Jak se… fotí v Německu (Bericht über Blitzmarathon) - zpět na článek

komentáře 4

  1. Konecne!

    Docela fajn clanek, jenom bych priste pozadal o nejake odkazy. Neco jsem pochytil na Radiozurnalu, kde se samozrejme k oblastem, kde se neucatsnili, vyjadrovali dost, jak to rict, s despektem.

    1. +1
      Nejaky ten link bych taky ocenil, klidne v nemcine. Dik

  2. Ve ctvrtek jsem projizdel skrz cele Nemecko. Z Lindau do Rozvadova. Vsichni srali na dopravni omezeni tak nejak normalne, takze na 80 max 120, v prumeru 100. Na 120 tech 140. Policajta jsem zahlidl jednoho, u Rozvadova vzdycky stoli v poli na strane do Nemec. O akci jsem nemel tuseni.

  3. Když už jsme tu u toho Německa, dovolím si vyslovit lehce související prosbu: má někdo informace o tom, jak to tam chodí na technických kontrolách? Případně třeba v Rakousku? V souvislosti s místním zvýšením buzerace na STK za opravdové píčoviny s bezpečností nijak nesouvisející a v souvislosti s informací, že si státy EU budou navzájem uznávat STK, mě napadlo, jestli by nebylo výhodnější si zajet za hranice. Teda jestli ta informace o uznávání STK platí i na běžné STK a ne jen na to, co prošlo médii (dovoz nových aut).

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!