K čemu máme policii?

Featured Image

Dva dny po teroristických útocích v Bruselu přijíždí zásahová jednotka na vídeňské sídliště Rennbahnweg. Násilím vnikají do jednoho z bytů a o chvíli později odvádějí tři osoby.  Děti ve věku 3-7 let.

Podle novinového článku „elitní policisté ‚osvobodili‘ tři malé děti z vídeňské rodiny, náležící k ‚sektě'“.

Rodiče jsou anarchisté a příznivci hnutí OPPT, Freeman a Terranier. Sedmileté dítě neposílali do školy a odmítali jakoukoli komunikaci s Jugendamtem a soudem. Ten po nějaké době rozhodl o odebrání dítěte. Jelikož rodiče odmítli Jugendamt vpustit do bytu a na dveřích stálo, že vetřelci mají v případě nutnosti počítat i s obranou pomocí zbraní, byla zavolána zásahová jednotka. Dorazilo 20 policistů.

Dospělá dcera obou anarchistů nechala případ zveřejnit v novinách, jelikož byla toho názoru, že se jejím rodičům přihodilo ‚velké bezpráví‘.

Také jste si v uplynulých dnech říkali, co asi belgické orgány asi dělají, když ignorovaly turecké varování,  že Ibrahim El Bakraoui, který spáchal v Belgii loupežné přepadení a střílel po policii kalašnikovem, má kontakty s IS a je nebezpečný, izraelské varování, že letiště Zaventem vykazuje závažné bezpečnostní nedostatky, a teroristu Abdeslama od jeho zatčení v pátek až do útoků v úterý policie vyslechla jen jednou, přičemž výslech trval pouhou hodinu a vztahoval se pouze k útokům v Paříži? Podle deníku Haarec měly belgické tajné služby dokonce informace o tom, že je plánován bombový útok na letiště.

Pokud to v Belgii funguje jako v Rakousku, potom se ‚pomahači a chrániči‘ zřejmě věnovali nějaké důležitější činnosti, jako je odebírání dětí nebo vypisování pokut za nevhodné oblečení taxikáře.


28.03.2016 Annele


Související články:


12345 (97x hodnoceno, průměr: 1,25 z 5)
11 150x přečteno
Updatováno: 28.3.2016 — 22:59

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!