Jména

Featured Image

Při vymýšlení názvu nového produktu jsem našel zajímavou pomůcku, jak vytvářet nové názvy správně.


Kdybyste chteli vytvorit nový název doporučuju navštívit stránku http://eatmywords.com/tips/is-your-name-lame/

Existuje spousta lidí, kteří se snaží pomáhat, až to končí takhle http://tn.nova.cz/clanek/utok-v-dortmundu-tri-uprchlici-chteli-ukamenovat-transsexualy.html a kteří na jakoukoliv kritiku vás začnou spojovat s nacisty a tímhle člověkem http://zpravy.idnes.cz/breivik-vyhrozuje-hladovkou-dib-/zahranicni.aspx?c=A140214_175850_zahranicni_vez

Dobroser, sluníčkář nebo pravdoláskař – podle uvedené pomůcky se špatně vyslovují a jsou dlouhé. Napadlo mě nádherné slovo pro tyto lidi a to PACISTI. Je to zkratka ze slova pacifisti, je tu podobnost se slovy nacisti a fašisitsi. Jako znak by mohli mít obrácený hákový kříž – levotočivá svastika značí lásku a milosrdenství. Jestliže oba hákové kříže spojíte dostanete krásnou mřížku, symbol vězení, kam vás pacisti i fašisti pošlou  za vaše názory, až budou u moci.

Zelení nebo hipíci – Zaslechl jsem krásné slovo „grýnpiče“, toto slovo se mi zdá málo mezinárodní. Osobně navrhuju slovo MELOUNI – zelení na povrchu, ale rudí komunisti vevnitř.

Češi jsou velice vynalézaví co se týče různých pojmenování některých věcí, které jim nejsou moc příjemné, pokud máte nejaký další tip na název, dejte ho prosím do komentářů.

 


 

29.05.2016 Salamander

12345 (144x hodnoceno, průměr: 3,89 z 5)
11 058x přečteno
Updatováno: 29.5.2016 — 22:26
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!