Klimajugend, marsch! - zpět na článek

komentářů 92

 1. Já bych jim vyšel vstříc. Žádná kampusová turistika a o prázdninách sběr bylin a Akce Z. Do roka a do dne nebude ani slovo o klimatu.

  1. Tak žádné smartphony: víte jak energeticky náročné je tavit křemík? A jaké ekologické škody nadělá ta těžba lithia?

   A zapomeňte na trička z bavlny, úderníci: hezky si budete u Labe pěstovat a česat len. Manuálně, samozřejmě – vždyť traktory spalují a krávy prdí!

   1. Návod je v Krtečkovi.

   2. Co tavba monokrystalickýho křemíku, ale už výroba chemicky čistýho polykrystalickýho, to je kentus!

 2. Na toto tema tu lepsi esej dlouho nebyla. Skvele.

 3. Ja neverim zelene lobby ani slovo. Otepluje se, protoze Slunce, ledovce se roztapeji, protoze se otepluje a proste jako byla doba ledova, ted bude doba tepla. My s tim nic nenadelame, i kdybysme se …CO² zerou kytky a stromy, takze vlastne ten klimajugwnd chce pokacet strom aby zachranil bobra…nebo jak se to rika….

 4. Popper byl v univerzitní debatě poražen šarlatánem jménem Kuhn, který hlásal právě že „věda je o demokratickém hlasování“ a „pokud jedinec nalezne chybu v hypotéze, znamená to že se mýlí, protože je sám“.

  V okamžiku, kdy na „demokratickou vědu“ přistoupily přední univerzity, skutečná věda zanikla.

  1. Když se vyrojily tisíce nesouhlasných článků proti obecné teorii relativity, Einstein říkal, že pokud má v teorii chybu, stačil by jediný článek, aby ji vyvrátil. Tak tohle už zjevně neplatí :-)

   1. A tom, co je správně, rozhodujeme MY, Strana!

 5. Děkuji autorovi za brilantní článek.

  Připomnělo mi to, že mám ještě jeden uložený – z roku 2011, kdy se na Novinky.cz psalo, že v Japonsku se kompletní klimatologický squad jednoznačně vyjádřil, že antropogenní globální oteplování je nevědecký nesmysl.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!