Malá úvaha o tom, kde žijeme, část třetí

Featured Image

Po vložení intermezza dvou naprosto neplánovaných příspěvků můžete tuto část úvahy považovat za druhou, třetí nebo dokonce čtvrtou dle vlastní libosti.

Ono to není jenom kouření u piva, do čeho tento stát na povel Evropské unie strká nos. Ani bolševik si nedovolil nařizovat mi, jaké rostliny smím a nesmím mít v akváriu. Nevěříte? Tak si přečtěte „Seznam invazních druhů s významným dopadem na EU“. Zpracováno Ministerstvem životního prostředí na základě čeho? To se dozvíte z podtitulku: „Přehled s doplněnými názvy v českém jazyce zpracovaný na základě Nařízení Komise (EU) 2016/1141“ . Zakázán je i transport v seznamu uvedených druhů přes naše území.

Takže, ne aby vás napadlo osadit své akvárium Kabombou karolínskou (Cabomba caroliniana) nebo Stolístkem vodním (Myriophyllum aquaticum). Pokud jste snad dětem pro radost pořídili vodní želvičku (Želva nádherná – Trachemys scripta), tak z ní radši rychle uvařte želví polívku. Po zřízení nějaké formy veterinárního gestapa by vám to mohlo přijít draho. Čekalo by vás nejspíš utopení ve vašem vlastním akváriu.

Je na tom několik zjevných paradoxů. Nedávno jsem na debilizátoru shlédl (tuším v rámci pořadu „Nedej se“) oslavný vstup o jakési přísně chráněné lokalitě v lednicko-valtickém areálu, vyznačující se jako jediná v republice prosperující populací právě želvy nádherné. Takže prosím vážení páni ochránci přírody, na základě Nařízení EU želvy pobít, mokřinu vysušit!

Je stejně zarážející, že na dotyčném seznamu se na příklad nevyskytují ani Tolstolobik bílý, ani Amur bílý. Dle Wikipedie: „Tolstolobik bílý (Hypophthalmichthys molitrix) je sladkovodní ryba z čeledi kaprovitých, která je v Česku nepůvodním druhem kaprovitých ryb“. O Amuru bílém se tamtéž uvádí totéž. Tyhle nepůvodní ryby v přírodě nevadí? Ne, nevadí! Tyhle jsou rozšiřovány čistě pro zisk, a chuj s tím, že sem vůbec nepatří. Vymyslet se musí něco, co by buzerovalo výhradně nevolníka!

Proč ale ta nedůslednost? Nepůvodní jsou na příklad brambory, kukuřice, fazole a rajská jablíčka. Pryč s nimi!

Na těchto stránkách byl kdysi publikován článek „Zítra ráno vstanu a něco zakážu“. Podepíšu každou řádku. Nevolník si přece musí zvyknout na to, že zakázat, nebo nařídit mu může kdokoliv, cokoliv a kdykoliv.

Úplně stejný přístup se pak aplikuje i v případě „velké“ politiky.

Rozčilila se převelice führerin Merkel nad vraždou saúdského opozičního novináře v Turecku. Potud nelze nic namítat. Novináři, ať už vůči vládě loyální, nebo naopak opoziční by asi vražděni být neměli. Nesvědčí to o ničem jiném než o politické a všeobecné kultuře v muslimských zemích panující.

Nicméně se nezdá , že by führerin Merkelovou tolik popuzovala znásilnění a vraždy páchané na německých (tedy jejích) občanech přivandrovalci ze zemí právě tohoto„kulturního“ okruhu. To přece nestojí za řeč! Těch pár nevolníků!

O celé situaci se z České televize a z podobných zglachšaltovaných „sdělovacích“ prostředků nedovíte ani jednu desetinu toho, co se ve vítačských státech děje. Kdo nevěří, ať si přečte tohle.

Redakce si dala tu práci, že shromáždila informace o malérech v Německu od ledna do června 2017. Když to shrnu, tak co den, to prů…(cenzurováno). Zadejte si do vyhledavače klíčová slova „znásilnění“ – „vraždy“ – „imigranti“ a uvidíte sami. Po čtrnáctém titulku jsem přestal počítat.

Naše slavné „sdělovací“ prostředky vztekle hýkaly rozhořčením, když kdosi od AfD označil nacistickou éru za skvrnu, či skvrnku na německých dějinách. Bylo jim to málo. Když ovšem mutti Merkel prohlásila, že východoevropské státy neměly ani politické, ani morální oprávnění vypoklonkovat své německé menšiny tam, kam samy chtěly, tedy „domů do Říše“, přešly to tytéž sdělovací prostředky mlčením. To paní Merkelová nikdy neviděla dokumentární záběry sudetských Němek a Němců s knírkem a la Adolf, hystericky jásajících v ústrety Wehrmachtu? O předchozím řádění Henleinových ordnerů v českém pohraničí, o tom zjevně neslyšela nikdy. Sudetští Němci byli přece občané Československé republiky a tudíž se dopouštěli velezrady. Takže pouhý odsun do faterlandu, byl trestem velmi mírným.

Kdo nevěří, nechť si nalezne kapitolu „S kudlou v břiše“ na straně 146 krásné foto-publikace „Zmizelá Šumava“ pánů Kintzla a Fišera. Pokud ji snad nevlastníte, stojí za přečtení tohle, nebo taky tohle.

Celá dlouhá léta jsem považoval tohle vyhnání Němců za naprostý nesmysl. Užívám zásadně výrazu „vyhnání“. Nebojme se toho slova. Měli jsme plné právo vyhnat ty, kteří se stali občany Velkoněmecké říše a tento stát zradili, i kdyby před válkou nic jiného neudělali. Vždycky jsem přemýšlel o tom, jak by mi asi bylo, kdyby mne někdo vyháněl z místa, kde celý život žiju jen proto, že to býval komunistický stát. Přitom by ho vůbec nezajímalo, že jsem ten systém nenáviděl jako pazdero v pr…li, a o tom, že bych někdy byl členem toho spolku, o tom nemohla být nikdy řeč. Padal na mne smutek při pohledu na nepatrné zbytky opuštěných německých vesnic. Od Babin v Českém středohoří, po Zlatou Studnu na Šumavě. Tam po řadě vesnic zbyla jenom jména, podobně jako v Doupovských horách. V tomhle ovšem byli Němci nevinně. To nás samé následně nenapadlo nic chytřejšího, než z nich nadělat dělostřelecké cíle. Dodnes zde najdete cedule hlásající zákaz vstupu. Důvod? Nebezpečí nevybuchlé munice. To ovšem byla naše vlastní blbost, nikoliv vina sudeťáků.

Nicméně vždycky je tu nějaké to „ale“.

V průběhu posledních let jsem byl nucen změnit názor. Představte si, že by nám tu všichni ti sudeťáci zůstali. Ještě Liběchov u Mělníka patřil do Sudet a byla by to německá vesnice. Třicet čtyři kilometry vzdušnou čarou z centra Prahy! Všichni tihle Němci by byli občany České republiky pouze formálně. Ne, nemyslím si, že by v pohraničí mohli opět řádit nějací ordneři, ale kdo by mi mohl zaručit, že by se nenašel nějaký novodobý „demokratický“ Henlein, který by si jezdil pro instrukce do Berlína a cestami „demokratickými“ by pod hlavičkou SDDP (Sudetoněmecká demokratická strana) netlačil tento stát tam, kde si ho Berlín přeje mít? Třeba k masovému příjmu připrchlíků?

Navíc, po posledních událostech v Německu (přepadení a téměř umlácení činovníka AfD) se ukazuje, kdo je důstojným nástupem národně socialistických bojůvek SA. V podstatě je to logické. Winston Churchill prý po válce prohlásil, že budoucí nacisté se budou vydávat za antifašisty a už je to tady. Zaplať Bůh, že jsou pryč.

Ačkoliv jsem jím nikdy nebyl, začínám se měnit v nacionalistu. Uvědomuje si někdo, že to slavné Německo v průběhu jednoho jediného století mezi léty 1914 a 2014 vyvolalo už třetí celoevropskou krizi, z nichž dvě se staly krizemi celosvětovými? Ta třetí zatím ne! Zatím! Zaplať pánbůh, že generace mých rodičů byla natolik prozíravá, že Němce z téhle země poslala tam, kam sami chtěli. Tedy „Heim ins Reich“, nicht war? Že ten jejich „reich“ vypadal už poněkud jinak než před válkou, kterou sám vyvolal, to už byl jejich problém, nikoliv náš.

Co kdybychom si po předchozích omluvách za vyhnání sudetských Němců ještě nasypali popel na hlavu, a omluvili se za popravu sudeťáka K.H.Franka, stejně jako Poláci za Hanse Franka? Postupem času možná skončíme i u toho, co svého času parodoval Miloslav Šimek. V průběhu představení se obrátil k publiku a pravil: „Je-li mezi vámi nějaký sudetský Němec, chtěl bych se mu omluvit za druhou světovou válku. Nezlobte se na nás, my už to víckrát neuděláme!“

Nechal se ovšem slyšet soudruh Aleš Chmelař; (narozen 11. září 1987 Brno; od června 2017 státní tajemník pro evropské záležitosti, člen ČSSD) že Německo by v evropské politice mělo hrát významnější roli (sic!). Ta současná role se soudruhu Chmelařovi zřejmě zdá stále ještě nedostatečná. A co takhle rovnou se prohlásit protektorátem velkoněmecké říše svazačky Merkelové soudruhu Chmelaři? Vás jistě čeká v Bruselu velká kariéra!

Naprosto odmítám dělat klencáky jak směrem k Bruselu, tak směrem k Berlínu!

Jestli mutti Merkel usiluje svou vnitrostátní politikou o renesanci vypjatého nacionalismu, nebo přímo nacismu, tak to dělá výborně. A tím nacismem nemíním ty německé občánky, kteří jsou za nacisty označováni dnes jen proto, že se jim ani za mák nelíbí, že před vánocemi se v jejich městech musí stavět barikády a ženská aby se už bála vytáhnout paty na ulici. Myslím tím takové spolky jako jsou „Říšští občané“, bojůvky Antifa a další.

Jestli mutti Merkel chce svou zahraniční politikou vyvolávat duchy a strašidla minulosti, dělá to rovněž výborně. Viz moje vlastní změna názoru na poválečné vyhnání sudetských Němců.

Jak se vám líbily oslavy sta let od vzniku Československa? Je zajímavé, že čím méně svrchovanosti a suverenity, o to více bombastu a nabubřelosti. Návštěva vrcholných představitelů Německa a „sladké“ Francie při této příležitosti ovšem silně zavání arogancí. Zejména když francouzský prezident řečňuje na Slovensku v tom smyslu, že chcete-li dotace, koukejte projevit solidaritu. Nebylo zcela jasné, zda tím mínil solidaritu s těmi „bědnými uprchlíky“, nebo solidaritu se „sladkou“ Francií samou, která se spíše rychle, než pomalu mění v islámský stát.

Silně to připomíná prachsprosté vydírání. Za nejdůležitější ale považuji následující. Kde byla solidarita „sladké“ Francie, když nás v Mnichově prodávala Německu? Tomu Německu, které bylo následně se „sladkou“ Francií hotové za zhruba stejnou dobu, jakou potřebovalo k porážce Polska. A to Poláci bojovali proti socialistům na západě a proti komunistům na východě. Pane Macrone, my totiž máme své dosti špatné historické zkušenosti s tím, k čemu jsou dobré spojenecké smlouvy se „sladkou“ Francií. Jsou na …, no čtenář si jistě domyslí sám k čemu jsou.

Obdobně jako v roce 1938 se sešli představitelé Francie, Italie a Německa (tuším, že dokonce opět ve městě Mnichově), a s čestnou výjimkou Velké Britanie se dohodli, kolik „bědných uprchlíků“ k nám bude z Itálie předisponováno, ergo kolik jich budeme živit a hlídat, aby někoho nepobodali, neznásilnili a nepodřezali. Nepřipomíná vám to nic? Co bude následovat? Rozhodnutí, že Česká republika a Slovensko postoupí východní Moravu a západní část Slovenska pro zřízení Středoevropského islámského kalífátu, čímž vznikne nárazníkové pásmo mezi touto a Německem? Současně bude České republice pod sankcí uložena povinnost zajistit neprůchodnost hranice schengenského prostoru, za což bylo a je Maďarsku spíláno velmi nevybíravým způsobem.

V této zemi žije značné množství (netroufám si typovat kolik) občanů zbědované Ukrajiny, zbědovaného komunistického Vietnamu, Číňanů a uprchlíků z bývalé Jugoslávie. Už dříve poskytovalo tehdejší Československo azyl Řekům prchajícím z Řecka před vládou vojenské chunty. Stál by za výpočet poměr mezi počtem obyvatel a počtem imigrantů u nás a ve Francii. Obdobně by stálo za výpočet HDP na hlavu u nás a ve Francii. Snažila se snad někdy Česká republika předisponovat tyto lidi do Francie nebo Německa? Tihle všichni se nepočítají? Ne, nepočítají! Jsou příliš bílí! Počítají se pouze Francií a Německem tolik milovaní, Islám vyznávající černoušci. Ti ostatní nestojí za zmínku, ostatně jako i my sami.

My jsme dobří leda k tomu, abychom jednou sloužili jako velkokapacitní smetiště, podruhé jako odbytiště podřadných potravin a k tomu, aby nám bylo mentorováno a poručníkováno. Pamatujete? Vítejte ve společenství!

Ne pane bonsai-Makarone, ne paní Merkelová, od vás se v žádném případě o solidaritě poučovat nenechám.

S pozdravem levičácký intelektuál do domu, hůl do ruky

Váš Katoda

13.01.2019

P.S. Jak já bych si jen přál mít jednou vrcholného politika nebo politiky, kteří by považovali zájem tohoto státu a národa za svou vrcholnou prioritu a chovali se tak, nebo kteří by nahlas říkali to, co zazní od času 3:45 tohoto videa. Jestli to shlédnete celé, všimněte si, za koho mluví z Brusele ta německá soudružka, bezostyšně tvrdící, že v Německu nikdy nebylo tak bezpečno jako dnes. Všechno ostatní je prý lež. Když si Němci tohle dají líbit, tak nezbývá než konstatovat, že ani zdaleka nejsme takové ovčí stádo jako oni..

12345 (194x hodnoceno, průměr: 1,62 z 5)
10 751x přečteno
Updatováno: 15.1.2019 — 23:36
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!