 30 %? Taháte čísla, která se nezakládají na pravdě, a ještě ke všemu neumíte počítat.

  1. To jsou jednoduche pocty. 10 mil lidi a 4,5 mil muslimu je dohromady 14,5 mil cehosi v souctu, z cehoz muslimi delaji 30% a lidi tvori zbylych 70%. Sice je to scitasni hrusek a jablek, ale to uz je jina pohadka.

   1. Dne má Švédsko 10 mil lidí VČETNĚ muslimů, kterých je údajně cca něco mezi 5-10 %. Autor psal o současnosti. Všimněte si jeho slova „dnes“. Takže běžte dál hledat Sorosovy skutky.

    1. v tom pripade nekdo koukl na soucasnou populaci svedska do grafu a ty imigranty tam pricetl jeste jednou. Ono to je stejne jedno. Jestli je tam 10 procent slimaku nebo 30 procent nehraje uz absolutne zadnou roli, od 1% vice uz to je davno ztraceny boj. A Svedove si mohou pogratulovat k tomu, ze sve deti pripravili o vlast. Maji , co chteli.

 8. staty se hlavne nepoucily z minulosti i soucasnosti ze jakakoliv vetsi narodnostni mensina zvlast kdyz tvori enklavu je casovana bomba, neni otazka jestli ale kdy .. jedina sance (nevim jak velka) je aby se dobrovlne asimilovali a ve Svedsku se citili Svedy (maximalne od generace jejich deti), v Nemecku Nemci atd…

  1. skandinavska natura je uplne jina, nez nase. jsou to lide naivni, s velkou schopnosti pomahat, zaroven ovsem ostychavi, introvertni a lehce manipulovatelni, zejmena tim svym vehlasnym pecovatelskym statem, na ktery jsou tak hrdi. A kdyz stat zaveli brat ekonomicke muslimske parazity je nase povinnost, tak se o tom nediskutuje. Tady proste nekdo krute zneuzil jejich socialni citeni a otocil proti nim a nez se mili skandinavsi rozkoukali, tak je po nich. Visegrad ma po letech, kdy nam Sojuz sral na hlavy trochu lepsi protilatky, ale nasi nejlepsi zbrani je to, ze mame nahe rite a ekonomicke parazity to sem nelaka. Ovsem jak Zapad chudne a parazitu v Nemecku pribyva, tak se nas to zacne tykat velice brzo taky.

   1. zrg1-u, myslíte že je možný, že i sem na DF, chodí ty vyjebaný sluníčkový neomarxistický palice a havlisti agitovat?
    Já až donedávna myslel, že se mi to jenom zdá a že si prostě jen některý místní dělají nemístnou prdel. Postupně s hrůzou zjišťuju, že nedělají – oni tu asi fakt jsou a myslej to vážně!
    Kurva, pod čí masírkou státní správa střílí vlastní policajty do kolen? No kdo s tou masírkou, že muslim a křesťan jedno jsou a že jsou to taky lidi – no kdo s tím začal? Rychetskej nebo někdo úplně jinej?
    Komu nevadí, že se vetřelci při průchodu Maďarskem 2016 doslova rozvalovali na hřbitovech?
    Komu z těch aktivistů, co arogantním vetřelcům roznášeli žrádlo, vodu, hadry a nový spacáky nevadilo, že ti chudáčci inženýři, doktoři, profesoři a fotbaloví trenéři – žrali, srali, chcali a pak chrápali na hrobech předků Maďarů?
    Kdo dostává pravidelný tučný příspěvky na tohle vlastizrádný fungování z anonymních účtů, kde nikdy nedojdou prachy? Kdo je vedenej (pro mě jako spolek prokazatelných vlastizrádců a škůdců vlastní zemi) jako spolek, zvanej nezisková organizace?
    Kdo jako první začal řvát a pomocí sociálních sítí /další takovej škůdce/ začal svolávat demonstrace, pokud si někde místní policie dovolila proti těmto vetřelcům zakročit, nebo je alespoň usměrnit?
    Jo, možná jsou v tomto směru represívní i justiční složky střelený do kolen – ale KDO je do nich střelil a s čí pomocí ???
    My sami, obyčejní makající občané jsme to nebyli, nás tyhle složky buzerujou jako dřív, nebo ještě víc.
    Jenom vetřelce nesmějí.
    Tak prosím o odpověď, kdo konkrétně tedy v Evropě organizuje rasismus naruby a kdo ho podporuje.

    1. ja si myslim, ze tu chodi frustrati s cernobilym pohledem banikovcu, kterym mainstream navalil do hlav, ze SSSR je risa zla na vychode a Putin je jejich car a ze NATO nas ochrani.
     Ze tu jsou kokoti, kteri tomu skalopevne veri jsme videli na vyvsazenem zpravodajstvi Mrcasa o Syrii.
     Ano, cast jich je hloupych, cast jich je malo odolnych na sugestivni mainstreamovy vyplach mozku, cast je pohodlnych a zijou si ve sve pohodlne bubline a proste to neresi, cast jich je zoufale nezkusenych …
     V konecnem dusledku volic jako volic.
     Ano, a lidi jsou neskonale blbi a ,mysli to vazne. Kdyby nebyli neskonale blbi a nemysleli to vazne, tak by Soros ty svoje brainwash metody odkoukane od Goebellse nefinsancoval.
     Mimochodem prave prbiha krasna regime change na Slovensku. Stacilo vyuzit nespokojenost s korupci a zastrelit jednoho pisalka a uz se klade jeden politicky pozadavek za druhym a cim vice jim vlada ustupuje, tim vice ta chatra klade pozadavku. Presne, jako na Ukrajine. Clovek by rekl, Slovaci nejsou kokoti, jako Ukrousi. Ale oni jsou. Totalni, vymeteni, vypatlani, pomrdani kokoti.

 9. servisdok:
  To je konečně slovo do pranice. Většina lidí tu onanuje na nepodstatných detailech migrace a když chcete řešit toho nejvyššího, kdo za tím stojí a kdo to celé před 50-70 lety naplánovat, tak se vám tu ti hlupáci vysmívají že šíříte konspirační teorie.
  A to že nemůžou zadarmo parkovat v centru je pro ně mnohem zásadnější problém než to, že se na evropu valí vlna hrdlořezů a že to není náhoda, ale že někdo takhle naplánoval naši likvidaci.

  Většina zdejších jsou ale takoví zbabělci, že jim před očima reálně probíhající evropská genocida nahání takovou hrůzu, že se raději uchlácholí infantilními bláboly o nepravdivých „konspiračních teoriích“.
  Smutné. A pro náš národ fatální.

  1. než začnete plácat nějaké nesmysly o konspiračních teoriích, tak zkuste zagooglit a vyhledat si poměrně dost materiálu ohledně Barcelonského procesu (resp. Středomořské unii), včetně vyhodnocení jejich výsledků a vládních dokumentů jak EU, tak ČR… to, že jsou u vás informace a potřeba konspiračních teorií v nepřímé úměře, neznamená, že to tak nutně musí mít všichni… jsou to veřejně dostupné dokumenty a pokud je mi známo, tak v roce 2008 neřval proti tomu vůbec nikdo… nikde…

  2. Kde berete tu neotřesitelnou jistotu, že už to, co visí na internetu, není samotnými autory zmanipulováno směrem takovým, jak to někdo potřebuje? Kde berete jistotu, že všechny digitálně dostupné informace už nejsou upravené s ohledem na pozdější vývoj?
   Pro Vás je vše, co Google nabídne, naprosto svaté a dá se tomu všemu 100% důvěřovat?

   1. @servisdok
    to je dotaz na mě? tedy předpokládám, že ano… a ráda vám odpovím, jen díky nejasnému řazení nechci možná zbytečně plevelit… :-)

   2. Dobra otazka. Akurat ste ju nepolozil dost zosiroka.

    1. @servisdok, Wildcat
     ok :-)

     samozřejmě, že tu 100% neotřesitelnou jistotu nemáme nikdo, ale pokud se nemáme bavit o tom, jestli kolem nás je vytvářen 20ti nebo 80ti procentní matrix, tak moje odpověď je poměrně jednoduchá => Barcelonský proces a vše související sleduju skoro od samého počátku, tj. od doby, kdy se o tom, že se situace kolem migrace totálně vymkne kontrole, nikomu ani nezdálo… od samého začátku bylo ve zveřejněných dokumentech a souvisejících programech řečeno mmj. že demografický trend EU je nepříznivý a bude nutné umožnit hromadnou migraci obyvatelům z „unie středomoří“…

     přesto, že od doby toho skvělého nápadu se objevilo spoustu studií, které zpracovávaly výsledky cca 3 – 5ti letého období, kdy byli vybraní kandidáti školeni a vzděláváni ve svých domovských zemích, a kdy bylo konstatováno (ve zkratce), že existuje neočekávaná nekompatibilita (kulturní, vědomostní, náboženská) těchto cizích etnik a jejich velmi náročná a pomalá edukace pro budoucí požadovanou integraci, tak přesto všechno bylo rozhodnuto pokračovat… nikde nikdo neprotestoval!

     opravdu není nutné vytvářet žádné konspirační teorie, toto byl od samého počátku jasný plán, který se – pravda – maličko zvrhnul…

     pokud pominu to, že jsem se o danou věc zajímala od samého počátku, tak obecně by se dalo říct, že těch dokumentů a jejich provázanost je tak četná a na sebe navazující, že by to asi za tu konspirační práci nikomu nestálo…

     a v neposlední řadě – pro nás nedůvěřivé – existují i takové weby jako např. archive.org… i když vrtění psem může být velké hobby, tak i to má nějaké svoje limity :-)

     1. Nikdo neprotestoval? A vona jako mezi obyvateli uhnije proběhla nějaká informační kampaň a referendum jestli si chtěj nechat do zemí natáhnout přivandrovalce a eště je žviti? Jo aha, vono to rozhodlo nikým nevolený úřednický politbyro. Tak to pak jo.

      1. já vím :-) už v tý době mi to celé připadalo jako klasická pomalu vařená žába, navíc vařená v sósu dobrých skutků (jakože odčinění doby kolonizace, etc.) a současně naplnění budoucích potřeb stárnoucí Evropy (někdo na ty důchody v EU přece jen vydělávat asi bude muset + to pověstné „utírání zadků“)…

       1. Jistě, nesmysl to byl od začátku. Mezi těma vagónama podobnejch projektů si toho všimlo jen pár konspiračních bláznů, a mezi těmi sračkomety co produkují to všichni ignorovali. Ale těžko mluvit o neprotestování, konspirační blázni protestovali a běžnej ovčan, co na ten cirkus musí makat, už jaksi po večerech nemá náladu na to, se v tomhle hnoji hrabat, když (proč asi) zainteresovaní nemají zájem to nějak moc na veřejnosti probírat. Jako tradičně, o nás bez nás a potajmu.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!