Letící šíp - zpět na článek

komentářů 22

 1. Mladí komsomolci se dali na modlení?

 2. Ideologie je jen vnejsi pozlatko pro zblbnuti davu, at uz to jsou krestani nebo muslimi nebo komunisti anebo saman v dobe kamenne.
  Ideologie neni podstatna, podstatne je, jak se dana spolecnost umi prosadit navenek vojensky a ekonomicky (oboji podmineno technologiemi) a udrzet sama sebe pohromade (coz opet souvisi s vojenskymi, ekonomickymi a sociologickymi mechanismy, ovsem aplikovanymi dovnitr).

  Doporucuju prostudovat dejiny starovekeho Rima, Machiavelliho, nacistickou propagandu, Marshalluv plan, studenou valku a koncept preventivnich valek a barevnych revoluci USA, coz jsou vsecko zakladni kameny dnesni demokratury, ve ktere zijeme.

  Jestli jsou komunisti lepsi nebo horsi ideologie nez krestani, ekologisti, muslimove, samozvani ekonomicti experti atd. atd. atd. – v tomto pripade bych se radeji zdrzel hlasovani.

  Aneb poznate je po ovoci.

 3. Prý se budou přijímat muslimově do policie ČR:
  https://cs-cz.facebook.com/narodnidomobrana/posts/1212294368879902:0

  Nevím nakolik je tato zpráva pravdivá, ale nejspíš je, protože v západních státech to tak už dávno je. Tak by mě opravdu zajímalo, jak chcete s těma směšnýma pistolkama bojovat proti hrdlořezům, kteří budou chránění zákony přímo v silových složkách státu. I v okolních státech jsou mraky muslimů v policii a armádě, kde proto museli zavést i halal stravování. V německu nedávno povolili rovnou příjem migráčků ISISáčkůdo policie i armády.

  Připravuje se zákon o zbraních který zavede kategorii zbrojního průkazu „pro účely obrany státu“ a tím pádem to ostatním žadatelům, co chtějí bránit sebe a rodinu řádně zkomplikuje nebo rovnou znemožní. A tak se zbraně budou oficiálně přidělovat připrchlíkům z ISIS, kteří teda budou „bránit stát“ před vlastními občany. Teď už se jen čeká na přesun ukrajinských zbraní do rukou těchto muslimských „obránců státu“. Vyzbrojit statisíce hrdlořezů v evropě by byl velký problém jak logistický tak finanční, takže to vyřešili zbraněmi z Ukrajiny, kudy možná budou proudit i z braně ze Sýrie a Iráku přes bezvízové hranice s EU.

  Ještě pořád někdo naivně věří, že proud migrantů z ISIS do evropy je naprostá náhoda a rozhodně ho neorganizují tajné služby a ministerstva vnitra většiny západních států za účelem zřízení celoevropského koncentráku pro původní obyvatele, kde budou dělat bachaře a katy muslimští hrdlořezové z ISIS, kteří už v tom už mají praxi?

  1. myslim, ze smesne pistolky uz vyhraly nejednu revoluci a takova 9ka luger sprovodila ze sveta vice lidi, nez kapavka a syfilis dohromady (mozna :)
   vseho do casu, neboj. Ze by mela EU silu implementovat neco noveho se fakt nebojim. Ti maji problem vubec udrzet se u moci a Makaron, Makrela a spol. je jejich labuti pisen. Jeste pred rokem byly vsecky srackomety plne ekonomickeho ozdraveni. Od te doby se do ekonomiky nalilo astronomicke mnozstvi dluhu a vyplavaly na povrch tisice silenych financnich podvodu a uz se o tom ozdraveni a deflaci jaksi moc nepise, spise o inflaci a recesi a krachu bank.

   Ja se jich nebojim. Jedine, co dovedou, je dojebat to tu jako na Ukrajine a svest to na ruske hackery. Myslim , ze na ukrajinsky scenar jsem lepe technicky, fyzicky a mentalne pripraven, nez 99.9999% obyvatel CR.

   Takze, do pohody. A kdyz to nahodou nepadne ala Ukrajina, no tak tim lepe.

 4. ještě mi vysvětlete když amerika infikovala AIDS černochy v africe, protože je chtěla vyhladit a celé se to zvrtlo, proč nevymyslí něco jiného jak je zlikvidovat a místo toho nám je lifrují do evropy?

  1. ty naboženský kaci absolutně nechápu a nevím jestli jako ten borec co složil tady nějakou satanskou říkanku směřoval šíp rpoti muslímum nebo proti británii, nebo jak je to vůbec myšleno?

  2. Jednoduše: Došly vakcíny proti HIV, ale ve skladištích se našlo několik tisíc nafukovacích člunů…

  3. Mno všichni víme že američani jsou svině. Zkusím trochu poodhalit, jak velké. První případ nemoci AIDS byl zdokumentován v roce 1981. Duležitá je informace o tom, že latentní stádium od nákazy trvá v průměru 10 let. Jsme v roce 1971 a máme umělý virus HIV. Něco tak komplexního nevytvoříte za týden a neschopní američani by to nevymysleli za míň jak 5 let. Jsme v roce 1966. Jenže o období let 1966-1971 se bezpečně ví, že američani nedisponovali výpočetní technikou nutnou pro navigaci k Měsíci. A proto tam nebyli.
   Takové svině to jsou – nemají výpočetní techniku pro navigaci, ale mají výpočetní techniku na vymodelování komplexní formy života, byť v podobě viru. Navíc je veřejně známo, že amíci nikdy nic nevymysleli. Jaké asi tak ty svině mají možnosti teď, o 50 let později, s moderní výpočetní tehcnikou? Kterou teda nevymysleli. A co je nejhorší, tak že ještě vytvořili HIV virus v mutaci pro nebohé šimpanze. U nich naštěstí není smrtelný, ale byla to podlá akce zamaskovat umělé vytvoření viru v 60. letech. Ikdyž na to neměli techniku a nikdy nic nevymysleli.

   1. „… všichni víme že američani jsou svině.. “

    Mne z toho prosím vynechte. Děkuji.

 5. zrg1:
  Docela naivní představy že se dá na ukrajinský scénář připravit. Na situaci, kdy vás ostřeluje vaše vlastní armáda poté, co se vlády ujali cizí agenti, kteří mají k dispozici všechny prostředky státu od policie, soudnictví až po armádu a navíc finančně biliónový rozpočet celé země. S pistolkama se chcete bránit těžkým minometům a raketům?
  Navíc vás odříznou od elektřiny, plynu, vody, potravin a klidně vám skonfiskují i bankovní účet, tak jak se to stalo na ukrajině. A takhle to může trvat hodně let. Jak se na toto chcete připravit?

  Navíc pro nás není plánovaný samostatný ukrajinský scénář, jako spíš scénář syrský spolu s ukrajinským a doplňený bruselskou totalitou. Islámští řezníci budou zcela beztrestní, a když se jim postavíte, tak stát ovládaný z bruselu pomocí kolaborantů proti vám využije veškeré prostředky co má.
  Na schovávání nebo partyzánský boj v této poměrně přelidněné zemi můžete zapomenout, zvlášť když se to všude tradičně hemží udavači. To bylo možné kdysi v liduprázdných slovenských horách, když ještě neexistovaly noktovizory, drony a podobně.

  Plánovat si nereálné scénáře jako vystřižené z dětských her na indiány a kovboje nebo na partizány, to je cesta do pekel. Jak říkám, pro většinu je zbraň jen způsob jak si něco nalhávat a mít falešný pocit bezpečí, sucha a jistoty jak s pamperskami.
  Netvrdím, že až se situace vyhrotí a dojde na použití zbraní, že není vůbec žádná šance na vítězství. Ale když vidím tu přesilu ISIS hrdlořezů podporovanou evropskými státy, jejich policií a rozvědkami, tak v takovém případě je šance vyhrát tak 10%, a to je ještě hodně optimistické číslo, navíc to předpokládá, že zbraně nebudou zkonfiskovány.

  1. USA nedokázala s 300 000 armádou uhlídat ani pár km silnice mezi letištěm a zelenou zonou. Dnes je potřeba 3% všech silových složek aby mohla Merkelová vůbec vylézt na ulici mezi svoje voliče a ty tvrdíš že na partyzánskej boj se může zapomenout? Dnes kdy stačí hodit Molotova na trafo nebo střelit prakem do izolátoru a generální štáb svítí petrolejkama?

   1. Revolucionář bude úspěšný, pokud na štábu mají na štábu jedinou elektrickou přípojku, umístění trafa je revolucionáři známo a zároveň na štábu nedisponují záložním agregátem, jak tomu bylo v pohraničním opevnění za 1. republiky. Ještě teda musí počítat s tím, že mají na štábu vybité mobilní telefony nebo že není přítomna pevná linka. Ta totiž telefon zároveň napájí.

   2. Linek 22/0,4kV by bylo třeba vyřadit víc. Určitě pak ty, které napájejí nejbližší BTSky a pak alespoň tu, která krmí místní telefonní uzel /pevný/. O akumulátory se dneska zdaleka nikdo nestará tolik, jako na dřívějších P51 apod. a o funkčnosti a bleskové připravenosti motorgenerátorů bych si též nedělal velké iluze.
    „Však to těžko někdy bude potřeba, co tam budem jezdit to kontrolovat…“A palivo za ušetřenou cestu na BTSku či uzel se taky hodí.

    1. V BTSkách jsou často 2V/1000Ah články, které vydrží půl věčnosti, a servisní firmy to kontrolují a mění pravidelně.

     1. Není celkem dúležitý co tam je, hlavní je že těch míst je spousta a průměrnej pičus jich zvládne roztřílet nebo zapálit pět do hodiny. Stovka pičusu, měsíční kampaň a operátor dronu se s udavačem na náměstí pere o konzervy z humanitární pomoci.Válka vypadá pořád stejně.

   3. Dokud to neni 100%, tak je neco spatne.

  2. Když tohle čtu, tak si vždy vzpomenu na film Potomci lidí (https://www.csfd.cz/film/42954-potomci-lidi/prehled/). Problém je, že Cuarón to bral spíše jako scifi, ale ono to asi bude víc dokumentární než fikce.
   Snad na takhle temný scénář nedojde.

  3. Ad Jak říkám, pro většinu je zbraň jen způsob jak si něco nalhávat a mít falešný pocit bezpečí, sucha a jistoty jak s pamperskami.

   Kdyz to vezmes hodne obecne, tak vsecko je k nicemu, veci, prachy, lidi, vztahy…, takze to nic neni proti nicemu, ze zbrane take nejsou nejakym ztelesnenim duvodu existence Vsehomira.

   Kdyz to vezmu proprocionalne, jestli bych se obesel dejme tomu bez zenske, nebo bez krochny, tak pri vsi ucte, zvitezi krochna. Muzes jich mit vic, nehadaji se, nezarli, nedelaji ti debilni sceny, nevymlouvaj se, ze je boli hlava, kdyz si trosku dobre vyberes, tak je s tim sranda, i po deseti nebo padesati letech jsou porad k svetu, dokonce nekdy i rostou v cene, jsou loajalni, nauci te zodpovednosti, dostanes se s nima mezi fajn lidi, krom toho strileni i prebijeni je bezva relax a zabava na cely zivot.

   Tak nejak mi to vychazi, ze to je porad jeste jedna z tech lepsich moznosti, cemu se venovat a za co utracet prachy.
   Kdyz si vezmu, ze lidi ve volnem case stavi eifelovky ze zapalek anebo utraceji realne prachy za virtualni predmety v onlinovkach….

   1. Tedy pokud v dilematu bez ceho se obejit zvitezi krochna, vysledkem je odsbrojenec s onou zenskou na krku. Ale rozumim.

    (Ostatne nejste-li prizdisrac a mate i neco s laufem patricne raze, primarni funkci zminene zenske to zastane. Opacne to jde hur – byt dnesni typicka ofeminisovana zena ma prubojnost, ranivost i kadenci vysokou, obtizne se s ni cili.)

 6. Je vidět, že okurka se blíží.
  Lepší článek nějaký než žádný, ale přesto bych autorovi těhle slátanin doporučil pobyt ve stínu.
  Jaksi stále zapomínáte, že terorismus namají na svědomí žádní -isté, ale -ády…

 7. zrg1:
  Veškerá moc rozhodně nevychází z hlavně pušky, jak tvrdil jeden gruzínský lupič který utekl z jezuitského semináře aby se později stal generalissimem v nejrozlehlejší zemi na světě.
  Veškerá moc vychází z měšců se zlatem. Ti tajtrlíci s pistolkami jsou jen komparz méně významný než pěšák na šachovnici. Taky se tito mamlasové opájeli mocí když s pistolí v ruce znásilňovali ženy a zabíjeli děti. Teď jim v Mosulu na hlavu prší bílý fosfor a tuny bomb. Jako když koštětem vymetáte smetí. Pozdě zjistili že jsou jen užiteční idioti na jedno použití které nikdo nebude postrádat, dokonce se jich potřebuje zbavit v rámci zametání důkazů.

  Bez pytlů petrodolarů od „saudských spojenců usa v boji proti terorizmu“ by si ISIS ani neškrtl. Naopak, když ty dolary máte, tak není problém sehnat libovolné množství všeho schopných psychopatů kteří pro vás udělají libovolné svinstvo když jim dáte flintičku a hrst peněz.

  Stejně jako by si Lenin ani neškrtnul se svou židobolševickou revolucí, kdyby do Ruska nepřijel v tom zapečetěném vagóně zaskládaném až po strop zlatými cihlami od amerických bankéřů.

  Hitler to samé. Proto se hovoří o jeho „ekonomickém zázraku“ kdy udělal za pár let z vykradené, inflací zničené a reparacemi ožebračené a demilitarizované Výmarské republiky vojenskou a hospodářskou supervelmoc. Protože to normálními ekonomickými prostředky prostě není možné. A tak když nesmíme mluvit o vagónech zlata a dolarů opět od amerických bankéřů, tak musíme blábolit o ekonomickém zázraku.

  Zbraň je prostě fetiš, na který se nevyplatí spoléhat (ikdyž se občas může hodit, to nepopírám). Ale spoléhat se na pistolku že mi zachrání prdel v dnešním globalizovaném prošmírovaném světě, to je naivní. To už je praktičtějším koníčkem sběratelství zlatých mincí :-)

  1. Trojuhelník moci je ze zlata, měče a víry(lidí) jedno ti chybí a jseš s vládnutím v piči. Např proč by někdo bojoval za tvoje zlato když tě může kvůli němu jednoduše zabít a bojovat za svojí víru.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017