Malá úvaha o tom, kde žijeme (zcela neplánovaná část druhá)

Featured Image

Ačkoliv jsem to původně vůbec neměl v úmyslu, musím se přece jenom vrátit ke strádání otce Babiše s jeho čirou náhodou nemocnými dětmi. Bylo toho již řečeno dost, a z komentářů pod články na toto téma vyplývá, že čtenáři si všimnou a dojde jim leccos.

Není vám na příklad divné, že tento více než bohatý člověk (Babiš senior) svěří péči o svého „nemocného“ syna svému „řidiči“, jistě jen pouhou shodou okolností z jisté velké země na východě? Nikdo s vyšší odborností pro tuto činnost nebyl k dispozici, nebo snad na to Babiš senior neměl? Pouhou shodou okolností je jistě i fakt, že chorobopis vypracovala manželka dotyčného „řidiče“ , stejně tak jako to, že se jí následně dostalo tučných prebend. Viz zde.  O kandidatuře soudružky Protopopové ve volbách vůbec nemluvě.

Stejně prapodivné je i chování onoho ctihodného Národního ústavu duševního zdraví. Dne 13.listopadu se na Seznamu objevila dotyčná reportáž a rozhovor s Babišem mladším, kterého naše čacká policie nebyla schopna dva roky najít. Následující den, tedy 14.listopadu vypuklo pozdvižení na politické scéně i mimo ni. A již 15. listopadu se tento ctihodný ústav vytasil s dobrozdáním, že soudružka Protopopová profesně nepochybila. Sakra, jak na to ti ctihodní psychiatři za jediný den přišli, když vůbec neměli možnost s „pacientem“ mluvit? Patrně na základě toho, že na příslušných lejstrech byly předpisově vyplněny všechny kolonky a odstavce. Je-li v nich uvedena pravda, to je patrně příliš nezajímalo a ověřit si to vlastně ani nemohli.

Poslední třešničkou na dortu bylo pro mne prohlášení soudruha Protopopova , že „o Andyho se staral jako o bratra“. Viz zde. Být kýmkoliv z oné velké země na východě, tak se zdržím jakýchkoliv zmínek o bratrské péči, nebo pomoci. Spousta Čechů je na jakékoliv takto formulované a rusky patetické fráze alergická. Žije stále ještě příliš mnoho pamětníků, kteří si dobře pamatují, co taková „bratrská pomoc“ se strany velké země na východě a jejích občanů znamená.

Osobně se domnívám, že v případě „pomoci“ Babišovi mladšímu se v malém opakuje ona „pomoc“ , které se nám dostalo v srpnu 1968 ve velkém.

Řečnická otázka na závěr. Spoluobčané, co všechno si ještě necháme líbit?


22.11.2018 Váš Katoda

12345 (186x hodnoceno, průměr: 2,61 z 5)
15 914x přečteno
Updatováno: 22.11.2018 — 22:48

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!