Já, terorista

Featured Image

Ne tak opravdu nečekejte zpověď nějakého pitomce co se rozhodl vzít na onen svět co nejvíce lidí. Ovšem na druhé straně asi terorista budu, protože jsem legálním držitelem zbraní a (dnes už úplně bez obalu) totalitní uskupení EU mě za teroristu považuje. Jak jinak si mám vysvětlit, ten neustálý tlak na odzbrojení legálních držitelů, který je zaklínán „bojem proti terorismu“ jinak, než že terorista dle uvažování EK být musím.

No asi je třeba ukázat akci a zatočit s islámským terorismem stejně, jako EK zatočila s výkonnými vysavači a žárovkami.

Rád bych shrnul co se za poslední půlrok událo a kam to asi směřuje.

Takže po útocích na již odzbrojené obyvatelstvo Francie, která se multikulturně obohacuje už drahně let vytáhla EK ze šuplíku návrh na utažení šroubů, který byl tak absurdní že to zarazilo i některé sluníčkáře. To mě nepřekvapilo, některé možná ale udivila rychlost s jakou přišel. Víte, než se ti panáci na něčem nahoře shodnou, tak to netrvá den, týden a ani měsíc, ale střelba ve Francii byla v pátek a už další pondělí byl ten cár papíru venku. Asi nejen mě napadlo, že to měli dávno připravené a jen čekali až se nějaká taková věc stane. A že se stane bylo jisté. Ano, věřím tomu že členové EK a jím podobní v EU parlamentu nad těmi obětmi radostně zatančili.

Takže se nám objeví návrh, který navrhuje utažení šroubů takovým způsobem, že staví na roveň nelegální zbraně i pistolku na vodu z hračkářství. Všichni zasvěcení vidí jaký taneček se kolem toho strhl. Dle mého šlo ale spíše o to, dát na stůl něco pitomého a pak jakoby ustoupit a ukrojit pořádnou porci salámu z našich stále se tenčících svobod. Jenže se objevil obrovský protitlak, určitě mnohem větší než si kdokoliv v EU dokázal představit. Opravdu tohle nečekali, vždyť přece jejich návrh je jen další kamínek do mozaiky světa jaký by chtěli mít. A že by jste v tomto světě žít nechtěli pokud si jen trochu vážíte soukromí a svobod, to mi věřte. Nějaký ten odpor lidí co vlastní zbraně se asi čekal, ale díky tomu že velké země EU se pomalu a plíživě propadli do totality se nečekalo, že jich bude tolik.

Tady trošku odbočím. Jedna z těch zemí je i Anglie a to je asi nejnázornější případ kdysi svobodné země, která se propadla do totality aniž to většina jejich obyvatel tuší. To není jen o krájení salámu v oblasti svobod zbraní, ale svobod vůbec. Ano, tyhle tendence se objevují všude, jenže někde naráží na větší odbor. A to v zemích kde totalitní režim zažili. Nemyslím tím bývalé nacistické Německo, protože je to přece už jen nějaký ten pátek a také to většině Němců tehdy nevadilo, spíše naopak. Jsou to země jako je naše, kde si to ještě mnoho lidí pamatuje. Víte nikdy bych si na prahu devadesátých let nepomyslel, že přijde doba kdy nejvíce svobod v Evropě bude zbývat právě u nás. Neříkám že žijeme v naprosto svobodné zemi, jen že když můžeme porovnat, tak Anglie je ta poslední země, kde bych se chtěl ocitnout. Prostě mě pořád fascinuje, jak se obyvatelstvo těchto zemí propadlo totality (i když pochopitelně chytřejší a lépe skrývané) a většina si to ani neuvědomuje, šťastně tleská a zajímá je co dělají jejich královské figurky. Jak jsem už dříve napsal, být to takhle před druhou světovou válkou, obsadí Hitler Británii za jedno odpoledne, ještě snadněji než Rakousko.

Takže zpět ke zbraním. Ano, na západ od nás je vlastnictví zbraně pro svou ochranu něco co o čem si můžou obyvatelé jen zdát, snad jen mimo hrstky vyvolených. Přesto se pár hlasů proti směrnici EK ozvalo i z těchto zemí. Ne všichni obyvatelé jsou asi úplně ztraceni. Já sám, když jsem se se dozvěděl že zpravodajkou směrnice je Vicky Ford, tak jsem si pomalu zoufal. A ne zcela oprávněně i když vyhráno stále ještě není. Je ovšem ještě třeba se podívat jaká je situace u nás. A tady se prostě nestačím divit. Divit spíše pozitivně. Skoro všechny strany co jsou u lizu, vláda sama mluví jako jeden hlas, že je třeba omezení zbraní a dělání z držitelů ZP zločince i teroristy zabránit. No jeden hlas úplně ne, při posledním hlasování o tom aby ČR se snažila všemi způsoby zabránit tomuto nesmyslu byli pro totalitní praktiky jen dva lidé. Jedním z nich je Gabal, oslovení nehledejte, pro mě osobně je to jen odpad co si ani ten obvyklý titul „pan“ nezaslouží. Jeho snaha o plošné psychotesty, které odmítají i ti, kteří by z nich měli prospěch (kterou tlačí ruku v ruce s Jurečkou), tak tu jeho snahu prostě beru jako pomníček co chce za sebou zanechat. Slyšel jsem s ním párkrát rozhovor, ten by totalitní zřízení bral všemi deseti (pochopitelně by ale byl on, ten co rozhoduje). Kdo z vás volil tu divnostranu KDU, tak by se měl fakt zamyslet. Dalším je politický cestovatel Zlatuška, který až když skončil pod křídly kobliháře Bureše se dostal tam, kde chtěl. Tak alespoň víme na čem jsme. Pochopitelně je tady ještě stále riziko a to, že dají naší vládě možnost si vybrat. Nebudou nám cpát kvóty na musulmany, které stejně nefungují a naše vláda se nebude bránit omezení svobod v oblasti zbraní. To riziko se mi zdá dost velké, protože proti kvótám je mnohem více lidí, než pro zbraně (protože většina veřejnosti na zbraně nemá žádný názor i když zase podle posledních počtů žadatelů o ZP by se mohlo jednat o poměrně velkou skupinu voličů). Co si asi Sobotka vybere, že? Možnost že by si stál dále za svým, nevidím jako moc pravděpodobnou i když bych se rád nechal překvapit. Zatím mě opravdu naše vláda i parlament příjemně překvapuje. Dokonce i to, že návrh na usnesení parlamentu částečně vzešel z opoziční ODS od poslankyně Černochové, které musím za její názory zatleskat. No bude to ještě zajímavé.

Jak to vypadá k dnešnímu dni? Podle mého pohledu zbraňová komunita zažila ze strany EK vyhlášení jaderné války. To se dalo odvrátit, ale rakety jsou stále v odjištěných silech a vyhráno zdaleka není. Poslední návrhy ze Španělska (za stranu Zelených) a Holandska sice přitvrzují ještě více než byl původní návrh, ale přichází v době kdy jsme se jakž takž dokázali mobilizovat. Prosím podívejte se na stránky Lexu, je tam mnohem více podrobnějších informací, včetně výzvy pro ty kterým to není jedno aby napsali poslancům co si o tom myslí. Nenechme si sebrat další ze svobod, zvláště když bezpečnostní situace v Evropě je spíše horší než lepší.

A k tomu teroristovi, totiž mě jako bezúhonného držitele ZP. Nebojím se útoku teroristů, že bych byl zabit. Když to přijde, tak to přijde. Když mě zabije bomba v supermarketu, tak s tím ani jako zbraň nosící nic neudělám, když dojde ke střelbě a budu mít možnost se bránit, tak se bránit budu. Bojím se ale, že každý útok teroristů nebo dalších pomatenců nám všem sebere další svobody. Vždyť co všechno už se změnilo od roku 2001 a přestože jsme více sledovaní a máme menší volnost, je tato hrozba pořád větší. Víte, ještě tak před deseti lety mi byla celá EU ukradená. Volil jsem při vstupu „NE“, byl jsem za zpátečníka, přehlasovali mě, nedá se nic dělat. Teď se na EU dívám jako na hrozbu. A nejsem sám. A když nám sáhne EU na naše zbraně, ukradne nám náš majetek, nedovolí sportovní střelbu, tak si proti sobě požene další a další lidi. A pokud tím, že znemožní obranu, tak si může i nějakého teroristu proti sobě vyrobit, když někdo přijde o blízkého, protože ho nemohl ochránit, když by před zákazem mohl. Předseda EK sice nedávno blábolil něco o tom, že se EU moc sere lidem do života, ale to bylo adresováno do Anglie, aby se neuvolnil první kamínek co by mohl strhnout lavinu a tím by se sen o naprostém ovládnutí našich životů odsunul na delší dobu.


Související články:


12345 (238x hodnoceno, průměr: 1,18 z 5)
12 570x přečteno
Updatováno: 25.4.2016 — 15:38
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!