Menší zlo - zpět na článek

komentářů 105

 1. ad: Blíží se nám volby. A já nemám koho volit.

  Hmm, no tak to je mi Vás líto. A co takhle se na tu celou parodii na demokracii, na volby, etc., úplně vysrat?

  1. my v Čobolstane to máme jasné, jediná racionálna voľba je

   S.O.S. – Strana odstreľovačov Slovenska

   volebný program:

   Mečiar
   Slota
   Lexa
   Lorenc
   Fico
   Kaliňák
   Kočner
   atď atď
   mečiaroprivatizéri typu Široký, Rezeš, Poór atď atď

   realizácia volebného pogromu jednotlivo, po zozbieraní príslušnej sumy v bitcoinoch

   1. nahodou tam mate narodniho bijce Kotlebu, sice trochu neofasista, ale zase to mysli uprimne …, takovy Mirek Dusin z Hitlerjugend :)

    1. Duka, Skála, Robejšek – do jednoho týpka naklonovat, a mám super politickýho supergénia s takovou zdravou psychologickou razancí, promyšlenou diplomacií, inteligencí, chytrostí, noblesou, nezmrveným charakterem, neumělou osobností, všeobecným rozhledem a skutečným pozitivním šarmem, že mně ho bude závidět „celej“ normální svět. Jo, vím co chcete napsat, že s těmihle vlastnosti by si ho člověk mohl leda tak postavit do vitríny a ne do politiky :oD

    2. hehe, kokotleba zvládol tak akurvát trochu si naryžovať a zamestnať loserov zo širokej rodiny… a aký cigobijec to bol predtým

     a da Vinciho kód šuvix: záhadne v parlamente hlasujú s Ficom vždy keď sa mu to v koalícii sype… nuž, biznis je biznis… možno nabudúce budú vo vláde keď si to teraz skúšajú na tajnáša

     niežeby som videl čokoľvek pozitívne na jeho akožesiláckej kvázinazi ráčkujúcej rétorike na úrovni pacienta s downovým syndrómom, ale už teda aspoň mohol držať líniu „nového záchrancu“ pre chudáka protestného voliča, ktorého takto asi v ďalších voľbách stratí (v prospech nejakého iného magora)
     PS.táto voličská skupina samozrejme nikdy nejakého Sulíka ap. voliť nebude (tých bratislavských povaľačov? čo sa označujú priam nadávkou „pravicový liberál“?)

  2. „Blíží se nám volby. A já nemám koho volit…..atd..“

   Honza777: A co takhle se na tu celou parodii na demokracii, na volby, etc., úplně vysrat?
   Tak konečně moudrý závěr!
   Kdyby všichni zůstali doma, stejně by vyhráli nějací kokoti za 90-ti procentní podpory.

  3. Vysrat se na ně klidně můžete, protože celou historií lidstva se střídají jen tři systémy: anarchie, demokracie a totalita. Hádejte,ve kterým jsme dnes a do kterýho směřujeme. Podle toho se zařiďte. A kdybyste k těm volbám šel, tak myslete na to, kam směřujeme, ne na to, ve kterým systému momentálně jsme. Takže si všímejte víc lidí, kteří v těch stranách jsou, co dělají, jak jednají, na který cílový skupiny jsou zaměřený, ne toho o čem žvaní.

   1. Žvaníte hezky, Vy cílová skupino :D. Ale věřte nebo nebo nevěřte, od dob starověkého Říma platí divide et impera, neboli ROZDĚL A PANUJ. A podle toho jsem se dávno zařídil. Až vy všichni „svobodní voliči“ prozřete a uvědomíte si holý fakt, že jste ve skutečnosti otroky, pak se teprv možná začnou dít věci.

    1. No, to jste nám neřekl vůbec nic novýho. Ještě jste zapomněl dodat, že z některých států jsou už jen akciovky. Až pro nás budete mít něco novýho, co nevíme, hodně to sem.

     1. A co byste tak asi chtěl „novýho“, proboha!? ROZDĚL A PANUJ, to Vám nestačí? Nestačí k tomu, aby se Vám rozsvítilo v hlavě a uvědomil si vůbec která bije? No nic, spěte dál svobodný otroku.

      1. Lepší svobodnej „otrok“ než otrok, kterej je přesvědčenej, že mu svítí v hlavě. Tyhle otroky mám nejradši, mají tak rozsvíceno, že přes tu zář nejsou schopný skutečně myslet.

       1. ad: Lepší svobodnej „otrok“ než otrok, kterej je přesvědčenej, že mu svítí v hlavě.

        Krásnej vzorec myšlení a mentální otroctví jak učebnice, gratuluji otroku..:D Apropó myslet, znamená vidět.

        1. Myslet znamená vědět. Čím víc toho člověk ví, tím zjišťuje, že vlastně nic neví, neboť každá myšlenka automaticky vyvolává otázku. Proto citát: Vím, že nic nevím. Vy můžete vidět až za roh, ovšem zrovna nebudete vědět, protože nerozumíte základní premise.

         1. Kontrolní otázka: čtete to někdy po sobě?..:D

          1. Kontrolní otázka: Rozumíte psanému textu? To, že váš vrozený intelekt neumí zpracovat dodanou získanou inteligenci není náš problém.

          2. Vy se z těch konspiraček jednou zblázníte. Váš problém je, ve všem hledáte složitosti, proto vám unikají ty základní premise, kolikrát to máte před nosem a nic. Až budu špičkovej agent, nebudu se vůbec vobtěžovat psát osobně na internet, budu mít na to lidi, takový ty diencefalony, co choděj prudit pod články, bonzovat na lidi, že píšou „závadný“ texty, který se neslučujou s názorovým proudem té nejsprávnější menšiny a pak budu kasírovat odměnu nebo podrbání za ušima, že jsem zlikvidoval zase jednoho blogera. Vy konspirátore, ty woe, to mě zase pobavilo.

 2. Vždyť i proto nám sem vpouští migráčky ISISáčky. Aby zbavili planetu rozežrancu co z krávy vyříznou jen svíčkovou na steak a zbytek hodí psům.
  Zatímco většina lidí na planetě jí denně jen trochu rýže, pšeničné placky, brambory a podobně. A přitom 6% obyvatel planety (američani) spotřebovávají 50% zdrojů planety.
  Jiná definice zase říká, že aby se každý člověk na světě měl jak průměrný američan tak bychom na to potřebovali 6 zeměkoulí, co se týče přírodních zdrojů.

  Když evropským a americkým vohnoutům zakážou automobily na ropu, tak pro světovou elitu zbude dost ropy, aby se i jejich potomci i za za 1000 let mohli po světě prohánět osobníma tryskáčema. A ty negramotné poloopice, které vzniknou zkřížením evropanů s araby a afričany, si za 200 let vytvoří náboženství ve kterém budou uctívat bohy co létají po obloze ve svých nebeských kočárech.
  Přesně tam to světová „elita“ chce dotáhnout. Pro její potřeby je 5 miliard lidí na zemi naprosto zbytečných. Půl miliardy jim na obsluhu důlních zařízení a na náhradní orgány bohatě bude stačit. Jak málo lidí tento prostý fakt chápe.

  Představte si, že máte životní úroveň o hodně vyšší než americký miliardář a přitom k dispozici nedotčenou přírodu vylidněné zeměkoule zredukované o 5 miliard lidí. Divoké lesy a jezera nejen v zapadlých koutech afriky a asie, ale i v mírném pásu uproetřed evropy, opuštěné mořské pobřeží, sto kilometrů bez člověka tam kde dřív stály nalepené hotely a resorty jeden na druhý. Maso jen ze zvířat volně se prohánějících v přírodě nebo na přírodě blízkých farmách. No není to fantazie? Kam se hrabou i ti nejbohatší evropští feudálové na tento luxus.
  Bohužel, tohle se netýká nikoho z nás. My jsme ti MUKLové určení k likvidaci.

  1. kaBrnak – Propočítáno znova, když to osekám na skutečnou potřebu lidského materiálu pro práci a další potřeby „elit“ (zohledněna digitalizace, robotizace atd.), tak brachu, mám to přesně 49 milionů 266 tisíc a to počítám i rezervy, víš jak – opotřebení organizmu, úmrtnost, úrazy, porodnost aktivní a pasivní (pasivní myšleno handicapovaní atd.)

 3. A proč volit to MENŠÍ zlo?
  Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu r’lyeh wgah’nagl fhtagn

  1. ohohohó, stačilo by dvěstě milionů.. si to spočti.. půl miliardy jako zbytečný..

 4. Zrovna tak mě baví výroky, že klimatické změny nejsou vážné, že to nic neznamená, že se jen maluje čert na zeď.

  Helejte se, ty miliardy a miliardy tun sracek, ktere kazdy rok vypoustime do vzduchu, vody (a nove pod tlakem pumpujeme do zeme) zkratka a dobre NEMAJI ABSOLUTNE ZADNY VLIV. Psal to Imperator Vaclav II Narcisitni ve svych knizkach, tak to musi byt pravda. Lesy spalene kyselymi desti, ozonova dira, plasty v zaludcich skoro vsech morskych zivocichu, zemetreseni a otravene spodni vody v okoli frakovacich poli… to vsechno jsou jen fake news, to se vam jen zdalo. A pokud by se nahodou neco z toho ukazalo byt realitou, tak to Svaty Trh vyresi.

  1. Vždyť i tady každou chvilku napíše nějaký kokot že spoceny cyklista prokazatelně vyprodukuje víc emisí než jeho italská ojetina, to nemusíš hodit až k profesorovi tunelovi.

  2. Caleb: Sračky mají vliv na NOx, SOx a další dobrůtky ve vzduchu, každý se mohl přesvědčit v Krušných horách, Beskydech a podobně.
   Ovšem dosud nikdo neprokázal, že CO2 vzniklé spalováním uhlí a ropy způsobilo zvýšení teploty na Zemi, což je podstata Klausova výroku.

   Ve volných chvílích se můžete zamyslet nad faktem, že zhruba polovina dobrůtek na území ČR pocházela z DDR a PLR, kteréžto na svém území nemají hory a smrad se tak dostavil až do Krušných Hor, Jeseníků a Beskyd.

  3. Myslíte toho pána, co provedl tu privatizaci, protože ho vedl Svatý duch Adama Smitha, kterejž svou „neviditelnou rukou“ rozhýbal zombácký „hnutí“ trhu?

  4. Re: Caleb

   a) Nikdo soudný asi nenapsal, že externality Vámi popisované nemají ABSOLUTNĚ ŽÁDNÝ vliv (a to i na klima).
   b) Od třetí věty dále se zabýváte jevy, které zjevně jsou nebo mohou být způsobené lidskou činností, ale zase to nejsou klimatické změny.

  5. Boj proti CO2 je jen taková maskirovka. Prostému lidu nelze říct „chraňte přírodu, je nezdvořilé ji takhle moc drancovat“, tak se vymyslí strašák s CO2. Občas to sice kazí vědci, kteří poukazují na korelaci-ne-kauzalitu mezi oteplením a hladinou CO2, ale lid netuší co je to korelace, takže dál srdnatě omezuje emise :-)

 5. Len aby som tomu rozumel: hlavným problémom je 1) PREMNOŽENIE populácie skrz imigráciu, ktoré nezodpovedá nárastu produkcie potravín, 2) príliš rýchle, alebo príliš pomalé nasadzovanie robotizácie do výroby, 3) klimatická zmena (jedno aká, ale hlavne zmena), 4) nízky až nulový ekonomický rast.
  Výsledkom toho bude masívne krviprelievanie a postapo scenár.

  A teraz to príde!!!! : Toto by sme mali brať do úvahy pri najbližších voľbách!!!!!!!

 6. Je vôbec nejaké kritérium pri uverejňovaní článkov na tento blog, či stačí proste napísať hocičo?

  1. Posledndní dobou stačí, že necháte projít kočku po klávesnici. Klíčové jsou patterny: „Hillary *“, „* Cyklista“, „EU“, „*9*“

   Pak zde otisknete jakoukoliv sračku.

 7. Opravdu mimořádná snůška žvástů.

  1. Amen!

 8. Válka je mír, svoboda je otroctví!

 9. Pathy,Adam,marcusant – z vašich příspěvků stříká frustrace tak silně, že se z toho mlží monitor. Vaše prizma se tváří jako sperma, co vyrazilo do útoku, ale je tak řídký, že z toho není ani záprtek. Schizoidní gorily, co se vždycky přijdou psychicky vysrat pod nějaký článek a naskládat tam svý hovna, jsou přesně jak ti šimpanzi, o kterých psal někde svůj příspěvek STK.

  1. Ale no tak, pane ad hominem! Viete poukázať kde konkrétne som sa vo svojej stručnej rekapitulácii mýlil? Môžme pripadne rozanalyzovat detailnejšie.

   1. Váš diencefalon mi evokuje šílenou skutečnost, armáda si měla internet nechat jen pro své interní potřeby. Věnovat ho světu a celé populaci byl její největší omyl v historii.

    1. Žil jsem v jakémsi bludu, že původní Arpanet byla akademická, nikoliv armádní záležitost, ale po přečtení těch tvých sraček bych tu tezi s omylem ani moc nerozporoval. Proč na to něco nebereš?

     1. Protože by pak nezbylo na tebe.

     2. Byl to klasicky grant. Ministerstvo obranu USA zadalo zneni projektu a delaly na tom university. Takze symbioza, ale armada ARPANET v jeho puvodni forme nepouzivala.

  2. Teď jste mi to nandal. Zařadíte mě na svůj ignore list ? Děkuji

   1. Defétizmus není můj styl, diencefalony jako vy je třeba neustále monitorovat.

    1. Co je to podle vás diencefalon?
     _______________
     1. Používáte hantec?
     2. Chybí vám tam nejméně jedno písmenko?
     3: Někde jste něco hodně špatně odposlechl?

     1. Vy nevíte, co to slovo znamená? To mě absolutně nepřekvapuje. Tak až na to přijdete, dejte vědět, ovšem vzhledem k tomu, že jste diencefalon, pochybuju..

      1. No hlavně, že ty to víš a umíš ho i napsat :)

       1. To je důležitý, vědět, co které slovo znamená, umět ho použít správně, protože pak člověk rozumí tomu, co zdatný intelekt říká nebo napíše. Lidi, co nerozumí mluvenému slovu nebo textu, těžko mohou najít hlavní ideu, nebo rozklíčovat co je sarkasmus, co jsou fakta, co je fabulace apod., a po pár větách jsou úplně ztracení, reagují akorát na nadpis. Ale proč to zrovna vám píšu, že? Na některé lidi se musí mluvit v jednoduchých větách. Někteří reagují jen na světlo, na sprostou mluvu (akce vyvolá reakci), na zvukové signály anebo na jednoduché slovní obraty. Nojo, i tací jsou.

        1. Já si s tebou (cizím tady nevykám) tu hru na poslední slovo klidně zahraji, jen pokračuj.

         1. My cizím vykáme, protože emotivní vazby nejsou žádoucí. Ale nábor běží, chybí nám tzv. bonzáci, to moc lidí nechce dělat. Každej chce bejt jenom provokatér. Nechcete bejt bonzák? Udával byste lidi, to zvládnete. Hlavně některý texty nás zajímají. To nevadí, že jim nebudete rozumět, důležitý je, že nás na ně nasměrujete.

          1. Kdo my?

          2. Takhle to nefunguje. My odpovídáme, jen na otázky na které chceme odpovídat.

          3. Čeká tě milé překvapení :-) Asi „my“, jak říkáš :-)

          4. No vidíte, jak nám to jde, vy jste „my“, takhle se mně to líbí.

      2. Pokud se ptám:„Co je podle vás diencefalon?“, tak z toho vyvozujete, že nevím, co ono slovo znamená.
       Zapomeňte, že jsem se vás na něco tázal.

       1. Mezimozek, používám ho, když nechci bejt za sprosťáka, je to takový hezký slovo, nezní urážlivě a naprosto vyjádří, co chci napsat. Jedno slovo a má větší váhu a obsahově je obrovské než sprostá nadávka.

        1. Já nepochybuji o tom, že používáš svůj mezimozek. Naopak, tím jsem si skoro jistý.

         1. Jako provokatér byste se možná uživil. Nechcete kontakt? Hele, provokatérů není na internetu nikdy dost. Nepotřebují k té „práci“ myslet, to je mně na nich sympatický. Proto se s nimi dobře pracuje.

          1. Ty pracuješ s provokatéry? Prosím vysvětli mi to. A kontakt mi sem klidně napiš, díky.

          2. Tak prej ne, škoda. To víš i já mám nadřízenýho, co naděláš, woe. Musíš si najít jinej džob.

          3. Dle četnosti, s kterou tady zamořuješ poslední týdny diskuze, by jsi si spíš měl najít nějaký „džob“ ty sám. Asi se dost nudíš. Musím tě ale zklamat, pozice blbečků pro pobavení tady už zabrali zrg1, kabrnak, cl a další. Jedině, že by jsi se chtěl ke klukům přidat. No zatím to tak vypadá. Zajímavá forma masochismu, chodit někam, kde to nesnáším a pokaždé si jen zahejtovat a zanadávat a pak hurá se s někým pohádat..musí to bejt strašně osamělej a smutnej život….woe

          4. Vy mi tykáte, to dobrý, máte už ke mně emotivní vazbu. To je důležitý.

          5. Dáš mi to číslo nebo ne? Už jsme z toho nervózní…

          6. Jak vám mohu dát číslo, vy nevíte, že i třeba policie volá z neznámého čísla, když někomu volá? Tedy máte základní neznalosti. Nebuďte nervozní, když vás budeme potřebovat, poznáte to.

          7. Odkazy mně sem nedávejte, na ty já neklikám, na ty je robot na jiném pc, to byste měl taky vědět. Vy toho moc nevíte, co?

          8. Ještě k zrg, ten je mně sympatickej. My radši monitorujeme lidi, co jim to myslí víc. My nenadáváme, my jen reagujeme (akce vyvolá naší reakci), nikdy nezačínáme jako první.

          9. Re: ex.lex

           Platít ty provokatéry? Nebo nějaké diskutéry? Pokud ano, je to finančně zajívavé?

          10. Dnes už to funguje jinak. Dnes platíte jen základní jádro, protože na nějakou diaskuzi stačí jeden, který začne prudit a lidi se přidávají sami, když chcete hon, nepotřebujete platit x lidí na netu (vyhozený prachy zbytečně). Lidi se honu zúčastní dobrovolně, aniž vědí, že hon byl rozpoután účelově. Prosím vás, kdo by platil hafo provokatérů, když je tolik lidí, kteří se rádi zúčastní jakéhokoliv honu? Nadávat a provokovat umí každý, stačí jeden schopnej provokatér s instrukcemi a máte za chvíli za ním „dav“, kterej bude lynčovat vybranou osobu až do bezvědomí. Davová psychóza funguje v každém režimu, dnes už se na živé řečníky moc nehraje, protože vyspělá technologie vám umožňuje daleko víc, ovlivnit daleko víc lidí. Takovej Goebbels by jako ideologickej plamennej řečník byl dnes bez práce, dnes vaše myšlení ovládají hlavně média. To je „zbraň“, panečku, můžete cokoliv ovlivnit, kohokoliv zničit, ovládat a nemusíte vystřelit ani jeden skutečnej náboj.

     2. „Co je to podle vás diencefalon?“
      Co s tím pořád máte? Já náhodou diencefalony chovám. Mají kolem výběhu čtyřmetrový plot a každý den dostávají živou ovci, případně pár slepic. To byste měli vidět, jak lítaj chlupy a pařáty všude kolem, nikdo si netroufne k nim vlízt.

  3. Nekrmte trolla

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!