Jak skončí Bába - zpět na článek

komentářů 567

 1. „Historické“ strany jsou v rozkladu a vedou je lůzři a zoufalci jako Hamáček“ a Fiala…

 2. Co chceš nabízet lůze, co jí už za 30 let nenasliboval někdo jinej? Alternativa je zrušit dotace, zrušit dávky, zrušit důchody a zhasnout, což s sebou samozřejmě nese i zrušení buzerbyrokraci, daní a osobní odpovědnost s možností si slušně a dobře vydělat, pokud bude někdo chtít. Ale vohnouti by tě ukamenovali už u těch dávek.

 3. Scénář 3: Bábu sundají Rusové.

  Je zjevné, že Bába se cítí lépe na západě. Už proto, že odtamtud mu tečou prachy. Kdyby neměl silnou opozici v prezidentovi a ostatně celé veřejnosti, byl by jistě přijímal by a vítal s tím, že „to taky zvládneme“. Brusel má navíc na Bábu čapí páku. Kromě toho mu pořád pod okny vřeští havloidi, že to tady chtějí taky tak zkurvit. Bába podlehne těmto tlakům a začne vycházet západu vstříc. Už takhle hrozí, že podepíše to Istambulské svinstvo.

  Scénář 3a: Bábu sundá Bába jr.

  Bába jr. podstoupil na Krymu zvláštní procedury zahrnující halucinogeny, kostelecké uzeniny a anální torturu, v jejichž důsledku se z něj stal tzv. Manchurian Candidate. Jednoho dne mu zazvoní telefon a v něm se ozve tzv. Trigger Phrase: „Čau lidi, za svoje děti bych položil život.“ A to bude konec Báby v Čechách.

 4. A já bych bábu nesundával.
  Mně se líbí tam kde je.
  Pozor – nejsem příznivce takových lidí,
  každopádně na tom se dá najít něco pozitivního.
  On tam momentálně působí jako takový oboustranný šprajc v septiku.
  Včil si sám nasral do hnízda – i do toho druhého…
  a zároveň vystupuje jako lidumil, hodný správce a manager ČR, starostlivý hospodář.
  Tak bych ho nechal napokoji ať se stará…
  Vono to požehnání – (komu dal pámbů ouřad), často bývá největším trestem.
  Jen ať neblábolí a maká.
  Výsledky se dostaví.
  Až ten šprajc rupne…
  :-D

  1. Něco pozitivního se dá najít i na pobytu v kriminále. Třeba se tam naučíš otvírat fabky, pokavad to neumíš už z vojny..
   Nevadí, že během těch dalších let napáchá X dalších sviňáren na českých zákonech?
   Já vím, že nevadí. Dokud se to nedotkne jednoho každého z nás, tak nevadí.
   Jsme rádi, že sousedovi živnostníkovi chcípla koza. Ale nedejbože, aby začala chcípat i mýmu synovi živnostníkovi.
   Bohužel tak daleko nikdo z jeho voličů nedohlédne, ani dohlédnout nechce. Hlavně, že pochcípaly všecky kozy okolo.

   1. Nepochopil.
    Prostě si zkuste představit, že to co příjde po něm může být a bude 2x nebo 10x horší.
    Z tohoto hlediska je to cenná figura jsem rád, že je tam kde je.
    A rád bych se pletl…ale voda teče dycky z kopce.
    A po zemákovi to nevzme nikdo jiný než nějaký mladý progresivní eurohujer typu mcrona.
    Říkám, zlaté časy teď tady máme.
    To potom něco uvidíme.
    Dát čechům nažrat…

    1. No, já se toho bojím taky. Toho samého scénáře. Už vidím Feriho jako předsedu vlády anebo časem jako prezidenta.

     1. To by nesměl bejt u TOPky. Teď letěj Piráti a ODS.

      1. Co není, může být. Se podívej na Pospíšila.

      1. Ten typek, co vypada, ze pri cuchani toluenu si u toho zapalil, furt nevim, cim je jinak tak uzasnej.

       1. Je to negr, to má přece automaticky sto bodů navíc, ne? :D

        1. Coze? Takze my uz jsme taky svetovi??

         1. Šak to píšou, mladej, blbej a eště černej, to sou zásluhy, to by moh rovnou na prasezidenta, nebýt toho hnusně diskriminačního věkovýho omezení…ale to se určitě brzo podá :o)

    2. Kdyz si prectu zpravy o vzestupu Ciny, ktera se ze stredoveku behem 1/4 stoleti dostala na vysluni imperialismu, do toho se podivam, jak nase zeme pred separatistickym nesmyslem pred sto lety slapala vedle Rakouska a dnes sotva vidi v mlze koncova svetla jeho ujizdejiciho vlaku… no… tezko byt optimistou, pravda.

 5. DNÉÉĚS se podíváme zpátky do minulosti, jak to celé začalo.

  Po obvyklé kampani bububububu komunisti, přemluv bábu, kdo je chytrý volí pravici, vyhrává pravice volby a to dokonce 2x za sebou.
  Výsledek předčil všechna očekávání. Zavádí se daň z daně ukryté pod názvem pojištění, DPH na potraviny se postupně zvyšuje na trojnásobek, dluh na dvojnásobek, HDP na dlouhou dobu nejhorší v regionu (aneb krize nebyla jen u nás) Důchodová reforma je zcela debilní, situaci jen zhoršuje a tak do třetího pilíře nevstoupili ani všichni voliči TOP09.Navíc se ukazuje, že celou vládu řídí domina, která poprvé premiérovi ukázala co je blow job.
  Babiš cítí šanci zprivatizovat zbytek republiky. Kupuje MF Dnes a ze dne na ten tak přicházíme o propagandu Kalousek je nejlepší ministr ve vesmíru a Karel má nejlepší číro.Odpadá možnost Babiše mediálně zlikvidovat již ve stádiu pokusu.
  V roce 2015 se v Bruselu a Berlíně definitivně zbláznili. Již nestačí EU likvidovat prostřednictvím úřední buzerace a je nutné přikročit přímo k přípravě fyzické likvidace původních evroevropanů. Babiš je první, kdo ve vládě nahlas řekne ani hovno a odmítá podepsat migrační pakt.Že v Bruselu babišovci hlasují opačně, voličstvo neví, bo v médiích se o tom nemluví, protože za prvé drží s Bruselem basu a za druhé celá opozice , snad s vyjímkou ODS a Kellera, hlasuje v Bruselu stejně a touží dovést každý měsíc alespoň 3000 třicetiletých sirotků.
  Za viníka celé situace je prohlášen Babiš, protože nenechal ty amatéry co proti němu stojí vyhrát volby a blbí voliči, protože se po páté za sebou odmítli popálit o stejná kamna.
  Aktuálně každý stojí u těch svých jediných správných kamen, odmítá vnímat puchýře na své spálené tlapě a prohlašuje všechny co mají pracku na jiných víceméně stejně žvavých kamnech za idioty.
  Řešení to nemá, nezbývá než přendavat tlapu z kamna na kamna a pokoušet se tak naznačit majitelům kamen, že kráva se může dojit, ale ne tak, aby se struku tekla krev. Osočovat kolegy se stejně spálenými tlapami, za to, že si je nespálili zrovna na těch vašich kamnech je zcela zbytečné.

  1. Ano, já to bohužel vidím úplně stejně, přičemž především bych vypíchnul to dřívější vítězství „pravice“, kterou jsem také volil, a která si se mnou a se svým volebním programem leda tak vytřela prdel. A pokračuje v tom úspěšně dál. Já rozhodně žádné bývalé estébáky nemusím, ale současná opozice mi až děsivě připomíná Národní frontu. Já jsem byl proti Babišovi hodně zaujatý, ale upřímně, po tom, co vidím, se té opozice začínám bát víc a víc. :-(

   1. Jednou jsem viděl naživo optimistického, usměvavého Topolánka. První co mě napadlo: neposerte to, tohle je možná poslední šance, jak věci zlepšit. Posrali to…

    1. Jakože by to měl zlepšit Topolánek, jo?

     1. Kdo jiný? Po těch hrůzách, co tam byli před ním. Topolánek působil zapáleně, zdálo se, že má věci srovnané v hlavě, uměl se prodat.

      1. Já teda nevim jestli si to pamatuješ, ono už to je nějakje pátek, ale Topol už jednou premiérem byl. A ne zrovna dvakrát dobrym. Jeho kámoš a poradce Dalík dokonce šel sedět za korupci a rozhodně to nebylo tak, že Topol o ničem nevěděl. Tebe ti zloději nějak fascinujou, ne?

       1. Bylo to během kampaně 2006, tehdy byl nadějným opozičním politikem a o Dalíkovi nikdo neslyšel.

        1. „…během kampaně 2006, tehdy byl nadějným opozičním politikem a o Dalíkovi nikdo neslyšel…“

         Zato Mirek určitě budil důvěru.
         Opravdu to nebyl dunící sud, co se přivalil z Moravy.
         Vůbec nevylezl v partaji po zádech manželce Pavle, kterou následně pustil k vodě.
         A taky určitě po povýšení do Phy nesbalil atraktivní bloncku Lucku.
         On měl vždy jasno v budce, vůbec nelezl do ritě (radar apod.), fakt srovnáno v hlavě…

         :OD

         1. Tak někomu burani holt imponujou. Na macho gesta a maskulinní fóry Topolánka užilo.

       2. Ty máš vážně na mysli to období, kdy jsme měli předsednictví EU a Topolánek dopustil shození celé vlády bufetářem Jyrkou? Tos nemyslel vážně, že ne?
        On Topolánek působil sebevědomě, to jo. Srandičky v televizi, lidu docela sympatický fakáče na Kalouska v PS, jakože je jeden z nás…Ale celý to jeho zákulisí bylo tak křivý, že to takhle dopadnout muselo.
        Tím neříkám, že Jyrkovo zákulisí bylo bůhvíjak rovný. Byli oba stejný parchanti a výsledek byl odpovídající běžné bitce zlodějů na ulici. Jednou vyhraje ten, podruhý zas jinej. Ale oba jsou to dacani :D

        1. Mirek Jednicka je o neco chytrejsi, tu FVE ma dvakrat vetsi, nez Jyrka Sexymozek.

        2. Ne. Myslím období 2002-2006, kdy vyhrála ODS VŠECHNY volby a v Praze dostal nejvíce preferenčních hlasů.

      2. „…Topolánek působil zapáleně, zdálo se, že má věci srovnané v hlavě, …“

       …smíchem pod stolem, díky…!

       Jihočeši bývají takoví hodní, někteří dost naivní…

       1. Mirek Jednicka mel zcela bezpochyby veci v hlave srovnane. Vedel presne, ceho chce dosahnout behem doby, co bude u koryta. A co vim, tak dosahl zcela vseho. Jedine, co se nepodarilo, byl ten Hrad, ale treba casem… kdo vi… tahle trafika pro vyslouzile zlodeje stale slape.

        1. Obávám se, že je to dost reálná varianta. Prezident Topolánek. Fujtajksl vespolek.

         1. Já to říkám pořád, že nejlepší zřízení je monarchie. Korunovační klenoty pořád máme.

          1. Jo, o by se mi taky líbilo. I král sice může bejt pěknej ksindl, ale aspoň se ušetří za volby.

          2. Posledniho krale jsme nechali i pres nase sliby chcipnout na zapal plic, tak si nejsem uplne jistej, kterou modrou krev bychom do toho ukecali. Ledaze bychom se usnesli, ze nepujde o zadnou tradici ceske koruny, alebrz ceskeho koryta a pak je nabidka celkem bohata.

          3. Krále stále máme, pro to se stačí dynasticky narodit, i korunovace je volitelna
           https://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Habsbursko-Lotrinsk%C3%BD
           Maďaři to už prosrali bo tam je králem jen ten kdo měl v budíně v termínu korunovaci a rakušáci mají zákon o zrušení monarchie. My máme hovno, tedy král je stále k mání. I syna má. I papež ho oslovoval vaše císařská výsosti.

          4. Habsburgovci a ich Paneurópska únia? Obávam sa, že o takého kráľa by som nestál ani trochu. Problém s reštitúciou monarchie je totiž nie v nedostatku kandidátov z hľadiska dedičného práva. Problém je, že dnes sú títo potomkovia slávnych rodov väčšinou vypatlaní demokrati, excentrici, celebritky, eurohujeri, či iní hulibrci, ktorí už dávno stratili akúkoľvek autoritu. Tá bola násilne uťatá v 1918 a v nasledujúcick rokoch totálne vygumované aristokratické nástroje moci návrat monarchie robie dosť nepredstaviteľným. (imho monarchiu v pravom slova zmysle zabila veľká masaríkovská krádež zvaná podna reforma než deinštalácia konrétneho rodu). Aby mohla monrachia fungovať, tak kráľovská moc sa musí opierať o aristokraciu, ktorá vlastní značné podne fondy a spravuje ich.

          5. Neuhauer:
           Jasně že je to nereálné, ale je to stále možné :-)
           Aristokracie nemusí mít nutně nějaké pozemky, spousta nové šlechty byli různí průmyslníci, ale jako s každým režimem – musí to akceptovat většina nebo se proti tomu aspoň nebouřit, jinak to nefunguje.
           I dnes pokud by většina lidí přestala věřit na stát a policajta považovala jen za blbečka s placatou čepicí, tak se systém zhroutí. Nejde zavřít všechny do vězení.

          6. OK, dajme tomu, že vlastníctvo pody je dnes trochu prežitý koncept. Ale trebárs v predvojnovom agrárnom Uhorsku (a aj inde samozrejme) vlastníctvo pody (vo veľkom) znamenalo stabilný príjem. Priemysel može skrachovať, byť fyzicky zničený a je prenosný, i.e. fabriku zavriete a otvoríte inde, prípadne si kúpite podiel vo fabrike, ktorá je mimo váš štát. Kdežto keď máte milion hektárov pody, tak prenajímate roľníkom, lebo žrádlo sa musí vypestovať, niečo obhospodárite vo slatnej réžii (takže je jak cash, tak naturálie) vlastníte vodné plochy, ložiská nerastov, lesy, ktoré sa dajú exploitovať, ale hlavne, chcete ten podny fond brániť a máte tým pádom vzťah k miestu, potažmo štátu ako takému.

        2. Sysop:
         Ale jo, srovnáno měl – hrábnout prachy, na druhým místě kariéra. No a ve velký Praze klofnout eine atraktive katze, bo je chlap s velkými gulami.
         To si splnil.
         Naivkové mu pomohli.

         Na hlavu státu už to zkoušel (poradce mu dělal ten pražskej smažka, co vymyslel „Pomáhat a chránit“).
         A je pravděpodobný, že to příště zkusí zase a zakonkuruje nadějnému Pospíšilovi…

         1. Každej holt nemá křišťálovou kouli, aby věděl, jak to dopadne. Já se přece nepřu o tom, jestli je Topol lump a podrazák.

       2. Působil, zdálo se, neumíte číst? Ne, že takový doopravdy byl.

        1. Nu, když jen působil, pak OK.
         Já toho duníka vyloučil hned, jak poprvé vylezl na scénu…

         1. Pak máte dobrý odhad na lidi, anebo víc zkušeností, anebo vidíte ve všech politicích darebáky. Jo, s tím se vesměs nespletete, ale občas člověk chce někomu dát šanci. A svěží vánek měl minulost mnohem lepší než Babiš.

          1. Proste jsme si prisvojili emerickej model. Volime toho, kdo ma velky prachy a plnou hubu slibu.

          2. Ale taky musí mít vybělené zuby, osolárkovanou pleť, dobře padnoucí oblečení…

         2. Jo, a ta jeho současná atraktivní kočka do něj šla proto, že měl funkci. Ona chtěla být zapsaná na kamenných deskách, to byl její dávný sen.
          A ze stejného důvodu bude chtít, aby šel příště po funkci nejvyššího…

          1. Třeba se měli fakt rádi :-) I když přišel o funkce, zůstala s ním, narozdíl od Paroubkové. Anebo miss blond našeho exhejtmana Zimoly.

  1. Aspoň jsou chytřejší než v Rusku a když křiví průzkumy nevyjde jim dohromady 140%. Prostě profíci.

   1. V Rossiji vsjo balsoje.

  1. Dle pruzkumu majoritni Buresuv volic je starsi zena z male prdele se zakladnim vzdelanim.

   Te proste nenacpes Internet a alternativni media. To je pak tezky… A Bures to sakra dobre vi.

   1. Asi to tak bude. Tuhle fotku jsem kdysi kdesi zachytil, pamatuju si, že nejlépe hodnocený komentář byl „dva kocouři“.
    https://www.frekvence1.cz/clanky/celebrity-osobnosti/foto-karel-gott-povecerel-s-ministrem-babisem-mame-zpevakovo-vyjadreni-23755.shtml

   2. Ono nejde až tolik o nacpání, ale spíš o schopnost a ochotu si na tom internetu něco najít. I ta starší žena z prdele ví jak se na internetu dostat na Blesk, víc ale hledat nebude. Naposledy mi jeden mladý kolega, má rok po VŠ, tvrdil jak je Bureš genitální podnikatel a je supr. Když jsem se zeptal, jestli ví jak Bureš začínal a zbohatl tak na mě koukal stejně jako kdybych se ptal, jestli neposlouchá East17.
    Podle mě je to o stereotypech myšlení dnešní starší generace, v tomto případě starších žen, protože hodnoty a ideály si nesou z dlouhé minulosti.

    1. Co sleduju lidi tady v nasi megaprdeli, tak to jsou majoritne panbickari, co je sere, ze vsichni si vcas nakradli, jen voni ne. Takze na „ja s nimi zatocim“ slysej kurva dobre a jaxou zvykli chodit do kaple, jdou i k volbam. V nedeli pred volbama jim jeste faternik naposledy prelesti zbyly mozkovy zavity a hura na to.

   3. Při vší úctě, jak by té ženě za situace jeden za 18 a druhej taky, měl pomoci internet?

   4. Startere25, Vy vůbec neuvažujete o možnosti, že spousta lidí 50+ ten internet prostě vůbec nemá ??

    1. To uvažuju. Ale na věci to podle mě nic nemění nebo ano?

     1. Sakra meni. Mladez to nahazi Piratum, protoze ‚proteeest voe‘. Beznej pracujici vybira, ale obcas nema na volby cas, nebo chut. Kdezto starsi clovek si k tem volbam zajde, protoze je to, mimo jine, dobra prilezitost podrbat se sousedama, podivat se, kdo to zase ted sedi v tej komisi, atd.

      Ja jsem se schvalne dival na nasi mistni statistiku po komunalkach. Fakt ti stari neleni a jdou.

      Pokud si projedes grafy, tak uvidis, ze ANO to nahazeli hlavne ti starsi a z malejch prdeli.

      Ti starsi neumi tolik s Internetem, pripadne je k tomu doma vnoucata stejne nepusti. Takze pokud dotycnej neni sam aktivni, vi jen to, co mu do hlavy natlacila nasevase media a farar. Tak to proste je.

    2. Ale jistěže mění. Ty lidi prostě ani nemají JAK si dohledat nějaký souvislosti. Jsou odkázaný jen na cinknutý noviny, cinknutou televizi a taky toho pana faráře, jak už naznačil Sysop.
     Nezlobte se, ale těchto lidí je nezanedbatelné množství.
     Tam už stačí, aby jeden z deseti v hospodě řekl „no tak já to asi hodím tomu Babišovi, vypadá že chce zatočit se zlodějema“ a zbylejch 9 udělá totéž, protože náš Jožka určitě ví, proč to dělá..

     1. Čert sere na větší hromadu. Když má někdo takovej úspěch, tak mu to tam taky hodíme, no ne?
      Jinak dobrý postřeh s těmihle lokálními „opinionmakery“.

     2. Když vidím, jak údajně volí ti „chytří“ voliči, tak jsem snad rád za ty blbý. Nebo jaká partaj mně má správně vyjít po správném dohledání všech souvislostí?

      1. Vzhledem k tomu, jakou minulost maji ti, co tam jsou, by bylo alespon fer, kdyby to rozlozeni hlasu bylo vice rozvnomerne. Jinym zpusobem by se jim pak handlovaly ty jejich pakty. Holt, nic lepsiho nemame, ale takhle je to lozeny taky blbe.

       1. Tak schválně, jaké by bylo ideální ložení za situace s Bábou, SPD a komanči nikdy?

        1. „Komanci nikdy“ neni realne, takova partaj slozena vyhradne z lidi mladsich cca 45 let u nas v podstate neni. A jinak jsou byvali komari uplne vsude.

         Problem je, ze tam, kde jsou nyni lidovci a socani, bude jednou i ANO, ale do te doby stihne napachat mnoho skod. Jinak bych bral, kdyby bylo treba 6 stran, kazda 15 %. To vse za situace, kdy vybirame z toho, co tady mame. Tedy neni zadna strana, ktre bych to hodil s cistym svedomim a chtel ji videt pres 50 %.

         1. Ne myslel jsem to tak, jak by ta koalice měla vypadat, když členové demobloku tvrdí, že s ANO,SPD a KSČM nikdy. Nesmysly typu s ANO ano ale bez Báby snad nebudeme řešit.
          Moje nároky na politiky se staly již velmi nízkými, v podstatě mě stačí když za
          a) budou odmítat všechny pokusy předělat nás na pobočku Afriky
          b) nebudou mlít rusofobní nesmysly a prakticky hrozit našim zatažením do války. Mně je u zadele co dělá Putin, když to Rusům vyhovuje mně je to šumák a kdo umí počítat do tří, ten si snadno spočte, že nějaká anexe Evropy Ruskem je z vojenského hlediska totální nesmysl.
          Je to sice smutný, ale tyto dva body splňuje pouze paranoidní Japonec. To, že jeho agendu převzal Bába jen jen plus, kdyby ji převzaly všechny partaje, o to líp, přeci jen není jednoduché volit s klidným svědomím debila.
          Ve všech ostatních bodech se o sebe postarám sám a proto je mi Bába milejší, než všichni importéři sirotků nebo ODS, kvůli který se večer pro jistotu dívám, jestli se mi Putin neschovává pod postelí, aby mě v noci zapích.

          1. Ja jsem to bral tak, ze kdyby se vyrovnaly povolebni sily, jinak by se tvorily koalice a jinak xeftovalo.

           A co se toho ostatniho tyce, ja jsem to Ukradburovi hodil, protoze lepsi alternativu jsem nenasel. Bud to byl hnus velebnosti, a nebo nebyla sance, ze se do Parlamentu dostane. U polojaponce vim, co muzu cekat, on tam je pro blaho svoje a ne lidu, ale je jedinej, kdo od pocatku rzi linii, ze ekonomicke imigranty nee. Bures to tak zpocatku nemel ani omylem, protoze se bal ztraty drbkani za ouskama od EU.

           Na druhou stranu Ukradbura je moc malej format na to, aby tady udelal nejakej imperialistickej megabordel. Takze z nej strach nemam. To u Burese to mam presne opacne. To je uplne jina liga, ten se pro chybejicich par drobnych v partajni kase nezakeca.

           Putin je katalyzator pro kulhajici zbrojni prumysl, aby neklekl uplne. To, na cem dojeli komanci na konci 80. let, se uplne klidne muze stat i NATO, pokud se nebude starat o ‚odbyt‘. V teto rovine, kdy se jen zvani, sem-tam vykope nejakej cmuchal a obcas vyhlasi sankce, to vyhovuje obema stranam. Rusko naslo vnitrni zdroje a stavi si prumysl na nohy, zapad zase prezil do dalsiho dne, protoze prodal nebo spotreboval nekde nejake zbrane. Jsme trvale zavisli na Nemecku a Nemecko je zatim silne zavisle na dolaru. Takze je to sice blby, ale zbrane a bordel okolo toho zivi i nas. Diky Cine zrejme to bude ve finale posledni vetsi masina na penize. Nelze tedy ocekavat, ze si USA padnou s RF okolo krku, protoze to by bylo takove Labuti jezero a dost mozna pro obe strany.

           Velka valka v Evrope nebude. Neni proc a kazdej se na to vysere. Jo, v Arabii, tam je to jiny kafe, tam na tom jedou uz par tisic let a co se Ukrajiny tyce, tak to je problem predevssim Ukru, ze neumeji Waltzmana povesit nekam na benzinku jako Duceho.

          2. Když vidím, jak jsou bez mrknutí oka rozvraceny státy do kterých je nám houby,jak nikoho netankují ty statisíce následných mrtvých, tak proč bych se měl domnívat, že dotyčne decisionmakery budou tankovat mrtví v Evropě?
           To za prvé.
           A za druhé a to hlavně, kdybych hlasoval pro partaje hlasující pro onen vývoz demokracie, tak bych zvyšoval svůj podíl viny na oněch statisících mrtvých nad nezbytně nutnou míru.

          3. Vážně si myslíte, že třeba Syřany by tankovala nějaká vina za bordel v Evropě, tedy naopak?
           Myslím, že vůbec. Proto není nezbytně nutné si dělat starosti jak o ty „statisíce mrtvých“ tisíce kilometrů daleko, ve zcela jiném světě. Stejně tak není nutno se starat, pokud se oni „Syřané“, rozuměj Afghánci, Eritrejci a podobní rozhodnou bez boje zdrhat za sociálními dávkami bohatého Německa s tím, že doma nechají celé rodiny.
           Oni by případě, že by to bylo naopak, nehnuli ani brvou.
           Vývoz demokracie ala USA není naše starost. My nikam nic takového nevyvážíme a nemáme potřebu někoho v demokracii „školit“. To školení z demokracie a její takzvaný vývoz je jen chabá maskirovka zálusku na tamní zdroje. Z Iráku i Sýrie profitují po všech stranách hlavně USA a Židé, my nikoliv.

          4. google war on terror body count. My jsme součástí té koalice. Zhruba takto Němce za války netankovali nějací zplynovaní židi. Proč ty statisíce máte v závorkách netuším, nebo si myslíte, že když Američani poslali domů v pytlích tisíce svých vojáků, tak na druhé straně se nebožtíci počítali maximálně na desítky?
           Kdyby to bylo obráceně a Asad posílal žlutým vestám zbraně, všichni by se mohli zvencnout. A to jsou ty žlutý vesty zhruba tak 1000x umírněnější, než ta verbež, kterou Západ podporuje.
           Skutečnou západní hodnotou je brutální pokrytectví. Všichni se tváří, že ty statisíce mrtvých nevidí, ale běda jak se nějaký plaváček ze svý vlastní vůle utopí.To všechna sluníčka tři dny slzí. Z dronů kropíme celé vesnice, ale jak se nějaký opravdový hrdlořez dostane až do Evropy, je najednou nedoknutelný, protože lidský práva.
           Mně je jedno jak, k tomu kdo přistupuje, ale s mou aktivní podporou byť jen hlasem ve volbách never ever i kdyby jediná partaj, která by byla proti byla partaj samotnýho Belzebuba.

        2. My postarší máme na echt bolševiky, včetně těch krypto- nějakej třetí smysl. Bezpečně je poznáme, ať jsou, kde jsou. A na ty stávající, co nepřehodili kabáty a sedí na třešni, je aspoň dobře vidět a víme, co od nich čekat.
         Velký průser ale je, že na všecky ty rudý kurvy a estébáky včetně špičkových, co nalezli k Burešovi, není pořádně vidět a oni tak mají „klid na práci“. Ne, že by nebyli nalezlí i jinde – tahle země měla skoro milión aktivních bolševiků ve službě. Ale ti, co bohužel dokáží škodit úplně nejvíc, jsou jak na potvoru nalezlí u Bureše.
         Nikdo z členů toho záhadného hnutí, který je narozený před r. cca 1965, si na svoje aktivní členství v KSČ záhadně nevzpomíná.

     3. Tak jestli ta otázka byla míněna vážně, tak tedy vážně míněná odpověď.
      Mělo by Vám vyjít nejspíš to, co vyšlo mně. Že totiž Bureš není tím spasitelem a budovatelem státu, za kterého se sám vydává a proto bude lépe ho nevolit. Těch markerů tam bylo hodně a některé byly i zpozorovatelné lidmi se základním vzděláním.
      Že jste to nezpozoroval Vy, to je bohužel Váš a nyní i náš společný problém…

      1. Aneb jak odpovědět na otázku, na kterou se nikdo neptal. Tak snad alespoň nějaká citace, kde Bábu považuji za spasitele a budovatele.
       Pokud mám věřit médiím, tak chytří a vzdělaní volí TOP09 a Piráty. Z Bábova feudalismu se přinejhorším za pár desítek let vyhrabeme. Z multikulti blouznění těch „vzdělaných“ ne.

       1. „Tak snad alespoň nějaká citace, kde Bábu považuji za spasitele a budovatele.“

        Ale ovsem: „nekecame a makame“. Neznaly volic si to vysvetli, ze budou makat pro nej. A nebo „Ano, bude lip.“ Zde o5 neznaly volic je uveden v omyl, ze lepe bude jemu.

        1. …tim nemyslim tvoji citaci, pokud to tak bylo mineno, tak sorry jako.

         1. No tak citaci Báby, že ho monday považuje za spasitele jsem opravdu nepožadoval. Od servisdoka to byla taková česká diskuzní klasika. Kdo nekřičí s námi je kobliha, Kremrole, ovarovec atd, nehodící se škrtněte dle toho, která strana je v článku tepána.

         2. Ne, to se šeredně pletete, takhle to rozhodně není a mrzí mě, že jste to špatně pochopil.
          Opravdu není moje chyba, že jsem si před volbami do PS zjistil, koho chci a koho nechci volit.
          Z mnoha médií bylo na první pohled patrné, že pouze Bureš je ten správný člověk pro českou politiku, poutače u silnic říkaly, že ANO, že bude líp a hned vedle kuní ksicht.
          Zajímavé pak bylo zjistit, komu že ta média patří, jaký je rozpočet volební kampaně toho spasitele a co o tom píší ostatní média.

          1. Tak se omlouvám za nepochopení.Nicméně stejným postupem mohl někdo jiný dojít k závěru, že Bába je z jeho hlediska lepší volba, než to co jste volil Vy. Obecně se tu hodně lidí tváří, že ve volbách mají patent na rozum a ti druzí jim to kazí, ale já jaksi nevidím mezi partajemi co mají šanci na křeslo, žádný světlý bod, který by kohokoliv opravňoval k doměnce, že volí lépe než většina ostatních.
           I s ohledem na neustálou dosavadní masáž, že jsme zpátečníčtí xenofobové, zkažení komunismem a zachránit to mohou jen mladí voliči.

          2. Už dodám jenom postřeh ze sobotního pivka, vzpomněl jsem si na to až teď. Je to taky důvod, proč se u „našeho stolu“ politika neprobírá, byli bychom furt v sobě.
           Odvedle se ozvalo „kurva stejně je to borec vole. Vydělal těžký miliardy, řídí největší firmu v zemi, v pětapadesáti si narazí barbínu, má další dvě děcka a eště se vydrápe na přecedu vlády! To je borec jako, to neokecáš“..Zasmáli jsme se tomu, hned vzápětí zas, páč další přísedící se do něj pustili, že on mít ty stejný miliardy, tak by byl ještě horší. Znám ho od vidění, je to panelákovej zaměstnanec-soustružník, dělá ve firmě přes autobrzdy a obložení, 45+.
           Vychází mi z toho, že ty chlapi mu normálně sprostě závidí a proto ho volí! Některý z nich určitě vědí, že ty miliardy určitě nevydělal nijak poctivě a o to víc mu možná drží palce.
           Nemůže to být tak, že ulice spíš drží palce drbanovi, než fízlovi?

          3. On to ale borec je – tak, jak si tihle týpci vydefinovali borce. To přece nevylučuje, že je ještě něco jiného. Třeba politický dobrodruh a darebák.

     4. Tak právě mediální rozložení je celkem vyvážené. Rozhodně to není tak, že tito lidé mají přístup pouze k médiím, která referují o Burešovi pozitivně, zejména dneska.Takže i tito lidé informace mají. Problém je v náročnosti a komplexitě zpracování informací a jejich verifikaci. I kdyby tito lidé internet měli, nijak to nepomůže. Velká část těchto lidí ani vzdáleně nechápe podstatu poměrně komplikovaných hospodářských machinací, pokud by si tedy začátek Burešova podnikání vygooglili. Pro ně je jednodušší, že jim to Bureš „přeloží“ jednoduchými slovy „účelovka a kampaň“ či „makáme“, které již chápou velmi dobře. Bureš prostě vyhrál dobrým a cíleným marketingem. Představa, že když dáme lidem k dispozici pravdu tak z ní udělají sami ty správné záměry je podle mě mylná a už vůbec neimplikuje, že tato pravda bude mít vliv na jejich rozhodování u voleb.
      Tedy jak jsem psal, je to více o stereotypech a prostředí.

      1. Jak už jsem psal, fakt by mě zajímalo, jaký je výsledek toho zaručeně správného vyhodnocení těch správných informací. Myslím, jaká partaj.

      2. starter25: Chápají to velice přesně, ale mají to u prdele. Bureše volili hlavně proto, že sliboval zavařit parazitickým živnostníkům a malým a středním firmám, což plní prakticky na 100 % a to je příčinou jeho úspěchu.

       1. Já bych řekl, že zrovna těchto jeho zdaleka nejhorších vlastností si ani nevšimli, protože demoblok mele furt hnízdo hnízdo, StB a snaha vysvětlit v čem je skutečně Bábův problém je nula. Jinými slovy, u Babiše se zdůrazňují negativa, která jsou jeho voličům naprostu u zadele a to z toho důvodu, že je více méně jedno, jestli ty prachy skončí v kapse u Babiše nebo u Dalíka či Hávy.

        1. monday: Obávám se, že jste to vůbec nepochopil. I kdyby Babiš prznil malé holčičky, tak stále bude mít 30 % preferencí, protože efektivně okrádá úspěšnější spoluobčany a to je jediné co jeho voliče zajímá.

         1. Nevím, jestli mi něco neuniklo, ale nejsou náhodou daně furt stejný, jak je nastavila „pravice“? Tedy kromě toho, že se zvýšil odpočet na děti, takže mě třeba okrádá míň než ti předtím.
          UŽ jen ten nárůst preferencí po protiútoku demobloku jasně ukazuje, že hodně voličů ty původní partaje zkrátka nenávidí. Nebo chcete tvrdit, že v posledních 2 týdnech začal Babiš úspěšnější okrádat ještě více než předtím?
          Čapí hnízdo je 10 let stará záležitost, kdyby Babiš nešel do politiky, ani pes by po nějakým hnízdě neštěk a to vidí každý, kdo jen trochu chce.
          Celá slavná pravice byla tak neschopná, že nešlo ani přihlásit auto na úřadě, co to bylo za neschopný debily. Babiš zavede mnohonásobně složitější EET a funguje, bohužel, chtělo by se říct.
          Zkrátka dokud si opozice nezamete před vlastním prahem, Babiše neporazí. A už vůbec ne pokřikem vy jste všichni závistiví hlupáci. Ten hysterickej antibabišismus zkrátka nefunguje a když s tím bude opozice pokračovat, tak bude mít Bába 50% a bude po ptákách.
          Jak se na Babiše musí ukázal Klaus mladší v parlamentu, když v interpelaci na kopytech roznesl využívání peněz ve školství, jenže Fiala je tak neschopnej, že se voliči o tom co vyvádí tahle vláda ve školství nedozví. Protože blablabla hnízdo ,hnízdo, STB, trestně stíhanej premiér blablabla a ani za další tři roky nepochopí,že nějaký StB je na rozdíl od zpraseného školství skoro každému u prdele.
          V Plzni další pobodanej a opozice místo aby tlačila na zaražení dalšího importu vychlastaných násilnickejch debilů z východu, tak bude mlít ty svoje blablabla trestně stíhaný premiér. Asi ti kreténi čekají, až Prchal Babišovi poradí, aby udělal na agentury nějaký bububu a zvýšil si preference o další 4%.

          1. monday: Nepochopil :-) Že je opozice dlouhodobě neschopná s tím souhlas, třeba ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN přežily jenom čirým zázrakem, ale Babiš bude mít 30 % i kdyby se opozice zmátořila a byly tady ČSSD a ODS ve svých nejlepších letech. Je to proto, že Babiš perfektně odráží mentalitu velké části voličů.

          2. Není pravda. 2013 měli 18%. V Praze dostali tuším 12%? Nejprve je potřeba mít věrohodnou alternativu.

          3. No jo, tak to abychom zrušili volby, když jsme tady všichni úplní debilové a budem volit Bábu i kdyby trakaře padaly.
           Tak snad kdybyste mi alespoň připomněl, jakým způsobem mně Babiš okrádá efektivněji, než ti předtím. Furt tady přeci máme tu nízkou rovnou patnácti procentní daň po pravici. Nebo mi něco uniklo?
           Nebo třeba nějaké vysvětlení pro nárůst Bábovo preferencí po skandálu mladej Bába na Krymu?
           Takže Vy chcete po lidech, aby nevolili Bábu a současně přiznáváte, že je opozice dlouhodobě neschopná. To jim to mají lidi hodit ze soucitu nebo co?
           Třicet let tady před volbami stačilo postrašit komunistama, oznámit, že i absolvent zvláštní školy se stane géniem, pokud to hodí té správné straně a bylo vystaráno. Nyní už to nestačí a zaplať Pámbů za to.Je to jako ve sportu, buď jsem lepší než soupeř nebo se mohu vymlouvat na trávník, rozhodčího, počasí a nevím co ještě.
           Podívejte, Bábova opozice drží na úrovni komunálu většinu velkých měst. No tak ať z nich udělají ráj na zemi, kde se prachy neztrácí jak voda v poušti. To samé platí pro kraje.
           No a třeba si toto ti debilové voliči po čase všimnou. Zatím vidí jen hysterky, který v minulosti posrali na co šáhli a uráží ty o jejichž hlasy ve volbách soutěží.
           Alo jo, asi jsme to fakt nepochopil.

     5. Já jen nechápu, jak jeden z největších gaunerů a zlodějů v historii bude zatáčet s nějakejma zlodějama a gaunerama, jak na to ti lidi přichází? Skoro začínám chápat, proč je někteří označují jako polomozky apod.

      1. Tak si to shrneme. Bezmozci jsou podle těch údajně chytřejších voliči:
       ANO
       SPD
       KSČM
       ČSSD většinou taky
       Zůstávají nám tedy
       Piráti
       Starosti :-)
       TOP09
       Lidovci
       ODS
       Z toho první 4 jsou příznivci importu třicetiletých syrských sirotků z Afghanistánu a dalších multikulturně solidárních šíleností. Kdo tedy volí tyto partaje a zároveň je odpůrce migrace, nemá tedy logicky ani tu půlku mozku.
       Zůstává nám tedy ODS včetně multikulti fanatika, rovněž samozvaného génia, pana starosty Novotného. A volba ODS má být znak vysoké inteligence? Možná tak ve spojení s totální ztrátou paměti.

       Fakt by mě moc zajímalo, koho Vy nejchytřejší volíte, ale evidentně jste dostatečně chytří, abyste to neřekli.

       Vím, že nemá cenu vysvětlovat, že jsem Bábu nevolil, protože vy chytrý už víte, že jsem blbá Kobliha, ale chtěl bych být alespoň na minutu stejně chytrej jako Vy, abych poznal, jak fungují mozkové pochody u geniálních voličů co maj všechny ostatní za blbečky.

       1. Mě by zajímalo, koho jsi volil ty. Jsi dost chytrý na to, abys to řekl?

        1. Pokud jsi dost chytrý, najdeš si to včetně zdůvodnění o pár příspěvků výš.

         Jako správný blb jsem volil stranu, kterou volí jen totální dementi.

         1. Nevím, jestli dost chytrý, ale určitě dost líný. Dal jsem tomu asi minutu, ale asi mi to v záplavě těch tvých pindů o volbě jiných uniklo.
          V pohodě, když to nedáš, tak to nedáš.

          1. Abychom so to upřesnili. Nedal jsi to ty.

          2. Jojo, jestli jsi to opravdu někde napsal, tak máš recht – prostě se mi to nechce hledat. A tobě se to asi nechce opakovat – pak to ovšem nemá smysl okecávat.

          3. No dobře, tak kopíruji:
           Moje nároky na politiky se staly již velmi nízkými, v podstatě mě stačí když za
           a) budou odmítat všechny pokusy předělat nás na pobočku Afriky
           b) nebudou mlít rusofobní nesmysly a prakticky hrozit našim zatažením do války. Mně je u zadele co dělá Putin, když to Rusům vyhovuje mně je to šumák a kdo umí počítat do tří, ten si snadno spočte, že nějaká anexe Evropy Ruskem je z vojenského hlediska totální nesmysl.
           Je to sice smutný, ale tyto dva body splňuje pouze paranoidní Japonec. To, že jeho agendu převzal Bába jen jen plus, kdyby ji převzaly všechny partaje, o to líp, přeci jen není jednoduché volit s klidným svědomím debila.
           Ve všech ostatních bodech se o sebe postarám sám a proto je mi Bába milejší, než všichni importéři sirotků nebo ODS, kvůli který se večer pro jistotu dívám, jestli se mi Putin neschovává pod postelí, aby mě v noci zapích.

          4. Díky, já jsem to opravdu prolétl jen středem a hledal jsem název strany. Paranoidní Japonec mi unikl.

          5. Čili raději volit „charismatického“ člověka, co se obklopil dementy, aby náhodou nikdo nevyčníval a neohrozil roli přecedy, který si s příspěvky za volební výsledek od státu naloží, jak jemu libo. Dát na „trh“ volební program, kterej nemá hlavu ani patu, ale ulice ho pochopí a přijme. Nu, má to logiku. Já totiž vokamuru celkem chápu, má smysl pro kšeft a tohle je studnice a dělá to z mého nezávislého pohledu celkem uspokojivě, tedy jde si za svým cílem, podojit. Jde mu to. Ale dávat to do diskuze o smysluplnosti koho volit, když chci něco změnit…nevím.
           Shodou okolností mám jistou zkušenost s jeho bratrem. Nebe a dudy.
           Kdyby ODS nebo SS dělaly marketingově alespoň půlku toho co on, jsou jinde.

          6. Raději bych volil někoho chytrého, co se obklopil chytrými lidmi, ale jaksi nesplňoval moje dva základní požadavky. Jak již tu někdo psal, příklady jasně ukazují, že pokud se lidé nebojí volit populisty, etablované strany přebírají populistický program.
           K čemu je mi, že v TOP09 je jeden chytrej vedle druhého, když v reálu na co šáhli to podělali a migrační pakty by podepisovali o sto šest.
           Aneb jak se říká, účel volí prostředky.
           Je krásný, že jeho bratr vás tak oslňuje, ale kdyby se z něho stal decisionmaker, tak jsme v (!) jak Baťa s dřevákama.
           Ale berte to tak, že já jsem odpůrce postupné přeměny Evropy na jednu velkou NO GO zónu a aždý má jiné priority.

       2. Co ti mám na to říct, je to výběr jak mezi zastřelením a oběšením. Nejradši bych si vybral ať celej ten zkurvenej režim padne+v tom zmatku defenestraci pro hodně dlouhej seznam kurev, ale to tam není, tak je nutný počkat. Protože vono to nakonec přijde i samo :)

        1. Souhlas. A kde je tedy důvod považovat voliče toho druhého způsobu sebevraždy za polomozky?

         1. Pro začátek proto, že ten systém podporují a umožňují jeho existenci.

          1. Jedním z hlavních důvodů, proč se „pravice“ dostala právě tam, kde teď je, je to, že jim voliči tolerovali prakticky vše a to po veeeeeeeeelmi dlouhou dobu.
           Takže teď chcete, aby lidi nevolili Bábu a opět volili ty, který nám toho Bábu pověsili na krk, protože jinak jsou to polomozci.
           Další dobrej nápad je, aby lidi nechodili k volbám vůbec, takže volby by se pak staly prakticky takovým statistickým shrnutím, která mafie má více členů.
           Když to tak zvážím, všechny zdejší nářky vyřešili nejlépe komančové, kdy do ústavy napsali, že vedoucí silou je KSČ. Nemuseli tak, řešit debilní voliče, kteří volí blbě, bo neví co je pro ně dobré.
           Fakt nevím jak si zdejší hlasatelé pravdy typu voliči jsou dementní, řešení situace představují, protože sebereflexe opozičních stran to tedy evidentně není.

          2. Je vidět, že část zdejši ho klubu si může s pražskou soros kavárnou podat ruce. Kdo si myslí a kdo chce něco jiného než my, je zaostalý vidlák, co na vesnici nemá internet a hlavně je starý. Je mu přes 50 a tak bez internetu volí Babiše. Už tady chybí jenom to žlutý logo s knížetem pankáčem.

       3. → Fakt by mě moc zajímalo, koho Vy nejchytřejší volíte, ale evidentně jste dostatečně chytří, abyste to neřekli.

        Ty nejchytřejší u voleb nikdy neuvidíš. Ti nejchytřejší už totiž dávno pochopili, že volby jsou jen pro blbce.

        1. Naštěstí si v Itálii, Maďarsku i Rakousko voliči mysleli něci jiného. I když pokud jsou volby jen o tom, kdo bude u lizu, pak máte pravdu. Ale třeba zrovna ty příští do EP bych nevynechával.

 6. Když už se tu tak bouřlivě hádáme o politice, tak si přečtěte tenhle článek a řekněte, čí odpověď má hlavu a patu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Nebezpecny-signal-Zpochybneni-nasi-kontrarozvedky-Langsadlova-chce-ve-Snemovne-vysetrovat-vliv-Ruska-a-Ciny-Jenze-se-to-obratilo-proti-ni-Vazne-pokracovani-562159

  Za mě odpověděli nejlépe ti fujky fujky okamurovci, pak svědci Babišovi a pak fujky fujky komunisti.

  Nejlepší byli ti dva klauni s výroky: „Odmítáme, aby se Česká republika stala vazalem nějakých velkých mocností. Jsme připraveni v této komisi pracovat a aktivně navrhovat účinné nástroje, které budou eliminovat vliv cizích mocností na chod České republiky,“ (lidovci)

  „Měli bychom zachovat Českou republiku jako suverénní stát, nesmíme se stát provincií silnější země nebo bojištěm cizích mocností.“ (piráti)

  1. Dělení voličů na ty chytré a hloupé je přesně to, čím se tady ovlivňují volby již minimálně 20 let. Akorát to po těch dvaceti letech konečně přestává fungovat. Proto si také v diskuzi plácám játra tím, že neustálé osočování babišových voličů z hlouposti a odevzdání hlasu za koblihu je již přímo kontraproduktivní.
   Ostatně Babiš se dostal k moci právě díky tomu, že ti chytří voliči přemluvili bábu a „pravice“ dostala plnou příležitost, ukázat co dovede.

   1. monday
    7.12.2018 v 10:57
    „…Dělení voličů na ty chytré a hloupé je přesně to, čím se tady ovlivňují volby již minimálně 20 let….“
    —-
    No samozřejmě, takto to funguje s velkým úspěchem.
    Třeba taková „Strana lékařů, sportovců a studentů“, „Garant prosperity“, „Dokázali jsme, že to dokážeme“ tím docela válcovala. DRTIVÁ VĚTŠINA debatujících tohoto webu jim to hrnula, co mohla. Patřilo to k dekóru typického místního diskutéra…

    :OD

   2. Monday: vidím to stejně.
    Zachytil jste tenhle rozhovor?
    https://zpravy.idnes.cz/ukrajina-novinar-ruslan-kocaba-petro-porosenko-rusko-kercsky-incident-13s-/zahranicni.aspx?c=A181203_102012_zahranicni_mpl
    A nejsou to pralamenti listy, ale mainstream idnes :-)

    1. On vůbec měl ten útok na Babiše do kterého se zapojily neziskovky pozitivní vliv na podobu idnesu. To bylo samé muslimové v Česku, xenofobní zaprdění Češi a najednou šikanovaná holčička, protože jediná mluvila ve škole německy. Už to není takové černobílé.

     1. Není. Taky to diskutéři oceňují ironickými úšklebky typu: před rokem mne za podobné příspěvky mazali…

      Babiše nemám rán. Nevolil jsem ho, vadí mi fízlovací mentalita a arogance státní správy rozdávající likvidační pokuty. Ale pokud proti Babišovi je TOP09, europarlament, Člověk v plísni a Evropské hovnoty, tak stojím zassvým premiérem.

     2. Nemám problém s tím, JAK svou práci dělají lidi ze Seznamu. Chápu taky, že pokud je třeba dacana sestřelit, tak za nějakou hajzlovinu, které jsou tzv. obyčejným lidem i jeho voličům mistrně maskovány Bábovým velkým PR týmem, vedeným Prchalem.
      Miliardáři nutně dělají sériově propojené hajzloviny, protože zcela férově se miliardy prostě získat nedají :D
      Mám ale velký problém s tím, PRO KOHO a za ČÍ PRACHY tu práci Seznam dělá, jak je to okatě propojeno s veřejnoprávní TV a rozhlasem, kterej nekriticky přikyvuje a přisýpá.
      Jednodušším lidem nemusí být přímo patrné a jasné, že to Seznam nedělá za Lukačovičovy peníze.
      A potom, pokud nemáte možnost si dohledat informace, tak vybírejte, no..

      1. Dacana je třeba sestřelit ve volbách a ne kšeftíkem, který dělal kdekdo (viz Honoré de Balzac – za každým velkým majetkem se skrývá zločin)

       1. OMG, jak ve volbách? Vždyť je vyhrál a pokud nebude mrtvej nebo za mřížema, vyhraje i ty příští. (A s těma mřížema si nejsem úplně jistej.)

        1. Dokud nejsou hlasy sečteny, není nic jisté (a bez narážek, kdo hlasy sčítá).

         1. A kdo by ho měl jako porazit? Všechny ostatní partaje jsou zalibtardované až to bolí. Pak už zbývaj jen komouši a Okamura. Ty první nemá cenu komentovat a ten druhej dělá vše pro to, aby se člověk styděl ho volit.
          Mladej Klaus sice neřekl poslední slovo, ale myslím, že míří na Hrad.Na druhou stranu je Babišovi 64, takže na věčné časy to taky nebude.

          1. Junior je moc mladej a moc vošklivej na dopisní známky. Měl by si odsloužit 4 roky na ministerstvu školství, zrušit inkluzi, a pak stoupat výš.

          2. Zatím to vypadá, že ODS zrovna netouží po tom, aby VKml kazil jako ministr naši mládež. V další prezidenské volbě mu bude 53, což tak málo není. Kariéru si buduje systematicky jako mraveneček už pár let a určitě ne pro to, aby za Fialovými zády paběrkoval drobný. Takže buď Hrad nebo třeba převezme půl Bábovo oveček, až se mu to rozpadne.
           Co se týče jeho ksichtu, většina z nás by s ním dožila jako panicové někde v ústraní zalezlá v noře a jeho ten ksicht naprosto v ničem nelimituje. V případě kandidatury se do druhého kola dostane určitě a proti němu bude zase nějakej libtardí zoufalec a tak lidi tu křivou hubu na známkách zkousnou.

          3. → Zatím to vypadá

           Hmm, „zatím to vypadá“, takže zase a opět sníme a blouzníme. Sníme a blouzníme o demokracii, o svobodě, o všech těch sračkách. Kdy vám snílkům a blouznivcům konečně docvakne, jaká hra a podvod se tu hraje?

          4. Nešlo by to nějak po lopatě? Abych pochopil co jste tím chtěl říct?

          5. → Nešlo by to nějak po lopatě? Abych pochopil co jste tím chtěl říct?

           Rád bych, ale po lopatě to neumím. K tomu abyste opravdu a do poslední mrtě pochopil, se budete muset nejdřív snažit sám, naučit a umět se dívat, vidět skutečnost. Vidíte-li ovšem „zamlženě“, falešně, a v demokracii všespasitelnou modlu, pak neuvidíte nikdy.

          6. Po pravdě řečeno demokracie už prakticky neexistuje, nicméně zrovna aktuálně nastalo několik příkladů, kdy se voliči mediokracii nepodvolili.
           Pravidla hry jsou taková jaká jsou a vy jste buď génius, který přišel na to, jak pravidla změnit, nebo člověk který tvrdí, já nehraju, což je Vám houby platné, protože i tak zůstáváte součástí hry.
           Já jsem v příspěvku jen odhadoval další tahy Vkml a vy jste z toho usoudil, že jsem nadšený propagátor současných pravidel hry.

          7. → Po pravdě řečeno demokracie už prakticky neexistuje

           Ano, souhlas. Pak ovšem také není co řešit, natož na co odpovídat. Diskutovat o něčem co není, co neexistuje, přenechávám bláznům.

          8. Pak už zbývá jen vysvětlit, proč se z výsledku některých voleb mohou média zbláznit, když na tom vlastně nezáleží.

          9. → Pak už zbývá jen vysvětlit, proč se z výsledku některých voleb mohou média zbláznit.

           Vysvělit, vysvětlovat? A co, proboha? Celou tu šaškárnu s názvem „demokracie a svoboda“, jejímž jsou tzv. media jen pohou součástí? Chlape, probuďte se!, přestaňte snít a blouznit se a začněte konečnečne myslet!..:-) Tzv. „média“ by vám rozhodně neměla bránit používat váš vlastní mozek, jinými slovy, ať se třebe poserou.

          10. „Po pravdě řečeno demokracie už prakticky neexistuje“

           Houbeles. Demokracie máme všude tři perkele, ale z té svobody nám ukrojili tolik, že už jí mnoho nezbývá,.

          11. Perkele, demokracie není svoboda. Obzvláště ne demokracie Lidová, Revoluční nebo „Nová“ nebo „pro všechny“. Vždycky se mi kroutí palce u nohou, když leckoho slyším hromovat:“……to kurva není žádná demokracie do píči!!!“ Někdy mám pocit, že té demokracie se buď moc, anebo jí lidi nechápou, neumí s ní zacházet. Jako jeden týpek co si nasazoval kondom na péro a na kule a pak se divil že mu kondom sklouzává.

          12. Demokracie že není svoboda? Jakuba Jandu na Vás!
           Tahle eurodemokracie je přece ze všech demokracií ta nejdemokratičtější a kdo tomu nevěří, ten nás chce přitáhnout Putinovi do chřtánu.

          13. Ráčejí si vybrat? Jednu Eurokokotokracii nebo jednu Eurokriplokracii? Asi jsem si neaktivoval anální čakru jako Komissar alles klar Janda.

          14. Havlíček nadčasový: Není církev jako církev,
           cáre nejmilejší, naše církev mezi všemi nejcírkvovatější..

          15. Jihočech
           Svoboda a demokracie spolu souvisí. Dokud ovce poslouchali a volili, co se jim v médiích řeklo, tak jsme si mohli hrát na demokracii. Jakmile ovce přestali poslouchat, tak se bojuje proti hate speach, cenzuruje se, o tom co je v rozporu se zákonem už nerozhoduje soud, ale nějakej svazák v neziskovce. Jinými slovy svoboda se omezuje, aby volby dopadly, tak jak mají dopadnout.
           Parlament je prakticky zbytečnej, protože musí přijmout to co přijme Evropský parlament, EP je zbytečný, protože přijme to co navrhne Evropská komise a členem evropské komise se může stát pouze kovaný nikým nevolený eurosoudruh, který projde grilováním, během kterého musí přísahat na euromultikulti oteplenou bruselskou víru.
           Upřímně, mí rodiče sice nemohli na Západ, ale jinam ve srovnání s dnešní buzerací, si žili mnohem svobodněji. S autem na TK napřed vůbec, pak jednou za 7 let, komíny chodily kontrolovat hasiči a když je otec poslal k čertu, tak bez keců šli, bo to byl otcův problém, jestli mu shoří barák nebo ne. A záhumenkařením či melouchy si přivydělávalo spousta lidí a nepamatuju se, že by naši někdy řešili nějaký daňový přiznání, živnostenský oprávnění, EET či podobný píčoviny a přesto z mlékarny každý měsíc poslali peníze a ne zas tak málo.
           Takže od demokracie i svobody už máme jen zbyteček a kdokoliv z nás se znelíbí, tak může být pomocí úřední buzerace zlikvidovanej stejně snadno jako za bolševika.

          16. Honza 777
           Bože to jsou takový prázdný plky. Jo voni se třeba poserou, ale poserou i Vás, ale vám to nevadí, protože jste úžasně nad věcí. Z Vás musí být nadšení úplně nejvíc, protože až budou takhle nad věcí všichni, tak jim ti zapšklí komunismem poznamenaní zpátečníci nebudou překážet v budování toho úžasného nového světa.

  2. Osobne si myslim, ze ceske tajne sluzby si bez svoleni z CIA nebo Mossadu ani neuprdnou, podobne jako ve vsech ostatnich evropskych loutkovych statech. Ostatne staci si vzpomenout, jak rychle vysumela kauza ohledne odposlechu Merkelina mobilu NSA.

 7. VOLÍM OKAMURU A JE m i jedno co o mě říkáte! Ten jedinej tam ještě nebyl, prognózy ukazovali že bdue mít 3% a nikam se nedostane a má 10% a jednou ze tří nejsílnějších stran po ANu. Takže to smysl má! Najednou už dostává rpostor i v české televizi i na Nově ho musí brát vážně a pro mě to je signál, že to jde když se chce!

  Hlavně si přeju aby už to bouchlo, aby už kurva francie, Katlansko nebo angláni se už kurva nasrali a byla z toho defenestrace! kurva jim klidně i přispěju nějakou korunu na nákup žlutých vest a vidlí! jen ať už se to kurva konečně posere a všechny majetky korporátníků a oligarchů napříč evropou jsou znárodněný a začne se znova! ZLATEJ HITLER, ten jedinej to myslel s námi dobře a je škoda že to nedotáhkl do konce.

  Jinak v roce 1998 se nestalo nic převratného, stejně tak ani v roce 2008, takže nečekám že by rok 2018 byl nějaký zlomový co se týká hvězdné numeristiky.

  1. Prognózy jasně ukazovaly, že se tam dostane a kdyby svým vystupováním a kampaní nepodporoval tezi, že SPD je jenom pro debily, mohl mít mnohem víc.Na start byl dobrej, ale teď už protimigrační politice jen škodí. A každá strana, která je jen o vůdci dopadne dřív nebo později blbě.

  2. Kdyby místo radšibouchla tvoje hlava, tak by se celýmu světu ulevilo.

  3. To je dobře že volíš Okamuru, máš k tomu všechny předpoklady.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!