Muž, který to vydržel s libertariány deset let - zpět na článek

komentářů 73

 1. Ostatně czexit byl další hřebíček do rakve Svobobných. Protože nebylo možné dopustit aby nějací čeští hejhulové začali kazit mezinárodní elitou plánovaný Svaz evropských islamistických republik. Tedy evropský chalifát. Koukejte se jaké cavyky a veletoče dělají ohledně brexitu a hned je to jasné.

  Proto velmi rychle ODS s bolševickým lampasákem Topolánkem v čele projevila svazácké nadšení pro EU včetně lisabonské smlouvy. Pravicoví kleptomani jsou totiž velmi háklivý na to když za jimi přijde někdo opravdu mocný a pohrozí jim že budou odstaveni od koryta když nebudou plnit cíle svétové elity.
  Před volbama můžou kecat co chtějí ale po nich musí jet vytyčenou linii a nasrat voličům do držky pokud chtějí zůstat u koryta.

 2. skutocna zmena zacina mimo politiky: kryptomeny, zdielana (decentr) ekonomika, prediction markets, decent. reputacne systemy. A az bude „kriticka masa“ ludi libertarianmi (~% vo volbach), potom to zacne mat ta politika nejaky vyznam. „End game“ je aj tak bezstatna spolocnost s miestnymi samospravami.

 3. Tady jsou všichni strašně chytří ale já pořád nevám so jsou to ti libertariáni. Něco jako dinosauři nebo opice nebo co je to zač?

  1. V podstatě má tato víra pouze dvě přikázání:
   1) žij si nebo chcípni, ale hlavně za svý
   2) je nepřípustné, aby mně kdokoliv bránil ve svobodě odrbat bližního svého až na kost.

 4. No. Taky jsem je volil. A ačkoliv byl Petr Mach dost nevýrazný, tak po jeho odchodu je už volit nemůžu. Vlastně ani nevím, koho ano…

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!