Křesťansko-židovské hodnoty v současné Evropě - zpět na článek

komentářů 126

 1. Když je autor nevzdělané hovado, alespoň by mohl mít dost soudnosti a neztrapňovat se.

 2. BOJOVÁ ZÓNA NĚMECKO 7.7.2017
  Libanonský Beirut? Ne. Německý Hamburg.

  Kde je udatná deutsche Polizei? Není tady, milé děti. Dělá razie a zatýká zoufalé německé občany, kteří na Facebooku, či po internetech, vyjadřovali nesouhlasné stanoviska s rozhodnutími německé strany a vlády pod vedením pološílené říšské kancléřky Angely Merkel.

  VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=X2o8XeYD7xU

  1. ČT24 – 7.7.2017 Live aus Hamburg.
   „Národní hosté“ se také připojili a obohacují starousedlíky.
   http://jpeg.cz/images/2017/07/07/qUgPn.jpg

 3. G20 – Hamburg. 11 kreténů se vážně zranilo, když utíkali poldum. Tyhle individua nic neumí, lezpu na plot kterej je zjevně neunese. A pak hromadně spadnou.má někdo VIDEO?

  „Bei Protestaktionen gegen den G20-Gipfel im Hamburger Stadtteil Bahrenfeld sind elf Demonstranten schwer verletzt worden. Sie seien „in Folge einer Konfrontation mit Einsatzkräften“ über eine mit einem Absperrgitter versehene Mauer geklettert und dabei abgestürzt, teilte die Feuerwehr mit.“

  1. No, já jsem tady rozhodně za klub A.C.A.B.; ale musím přiznat, že pokud se s dráby honí a fackuje tohleto, tak já bych už jen kávinku.

 4. Nechapu co na tom nechapete. Zakladni krestanska a zidovska tradice je nenavidet a potirat islam a dalsi nabozenstvi. To se dneska uz tolik nedeje takze dost lidi bije na poplach.

  A abych upresnil svuj postoj ja biji na poplach s nimi, prestoze nejsem verici.

  1. Hm, to je tedy spíše tradice bigotních pitomců. Nerozporuji, že v historii takových mezi křesťany bylo dost (patrně více, než mezi musulmany i než mezi židy, ovšem u těch jde o hodně specifickou historii).

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!