Mr. Nobody, please report to the castle - zpět na článek

komentářů 73

 1. Já mám kandidáty rozdělené do 3 skupin:

  1) kompars
  -tím se nehodlám zabývat, je to jem křoví, které má předstírat, že vohnout má spoustu možností volby a, že tu je nějaká demokracie a nikoliv estébácký oligarchický systém

  2) američtí a bruselští agenti (alias pražská lumpenkavárna)
  -to jsou ti, co jsou denně na obrazovkách v ČT, tedy Drahoš, Topolánek a spol.
  -u nich je jisté, že první den po zvolení půjdou na americkou ambasádu pro instrukce jak naši zemi co nejlépe zaprodat a druhý den poletí do Brusele pro další instrukce, jak nás zaprodat ještě víc. V souvislosti s tím si dovolím upozornit, že i Jidáš zradil jen jednou a dostal za to jen hrst investičního stříbra. Což se nedá vůbec srovnat s českými politiky s miliardami, konkrétně třeba s (pražskou kavárnou vychvalovaným) Tošovským, který nás připravil o desítky tun národního zlatého pokladu a teď se vesele prohání po USA ve svém luxusním Ferrari. (to jen abyste věděli do čeho jdete, když zvolíte někoho z nich)

  3) Zeman
  – jisté je, že je silně protiamerický a že jeho orientace na Brusel má spíš pragmatické kořeny než cokoliv jiného. Naší zemi byl převážně užitečný, už od roku 98, kdy zachránil ČR před ekonomickým kolapsem a explozí nezaměstnanosti, které způsobil jeho diletantský kolega z prognosťáku. Ještě dnes těžíme z toho, že nám tu po rozkradení průmyslu klausovými estébáky zajistil aspoň ty montovny a zahraniční firmy si nás přestaly plést s čečenském a vnímají nás jako zemi, kde lze postavit továrnu a sehnat do ní schopné pracovníky.
  Výsledky toho co tu zasel Zeman, se pak ještě roky chlubily vlády ODS a dnes třeba ještě Bureš, ačkoliv pomocí legislativy a vládních opatření jen kurvili co se dalo. A díky montovnám a pověsti ČR, jsme přečkali dobře i krizi v roce 2008.

  Jako prezident udělal ČR ve světě lepší a sebevědomější renomé, než patolízalský Havel, který jen plnil příkazy z US ambasády (a vytvářel mýtus hloupých zaprděných čecháčků, kteří se mohou povznést jedině když polezou do zadele západu a americe). Nebo Klaus, ze kterého měli v zahraničí srandu, protože všichni (kromě něj) věděli, že jeho úkolem po revoluci bylo zničit a rozkrást český průmysl, abysme se se svojí kvalifikovanou pracovní silou nestali nebezpečnou konkurencí západním firmám, a aby naopak oni svoje přebytky dováželi k nám a tak ještě 20 let na náš úkor oddálili vlastní ekonomický kolaps. Což v roli užitečného idiota splnil.

  Ani Kubera (v letech 1967 až 1968 člen KSČ), ideologicky, ekonomicky a politicky zamrzlý v roce 1995 stejně jako Dfens, by to nevytrhl. Navíc je Kubera taky americký proNATO patolízal, stejně jako všichni ostatní překabátěni komunisti z ODS.
  A že někomu vadí, Když Zeman pověřil Babiše (vítěze voleb) sestavením vlády? Bureš by ji sestavil i bez Zemana. I tady má navrch proti zmrdovi Klausovi, který ignoroval vítěze voleb a pověřil sestavením vlády svoji stranu (ODS), která podplatila 2 poslance opozice Melčáka a Pohanku aby mohla následujících několik let opět devastovat tuto zemi.
  Zeman udělal i věci které se mi moc nelíbí. Ale tady prostě v celé české politice není nikdo jiný, koho by bylo možné volit. Všechno jen vohnouti, proameričtí a probruselští hulibrkové, zloději, gauneři, nebo diletanti a lidé charakterní ale naivní a nezkušení.

 2. Podle mě názor – O.K. Ale to, že někoho neznáš ještě neznamená, že je to nula. Konkrétně Hynek je docela borec. Vzdělanej, chytrej, vynikající manažer, konzistentní zdravý názory… Nechci nikomu vnucovat své názory, ale jediný řešení je zajímat se.

 3. Abych pravdu řekl, tak má představa prezidenta je taková jiná. Nesplňuje ji žádný z kandidátů. Byl jsem rozhodnut, že se na tyto volby vykašlu. Ale v noci jsem poslouchal jakési komentáře, věhlasných komentátorů k budoucí hlavě státu. Jeden mě pěkně nasral. Říkám to zcela otevřeně. A to tak, že jsem se rozhodl jít volit a dát hlas tomu, kterého nemá k smrti rád, ale který má údajně velkou podporu. Přál bych si, aby se to vyřešilo hned v prvním kole.

 4. Pražská lumpenkavárna je naprosto zoufalá a Bakala bije na poplach. A to tak že angažují i ožralce Kalouska:
  https://aeronet.cz/news/podle-lidovych-novin-jsou-typickymi-volici-milose-zemana-hlavne-ctenari-aeronetu-ktere-pry-charakterizuje-nizsi-socialni-uroven-nizky-prijem-a-pokrocily-vek-analytik-ln-presto-doporucuje/

  No není to nejlepší doporučení proč to hodit Zemanovi?

  1. :-)))))

 5. Z těch 9 kandidátů by prezidentství zvládnul každý, vzhledem k tomu, že „akceschopnost“ prezidenta je mizivá. Je však mediálně slyšet a mediálně ho nelze obejít. V rámci rovnováhy, kdy hlavní sdělováky se bojí vyslovit třeba „bílá rasa“ nebo „vysávání sociálních systémů nechtěnci z 3.světa“, je nanejvýš vhodné, aby prezidentem byl někdo pokud možno napravo a prořízlou hubou. Co si o českém prezidentovi myslí třeba Angličané nebo Švédové, kteří to v budování multikulturního ráje a v omezování osobní svobody dotáhli už hodně daleko, je zcela irelevantní.
  Každý prezident bude dobrý, co bude v opozici současnému všudypřítomnému hlasu salónních levičáků, neomarxistů, či z kterého klubu „věřících“ se ti kavárníci vyklubali …

 6. Já bych si vůbec výsledkem jistý nebyl, od toho jsou to volby :-) Zeman je člověk znalý a schopný realizovat řízení na nadnárodní úrovni. Je si velice dobře vědom současné globální situace a jeho schopnost předvídat není žádná kříšťálová koule, ale znalosti Dostatečně všeobecné teorie řízení a Koncepce společenské bezpečnosti, jak v teorii, tak v praxi. Nestojí za ním žádná korporátní skupina, což je hlavní kaňka na triku jediného dalšího kandidáta znalého řízení, Topolánka. Můj osobní názor na jeho paktování s Babišem je ten, že v něm spatřuje politika, který, přes všechna jeho mnohá mínus (a že jich je, já ho kupř. nevolil) není poddaným nějaké korporátní skupiny, jako je většina politických stran (zářný příklad – ČSSD a.s.). Pokud je Zeman někým řízen, tak je to přímo Globální prediktor, do kterého by se teoreticky dal i zařadit. Nemusí tomu ale nutně tak býti, může s globalisty pouze spolupracovat po vzoru Putina – něco za něco.

  1. Člověk neví, kdo je víc na hovno, fakt. Pakolánek eurohujerskej kripl, ale byl by proti Burešovi, to zcela jistě. SPOZ sice není takovej vlezdoeuroprdelista, ale zase to táhne s Burešem. Jedno lepší, jak druhý.

 7. Lehce offtopic, ale kdyz jsme u tech zamku :
  Trump se odmita zucastnit otevreni nove londynske US ambasady, ktera stala pres miliardu dolaru.
  Souvisejici Youtube video je jedno velke LOL

  https://www.youtube.com/watch?v=hMn3JjajJT8

 8. dunnst:
  POřád tu je otázka, pro koho Zeman vlastně pracuje. Pro koho ostatní kandidáti, to už víme, a proti komu taky: proti vlastní zemi (to je hlavní agenda pražské lumpenkavárny, oblbovat lidi, aby volili a jednaly v rozporu s vlastními zájmy, se zájmy svojí rodiny i svojí země. A ti co se nenechají zblbnout jsou označovaní za „nízkopříjmové venkovany se základním vzděláním“)
  Ale co ten zatracenej Zeman?
  Lepší varianta by byla, že je Zeman jako chytrá horákyně, takže sice pracuje pro globálního prediktora, ale snaží se z toho vytřískat maximum pro naši zemi. Protože tak schopných, zkušených a znalých lidí má GP zatraceně málo, takže třeba GP nutí létat staříka nad hrobem Kissingera z jednoho konce světa na druhý a žehlit průsery, co tam vyrobila americká státní elita a její vojenskoprůmyslový komplex, který se nemůže dočkat 3.světové války.

 9. Vidím to na silnou trojku Zeman + Babiš + Kájínek.
  Tato africká země má nebývalé perspektivy.
  Ještě trochu pokročí GO a porostou tu i banány!

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017