Kladivo na chudý lid, aneb 11. září v historických souvislostech

Featured Image

Jak praví doporučení tohoto blogu, pokud se vám to nelíbí, nečtěte to a běžte radši na novinky.cz nebo jiný, hezčí zde publikovaný článek. Mě to vůbec nevadí. Dokonce i moje manželka mi se shovívavým úsměvem říká že jsem blbeček, když si myslím to co si myslím.

Ona je dost konzervativní, prostě má dojem že to co budu popisovat níže je moc šílené na to aby to mohla být pravda, ale jinak má spoustu úžasných vlastností, takže se navzájem tolerujeme.

O konspiračních teoriích toho co se stalo 11. září bylo řečeno, napsáno a publikováno mnoho. Proto tady nebudu omílat nepopiratelná fakta o tom, že oficiální verze popisu útoků popírá přírodní zákony, logické myšlení a věřit jí může snad jen úplný debil který uvěří například tomu, že se Boeing 757 po dopadu na Pentagon odpařil vlivem vysokých teplot panujících po následném požáru (ten ale na žádném záběru není, protože se prostě nekonal) a to včetně titanových částí motorů. Nicméně těla teroristů byla v Pentagonu nalezena a pozitivně identifikována na základě otisků prstů a testů DNA. Ano prosím! A pohádkového vlka mám doma přivázaného u boudy, Karkulka, moje pokojská, mu denně dává čerstvou vodu, titan se odpařuje při teplotě 890°C (teplota hoření leteckého paliva) a Sněhurka i s trpajzlíkama dělají u nás v mekáči! Pokud tedy patříte k té části národa která se nenechá dobrovolně krmit sračkama (vaše přítomnost tady to dokazuje) a ještě se u toho usmívá, jakože jí sračky náramně chutnají, pak ve vás určitě hlodají pochybnosti z rozporů o tom, co se stalo 11. záři ve skutečnosti a tím, co nám tvrdí seshora řízená média.

Tady jsou odkazy na trilogii, kterou doporučuji zhlédnout dříve, než budete číst dál. Mrazí mě z ní v zádech.

1. část
2. část
3. část

Říkal jsem si pro sebe, přece nemůžou být amíci taková hovada, že by jen tak nechali pobýt 3.000 svých občanů a další tisíce nechat zahynout v následných válkách. Omyl. Můžou! Dělo se to dříve v Evropě i jinde na světě, tak proč by to nemohl udělat konglomerát otroků, dobyvatelů a přistěhovalců který si říká americký národ?

To co se stalo 11. září v Americe není v historickém kontextu zas tak neobvyklé. Stačí se poučit ze středověku. Chce-li vláda, ve středověku král + šlechta, upevnit svoji moc, svůj vliv, a v neposlední řadě: peníze jsou vždy až na prvním místě, potřebuje k tomu lid pokorný, poddaný, poslušný a ochotný platit daně za „ochranu“ kterou lidu vládnoucí moc zajistí. Prostředky jak lid k těmto vlastnostem motivovat jsou pořád stejné, jen se nám od středověku změnily metody. Jsou to: šíření strachu, útlak, metoda rozděl a panuj, a v neposlední řadě daňová zátěž taková, aby lid sice přežil, ale jinak si nemohl moc vyskakovat.

Ve středověku zneužívala vládnoucí moc církev k šíření strachu mezi obyvatelstvem. Plameny pekelné, nemoci, mor a opět plameny pekelné, dým a síra šířené z každé kazatelny, to fakt fungovalo a lid platil jako mourovatý, ve snaze odvrátit zkázu svých duší i statků.

Věřících procentuelně ubylo, církev tedy už není využitelná pro udržení globálního podvědomí strachu a nejistoty a proto bylo potřeba najít nového bubáka. A tak se zrodil terorismus, globální hrozba která může udeřit opravdu všude a proto potřebujeme víc raket, víc stíhaček, víc fízlů, víc žoldáků, víc agentů, nechat si čumět do účtů, do emailových schránek, a hlavně víc ropy, víc energie a víc surovin abychom my Američané, jako vůdčí světová velmoc mohli udržovat mír a demokracii na celé kulaťoučké Zemi, ale tam kde teče ropa, tak tam si dáme fakt záležet! No uznejte sami. Co je to 3.000 lidských životů a 3 shozené mrakodrapy oproti udržení světové nadvlády? Když se kácí les, lítají třísky!

Pojďme ze středověku dále a zastavme se v období před 2. světovou válkou. Davy lidí nadšeně hajlují a provolávají slávu Hitlerovi. A já se jim vůbec nedivím! Z jejich úhlu pohledu dělali to co považovali za nejlepší, protože vůdce je opravdu vyvedl z ekonomické krize, dal lidem práci a vedl Německo po cestě k nadvládě nad Evropou. Skvělá to vize, zaobalená do nevinného a snadno prodejného obalu, šíření míru, prosperity a vzdělanosti. Jako vždy i tady platilo, že cesta do pekel je vydlážděna dobrými úmysly. Něco přes 60.000.000 mrtvých, poválečné rozdělení světa na které doplácíme ještě teď i my, protože nebýt tohoto konfliktu a následného uvíznutí naší země ve východním bloku, mohlo být vše jinak. Přijde vám v tomto kontextu 11. září, ať už to byla práce zevnitř nebo ne, jako nějaká hodně velká tragédie?

Popojděme v čase o malý kousek dál. Je noc z 10. na 11. listopadu 1940, Anglie, průmyslové město Coventry, které v očích velitelů Luftwaffe není nic jiného než cíl s číslem 53. Tuto noc k městu, ve kterém probíhá nemalá část válečné výroby míří několik vln německých bombardérů, navigovaných systémem X-Gerät. Jeho přesnost byla na svou dobu ohromující. Po náletech zbyla z města Coventry měsíční krajina, asi 400 mrtvých, několik tisíc raněných a ochromená válečná výroba. Veleni anglické armády o připravovaných náletech vědělo, protože už nějaký čas dešifrovali německé zprávy pomocí kořistného přístroje Enigma. Přes to však nenařídili evakuaci města z naprosto zřejmých důvodů. Němečtí špioni by se o evakuaci dověděli a bylo by jasné, že dochází k úniku tajných šifrovaných informací. Němci by pak změnili šifrování, pravděpodobně přidáním dalšího kódovacího válce do přístroje Enigma a celá anglická špionáž by se mohla jít klouzat. A to si Angličané nemohli dovolit, protože by tím byl ovlivněn vývoj 2. světové války v jejich neprospěch. 400 mrtvých, to byla daň za udržení tajemství, ale nebýt této oběti, padlo by v řadách Angličanů daleko více životů a válka by trvala déle. Když se kácí les, lítají třísky!

Koncem 2. světové války započala studená válka. Tehdy byl nepřítel jasně definován. Kapitalistický blok zbrojil proti komunistickému bloku a díky těmto závodům je na světě tolik atomových, neutronových a vodíkových bomb, že by mnohonásobně vyhladily život na Zemi. Kola zbrojařského průmyslu se otáčela a všechno bylo v pořádku. Komouši se báli kapitalistů a naopak, propaganda na obou stranách pletla hlavu dětem i dospělým, takže žádného dalšího nepřítele nebylo třeba hledat.

Po pádu komunistického režimu a rozpadu Sovětského svazu začali mít zbrojaři problém. Proti komu zbrojit? Nesourodé Rusko a jeho okolní státy nebyly takovou hrozbou, aby bylo proč vyvíjet nové hračky. Pokusem o oživení zbrojního průmyslu byla akce pouštní bouře v Iráku, ale její efekt byl pouze dočasný a poté nastalo období vzduchoprázdna. Nikde žádný nepřítel…… A když žádný nepřítel po dlouhé roky nehodlal vystrčit Kalašnikova z bambusové chýše, bylo nutné nepřítele vyrobit a jasně definovat, aby lid věděl koho se bát a na co půjdou jeho daně. A pak přišlo 11. září a dál už to známe. Nový bubák v turbanu je tu!

Svět je ve válce, protože vládnoucí špičky napojené na zbrojařské firmy se z toho mají dobře. Znepřátelenými stranami jsou jejich peněženky vs. porobený lid, ale říkejme si nějak hezčeji, třeba daňoví poplatníci nebo voliči. Lid je udržován ve strachu z globálního terorismu, globálního oteplování, jsou neustále předkládány a donekonečna omílány dluhy států a schodky rozpočtů, aby nás třeba nenapadlo užívat si těžce vydělaných peněz. A já se ptám KOMU dluží třeba USA svůj gigantický dluh 14,27 bilionu dolarů? Která banka jim to půjčila? Nebo je to jen fiktivní číslo, jedno z kladiv na chudý lid, pomocí kterého lze z lidí vymlátit ještě více peněz na daních?

Abych nebyl nespravedlivý musím podotknout, že v každém národě se najdou lidé rovní a fér, ale i hovádka. Amící se samozvaně tlačí do role světového policajta a proto jsou víc na ráně. Děsí mě představa, jak by naložili s mocí kterou má USA vrcholní představitelé našeho kocourkova, kdyby byli na jejich místě. Asi by jsme koukali jako sůva z nudlí na to, jak se má správně lidu vládnouti. Já nevím co a jak se přesně stalo 11. září, kdo přesně za tím stál a proč to udělal. Jsem si ale naprosto jist, že to co je nám předkládáno jako pravda je účelová lež. Ještě v dnešní době vyplouvají na povrch události 2. světové války o kterých jsme neměli dříve tušení. Objevují se nové souvislosti a fakta. Já jen věřím, že se podobným mechanismem ještě za svého života dovím pravdu o 11. září. Jenže na těch kdo to spískali si tou dobou už asi nic nevezmeme.

Dneska udělám manželce a mě dobrou večeři, a na chvilku se u té dobroty ponořím do příjemného zapomnění ala The Matrix, než mě u večerních zpráv zase nasere nějaký ten opravdový terorista s bílým límečkem a v saku na míru.


23.09.2011 KIDD
 

12345 (2x hodnoceno, průměr: 1,00 z 5)
152x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:56

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!