MOgirl z pohledu macha

Featured Image

S nahotou problém nemám, říká MOgirl Karolína, hlásal odkaz v Babišovkách. Moje chlípné já neodolalo (i když šlo o odkaz na XMan.cz, což mě mělo varovat), a pln zvědavosti jsem rozkliknul.

První, co jsem udělal, bylo přečtení rozhovoru. A nestačil se divit. „Interview“ začíná popisem vlastního ega. Výčet vlastností „Zrzavá, veselá, upovídaná, upřímná, ale i cynická“ ve mne probudil jakýsi druh morbidního masochismu, který mne donutil ten zvratek číst až do konce. Zároveň jsem se dozvěděl, že být macho je zločin, a na konci článku přijal informaci o novém druhu živočicha – MOgirl. Dovoluji si předložit překlad tohoto poselství lidstvu očima macha.

Citát: „Nahota pro mě neznamená prakticky nic, je to základní vlastnost nás všech…“

Překlad: Jsem exhibicionistka, ale tvářím se že ne. Hlavně nesahat, prasáci!

Komentář: Všeho do času. Už teď to podle fotky na schodech vypadá, že tak za dva tři roky budeš mít do letních šatů zimní prdel.

Citát: „S omezeným člověkem si absolutně nemám co říct. Hodně čtu a dost se to odráží na tom, jaké mám kolem sebe přátele.“

Překlad: Hodně čtu=mám přehled. Kdo nečte, je omezenec a idiot.

Komentář: Já taky čtu hodně, ale rozhodně to nepovažuju za něco výjimečného. A znám jednoho, který nečte, ale když poslouchám jeho příběhy z emigrace, chtěl bych být spisovatel a napsat o jeho zkušenostech a rozhledu knihu.

Citát: „Absolutně mě iritují macho typy. S klukem vedle sebe se musím umět pobavit a mít podobnou životní filozofii, například o rasistu bych si neopřela kolo.“

Překlad: Vyhovují mi polochlapi, a nejlíp si rozumím s teploušema. Nevím sice přesně, co je to rasismus, ale určitě je to něco ošklivého.

Komentář: Když ti někdo kouká na kozy, neznamená to, že je macho. Rasistka nejsi, protože jsi asi nezažila cikánskou férovku (Kolik je ti? Osm? Nás taky, jdem se prát). A taky se dočkáš doby, kdy budeš ráda za to, že můžeš podržet kolo.

Citát: „..oblíbencem je Stephen King. Jsem jím posedlá.“

Překlad: To zní docela dost cool a přitom tak trošku retro, že?

Komentář: Robert Merle, Mika Waltari, Bohumil Hrabal, L.N.Tolstoj, Wiliam Eastlake, Patrick Ryan, Kingsley Amis, Bulat Okudžava, Patrik Hartl,…

Citát: „…umřela bych jako jedna z prvních v boji dobra se zlem za dobrou věc“

Překlad: ???

Komentář: Doporučuji knihu Hlava 22, autor Joseph Heller, kapitola Natelyho dědek, konkrétně věta: „Je-li na světě něco, zač stojí umřít, je určitě lepší zůstat kvůli tomu naživu.“

Citát: „Aktuálně plánuje tetování na břicho.“

Překlad: Už se ty moje kérky kamarádkám okoukaly. Navíc při prezentaci ukážu i podprdu a trusničky.

Komentář: Nech si potetovat i prsa. Nejlíp nějakej portrét. Uvidíme, jak se mu za dvacet let protáhne ksicht.

Možná jsem k dotyčné příliš krutý, možná slečna není tak blbá, jak ji prezentuje autor článku, ale ubohost je zřejmě trvalou součástí této sekce babišovek. Vytahovat nýmandy a prezentovat je jako hvězdy je trendem posledních let, a je jen a pouze na inteligenci prezentovaných, zda jim následná ostuda stojí za to „bejt v novinách.“ Ostatně diskuse pod článkem dokazuje, že to s námi normálními asi není tak špatné.

Malosti zdar.

 


25.09.2017 Macho Pako

12345 (243x hodnoceno, průměr: 1,70 z 5)
24 126x přečteno
Updatováno: 25.9.2017 — 22:45
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!