Je suis Deméter - zpět na článek

komentářů 56

Přidat komentář
 1. Odstavec “Obrana třetí osoby, ochrana majetku” z pojednání “Co byste měli vědět o nutné obraně”, které bylo uveřejněno ve speciálu Střelecké revue “Braňte se!”, byl opět ověřen v praxi.
  Škoda jen, že zmíněná publikace není mezi veřejností masově rozšířena. To by se totiž mohlo k běžně užívanému termínu “mladíci” přidat i slovní spojení “partnerské půtky”.

 2. No vzhledem k tomu, že u soudu budou svědčit hlavně cikáni, tak potěš koště.

 3. Je příznačné, že DFENS-em nalinkovaný článek pana Práška byl na iDnesu odstraněn z veřejných blogů a lze se tedy k němu dostat jen a pouze přímým odkazem…

  1. pre istotu zalinkovane v archive mimo idnes ak by ich napadlo mazanie: http://web.archive.org/web/20170604171212/http://prasek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=606472

   1. A pro ještě větší jistotu na mém webu – http://www.topcz.net/strelba-v-chomutove-ukazala-na-policejni-super-mindrak/ . A protože je to na mém vlastním serveru, tak odstraněn zajisté nebude.

    1. Jedině ve variantě “odstraněn i s majitelem”. Jak jsem poslouchal Jourovou u Moravce, děsím se co EK vypadne za směrnici o kybernetické bezpečnosti.

 4. Taky jsem měl dojem, že ty “spontánně přinesené a zapálené svíčky” tam přinesla ta blondýna z pražské neziskovky v krabici z obchodu. Ta fotka jak bloncka zapaluje mrtvému opilému vrahovi svíčku by si zasloužila první místo na Festivalu politické fotografie, hned vedle fotky somálských dětí s nafouknutými bříšky a chrabrých amerických vojáků kteří zachraňují život uprchlíkovi ( místnímu veliteli ISIS) na hranici sýrie.

  Ačkoliv se ještě diskutuje nad možností, jestli ta bloncka nebyla místní součástí místního white trash a roní skutečné slzy nad strátou spolehlivého dodavatele perníku co by ji nikdy neudal, nebo nad stálým solventním klientem jako sexuální pracovnice.

  Být bohatý tak vypíšu tučnou odměnu na identifikaci té blondýny, takhle jsou to jen spekulace:
  https://www.novinky.cz/krimi/439731-vrazda-nebo-obrana-hledani-pravdy-bude-slozite.html
  ps: taky je dobrý ten cikán co šel vynést odpadkový koš a byl překecán aby si taky jednu zapálil (hned další fotka), asi má ta bloncka dobré přesvědčovací metody :-)))

 5. Jsem velice zvědavý jak se s případem popere česká jewstice. Protože důkazy jsou jednoznačně ve prospěch sprostého podezřelého (z toho že spáchal hrdelní zločin obrany bližního se zbraní).
  Z hlediska lidí protřelých životem je jen jediná možnost jak přežít v drsnějším prostředí: už při prvním ohrožení dotyčného zmlátit do bezvědomí aby nikoho dalšího nenapadlo ani náznakem něco si s vámi začínat.

  Znám jeden případ z východního slovenska kdy měl dotyčný velké problémy s Deméterem a jeho dvacetičlenou rodinou ve vedlejším domku. Jednoho dne Deméterovi “někdo” střelil do okna brokovnicí. Policie převrátila celý dům podezřelému sousedovi naruby ale nenašli nic. Pak šel soused s kolem Deméterova domu, naklonil se k němu a s úsměvem potichu ale zřetelně sdělil: příště vás všechny postřílím.
  Od té doby nikdo široko daleko neměl tak hodné a přátelské cikánské sousedy jako on.

  ps: kdyby někdo nevěděl co je to jewstice, tam to je justice, kde za neúmyslné popálení člověka dostanete 20 let jako za pokus o vraždu, a za zcela ùmyslné najíždění do lidí dvouletou podmínku. Prostě dvojí metr pro bílou většinu a různé nepřizpůsobivé menšiny (žid je v rámci jewstice samozřejmě zcela beztrestný protože stíhání většinou zastaví sama policie)

  1. Židovskou otázku bych nechal spát. Podobné narážky jsou spolehlivě diskvalifikující jinak rozumný názor. Víme, jak to funguje.

 6. Cekal jsem, kdy se objevi clanek k tomuto tematu, hezke no, ale docela mi chybi, co s tim dal.
  Mozna by pomohlo zaspamovat nase pany politiky, jako to navrhuje Sv obodny vysilac.
  Nejak ve smyslu, sahli jste na jednoho z nas, prekrocili jste cervenou caru.
  Protoze strcit do vazby cloveka braniciho teroristickemu utoku je posledni kapka.
  Tohle jim nesmi projit.
  Za me vsecko.

  1. kde co kam mám odeslat, odkaz nemáš?

  2. Problém je, že o tom dohromady hovno víme. Momentálně je po ruce celá řada indicií, ale fakta žádná. Podle mě bude s takovou akcí nutné počkat až na soud, protože v téhle neurčité fázi si s tím vlivní lidé nebudou chtít pálit prsty a riskovat kredit v případě, že by dotyčný byl nějaký magor, s poškoženým měl v minulosti spory nebo dokonce útok vyvolal, což všechno může v následujících dnech vyjít najevo.

   1. Přičemž ovšem je nutno vést v patrnosti risiko, že soud se, jak je u nás nedobrým zvykem, fakty obtěžovat moc nebude :(

 7. Kolik padlo výstřelů a z jaké vzdálenosti? Kolik cigán zranil nebo zabil lidí? Váš boj mezi podřadnou rasou a střelci kteří chtějí beztrestně popravovat ne střelce ve sporu, veřejnost zajímat nebude. Je to spor mezi neziskovkama a nosičemá, kde hájí každý sobecky svoji věc.

  1. To se budete muset zeptat na policii nebo na dozorujícím státním zastupitelství, ale asi vám teď žádnou odpověď nedají.

  2. Lol. Principem ucinne obrany je zabranit utocnikovi v jeho konani. Pocet vystrelu a vzdalenost byly asi primerene, protoze cigan v dodavce dojezdil a pocet prejetych a mrtvych byl nizky, protoze byl zabit vcas, zatimco policie sedela zalezla a rypala se prstem v nose. Tohle se prave bytostne dotyka verejnosti tim nejhlubsim zpusobem a nejake pindy nejakeho Spisa na tom nic nemeni.

   1. Každopádně je to zvláštní komentář, jehož východiskem pravděpodobně je, že by majitelé zbraní měli hledat se sluníčkáři společnou řeč a odzbrojit se dobrovolně.

    1. Obávám se, že máte (docela smutnou) pravdu…

   2. Ted v Blondyne policie ukazala, ze proste amaterum zbrane do rukou nepatri. Padesat ran, postreleny policista, postreleny civilista a nakonec s trochou stesti tri mrtvi teroriste, kteri mozna zemreli ze solidarity, aby policajti nebyli za uplne debily.

  3. Dovolím si zde opět zmínit “Braňte se!” (vizte výše), ocituji z předmluvy JUDr. Jiřího Teryngela: “Soudy dospěly i k tomu, že nezastaví-li útočníka první výstřel, je možné výstřel opakovat. Přijaly správnou tezi, že účinná obrana musí být silnější než útok.”

 8. Hanes:
  To je sice hezké, že bych se měl kulantně vyhýbat “židovské” otázce. Ale je to totéž, jako kdybyste se pokoušel diskutovat o příčinách problému s migrací a s kriminálním chováním imigrantů a důvodům proč řvou allah akhbar, řežou hlavy a odpalují se výbušninou a chtěl byste se dopracovat k podstatě tohoto naši existenci ohrožujícího průšvihu.
  Ale přitom se autocenzurně zcela vyhnul problematice islámu.
  Pak by z toho byl paskvil s nulovou informační hodnotou, jaký denně na toto téma čtete v novinách, na který koukáte v televizi a posloucháte v rádiu.
  A skutečnou nejhlubší příčinu nikdy nepochopíte, dokud opět autocenzurně vynecháte tu nejmenovanou menšinu, co vlastní drtivou většinu médií (a bank a korporací).

  Protože kalgeriho plán na výměnu bílých evropanů za hloupé a snadno ovladatelné etnika afriky a arábie (genocidu evropy) nevymyslel kalgeri sám, ale je to práce opět toho nejmenovaného etnika.

  Navíc to ani není otázka “židovská”, protože bibličtí židé zanikli skoro před 2 000 lety a jejich skuteční potomci se taď říkají Palestinci a mlátí hlavou o kobereček otočení k Mekce. Premíér Izraele Benjamin Netanyahu – naprosto arijský blonďák, Ariel Sharon, taky blonďák, vždyť je to úplně k smíchu.
  Takže je to otázka vysoce nebezpečných kriminálníků a gaunerů, kteří zaujali vysoké pozice v politice, státní správě, médiích, korporacích, armádě a hlavně bankách, kde jsou zcela beztrestní a mohou páchat libovolné zločiny které by našinci neprošly. S biblickými židy nemájí nic společného, akorát si tu pohádku o tisíciletých nevinných trpitelích vymysleli, včetně toho celého multikulturního cirkusu, který neslouží k obraně utiskovaných menšin, ale jen k jejich vlastní obraně. Ti hloupější jim to žerou a pořád si myslí, že za multikulti stojí cikáni, černoši a podobně.
  Realita je taková, že je to maskování, díky kterému jsou vlastně zcela beztrestní. A když už se strhne nějaká lidová bouře, tak to vždy odnesou cikáni, černoši, hispánci, homosexuálové, kteří jim slouží jako nárazník proti nasrané bílé většině.

  Ti výtečníci ovládli a rozkradli celou ekonomiku a ti chudí, kteří nemají co žrát se neobrátili proti původcům jejich chudoby. Ale rvou se navzájem mezi sebou, jako v tom Chomutově, Duchcově, Tanvaldě, Svitavách atd. Cikánská chudina proti bílé chudině. A o to právě jde.

  1. Nahrad slovo “zidi” slovem “globalisti” a hned je to vsecko jednodussi. Ono totiz na tom nekomu muze zalezet. I kdyz ti “globalisti” nakonec skonci vyctem prvku jako Soros, Rothschild, nyni zdechly Rockefeller atd…
   Nekomu proste nestaci naznacit, musi se ho kopnout. Dokonce nepomohou ani clanky, jako tyto:
   https://www.thenewamerican.com/world-news/asia/item/25404-at-world-government-summit-top-globalists-drop-the-mask

  2. A jak víš, že Coudenhove-Kalergi není autorem ideologie? Ve svém fanatickém multikulturalismu byl vlastně prvotřídním rasistou. Tohle je jeho rukopis.
   Dále trocha historických – Palestinci jsou arabská náplava z východu, jejich předci v době pádu Jeruzaléma pásli kozy někde v poušti. I jejich ztotožnění s Féničanama je zcela liché. O židovské diaspoře jsi snad slyšel. Faktem je, že jak táhli staletí (nejen) Evropou, jejich genetický materiál se dost promísil. Populární nebyli nikde, nejen pro svou jinověrnost, ale především pro určité obecné povahové i sociální rysy. Nemá cenu to rozebírat.
   Jsem dalek nevěřit tomu, že neexistují bohatí a mocní, kteří nejsou vidět, ale hýbají figurkama, na to je člověk jako tvor moc předvídatelnej. Ale už dávno to není boj ras, národů, tříd, ale především ideologií. Další válka bude čistě ideologická a klidně se stane, že s Židem budeš na jedné straně zákopu a třeba i víc blonďatýho whitetrashe bude na druhé straně…

 9. vydání tohoto článku je pěkně načasované v rámci toho co se stalo ve Velké Británii. Dovolím si vypíchnout jen dvě věci:
  1) Mayová ve svém projevu uvedla, že už jim došla trpělivost s extrémními islamisty. Důležité je zamyslet se nad tím, že se elegantně vyhnula muslimům a tím pádem dala najevo že všechno pojede dál, že žádný nakládání muslimů na vlak směr afrika se konat nebude. Podivné je, že útok proběhl před předčasnými volbami a tudíž to nebude pod falešnou vlajkou. Pokud by to bylo pod falešnou vlajkou tak by to bylo před volbami dost nemilé.
  2) Tím, že volby vyhrál Macron, který se hádá s Trumphem a tím pádem narušuje vztahy mezi USA a evropou, tím vlastně pomáhá Putinovi. Je to směšné když se sluníčkáři chytají do svých vlastních sítí intrik. Vyvstává tak tedy otázka jestli si opravdu Saudská Arábie platí zdejší politiky aby rozvrátili Evropu, byť nevím s jakým cílem, tak vylézá na povrch jistá nekoordinovanost.

  1. Ano, načasování obou událostí je zajímavé. Možná díky tomu peklo zamrzlo, a na nově byl teď vstup s civily na obranu střelce s výrokem, že kdyby nezasáhl, že by byli pravděpodobně mrtví.
   Inu, teror v zahraničí moc nesvědčí gun-ban politice.

   1. Nedelal bych si nadeje. Spis to podaji stylem “podivejte jak zakaz zbrani skvele funguje, kdyby meli strelne zbrane, bylo by mrtvych urcite vic.”

  2. Eh, ze vam to vubec stoji za zminku. 8 mrtvejch Anglanu? To se teda cmoudi moc nevycajchnovali. Jen v Iraku Anglani pro Amiky pod heslem “Coalition of the Killing” vymastili odhadem 60 tis. civilistu. V Syrii je anglicke bomby masti dnes a denne, cisla je tezke ziskat, ale bude to pres 10 tisic. Cmoudi se budou muset SAKRA snazit, aby s takovou vyrovnali score.

   I kdyz kdo vi? Treba driv Anglany, Zabozrouty a ostatni prestane bavit kryt valecne zlociny nasich Americkych pratel. A problem s terorizmem casem vymizi taky…

   1. No je vidět, že Arabové jsou prostě národ diletantů. Takovej Bejvik, to byla jiná čísla…

   2. Díváte se na to špatným úhlem pohledu. Správně měl být islám a muslimové postavení mimo zákon stejně tak jako cigáni a komunisti. Ženy i muži sterilizovány ihned po narození. A celá sýrie blízkej východ by měl být srovnán se zemí. To nejsou lidé. Obdobně by se měla vyhladit celá afrika, protože domorodci těm zvířatům jenom ubližují. (oni jim ubližují i samozvaní lovci, ale ty bych střílel hnedka po příjezdu do afriky taky) z afriky si každej dělá dojnou krávu, proto to tam vypadá jak vypadá. Kadáfí začal stavět zavlažování a neměl šanci ho dokončit. Kdyby neměl kolem sebe tolik muslimských zmrdů, mohli tam dnes Evropané jezdit na dovolenou místo do chorvatska, nebo ke špinavým břehům itálie.
    Na zemi je 7 miliard lidí. Některé zdroje uvádí, že se vlády snaží o depopulaci a nejde říct, že se tak úplně nedaří, rozhodně se jim daří v oblasti rozbtí tradičních hodnot rodiny a znevýhodnění rodin, uzavírání sňatků a prodlužování věku prvorodiček včetně růstu lidí žijících single-bez dětí.
    Jak tomu má člověk rozumět, když člověk, který nikomu neubližuje, žije si, vydělává, je slušný, nemá dluhy nebo je alespoň správně umořuje, poslouchá něco o tom že má být zlikviován aby bylo míń lidí na planetě, a místo toho se muslimové množí jak kobylky, 8 děcek a co z nich bude mě nezajímá a ať je živí stát a sociálka, je chtěný kandidát na snížení lidské populace? První odstavec zaváněl genocidou a ten druhý je taky genocida, akorát né tak agresivní za to obrácená bílých evropanů muslimama, je plíživá a tak není vidět na první pohled. Podívej se ale na státy kde po staletí vládli muslimové (prach, poušť, bída a inteligence na bodu nula) a jak vypadají státy kde vládnou bílí (evropa, amerika). Co bilí, kteří chtěli pomoct v africe? Ne těm černým muslimům se nedá pomoci. Jejich víra, jejich mentalita je nezlomná. Budou navždy jen natahovat ruky a žít z ropy. Kdyby nebyla ropa tak Saudská arábie ani irák, irán neexistují a jsou to jen prázdné pouště. Vlastně ne, to kecám, bilí by našli způsob a vlastní pracovitostí by do té pouště dostali vodu a znova by tam vyseli lesy aby planeta mohla znovu dýchat.
    ty říkáš 60 tisíc civilistů… koho to zajímá? depopulace by se měla začít týkat těch, kteří nejsou pro tuto planetu použitelní, dýchají jen vzduch žerou a serou a nikdy nic pro společnost neudělají. My inteligenti, chceme do vesmíru, chceme zkrotit nukleární fůze, chceme si podrobit gravitaci antigravitačním pohonem, chceme kolonizovat měsíc, mars, venuši, europu, ale to zvládneme jen díky tomu, že budeme mít zdravou, společenskou, spolupracující a chytrou civilizaci a né rozvrácené vztahy, teroristy vraždící naše syny a dcery, společnost kdy se dívky nebudou moci podílet ve vědě, společnost která bude mít ve svých řadách studenty obhajující že země je středem vesmíru a slunce se okolo ní otáčí. Společnost kdy soused sousedovi nemůže věřit a budou si navzájem házet klacky pod nohy a soudit se o pitomosti. Když se budeme mezi sebou hádat a nenávidět se pro principy hloupých lidí ze 7.století? Musíme změnit své myšlení a konečně se na sebe dívat z pohledu jediné rasy v naší sluneční soustavě. Pak budeme schopni odříznout brzdící parazity, které naši zdravou společnost vysávají, berou energii, rozdělují a ničí. A je mi jedno jestli to je amerika nebo ukrajina nebo muslimové nebo cigáni. Všecky bez milosti nahnat do africké pouště, tam je rozemlít na sekanou, smíchat s pískem a do takové zeminy vysadit stromy a znovu zalesnit afriku. Pokud člověk tohle nedokáže, tak navždy bude bloudit dokola a mlátit se klackama a kamenama.

    1. Já jsem si myslel že pro lidi s názory jako máš ty, existují nějaká specializovaná fóra typu “Národní odpor”? Baví tě s názorama o genocidě jednotlivců pro úspěch celku chodit na stránky, které (bývávaly) o svobodě jednotlivce (kdysi)?

     1. Svoboda jednotlivce jaksi prestava zabirat proti henten globalizaci, ktera, jestli me pamet neklame, zacala padem SSSR a zacleneni jeho vychodnich satelitu do jakehosi spolku, ktery se navenek muze jevit jako NATO a EU, ale ve skutecnosti to je konglomerat americkeho vojenskoprumysloveho komplexu, globalnich bank, ktere jsou tak velke, ze nemohou padnout, ruznych natlakovych neziskovek, at uz primo pod maestro Soroserm, anebo pri OSN a podobnych nadnarodnich organizacich, dale globalni tiskova mafie opet pod Sorosem a spol, placene kurvy v politice, v CIA, ve FBI, ruzne privatni vojenske organizace zoldaku typu Blackwater, specialisti na barevne revoluce, provokateri az po uplacenou justici, policii a demonstranty.
      Tohle je uz cele prumyslove odvetvi, ktere je schopne takovych socioinzenyrskych experimentu, jako vyplach mozku vsem detem od zacatku skolni dochazky, vysbirani vsech zbrani civilistum, propagace sexualnich uchylek, kryti pedofilu, premalovavsani dejin, odnarodnovani Evropy a import muslimskych nelegalu do Evropy odkudsi z Afriky a Blizkeho Vychodu po milionech.
      Proti tomuhle uz se svobodou jednotlivce daleko nedojdes, ta doba je v tahu. Pravni system selhal, protoze mel hlidat svobodu slova, projevu a rovnost prilezitosti. Misto toho jeden Soros a spol. zaspamovali 99,99999% medialniho prostoru a jakakoliv opozice proti nim je jednoduse vycenzurovana anebo prervana metodou brutal force.
      Hotovo.

      1. Jenže mně všecky jsou ty vaše doomsay sračky u řiti. Pro vás je etatismus všechno, pro mě nic.
       Mně je jedno že zaspamoval 99,99999% mediálního prostoru Soros. Já tam nic číst ani psát nepotřebuju. Média můj život lepší neudělaj.
       Vidím jak jste tady pořád v hypertenzi, že vám někdo převálcuje kulturu. Jenže mě se ta kultura netýká. Pro mě je blízký někdo životním postojem, že on ctí nedotknutelnost mého majetku a autonomie v chování (já si rozhoduju co budu dělat, a ne že k tomu potřebuju “stát”) a já ctím tu jeho. To je pro mě blízký člověk. A ne to, že má českou vobčanku. To pro mě neznamená vůbec nic a nevím, proč za takovou “hodnotu” typu “ochrana státu” mám jít někam zdechnout s puškou v ruce.
       To, že ten idiot tam nahoře navrhuje, že jelikož je to nejdůležitější, aby lidstvo kolonizovalo Mars, tak je potřeba, aby nějaká banda chytrejch vymyslela která část lidstva je potřeba vyzabíjet, jakože tím stoupne průmerný IQ. To neberu jako námět k diskusi, nýbrž jako legraci. Domnívám se, že taková vypatlanost nemůže technicky ani nastat, že než by třeba někoho tohle napadlo, tak půjde a sám se dřív bodne do břicha, nebo jiný apoptotický mechanismus organismu.

       1. ad . Domnívám se, že taková vypatlanost nemůže technicky ani nastat.
        Jiste, v nasem prdelakove 100 let za opicema muzes s timto nazorem prijit a mozna ti to nekdo bude bastit. Na Ukrajine si pred par lety taky rikali, ze prece jejich vlkada nebude shazovat letecke pumy na milionovy Doneck jako prerekvizita toho, aby se Ukrajina stala milackem EU a dostala bezvizovy styk. Inu stalo se. A take me neprekvapuje, ze cim je kdo vetsi debil, tim vice bude tvrdit, ze neco neni mozne. Jelikoz jsem IT profik, tak vim, ze je uplne klidne mozne, ze uz zitra zapnes pocitac a nebude tam zadny DFENS, ani internet, ze neotevre jedina banka, ze jediny bankomat nevybleje ani korunu, ze vypadne globalne veskera elektrika, voda, telefony, ze do 24 hodin zmizi veskere zradlo, leky, pohonne hmoty a strelivo z obchodaku a benzinek. Staci jeden jediny kill switch odkudsi z CIA.
        Koneckoncu tohle tu tvrdim uz leta a pred par mesici to potvrdil leak primo z CIA. Ne, ze bychom o tom celou dobu nevedeli, ted to akorat vime s dukazem. Ale vis jak. Jsem jen blby doomsayer, spi sladce dal, ekonomika slape, NATO je nejlepsi a tvoji sousedi se spravnackymi nazory zvladnou hen tu apokalyopsu levou zadni u piva v hospode.

        1. dvakrát sem vaše texty přečetl, a fakt nejste v rozporu ty a Pepek Vyskoč, proč tedy tolik útočný ton?

       2. Vyskočile, všechno jde když se chce, všechno je to v mozku. Však seďte na prdeli, muslimové vám vysvětlí jak je to s tou nedotknutelností vaší prdele na křesle v zatím ještě rádoby vašem domě. Ale to už vám do konce života bude zbývat pár minut.
        Nevím kde berete tu drzost a moudrost mě poučovat o tom jak je muslimský vesmírný výzkům geniální a pokrokový a kolik sond už vypustili na oběžnou dráhu a kolik islamistů už přistálo na měsíci a jak se připravují na kolonizaci marsu?

     2. Na stránkách o svobodě jednotlivce může, alespoň já se tak domnívám, každý jednotlivec svobodně vyjádřit svůj názor. Byť by byl sebeblbější. Ostatní s ním mohou nesouhlasit, ale bylo by vhodné, aby tak činili ve shodě s citátem jež bývá připisován Voltairovi.

     3. pokud svoboda nějaké skupiny lidí naráží na svobodu mou tak nevím proč bych o ni tady nemohl psát? Evidentně jste můj text nepochopil,protože obě dvě skupiny mají hodně společného akorát se liší v cíli. Otázka je který cíl chceme, jestli to aby v evropě byla poušť a nebo moderní společnost hodna objevovat a rozšiřovat obzory a vědomosti. A není to jen o národech jak se mě snažíte zaškatulkovat. Jsou o tom, co je úspěšnější a žádnej nácek nejsem a nějaké vlasy na hlavě mám. Ale bohužel jinak naši budoucnost nevidím. Lidé budou hledat svou individuálnost a mezitím národní odpor muslimů to tady převálcuje.
      Domnívám se jako zrg, že příjde válka, občanská nebo nějaká jiná. A tyhle keci o tom že nějakej posranej muslim je v čr víc než já budou zapomenuty a bude se bojovat kdo z koho. Pak se dozajista individuálnosti udávite.

      1. Na onu Vaši svobodu naráží svoboda jaké přesně skupiny lidí?

       1. komunisti ve všech českých partajích, cigáni plošně parazitující na sociální podpoře, muslimové kteří jsou niní “umírnění” až jich bude více budou podřezávat na počkání, politici likvidující a vykrádající republiku…

        1. A u těch cigánů naráží jejich svoboda plošného parasitování na sociální podpoře na Vaši svobodu plošného parasitování na sociální podpoře?

          1. A nebylo by lepší neparasitovat?

          2. samozřejmě bylo ale stát vydal pravidla a ty se musí dodržovat. Navrhl bych změnu sociálního programu. Pokud jeden cigán dostane tisícovku měsíčně jako sociálku na jedno dítě (max do počtu tří dětí) tak navrhuji aby všichni ostatní také dostali příspěvek na jedno dítě tisíc korun. Plošně.
           A to nemluvím o tom kolik odvádím sociální já a kolik odvádí cigán…

    2. Nějak si nejsem jist jestli ta celá “civilizivaná Evropa” nestojí a nepadá na tom co si vyrabovala a stále rabuje v koloniích po celém třetím světě…
     Španělé, Portugalci, Dánové a hlavně Angličané – kam vlezli tam dodnes tráva neroste.
     http://wanna-joke.com/wp-content/uploads/2016/10/comics-go-back-america.jpg

     Holt Skrete, budeš muset jednou za ten všechen coltan zaplatit a čas nedešel…
     https://www.youtube.com/watch?v=fhr4Gxb1nq0

     Apropos tu teroristickou lůzu si vychovala+vycvičila+vyzbrojila a sem navezla ta skvělá Evropská civilizace s evropskými hodnotami…

     Tak kdo je větší zmrd ?

     1. v evropě je zdegenerovaná společnost, to není moderní civilizace, pokud si švédi dovážejí černochy a vydržují si je ? Tomu ty říkáš skvělá evropská civilizace? Je skvělá evropská civilizace kdy Macrlea, Shultz rozhoduje o tom kdo bude a kdo ne v Bruselském parlamentu? O téhle společnosti jsem nemluvil. Mluvím o tom aby se někdo probral a vzal to pořádně. Vozit jídlo do afriky není řešení. Naučit je zemědělství není řešení, protože to nedokážou. Tak co po nich chceš? Dovézt je do evropy? Tohle jedinné řešení považuješ za řešení moudré civilizace? Ne, pokud civilizace nebude umět používat oběti tak bohužel nikdy se nic nezmění.
      Všechno je to tady svázané to máš pravdu, tebou postované kongo, ty vole to je další stát, kde bych nechal žít snad jen domorodé divoké kmeny a všechny je zlikvidoval.
      Je to prostě mor, stejně jak oligarchie… jak kdyby jsi měl plíseň na mokré zdi a místo toho aby jsi ji likvidoval jsi na tu zeď lil další vodu aby plíseň rostla.
      viz kuličky: https://youtu.be/Q9OHapuhzs4?t=3m19s

     2. divej vidím to úplně stejně jako tento pán: https://youtu.be/dIbgfJWbYd8?t=3m22s

    3. Mam ten dojem, ze jsi z Brna. V Brne na Mendlaku ma zubni ordinaci jeden Syran. Super chlap, umi a fakt pohodovej clovek. Az si budes potrebovat naliskat, zajdi si za nim.

     1. No ono ti teroristé, co jezdí rychle po pěších zónách nebo se vyhazují do vzduchu mezi lidmi na stadionech nebo koncertech, jsou před tím většinou také pohodoví a super lidi. Aspoň podle jejich sousedů. ;-)

      1. Zrovna tento Syran proziva Koran asi tak, jako ja Bibli. Nemam rad suplikovani stylem “…a vsichni jsou takovi”. Nejsou. Nicmene, i kdyby jen jeden z nich byl debil, pak chapu, ze je treba jim zabranit se sem nahrnout. Holt, ten Syran uz tu je a je v pohode. Ale kdyby sem chtel jit dnes, tak i kdyby byl v jeste vetsi pohode, nechtel bych ho tady. I kdyz tvrdim, ze nejsou vsichni stejni.

       Kdyz na stole bude na taliri 50 kolacu a jen jeden otraveny, nevezmu si. Nemuzu ale rict, ze jsou otravene. Nejsou.

       1. můj milý počítačový robote, víš ona je to pořád dokola omílaná sračka, že z 1400 milionů muslimů je 10.000,- lidí špičkových doktorů.
        Na to se dá lehce odpovědět protiargumentem, že v počtu 1400 milionů skinhedů bych našel i o 1.000.000 (jeden milion) víc špičkových doktorů než mezi muslimama. Tož to asi tak…

    4. Ja se na to divam ciste prakticky. V jejich kulture se moc nevyznam, ani nedokazu kvalifikovane posoudit, v cem jsme “my” lepsi nebo horsi. Ale par veci vim zcela urcite: “my” je uz 16 let nonstop bombardujeme a z 8 jejich zemi jsme udelali ruiny. Vetsinou to bombardovani probiha pod totalne falesnymi zaminkami, takze dle Norimberskych zakonu to jsou valecne zlociny. Kaddafiho svrhnuli nasi americti pratele, ne jini cmoudi. V Afghanistanu chodily zeny na vysoke skoly nezahalene, dokud v 80.letech nasi americti pratele nezacali poskytovat podporu “bojovnikum za svobodu”, mudzahidum. A tak dale. Jakepak prekvapeni, ze z tech ruin chteji utect tam, kde je bezpecno, mimo jine v Evrope. A jakepak prekvapeni, ze nekteri z nich se chteji mstit za sve zabite pribuzne. Az Evropa pochopi tuto prostou souvislost, pak se mozna neco zmeni. Zatim se vsak tzv. svobodna media snazi, aby se ve spojitosti se cmoudy mluvilo o vsem jinem, nez o tomto. Co je konecnym zamerem nevim, mozna vyvolat dalsi iteraci krizackych valek?

     Mimochodem, Evropa se dosud nedokazala nalezite vyporadat ani se zidy (kteri ve skutecnosti stoji za aktualnimi problemy s cmoudy). Vlastne jim dokonce aktualne dela kurvu, kdyz vsemozne podporuje existenci Izraele. A vy navrhujete, ze bychom se dokazali vyporadat s cca 1 miliardou cmoudu?

     1. Ano , navrhuji, protože vím že to jde, ale to lidé musí chtít.
      použiji citaci exmuslima:
      Kdo nese odpovědnost?

      Existuje několik viníků. Primárními viníky jsou islám a ti, kteří v toto náboženství nenávisti a teroru věří. Jsou to muslimové, kdo učí islámu své děti. Jsou to oni, kdo hlásají, že jejich teroristický prorok byl vzorem dobra, který má být napodobován. Všichni muslimové jsou zodpovědní za všechen islámský terorismus. Bez muslimů by zde nebyl islám a nebyl by zde terorismus. Islám hlásá teror a všichni muslimové věří v islám, podporují ho a vychovávají děti, aby ho praktikovaly. To znamená, že každý muslim má krev na svých rukou. Každý z nich je vinen, ať již zabíjí ostatní osobně, nebo podporuje ty, kteří to činí. Když muslimové vyučují své děti islámu, vyučují je terorismu.

      A kdo jsou dalšími viníky?

      Sekundárně padá odpovědnost na ramena politiků a globalistických médií, která obhajují islám. Islám vyhlásil válku celému lidstvu. Jeho sloganem je, že ustoupit je zemřít. Muslimové jsou nepřítelem. Politici, kteří otevírají brány země nepříteli, jsou zrádci. Nepřátele nemůžeme obviňovat za to, že nás zabíjejí. To je jejich džob. Jsou loajální své věci. Ale politici jsou zvoleni k tomu, aby bránili lidi. Pokud vpustí nepřítele dovnitř, jsou to zrádci.

      Média též patří mezi pachatele, protože ponechávají lidi v temnotě pomocí lží jako multikulturalismus. Multikulturalismus nikdy nefungoval, zvláště, když jsou kultury tak protikladné jako západní žido-křesťanská humanistická kultura a islámský barbarismus.

  3. Ad to, co tlachala Mayova, tak me spis zarazilo to jeji pritvrdime, bezpecnostni sluzby tohle a tamhleto, takze mi to prislo jako vitana zaminka k dalsimu utazeni sroubu. Nic jako prestaneme vymyslet chujoviny a zrusime dementni omezeni tam nezaznelo.

   1. je před volbama, to si nelazjne.

Napsat komentář

D-FENS © 2016