Je třeba odstoupit od Schengenské smlouvy. Není dodržována. - zpět na článek

komentářů 133

 1. Zrg1:
  Tady je zajímavé krátké video o tom kdy a za jakých podmínek padne dolar a nastane celosvětová ekonomická krize která zároveň vyhubí podstatnou část planety a taky o tom kdy a proč (ne)nastane ta 3. světová válka o kterou všemi způsoby usilo americký vojensko-průmyslový komplex.
  https://www.youtube.com/watch?v=lT9TrFHQOAQ

 2. EU už je v prdeli, jediný co může nabídnout je „nevypálení baráku“ odejivším členům. Doufám že se eurouředníci pokusí zatopit britům natolik že jim to britové vrátí napalmem.

 3. silent:
  Jediný důvod proč je EU v prdeli je ten, že vznik evropského chalifátu spustila moc brzy, vlády a celý systém na ni nebyli připraveni.
  Kdyby tu měli už všechno ošéfované a nepletli se do toho Rusové, tak by tu byla diktatura pod vedením islámu a zároveň EU. Kde by teror a likvidaci původních obyvatel nezvládali islamisti, tam by je zastoupila EU.
  Systém dvojího práva už tu máme zavedený v rámci multikulti (co je dovoleno čmoudovi, není dovoleno bílé hubě), takže pro adaptaci na islám by stačilo jen pár drobných EU směrnic a regulí od nikým nevolené evropské komise.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017