Je libo Jaguar? No tak si ho klidně kupte. - zpět na článek

komentářů 124

 1. Potvrzuje se, že ženské volant do ruky opravdu nepatří.

  1. Hej. Hej. Podľa novej vyhlášky už bude žena môcť pridávať plyn leda tak na sporáku…..

 2. Nedá mi než vzpomenout na náhodnou návštěvu dealera Ferrari-Maserati kdesi na předměstí New Yorku, US. Na skladě tak 20-30 Ferrari a asi 50 Maserati k okamžitému odběru. My v kraťasech a triku, přijeli Toyotou z půjčovny. Prodejce kravaťák s úsměverm se mohl přetrhnout, chtěl nám umožnit si do auta sednout, celej se kroutil. Inu jiná země, jiná kupní síla, a hlavně co kdybychom byli nějaký ajťáci co právě prodali firmičku fejsbuku za pár mega USD…

  1. V jednom starom dieli TopGearu bol Lionel Ritchie(dufam, ze som mu velmi nesprznil meno). Pri citani Vasho prispevku som si spomenul ako tam rozpraval zazitok z kupy prveho Mercedesu, ked sa im ako kapele nejako velmi zadarilo. Stoji to za to.

   1. Takú príhodu som čítal aj o Johnovi Bonhamovi z Led Zeppelin v dobe keď dobili USandA trh. Ale tam sa jednalo o Rolls-Royce.

    1. Michael Caine taky vypravel, jak ho z jednoho salonu vypoklonkovali, tak se pak v novym aute (tusim ze taky RR) projel okolo :)

   2. No nějaký zážitek s nákupem Mercedesů Lionel Richie rozhodně měl:

    https://www.youtube.com/watch?v=6bFe107XlOA :-)

  2. V krásné knížce The Automobiles of the Maharajas, která pojednává o automobilismu v Indii před druhou světovou válkou, je přehršle takových historek v různých obměnách. Nakráčí pán do dealerství RR, je vyhozen pro nedostatečný oděv. Druhý den tam nakráčí s celým orůvodem, objedná 7 kusů posledního modelu Phantom a nechá přibalit prodavače z předešlého dne, aby se mu o ty vozy měl kdo starat…..

 3. S Dajbychem zkušenost nemám, je to hlavně o lidech. Tam kde jsem kupoval nová auta byli dealeři v pohodě. Ale po přečtení tohohle článku vím jedno: Dajbych je možná nedokonalý, ale autorka je pořádná 3,14ča.

 4. Našel jsem zajímavou glosu ohledně fungování našeho bezprávního systému. Je to sice poněkud OT, ale to snad nebude vadit:

  „Základní princip v pozadí říká, že se změnila povaha právního systému, ve kterém žijeme. Nejde o prokazování, kdo se čeho dopustil či nedopustil. Nejde ani prokazování úmyslu. Jde o to, že zákony přestaly být uplatňovány a smyslem soudu je rozhodnout, zda pro dotyčného zákony platí nebo nikoliv. Pokud neplatí, soudce snadno najde nějaký důvod.“
  http://zvedavec.org/komentare/2019/07/7977-tyranie-nejistoty.htm

  1. Celý ty léta jsme se zvedavcoidním webům smáli, jací jsou to pitomci a lháři a posahaní konspirátoři. Jimi popisované jevy byly označovány jako nesmysly, lži a click bait a pračka na mozek. A teď čučíme na to, že vlastně tak blbí nebyli.

 5. Ten původní článek mi přišel hrozně pitomej. Jak když ho psalo 15ti letý dítě.
  Dajbycha neznám, v Inveltu jsem koupil čtyři auta, poslední před dvěma měsíci. A taky s nima mám pár „pěkných“ historek.

 6. Jiný úhel pohledu – mě je docela jedno, jak a zda vůbec se popisovaný příběh odehrál. Dnes už si to dovedu představit, je dost bohatých lidí, kteří mají takovéto problémy (a nezávidím jim je). Kdybych ale slyšel nebo četl historku o tom, jak se ‚bohatá panička‘ rozhořčovala, že si nemohla poslechnout zvuk motoru auta, které chtěla koupit, třeba v 80. letech, chechtal bych se tomu a všude to přidával k lepšímu… :-)

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!