Můj rok s covidem - zpět na článek

Počet komentářů: 6

Přidat komentář
 1. Pěkné shrnutí, bez házení špíny na všechny okolo, díky.

  Při té příležitosti jsem si znovu přečetl váš předchozí článek o tajné schránce v metru a rád bych se přimluvil za nějaký přídavek.

  1. Zdravím,
   děkuji, určitě se dočkáte. jeden článek již čeká na laskavé zveřejnění panem domácím, se dvěmi finišuji a ty, myslím, budou velmi zdařilé.
   Mějte se fajn!

 2. Nektere prdele jsou hnizdem zapsklych fanatiku, to bezpochyby. Na druhou stranu mnohdy luftaci podkuruji temto naladam sami. V nedeli jsem byl v Rude a takovej bordel, jakej se valel po sjezdovkach a okoli, jsem tam jeste nevidel. Prislo mi srandovni si u toho vzpomenout na okridlene „my vam sem vozime penize“ :-) v dobe, kdy je vsechno zavrene. Mozna ty penize zakopavali po lesich, aby se priroda neptala, co ze z nich ma…

  Cili, na jedne strane fanatici, kteri zpoza svych oken cihaji, koho udat a na druhe lidska prasata, po kterych potopa. A ted v tom delej spravedlnost.

  1. Sysop: udavač není v rozporu s hovadem co dělá bordel. Naopak toto defektní chování je často v symbioze – doma udávat, protože „nám tady žádnej lufťák bordel dělat nebude“ a na výletě „co je komu do toho kam hážu odpadky, přece se s tím nebudu tahat“. Vadný charakter je holt vadný doma i na návštěvě.

   1. Jo, tohle 2v1 je obzvlastne vyzivne a nikterak vyjimecne, pravda.

Napsat komentář

D-FENS © 2017