Je libo čajík? - zpět na článek

komentářů 82

 1. Ja bych si tim poslednim odstavcem nebyl tak jisty. Posledni 4 roky bylo jezdeni po Brne o nervy a vedelo se, bude hur, ale presto volby vyhralo ano (i kdyz se ho nastesti nakonec podarilo odeslat do opozice)

  1. A podařilo se taky vyautovat Žíd Brno?

   1. Zit Brno slo na magistratu od valu uplne a na stredu ma polovicni mandat nez za minule obdobi. Nicmene co jsem vypozoroval, zda se, ze ZB jenom delalo uzitecne idioty anonistum, kteri ultimatne stali za vetsinou sracek, ktere se v Brne udaly.

   2. Hlavní ksicht ŽB Hollan přednesl v médiích sebekritiku, že prohráli částečně i proto, že on sám nebyl schopen víc než rok vyplodit smysluplný status na Facebooku. Nemám slov.

   3. Žid brno byla multikulti islamizační partaj na jedno použití, s jejímž přežitím dalších voleb se víceméně nepočítalo.
    Šlo jen o to, zasít do Brna co nejvíc muslimských kukaček a neziskovek či soukromých subjektů, které vytvoří vyživující líheň pro další islamizaci Brna a Moravy.
    Což byl doteď docela problém na konzervativní černoprdelnické Jižní moravě, kde lidi nejsou tak vymaštění jako v multikulti Prahe. A navíc dodnes v lidových pověstech i písních přetrvává mem „války s turkem“ i proto že slovácko bylo nějakou dobu nárazníkovým pásmem ohrožovaným tureckými vpády.

    Zdejší odpor vůči islámu nebylo možné překonat jako v Praze a tak kvůli tomu musela být vytvořen nákladný projekt politické strany, která v centru Brna vytvoří islámskou líheň, úplně stejným způsobem jak to probíhalo ve všech západních městech. Proto kandidovali a největší nápor aktivity soustředili na Brno-střed a nikoliv na nějaké okrajové sídliště. Je to zcela zjevné, ale vohnouti to pořád nechápou.

    Žid brno je sice skoro pryč, ale rozjeté islamizační projekty přes neziskovky i soukromé islámské nadace pokračují dál.
    Třeba vyhánění pracujících českých rodin z centra nemožností tam zaparkovat, nebo si tam zajet autem na kafe.
    Muslim na dávkách nepotřebuje auto aby si dal vycházku ze státního dotovaného sociálního bytu v centru do nejbližší kebabárny nebo kavárny s vodní dýmkou, které vlastní jeho souvěrci a které v Brně rostou jak houby po dešti, za nezájmu vohnoutů, nebo naopak nadšení mladých frikulínů mezi kterými ja vodní dýmka velkým hitem.

    Tím se dostáváme k té podivné tisícovce lukrativních státních bytů v centru Brna, které Žid brno drželo neobsazené a masivně se opravovaly aby byly připravené pro nově příchozí džihádistické uprchlíky.
    Zároveň se rozjela masivní výstavba dalších tisíců soukromých bytů ve zbouraných areálech v centru. Schválně, zkuste uhodnout kdo si je za ty naprosto šílené ceny koupí. Český vohnout z montovny, kterému po zaplacení nájmu, jídla a dalších základních výdajů nezbude ani koruna, nebo islamizační wahabista ze SA který má doma i záchody z ručně tepaného zlata a uprostřed pouště krytou soukromou sjezdovku? Víte kdo dnes vlastní většinu bytů v Londýně a v centrech velkých evropských měst?

    Takže rostoucí musulmanské kukaččí vejce v Brně stále máme i po smrti Žid brno které ho tam sneslo. A je jen na nás, jestli ho tam v tichosti za cíleného nezájmu současné garnitury necháme vyrůst aby nás pak vyšoupli z našeho vlastního hnízda, nebo jestli tomu zabráníme.

    1. Souhlas, už to píšu jinde, na východ od brna chtějí postavit čtyři kruháče aby zabránili vesničanům jezdit do brna.

     1. Modré zóny a horentní sumy za parkování v centru chudého senochrupa zastaví spolehlivě. Ten raději pojede do nákupní zóny na kraji města, stejně jako většina brňáků a centrum zůstane muslimům a další přivandrovalé verbeži na dávkách, nebo na podpoře od islámských nadací. Stejně jak to probíhalo ve všech západních zemích.
      Pak nastal white flight z center měst na předměstí, bo už ty lidi přestalo bavit být neustále multikulturně obohacován. A nakonec začali prchat z měst na venkov, jak se ta islamistická rakovina šířila z center dál.
      Tak si říkám, vážně byla ta Čapkova Válka s mloky o nacizmu?

 2. Myslím si, že nezávislí kandidáti už nebudou potřebovat v národních státech nějaké stranické kluby, respektive jejich vyčpělou ideologickou „značku“. Aby mohli být zvoleni, založí vlastní subjekt jako jedinci – sám sobě pánem, ten globalizovaný svět už není o stranách, ten model EU se blíží modelu USA, jedna Ústava a mezinárodní právo pro všechny stejné. Ty státy soustředěné v tom unijním společenství, to znamená jako v USA – jeden evropský prezident, jeden evropský parlament a nějací „guvernéři“ jako správci těch jednotlivých územních celků s nějakým menším týmem. V globalizaci ten ekonomický i politický systém už funguje jinak, už nemáte hranice, jste jeden obrovský komplexní pulsující organismus s nadnárodní politikou i ekonomikou. Bude v podstatě pro tu EU zbytečné a finančně neefektivní, aby udržovala v chodu ty jednotlivé vlády v těch státech, ony stejně nemají žádné pravomoce měnit systém, musí se držet všech těch mezinárodních smluv, které podepsaly před vstupem do EU.

  1. To muselo dát práce…

   1. Vy tak toužíte po pozornosti, Vy jste musel být velmi zanedbávané dítě.

    1. Jeden systém vládne všem, jeden jim všem káže…


     Sorry, ale nedalo mi to.

     1. To se mýlíte, kazatelů bylo vždycky více než kostelů.

  2. Spíš to vypadá, že to tak bude jen na papíře a reálně bude na unii každej srát. Německo a Francie se vysraly na pakt stability, polsko si udělalo nevonící reformu justice, V4 odmítla uprchlíky, Rakousko a Francie si zas obnovily hraniční kontroly. Dokud je Brusel vyzbrojen několika divizemi razítek a flotilami kancelářského papíru, může si každá země dělat reálně co chce – pokud to její vlastní ovčani chtějí a mají reprezentaci s koulema (Maďaři, Poláci)

   1. Hehe, je otázka, jak dlouho je pak systém udržitelný, když každý na vše sere a divize sestává z razítek a má flotily z kancelářského papíru. Víte jak to bylo s Ádou, ten se taky na všechny ty papíry a razítka vysral.

 3. Já jsem „komunistovi“ držel palce. Pln zmaru a zklamaný musím přiznat, že měl racionálnější, celkově lepší názory a sliby než ostatní kandidáti. Bože, Bože, Bože, když už i komunista má liberálnější sliby a program než liberální mainstream, je něco kurva zle. Chtělo by se říci Rychle pryč. Ale

  1. Ale kam… Vždyť i to Německo a UK je v koncích, co se týče svobody a fair play.

   1. Mongolsko

    1. Exoplaneta.

  2. Co je na komunistickym programu liberalniho, u vsech Marxu?

   1. No, na komunistickým jako takovým je liberální leda fň. Nicméně při porovnání kandidáta a jeho slibů a projevu z toho vycházel tak nějak nejlepší. Brrr.

    1. Slibem nezarmoutis a kdyz ptáčka lapaji, pekne mu zpivaji. Se koukni na komoussky plakaty z voleb 1946. Velmi rozumne proklamace, podpora drobneho a stredniho podnikani, rolniku a drobnych zemedelcu atd… A realita? Nikde jinde mimo SSSR komunisti tak masove neznarodnovali jako v CSR.

     1. Když tomu debilové věří …

   2. Liberalismus, komunismus, socialismus jsou doktríny, nemají s marxismem, což jsou jen spisy a je to politická a ekonomická teorie, společného ani hovno.

    1. Kde pisu o marxismu? „U vsech Marxu“ je jen zertovne zvolani. Neco jako „U Joviše“ nebo „Pro Kristapána“, pripadne „Jemináčku“,nicmene ti Marxove jsou vic k tematu.
     A vubec – Huš, jdi si trolit jinam, nezbedníče. Na debatu o politickych systemech nemam naladu.

     1. Hehe, škoda, mohli jsme to filozoficky rozvinout. Nevadí, počkám si na ten anarchokapitalismus.

      1. S tim taky nechci mit nic spolecnyho. Ulov si Lojzu nebo Behemotha. Bohuzel pro tebe uz sem samotny Velky Ancyp Urza nechodi. Jste si spolu mohli zakyblovat az do zhrouceni serveru a nasledneho vzniku cerne diry.

       1. To od toho Urzy taky není vůbec slušný, nejdříve si na dýfensu udělá jméno a zahájí sbírku na svou knihu a když shrábne miliony tak pošle své ideály i dýfense do hajzlu. Jestlipak dal dýfensovi aspoň nějaký všimný, když se po jeho zádech (a jiných zádech) vyškrábal mezi větší zmrdy?

 4. Masakr. Az se mi pri cteni delal knedlik v krku a do oci vhrkly slzy bezmocneho vzteku. Letos budou u Tekelu smutne Vanoce. Po sestnacti letech se korytko vysypalo. A to jeste Dfens nenapsal, jak dopadla ta svine podnikatelska Maruska, parazitka jedna.
  Ale ocenuju, ze se pravicovy komunista s. Tekel nevzdava a hleda nove korytko. KSCM je, zda se, v riti, tak ke treba opustit lod a vydat se hledat nove čelendže, jak ho ucili v tom kurzu MBA.

  1. Znamena to, ze nyni uz ani nebude clen predstavenstva Dopravniho podniku Mesta Ceske Budejovice a.s. ?

   Nelidske.

 5. Pro DFENSe – omlouvám se, nějak jsem se v textech ztratil – proč Tekel kandidoval za KSČM (jasně, já vím, on byl „nezávislý“ :)) a ne někde kam by svým údajným pravičáctvím zapadl? Jen to chci pochopit. Že by soudruhy rozvracel zevnitř? Fakt nechápu proč ho propagujete.. a asi to vědět nechci. Ale to na co jsem se ptal bych věděl rád. Případně může odpovědět kdokoliv,kdo odpověď zná. Rád se nachytřím.

  1. Pre odpoveď sa treba hlbšie zahrabať do vnútornosti tohto webu a niekde v diskusii k (asi) predposlednému článku od Tekela som dával odkaz na rozhovor D-Fens vs. Tekel z roku 2010 ak si dobre pamätám a tam Tekel vysvetľuje ako sa „nechal ukecať“ na kandidátku KSČM.

  2. Tak som to vyhrabal. Tu je odkaz na článok s rozhovorom z roku 2010: http://dfens-cz.com/zpovidame-kandidaty-ing-ivan-tekel/

   1. Tak to je čirý komunista:-))
    Ty příspěvky zdejších knížecích pseudoliberálů po přečtení linkovaného působí ještě směšněji.

 6. Vždyť je úplně jedno, jestli Tekel je nebo není bolševik. Jádro problematiky je jinde. Dfens na Tekelovi vyzkoušel, že SYSTÉM LZE HACKNOUT! A dokonce LEGÁLNĚ!

  Tak se mi zdá, že tvůrci volebního systému se začínají vařit ve vlastním kotli. Dfensi, díky!

  1. Jak hacknout? Ze lze krizkovat napric stranama je napsano v zahlavi volebniho archu. Navic to zjevne Tekelovi ani Dfensovi nevyšlo, Tekel byl ctvrtej, jeho hlasy shrabnul lidr kandidatky, Filip se směje, Tekel si musí hledat novej vedlejsak a Dfens novyho kone kterymu vlepi polibek smrti.

   1. Ano, to v popisu bylo, ale nebylo tam, že preferenční hlasy se nezapočítávají prostým způsobem, ale komplikovaněji. Až Dfens rozkryl účel zakomplikování a tím pádem osvětlil i možnosti, jak se tomu účinně bránit.

    O Tekela nejde, nejsme většinou Budějáci, takže nám je Tekel volný.cz. Ale máme teď čas se dát se sousedy dohromady, vytvořit zájmové skupiny.

    Výborný důvod chodit častěji do hospody na pivo.

  2. Prosím vás, udělejte si čas a přepočítejte si to. D-frns to neudělal a je za blba.

 7. Čekal jsem, jak se D-FENS popasuje se svou komunální volbou, za kterou se nemusí stydět (shrnuto – estébák „Falmer“ Filip, rozhodnutím strany doktor Braný, užitečný idiot Pikous a soudruh místopředseda krajské organizace Nadberežný jsou D-FENSovými zastupiteli na další čtyři roky, zatímco jeho kůň dobyl skvělé místo sedmého náhradníka), jaká z toho vzejde sebereflexe atd.
  No, dopadlo to podle očekávání – všichni jsou blbci, akorát já letadlo.
  A příště to bude ještě lepší, protože v boji proti institucím na to půjde institucionalizovaně :-)

  1. hlavně že pitomio…

   1. Pitomio v Budejicich nekandidoval. Za SPD tam kandidovali radovi idioti.

    1. I kdyz, asi by byl lepsi vyraz Pitomiovy opice…

     1. Já bych všechny ty politiky zrušil.

  2. No jiste. Protoze zaskrtnutim hlasu pro kandidata dostava hlas v prvni rade ta strana za niz kandiduje a az potom, mozna, za splneni urcitych podminek ten kandidat. Pokud ty podminky, byt o jeden hlas, nesplni, dostane prdlajs a hlas shrabne strana. Ta ho ma jistej.
   Tudiz vsichni ti co to hodili Tekelovi zaroven hodili hlas budejicke KSC(m) a protoze Tekel podminku nesplnil, tak ty hlasy shrabl soudruh Filip,ktery vam dekuje, burzoazni ksindlove :-P
   Z cehoz plyne pouceni, pokud bude mnou vybrany kandidat kandidovat za stranu ci hnuti ktere je mi odporné, nebo kde jsou na prvnich mistech lide mne odporni, tak je lepsi to neriskovat. V kazdy partaji se najdou rozumni lide a urcite se najde i partaj která se mi neekluje a nebude mi vadit kdyz muj preferencni hlas vyjde naprazdno a podpoří pouze onu partaj

  3. V CB je to vubec zajimavy… komunista Nadberezny jiz delsi dobu vlastni pomerne velkou tiskarnu, kde vykoristuje delniky od rana do vecera :-)) (Inpress)

   1. Tak z tech rudejch spicek podnika snad kazdej. Neslysel jsem o zadnym, co by byl nekde zamestnanej, pokud teda neni pro jistotu duchodce.

  4. Zbývá otázka, nebyli by tito zasloužilí soudruzi tak jako tak zvolení i bez „dfensáckých“ preferenčních hlasů pro bolševického nestraníka Tekela?

   Otázka číslo dvě: jsou o generaci mladší perspektivní svazáci v ostatních stranách, nebo o 2 generace mladší sorosovi svazáci opravdu lepší volbou než ti staří bolšání z KSČ ? Já si tím už dnes nějak nejsem jistý.

 8. Přes všechny řeči o pravicovosti s. Tekela se D-F stále nevypořádal s jeho aktivní účastí za KSČM. Jak už napsali jiní, křížkování pomohlo jen straně, která tímto s. Tekelovi děkuje a každý křížkovač má tak možnost si dát řádnou facku, protože si možná myslel, že zvolí rozumného člověka a místo toho pomohl echt komančům.

  Nicméně pro mě je stále záhadou, jak se pravicový kandidát dostal na listinu KSČM a pokud to bylo jen čiré prospěchářství, nevidím moc důvod to oslavovat, tím méně takovému pánovi věřit. Příště může veden stejným prospěchem spojit své jméno třeba s „anojugend“ nebo rovnou plnotučnými anofertem. Nakonec on je přece pravičák, příznivce laissez-faire a tak hlavně, aby tam byl, jedno komu přitom pomáhá a s kým spojí své jméno…

  1. Ty to proste nechapes. Proste Tekel je echt pravicak pravicovej co kandiduje za komouse jenom proto ze mu to kdysi nabid kamarad a bylo mu blby odmitnout. Ale jinak je pravicovej a KSC(m) mu to s radosti toleruje, protoze jsou to altruisti co radi zaplatej ze stranicky pokladny kampan nekomu, kdo bude hlasovat proti nim. Takovi demokrati oni jsou, soudruh Filip je tim proslulej, ten by klidne funkci slozil aby nenarusil pluralitu v zastupitelstvu. Takovej on je. Raznej, ale ferovej.

   1. shane: :-)

    Pořád doufám, že mi uniká něco podstatného, co D-F nenapsal, protože si neuvědomuje, že je to důležité, ale celou věc by to osvětlilo.

    1. Imho je to tak, ze dfens tohle nerozlisuje. Tekel se mu zamlouva a zbytek neresi. On je technokrat a voli prostredky co vedou k cili a pripadne vedlejsi dusledky ho nezajimaji.
     Celkem jasne to definoval ve clanku ohledne Czexitu – jeho prvoradym cilem je czexit a bude podporovat kazdyho, kdo ho bude prosazovat,at je to kdo je to.

     1. Tak tak shane, chcete svobodnou mobilitu? naše strana podporuje autobahny, chcete pryč s okovy smlouvy z toho zámku u Paříže? kein problem. A taky bude plná zaměstnanost, dovolená i káry KdF, lets make Germany great again, a židy a všechny kdo jsou proti nám (komunisty, demokraty, buzeranty z SA, Gregora i Ottu Strassera, pár Rakušanů, pár desítek tisíc Čechů, pár desítek milionů Poláků, pár stovek milionů těch ostatních) pořešíme.
      A ten Alber Speer co je u nás na kandidátce, takový slušný člověk a efektní architekt.

      1. …účel světí prostředky…

 9. Problém pokrokových bolševiků je v jejich loajalitě straně. Když dojde k nějaké vnitrostranické diskuzi, tak je skalní stalinisti utřou s poukazem na vyhlášená dogmata a principy M-L, přes které prostě nejede vlak.
  Slušný člověk prostě nemá co v KSČ pohledávat, protože je pouze užitečným idiotem pro kované soudruhy.
  Zažili jsme to minimálně dvakrát, po válce a po 68.
  A teď jsme na dobré cestě zažít to potřetí. Iniciativu ve straně se snaží převzít Skála. Docela jsem zvědavý, kdo se první odváží mu říct, že za ten volební neúspěch může hlavně on a Semelová, skalní soudruzi, demagogové s IQ tykve.

  1. No, ja celkem chapu, ze existuji lide, co do normalizacni KSC lezli opravdu s cilem zlepsit podminky v CSSR. Tenkrat v podstate jina cesta nebyla, Narodni fronta jen pro paradu, nestranici jen do poctu a disidenti aby mela StB na cem trenovat. O padu komunismu se vetsine lidi ani nesnilo jeste na jare 1989. Takze jo, byli naivove co tam sli s dobrymi umysly.
   Nicmene po roce 1989 uz nikdo nepotreboval lizt do KSC, tam uz lezli jen ti co se stranou souzneli.

   1. Nevím… Když jsem se v září 1989 vracel z cest po Bavorsku (den poté co MLR oznámila, že nebude po občanech SRN vyžadovat, aby při odjezdu ze země měli v pasech vstupní vízum a vstupní razítko), tak jsem si říkal, že příští rok budu doložku potřebovat i do Drážďan a uvažoval jsem, jak dlouho bude trvat, než se zadrátují i Krušné hory. O tom, že by padla vláda KSČ, to jsem si nijak nepřipouštěl. A stačily dva měsíce…

    1. Muze bejt. Slysel jsem z vypraveni, ze se pad komunismu dal vypozorovat uz nekdy od leta 1989. Ja osobne prd poznal i 19.11, kdy jsem se v TV dozvedel o pendrekovacce na Narodni. Ze se neco deje jsem zjistil az v pondeli 20.11, kdy jsem prisel do skoly, mezi dverma dostal trikoloru a misto vyuky s nama soudruzky ucitelky „vedly dialog“. A to je jeste mozny, ze dialog prisel na radu az o par dni pozdejc.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017