Maršál Koněv vs. zmrdi z Prahy 6

Featured Image

Zkratkovitá interpretace dějin vede ultralevicová hovada k činům, za které se stydím víc než oni za svého prezidenta.

Stává se již zcela pravidelně, že památník maršála Koněva nějakej zhulenej idiot „umělecky vylepší“ za radostného hýkání neomarxistů demokraticky zvolených napříč Prahou. Mentální vykastrovanec toho času v roli primátora Prahy 6 se pak nechá slyšet, že jde o uměleckou performanci a když bude chtít, pošle památník do šrotu. Jako argument k dehonestaci tohoto vojevůdce používá chiméru, že šlo o velitele invazních vojsk v roce 1968. Tenhle ubožák kryjící nejspíše hovnaře (žádný jiný debil mě nenapadá) si není schopen přečíst ani základní údaje z Wikipedie, jinak by takovouhle blbost, mimo jiné nestydatě opakovanou naší veřejnoprávní televizí, nevyslovil.

Pro ty, kdo nemají čas číst wikipedii, to vezmu hodně stručně: Maršál Koněv se narodil v roce 1897(!!!). Od mládí neznal v podstatě nic jiného než vojenský život, a ve správnou dobu vsadil na správnou kobylku. Koněv přežil Stalinovy čistky před německou invazí, po několika prohraných bitvách v roce 1941 unikl popravě jen díky osobní statečnosti svého šéfa Žukova. Je podepsán pod vítězstvím u Kursku, osvobozením Ukrajiny, velel bojům na Dukle a jeho vojáci přijeli na Klárov ráno 9. května 1945 (proto jsme, milé děti, oslavovali konec války 9. května, než nám to anální speleologové změnili).

V roce 1968 bylo panu Koněvovi 71 let. Představa, že sedmdesátiletý nemocný stařec řídí jednu z nejsložitějších vojenských operací Ruska po roce 1945, je poněkud mimo mísu. Pokud si dobře vzpomínám, jestřábem té doby byl jakýsi Grečko, kterému v té době bylo nějakých šestačtyřicet a dle lehce zjistitelných dat to byl právě on, kdo inicioval v ruském politbyru okupaci Československa. Ostatně dodnes mám před očima fotografii rozstříleného Národního muzea, kde visel nápis „Umění El Grečka“ nebo tak nějak. Kritika neomarxistů a České televize se na tohoto architekta vojenské intervence nevztahuje zřejmě proto, že nemá v Čechách žádný pomník, a hlavně asi proto, že se jedná o Ukrajince, a na ty výše zmínění soudruzi nejspíš nedostali příkaz plivat.

Úplně zoufalou komedii pak radní Prahy 6 předvedli ve chvíli, kdy stydící se občané s pamětí přišli očistit „uměleckou performanci“ vlastními prostředky, když už kreténi v rolích radních Prahy 6 neměli dost sil zavolat tomu frajerovi, co tak hezky očistil Karlův Most. Možná by to taky udělal zadarmo. Šokující na té skutečnosti je, že při vandalismu těch kreténů nikdo nic neviděl a neslyšel, ale když přišli lidé s kýblem a hadrem, nebyla stejná banda líná poslat na ty slušné lidi policajty. Z toho mi logicky vyplývá, že radní Prahy 6 vědomě kryjí ty zmrdy, kteří sochu poničili, tedy máme co dočinění se schvalováním či krytím přestupkového jednání. Co na to Policie ČR?

Maršál Koněv byl dle dostupných zdrojů od roku 1963 penzionován. Prožil dvě války, unikl několika popravám a osvobodil tento stát, aby na jeho pomník mohli po sedmdesáti letech chcát zhulení hipsteři. Když mu chtěl v roce 1970 kolaborant Husák předat medaili, Koněv dělal, že nabídku přeslechl a na soudruhy normalizátory se vysral. Pouhé odmítnutí pozvánky bylo v té době výrazem osobní statečnosti, což současní zmrdi v rolích kádrováků nejsou schopni pochopit. Maršál Koněv si zaslouží úctu a idiotům, kteří se umělecky vyjadřují pomocí anarchistických praktik, bych doporučoval počíst si trošku v dějepise a ne jen hltat neomarxistické příručky.

Maršál Koněv je mrtev už skoro padesát let. Plivat na hrob či památník člověka, který se nemůže bránit, může jen člověk s chorým mozkem. Moc rád bych věděl, co by se dělo v médiích, kdyby někdo stejně umělecky defloroval například lavičku Václava Havla.

 


01.09.2019 Pako

12345 (578x hodnoceno, průměr: 1,88 z 5)
23 737x přečteno
Updatováno: 1.9.2019 — 22:10

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!