Ku*va ty ku*do, Policie Plzeň - zpět na článek

komentářů 177

Přidat komentář
 1. já plně podporuji jednání policie, protože na sprostý lid je nutná přísnost,jednání od ministra po pochůzkáře je naprosto v pořádku, a dle zákona, porušení zákona tím problikavačem je naprosto jasné , navrhuji co nejpřísnější trest pro oného piráta, elitní policisty chválím , a doufám, že budou alespoň pochválení s mimořádnou odměnou, nenávistné příspěvky defense je potřeba brát jako podkopování demokracie a svobody, a jako takové smést z povrchu zemského, autora ihned začít vyšetřovat pro podvracení demokratického zřízení, a odsoudit , popřípadě s jeho přitakavači internovat a oddělit od poctivých pracujících a poctivých pobíračů, my . lid demokratické republiky si nepřejeme tyto podvratné živly mezi náma, zákeřným utokem proti statečným obráncům demokracie potvrzují to, že mezi náma jsou stále nepřátelé demokraci, proto pánové buďme bdělí a ve střehu,napněme všechny síly k potlačení oněch rozvracečů, ukolem dne demokratického uspořádání je sledování oněch živlů, nebojte proti nim zakročit oznámením jejich podvratné činnosti, demokracii si vzít nenecháme,

  1. Nas capo di tutti capi bude tim … premyjerem a pak jim teprf ukazem medyjym zasranejm.

   1. Nebude nic ukazovat, jen skoupi ten zbytek, co jeste nema.

    1. Skoupí? Slušně by se dalo mluvit možná o nepřátelském převzetí, nebo jak te termín zní.

     1. Pokud vim, tak Chemapol koupil, i kdyz za nej nezaplatil. V soucasnem fasistickem prostredi se to za zcela legalni koupi povazuje.

   2. Tady máte dalšího do party, to si počtete, to je vaše kafe, hlavně u týhle věty bude většina tady onanovat – „A třeba, když problikne ten drátek, co v prázdnotě vaší hlavy drží uši při sobě, budete i něčemu prospěšní,“ :oD http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Petr-Junek-Z-cloveka-policajta-udelas-z-policajta-cloveka-uz-ne-507649

  2. Duce by zajasal. Bohuzel zemrel nepochopen.

 2. Policii je třeba zrušit bez náhrady. Oni si to občané b=´vyřeší sami mezi sebou a vítězem bude ta parta, která má nejlepší hromové hole. Na silnici zase vyhrají offroady a hlavně náklaďáky.

  Osobní zkušenosti s hovadskými policajty jsme měl někdy kolem roku 1980. Nejčastěji v Čechách (okolí Prahy) a na Slovensku.
  Od té doby asi nezlobím nebo narážím jen na normální, slušné policajty. Být slušným policajtem v Ostravě ovšem znamená nechat si sprostě nadávat a dát si od kohokoliv přes pysk. Přestupci nejsou slušní – ani k ostatní populaci, ani k uniformovaným. No a na hrubý pytel…

  Ano, jistě jsou za dodržování pravidel placení. Ale: Šel by někdo z vás tohle dělat za peníze, které dostávají?
  Já ne.

  1. Prestupci? Tohle jsem zatim slysel rikat jenom policajty a jejich fanklub :)) Cimpak racite byt Vy?

   1. Mistr zvuku. Zdá se Vám to hodně „propolicajtské“?
    Jinak: Občas narazíte na slova, jejichž význam Vám možná nebude zcela jasný. Třeba „delikvent“. Ale to se dá dohnat četbou. [;>))

    1. Mistr zvuku? Další darmožrout. Takový tu nepotřebujeme.

  2. Polycajt nebo monocajt, za to, jak ma v hlave nasrano, bere az dost. Plat vcetne vysluh se u muze stredniho veku vysplha na cifru, o ktere si muze tvrde pracujici clovek s ukoncenym opravdovym strednim vzdelanim jen nechat zdat.

   A to zadny bezny clovek nema moznost vyuzivat prava, kdy i pri ceste domu ze sichty staci zahulakat „Policie“ a je chranen zakonem, i kdyz nema ani mundur, ani odznak, muze bejt klidne uplne nahej.

   Tak at jdou do prdele, urednici ozbrojeni.

  3. „Ozbrojená spoločnosť je zdvorilá spoločnosť.“ Také ste už počuli?
   Alebo, že na divokom západe bola najnižšia úroveň kriminality, akú kedy v amerike mali?
   Trochu si počítajte aj nejaké staršie články na tomto blogu a netrollujte tu nezmyslami, ktoré sa tu riešili 10 rokov dozadu. Už sme sa predsa len trochu posunuli dalej.

   1. Tak. Kdyby ten prepadeny ridic byl ozbrojen, byl by celkovy prubeh te akce bez sprostych slov.

    1. Nebo o jednoho sprostáka méně. Což by mělo výchovný efekt i na ostatní policajty co chtějí s bouchačkama vyhrocovat a provokovat.

     1. V tomto jsem skeptik. Znam dva kluky od zasahovky a vychova na ne urcite nefunguje. Pomerne jednoduche a primocare mysleni nelze komplikovat vychovou.

      Na jednu stranu… ja to chapu. Dozorci v nacistickych lagrech taky byly peclive vybirani soudruzi, nejlepe se sadistickymi sklony. Pro kazdou praci je nam zapotrebi odborniku.

      1. Přesně!
       Množství lidí talentovaných ke konkrétní činnosti je v společnosti omezeno.
       Proto titíž lidí mohou být pozounisty, policaty, či poľovníky napříč střídajícími se režimy.

  4. Také poslední roky narážím jen na slušné a normální policajty. Což neznamená, že tam debilové nejsou… Ale hodně pomáhá chovat se k nim slušně, zkuste to. Nebo si rovnou zkuste dělat policistu a pak jednejte slušně s takovými pány jako je Majk a jeho studenti…
   Tedy výtku mám snad jen k tomu, že na ty slušné policajty vůbec narážím, rád bych se dočkal stavu, kdy si mě vůbec nebudou všímat, když nic nedělám (ano, mluvím o silničních kontrolách).

   Co se platu týče… to mi přijde legrační takto argumentovat. Asi zde někdo nemá představu, za jaké platy (a bez výsluh) dřou lidi v jiných oborech…

   Taky myslím, že policii by pomohlo, kdyby zrušila ty nesmyslné fyzické testy. To se pak nejde divit, že uspějí převážně agresivní hovada. Nechápu, nač policista potřebuje fyzičku, když má pendrek a bouchačku…

   https://pics.me.me/dont-laugh-they-ld-rather-shoot-you-and-fill-out-9730359.png

   1. No asi tak, že mě někde vobtěžujou s píčovskejma silničníkontroláááá-ma mi nepřijde za nehet slušný, vám jo?

    1. Ano, přijde, dokonce mi za neslušný přijde i zkoumat, zda mi někde z auta něco třeba neteče, zda jsem přivázaný, zda svítím (ve dne, v noci to je jiná věc, to ať klidně zastavují a chrání). Jenže s odbojem je třeba jít vejš a ne se nesmyslně dohadovat s pěšákem.

   2. a) nemám problém chovat se slušně, ale odmítám chovat se servilně
    b) už parkrát jsem byl svědkem toho, kdy policista zjevně zcela vědomě porušoval zákon – a nic. Stížnosti zameteny pod koberec, žádný problém
    c) jestliže je policista „úřední osoba“, a tvrdí se že má větší pravomoci ale je to vykoupené „tvrdšími tresty za porušení zákona“, pak bych po porušení zákona ten trest jaksi očekával. Jenže ono si jaksi není kde stěžovat, protože GIBS jen zametá, a vnitřní odbor kontroly totéž
    d) odmítám s policií jakkoli „komunikovat“. On má dohlížet na dodržování zákona, ergo jeho povinností je zákon ovládat. Moje povinnost je spíše teoretická, a dle slov ministra spravedlnosti si „mám zaplatit právníka, protože zákony nejsou pro laickou veřejnost“. Je tedy logické, že v jakémkoli sporu tahám za kratší sirku – kdybych chtěl po policistovi aby naprogramoval nějaké zadání, nebo že bychom si dali maratonek, pošle mě do prdele. Nevidím tedy důvod, proč bych se měl jakkoli vyjadřovat, když jím tím vlastně jen dávám možnosti jak se mnou snáze vyjebat.
    e) fyzické testy jak k PČR tak k MP jsme ze srandy zkoušeli, a nějak nerozumím té „obtížnosti“. Pokud tohle policajt nezvládne, nic mu nebrání jít dělat práci na kterou má – zedník, zametač, doplňovač zboží do regálu. My jsme neměli problém plnit bodovou hranici bez ohledu na fakt, že bychom měli úlevy za věk. Ostatně, nepletu-li se tuhle povinnost má absurdně jen pro přijetí, ne průběžně např. každý rok služby, ne? Což je samo o sobě absurdní…

    1. No, stádní snad možná i nějak lehce průběžně, ale ti vepři u městapa po 20 letech ve službě trojnásobní, to je dycky podívaná…

     1. Když někdo odpadne po 20ti klicích, chápu že jsou pro něj testy problém. Jednak ne každý je taková sračka, navíc lidi co zvládli i vyšší vzdělání než kuchař-číšník či zahrádkář mají zkušenost s tím, že i když něco neumíte, dá se to natrénovat. Chce to jen jít tomu štěstíčku tak nějak naproti.

 3. „Modré porno“ – výstižné a trefné. To se jistě ujme, sám se vynasnažím.

 4. Co jsem slyšel já kanálem JPP, tak jde o kluky ze sledovačky a byli zrovna v akci. Tím výstupem mimo jiné co tu popsal D-FENS a tím co řeší media zřejmě provařili případ. Ten na koho je nasadili si buď té maškarády všiml, nebo mu minimálně došlo, když to viděl v mediích, že tudy v ten čas taky jel a že po něm jdou.

  1. Holt profesionálové každým coulem:)

  2. To auto muzou taky prodat. RZ je provarena jakbysmet a zeby zvladli prepis na jine RZ, tomu pri jejich schopnostech fakt neverim.

  3. To: x-f: To je blbost. Kdyby byli ze sledovačky, tak si jedou za sledovaným vozem a nezajímá je nějaký řidič, který je problikl. Sledovačku nikdy nedělá jedno auto, ale na střídačku několik a vždy různých typů a barev. Právě proto, aby nemohlo dojít k tomu o em píšete dále.

   1. Váš příspěvek obsahuje hned několik logických rozporů.

    „Kdyby byli ze sledovačky, tak si jedou za sledovaným vozem a nezajímá je nějaký řidič, který je problikl.“ Ano. To byla právě ta chyba, kterou teď všichni řeší. To že je někdo ze sledovačky ještě nutně neznamená, že nemůže být debil.

    „Sledovačku nikdy nedělá jedno auto, ale na střídačku několik a vždy různých typů a barev.“ To co jsem napsal nějak logicky popírá tuto možnost?

    „Právě proto, aby nemohlo dojít k tomu o em píšete dále.“ Pokud sledovačku provádí více typů a barev aut, tak se tím nějak vylučuje, že některému z řidičů rupnou nervy a akci provalí?

    Znáte hodně policejních oddílů, kde jezdí takovými auty, v civilu, ověšený řetezama?

   2. A nebo právě sledovanou osobou předali a při svém přesvědčení o bezchybnosti si neuvědomili, že tím tu akci ohrozí stejně. Sledovaný si uvědomí, že tam zrovna v ten čas jel taky nebo o ulici vedle…
    Jak píše kolega, to, že jsou u „elitní“ jednotky neznamená, že to nejsou jelita.
    A i kdyby nic. Provařili auto a svoje ksichty.
    I kdybych na krásně zapomněl na jejich chování vůči poškozenému. Oni byly na akci, měli nějaké úkoly a na ty se zničeho nic vykašlali a šli řešit osobní záležitost. Nechápu co tam ještě dělaj. A nechápu jak se takhle nezodpovědný a psychicky labilní lidé mohou vůbec dostat k policii natož do elitního útvaru…

  4. Pak jsou to ovšem ještě daleko větší amatéři, než jsem si myslel. Kdo je nutil to nějak řešit, nikdo… mohli jet dál, vykašlat se na problikávače a nic by se nestalo

 5. Myslím, že DF unikla jedna dost podstatná drobnost a to sice ta, že kromě vulgarit tam ještě jeden šašek bezdůvodně mával kvérem a proběhlo i nějaké to škrcení. Dost by mě zajímalo jestli by náhodou dotyčnej neměl přijít o „D“ zbroják. Pak z něj bude elitní zmetek s oštěpem. A pokud je prokazatelné to škrcení, což asi bohužel není, měl by o zbroják přijít i ten druhý, neboť o psychické způsobilosti nemůže být ani slova.

  1. o žádnej zbroják „D“ nepřijde protože žádnej zbroják „D“ mít nemusí. Policie nosí zbraň na základě služebního zákona, stejně jako vojáci. Zbroják sk. D musí mít měšťáci na které se služební zákon nevztahuje (a samozřejmě různé agentury)

 6. Tady je tolik článků o tom jak je policie na hovno a přitom vysvětlení, proč tomu tak je, je úplně prosté – protože je policie státní, nikoliv tržní. Kdyby se k vám sekuriťák v obchodě choval jako policista, asi by letěl do hodiny.

  Ano, můžete mi napsat, abych šel s ankapem do prdele, ale to, co říkám je prostě pravda…

  Ale tak můžete se klidně donekonečna divit proč se státní zaměstnanci chovají, jak se chovají a ignorovat u toho příčiny. To už je vaše věc :)

  1. Aniz bych si Vas dovolil „s ankapem kamkoli posilat“, rad bych upozornil na pomerne mnoho medialne provarenych pripadu, kdy se sekuritaci v katedralach konzumu chovali velmi podobne a fakt nikdo „do hodiny neletel“. Naopak mozna nasledne doslo i na nejake ty mimoradne premie za tu pakarnu s mrdkama medialnima.
   Tudiz jakkoli neviditelne ruce (trhu) fandim, praxe uz nam ukazala, ze tohle bohuzel NENI pravda.

 7. Matasek by v dalsim dile mel hrat dvojroli. Detektiva a narodovce, kytaristu neonacisticke kapely Slapy. Touto subtilni metaforou by se autori vyporadali s obcanama, co porad jeste nemaj jasno, jestli je potreba se podvolit systemu se vsim vsudy, nebo jen kdyz se to hodi.

  1. Orlík nebyla neonacistická kapela. Orlík byla skinheadská kapela. Konkrétně měla blízko ke Kališníkům, pro které je (neo)nacismus třídní nepřítel.

   1. Piste si svuj scenar :)

 8. Už několikrát jsem četl, že se kucí provařili, protože všichni viděli jejich ksichty. Já zatím našel jen video, kde mají ksichty zakryté. Existuje plná verze na netu?

  1. Plná verze existovala a jsou z ní dokonce screenshoty těch dvou příslušníků http://www.rouming.cz/upload/pomahat_ci_chranit.jpg . Bohužel na původním umístění již není, ale co internet jednou schvátí…

 9. D-FENS se v popisu těch minulých prohřešků ještě docela mírnil. Co si za posledních pár let pamatuju, tak nejkřiklavějším případem je pražská honička ujíždějícího kluka na motorce, kterého prostě sejmuli proti sloupu, zrušili přitom své auto i jeho motorku a když ležel bezvládně na zemi, ještě do něho kopali, dali mu několik ran pěstí přes otevřené hledí do helmy a lámali mu vaz při pokusu postavit ho na zlomený kotník. Jako laik v jejich chování vidím naplnění skutkových podstat hned několika trestných činů, ale hádejte, jak se k tomu postavil soud:

  Zpráva a reportáž o incidentu: https://www.novinky.cz/krimi/347115-neovladajici-se-policista-v-praze-brutalne-zmlatil-zraneneho-motorkare-leziciho-na-zemi.html
  Zpráva o rozsudku: https://www.novinky.cz/krimi/378057-policista-ktery-mlatil-do-srazeneho-motorkare-odesel-od-soudu-bez-trestu.html

  Halt se asi za soudcem někdo zastavil a vysvětlil mu, jak to mají policisté ve službě těžké…

  1. Sorry jako, ale pokud budou mít vědomě konající zločinci svá lidská práva, nepohnem se z místa. Motorkář mohl zastavit a k žádným škodám nedošlo. Zahrajem si někdy šachy, já se svýma pravidlama, vy s těma obecnýma…

   1. V poho, jen se nedivte, až se Vám stane to totéž, pokud nezastavíte dostatečně rychle ;-)

   2. V okamžiku, kdy ho zneškodnili, tak mají přestat bojovat. Pokud to nedokážou, nemají co dělat u policie.

   3. Kurva ty kundo (nic osobního, nový pozdrav psychicky vyrovnaných jedinců), mícháš hrušky a jabka. Jestli se nepletu, na každém sloupu je kamera. Měli RZ té motorky, mohli to řešit deseti dalšími způsoby. Včetně toho, že si na něj mohli počkat před domem a tam si to s ním vyřídit. Ale do ležícího bušit a kopat?!? Štěstí je, že ten kluk s mašinou nespadl někde před tramvajovým ostrůvkem a nesundal pár stojících. Až se toto stane, to teprve bude prdel. Neřeším to, kdo na koho to bude házet, řeším ty pochroumané lidi, kterým je doopravdy jedno, jestli někde jel někdo na mašině 80 km/h na okruhu…

    1. Záznam z kamery a RZ by jim byla k ničemu… Před domem na něj mohli čekat dodnes a všichni dobře víme, že to řídil jeho kamarád z Keni.
     Vyřešil to tak, aby dopadl pachatele…. co s tím máte stále za problém? Pachatel nemůže očekávat vůbec nic, když vědomě páchá zlo(čin).
     Když vidím majáky a slyším sirénu, uhýbám na kraj a případně zastavuju. Když si chcete hrát na hrdinu, tak potom neplačte. Když nemá na to, aby jim ujel, ať jim neujíždí. A nějaké kdyby sejmul chodce, nebo snad paní s kočárkem…. jděte…

     1. To ssamsung: Takze vsechny okolo ohrozujici honicka a pokus o vrazdu za marginalni prekroceni rychlosti je podle tebe naprosto spravne. Za odcizeni sacku s cukrem v restauraci je pak asi odpovidajici trest amputace koncetiny, nejlepe hlavy. Jak skoncil ten kluk, co si bez dovoleni pujcil tatovu audinu a zasrani fizli si udelali z lidi v autech zataras, to je asi taky v poradku.

      Virtualne ti plivu za ty tve nazory k zbliti do xichtu. Nadavky jsem z komentare pred odelanim vymazal. Za to mi nestojis.

      1. To je děs. Když se i tady na d-f najde spousta lidí, kterým výše popsaný případy nezvednou mandle ale naopak jsou rádi, že ten pyrát zasranej dostal po rypáku, je zbytečný si stěžovat. Všechno je prostě tak, jak to většina lidí chce. Nedávno jsem se o tom chytl i s rodičema. Nevim, z čeho to pramení ale to přesvědčení, že policie jedná správně i když páchá přestupky a TČ jako na běžícím páse nám snad naočkovali už v porodnici nějakou injekcí. Jinak to snad není možný.

       1. No stress, naprostá většina diskutujících je v poho. Jen v těch kvantech čtenářů jsou nevyhnutelně i fízlové, zvlášť když článek kritizuje „sbor“. No a ti z nich, kteří se zvládnou zaregistrovat, a umí tedy psát na PC (odhadem tak 10 % PČR a strážníků, což jsou stovky fízlů), se občas vyvětí v diskusi. Aspoň je hned jasné, s kým máme tu čest, a když se ztrapňují tady, tak nebuzerují v ulicích, že? ;-)

        1. Asi tak. Je rok 2017 a internet už má opravdu každý, kdo má do prdele díru a tak i na tento web začali pronikat novinkáři a jiná sůl země. Nemusí se jednat o fízly přímo, ale o různé jejich blízké.je to tím, že fízlů už je tak obrovský počet, zle v podstatě každý už zná nějakého fízla osobně. Když stát vyplácí 100 000 jako nástupní bonus tomu, kdo se k nim dá, není divu.

         1. piču hovno, nikdo to tady nečte. jeden ubohej soudce co se nudil v práci, protože zrovna na oběd měl jen dukátový buchtičky s krémem ale bohužel všechen krém už vyžrali tak to měl na sucho bez krému. Jinak tady je to těm lidem úplně u piče. napíšu slovák kokot, policajt kokot a co jako? Nikdo neodporuje…

     2. Jo a ještě doporučuju, abyste si po tom zastavení proaktivně vystoupil z auta, klekl si na krajnici, dal si pár preventivních facek, popř, ránu pěstí a pak ruce za hlavu.

     3. Za problém mám například nepoměr způsobeného ohrožení vůči jinak přítomnému riziku (jakkoliv chápu, že prevenční úvahy korigují data z místa).

      Nicméně co asi musí mít za problém každý soudný člověk, je to zbytečné násilí na místě (a podotýkám, že se vůbec nebráním účelnému násilí, takže pokud by na ně vytáhnul nůž, bylo by to úplně jinak do chvíle jeho zjevné pacifikace).

     4. a) pokud se nepletu, celá „honička“ trvala asi 50 metrů, a byla mimo „obydlenou“ oblast
      b) problém je, že policista se má řídit platnými zákony. Prostě musí.
      c) problém je, že to co následovalo po zranění je naprosto mimo jakékoli normální jednání: jen naprostý ubožák může kopat do člověka, který je těžce zraněný. Za to měli okamžitě letět.
      d) navíc tam padaly argumenty že „neměl řidičák“. Což je ale formalita, protože zkoušky měl splněny, a pouze „čekal na papír“. Řečeno jinak, měl splněno vše kromě fyzické existence té kartičky

   4. Vy si děláte prdel, ne? Odkdy je nezastavení fízlům zločin? Motorkář papíry měl, na auto, akorát ne na kategorii motocyklu, na kterém jel. Fízlové ho autem přirazili na sloup, to je dle mého názoru pokus o vraždu. Zbytečně zrušili služební auto a pak se chovali jako naprostí čuráci, když do zraněného kopali a mlátili ho. A soud je nepotrestal, přestože vyslovil výrok o vině.

Napsat komentář

D-FENS © 2017